صفحه

1

2

...

41

اجاره آپارتمان در قلهک

اجاره آپارتمان در قلهک مانند رهن و اجاره آپارتمان در خیابان شریعتی تهران خواهان زیادی دارد. قلهک یکی از محله های شمال شهر و منطقه 3 شهرداری تهران است که از گذشته تا به امروز دارای چندین رشته قنات بوده که تعدادی از آن ها همچنان در این منطقه جریان دارند . ساکنین محله قلهک تهران دارای مذهب های مختلفی از قشر مسلمان ، یهودی ، ارمنی می باشند. سکونت در محله قلهک تهران بیشتر مناسب افرادی است که خواهان زندگی در محله خوش آب و هوا با امکانات متعدد هستند البته برای زندگی در این منطقه باید از سطح مالی بالایی برخوردار بود و اجاره اپارتمان ارزان در قلهک تقریبا امری غیر ممکن است. این محله از سمت شمال به درب دوم محله دروس و احتشامیه ،از سمت شرق به محله دروس و احتشامیه ، از سمت غرب به حسن آباد و از سمت جنوب به قبا متصل می شود.

منطقه قلهک تهران جزء مناطق خوب تهران جهت سکونت است. این منطقه علاوه بر آب‌ و هوای مناسب، جزء مناطق اصیل شهر تهران به حساب می آید. همین امر موجب شده که این محله به لحاظ شاخص‌های اجتماعی و فرهنگی، در وضعیت مناسبی قرار بگیرد و در زمره گرانترین محله ها برای خرید و اجاره خانه قرار گیرد. قلهک از نظر دسترسی به سایر نقاط تهران هم جزء محلات نسبتا خوب تهران به شمار می رود. البته ناگفته نماند که قلهک به دلیل مراکز تجاری و اداری متعدد نسبتا شلوغ است همچنین حالت کوچه باغی خیابان‌های آن، رفت‌وآمد را برای عابران کمی سخت می‌کند. البته دسترسی این منطقه به خطوط مترو از جمله ایستگاه مترو قلهک به طور نسبی خوب است. خوشبختانه می توان گفت که ایستگاه مترو قلهک ، دسترسی این محله را به خطوط مترو تهران فراهم می کند.

اجاره اپارتمان ارزان در قلهک

اجاره خانه در قلهک

قلهک از امکانات رفاهی و شهروندی بالایی برخوردار است به عنوان مثال دو مسجد معروف به نام های مسجد جامع قلهک، مسجد اعظم قلهک در این محله قرار داند همچنین بوستان خلیج فارس واقع در خیابان یخچال ، نرسیده به خیابان شیدایی و بوستان محصل واقع در خیابان یخچال، خیابان شیدایی جزء مراکز تفریحی این محله به شمار می روند. در رابطه با مراکز درمانی قلهک نیز می توان به ساختمان پزشکان تهران و بیمارستان بزرگ مهر اشاره کرد.

از لحاظ دسترسی محله قلهک دارای وضعیت بسیار خوبی می باشد اگر وسیله نقلیه شخصی در اختیار ندارید می توانید برای رسیدن به سایر نقاط شهر تهران از خط مترو قلهک و یا از خطوط BRT و تاکسی استفاده کنید . برای آن دسته افرادی که برای رفتن به محله قلهک از اتومبیل شخصی استفاده می کنند می توانند از بزرگراه صدر و همت برای رسیدن به محله قلهک بهره مند شوند.

برای افرادی که قصد خرید آپارتمان در قلهک و یا اجاره آپارتمان قلهک را دارند باید بگوییم که این منطقه از مراکز خرید، مراکز تفریحی و مراکز دیدنی بیشماری برخوردار است مراکزی مانند:

 •  موزه آب
 • سینما فرهنگ
 • سینما پردیس قلهک
 • مرکز خرید نگین قلهک
 • مرکز خرید نگین ظفر
 • مرکز خرید قلهک
 • مرکز خرید آ. اس .پی
 • فروشگاه رفاه قلهک و ...

در گذشته محله قلهک به دلیل نزدیکی به باغ قلهک مورد توجه افراد بسیاری قرار می گرفت در این باغ اقامتگاه تابستانی سفارت انگلیس قرار داشت که جشن ها و جلسات بسیاری برگزار می شد که تمامی این محفل ها در تاریخ ایران تاثیرات بسیاری داشت.

اجاره خانه قلهک

رهن و اجاره آپارتمان در منطقه قلهک تهران  مانند رهن و اجاره آپارتمان در میرداماد تهران بازار داغی دارد. برای افرادی که به دنبال سکونت در این محله هستند باید گفت که در قلهک دو خیابان وجود دارد که جزء بهترین خیابان های محله قلهک شناخته می شود.

پیش از معرفی دو مورد از بهترین خیابان های قلهک برای زندگی از شما دعوت می کنیم به لیست به روز اجاره آپارتمان در دروس هم سر بزنید.

خیابان شیدایی یکی از بهترین خیابان های قلهک برای زندگی است. چرا که این خیابان به دلیل اشتراک با محله دروس برند معتبری در هر دو محله برای خرید و فروش خانه و آپارتمان به حساب می آید. یکی دیگر از این خیابان ها ، خیابان یخچال است که یکی دیگر از بهترین خیابان قلهک برای سکونت به شمار می رود. خیابان یخچال دارای دسترسی بسیار خوبی به سه‌راهی یخچال در خیابان شریعتی است و به همین دلیل جزء بهترین جاهای قلهک و افراد زیادی به دنبال اجاره آپارتمان در یخچال می باشد. 

قیمت اجاره آپارتمان در قلهک تهران

قیمت اجاره آپارتمان در قلهک تهران بالا است چرا که همانگونه که گفتیم قلهک یکی از مناطق شمال تهران قلمداد می شود. اگر قصد اجاره آپارتمان در این منطقه را دارید پس بهتر است بودجه نسبتا بالایی در اختیار داشته باشید. در مرداد ماه 1402 قیمت اجاره آپارتمان 100 متری با سال ساخت 1393 با رهن کامل دو میلیارد تومان اجاره می رود. همچنین برای اجاره یک واحد مسکونی 180 متری با سال ساخت 1386 در  قلهک باید ودیعه : یک میلیارد و 500 میلیارد تومان و اجاره ماهیانه: 23 میلیون تومان پرداخت کرد. البته خانه‌هایی با قیمت بسیار بیشتر و کمتر هم در این منطقه پیدا می شوند شما می توانید با مراجعه به آگهی های ثبت شده در قسمت بالای همین صفحه انواع آگهی های اجاره آپارتمان در قلهک را مشاهده نمائید.


سوالات متداول

 • قلهک بالا شهره؟

  قلهک بالاشهر تهران حساب می‌شود؛ آب‌وهوای خوب و وجود چند باغ بزرگ باعث شده کیفیت زندگی در این منطقه مطلوب باشد.

 • قیمت اجاره آپارتمان در قلهک تهران

  در مرداد ماه 1402 قیمت اجاره آپارتمان 100 متری با سال ساخت 1393 با رهن کامل دو میلیارد تومان اجاره می رود. همچنین برای اجاره یک واحد مسکونی 180 متری با سال ساخت 1386 در  قلهک باید ودیعه : یک میلیارد و 500 میلیارد تومان و اجاره ماهیانه: 23 میلیون تومان پرداخت کرد

 • قلهک کجاست؟

  قلهک یکی از محله های شمال شهر تهران است که از سمت شمال به درب دوم محله دروس و احتشامیه ،از سمت شرق به محله دروس و احتشامیه ، از سمت غرب به حسن آباد و از سمت جنوب به قبا متصل می شود.

 • قلهک منطقه چند است؟

  قلهک یکی از محله های شمال شهر واقع در منطقه 3 شهرداری تهران است که از شمال با محله های صدر و اختیاریه ، از جنوب با محله قبا ، از شرق با محله دروس و از غرب با محله های زرگنده و بلوار میرداماد مجاورت دارد

سوپر اپلیکیشن آقای املاک