صفحه

1

2

...

79

اجاره آپارتمان جنت آباد شمالی

اجاره آپارتمان در جنت آباد شمالی ، اجاره آپارتمان در جنت آباد مرکزی و اجاره آپارتمان در جنت آباد جنوبی امروزه خواهان زیادی دارد. جنت آباد که سه بخش شمالی، مرکزی و جنوبی تقسیم شده یکی از محبوب ترین محله های غربی استان تهران به شمار می رود . محله جنت آباد شمالی آخرین محله ای است که از جنت آباد جدا و تبدیل به محله ای مستقل شده است. این منطقه به دلیل احداث اتوبان آبشناسان ، از محله جنت آباد جدا شد. جنت آباد شمالی تهران حدفاصل اتوبان آبشناسان و بلوار سیمون بولیوار قرار گرفته و از جنت آباد مرکزی و جنوبی کوهستانی تر می باشد. مجاورت این محله با کوهستان های رشته کوه البرز موجب شده از میان محلات جنت آباد خوش آب و هوا تر باشد. جنت آباد شمالی با محله‌های ‌کوهسار، جنت آباد مرکزی، حصارک، پونک شمالی، شهرک المهدی، شاهین، شهران جنوبی همسایه است.

در رابطه با وسائل حمل و نقل عمومی باید گفت که نزدیکترین ایستگاه مترو به جنت آباد شمالی ، ایستگاه مترو شهید ستاری می باشد. البته با تکمیل خط ۶ مترو تهران می توان انتظار داشت که از طریق ایستگاه مترو شهران نیز بتوان خود را به جنت آباد شمالی رساند. اگر تصمیم خود را جهت اجاره آپارتمان در جنت آباد و یا خرید آپارتمان در جنت آباد شمالیگرفته اید باید با خیایان های آن نیز آشنایی داشته باشید به عنوان مثال خیابان گلستان شرقی یکی از بهترین خیابان های جنت آباد شمالی به شمار می رود. این خیابان یک بوستان به نام مرمر دارد که از بوستان های بزرگ این محله به حساب می آید.

همچنین خیابان کورش شرقی واقع در این محله به فضای سبز متعدد شهرت دارد. خیابان کورش دارای دو بخش شرقی و غربی می باشد که در شمال این محله قرار دارد و جزء بهترین خیابان محله جنت آباد شمالی جهت سکونت است. خیابان کورش شرقی به بلوار سیمون بولیوار دسترسی دارد، به همین دلیل جزء دسترسی های اصلی این محله از سمت شمال محله به شمار می رود. همچنین این خیابان ، تقاطعی مهم با خیابان ایرانشهر شمالی دارد که همین امر باعث شده بخش مهمی از دسترسی های محله از طریق این خیابان و بلوار کورش شرقی انجام شود.

بلوار مبعث جنت آباد شمالی نیز از طریق بزرگراه آبشناسان قابل دسترسی است. بلوار مبعث ، بزرگراه آبشناسان را به بلوار مهستان متصل کرده و نقش کلیدی در معابر غربی این محله دارد. از دیگر خیابان های این منطقه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خیابان انصار المهدی
 • بلوار جنت آباد شمالی
 • بلوار سیمون بولیوار
 • خیابان اخلاص
 • خیابان آزادگان

رهن و اجاره در جنت آباد شمالی

اجاره خانه در جنت آباد شمالی

اجاره خانه جنت آباد شمالی مزایای زیادی برای شما دارد به عنوان مثال جنت آباد شمالی یکی از محلات خوب غرب تهران است که به دلیل قرار گرفتن در جنوب رشته کوه های البرز دارای آب و هوای بسیار مساعدی می باشد همچنین به بهترین مراکز تفریحی تهران از جمله فرحزاد و کن و روستاهای سولقان ، رندان و سنگان دسترسی بسیار مناسبی دارد. همچنین بلوار سیمون بولیوار دسترسی این محله را به بهترین مراکز خرید تهران از جمله محله پونک امکان پذیر ساخته و  مکان های دیدنی تهران مانند فرحزاد و پارک کوهسار را در دسترس ساکنین این محله قرار می دهد.

این محله توسط بزرگراه‌های ستاری، بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه آبشناسان به بسیاری از مراکز خرید غرب تهران مانند: مرکز خرید بوستان، مرکز خرید کوروش، مرکز خرید تیراژه و مرکز خرید سمرقند  دسترسی دارد.

قیمت اجاره آپارتمان در جنت آباد شمالی 

قیمت اجاره آپارتمان در جنت آباد شمالی همانند قیمت اجاره آپارتمان در شهران تهران متوسط رو به بالا است. البته ناگفته نماند که قیمت اجاره آپارتمان در جنت آباد شمالی مانند سایر محلات تهران به فاکتورهای گوناگونی مانند متراژ، سن بنا، لوکیشن، متریال به کار رفته در ساختمان ، طبقه ، چشم انداز و ... بستگی دارد. 

بر اساس آخرین آمارها در مرداد ماه 1402 قیمت یک واحد مسکونی 101 متری با سال ساخت (1396) در جنت آباد شمالی با مبلغ رهن کامل: یک میلیارد و 200 میلیون تومان در وبسایت تخصصی املاک معامله می شود. همچنین برای یک آپارتمان 80 متری با سال ساخت 1392 باید مبلغ رهن 400 میلیارد تومان و اجاره ماهانه 15 میلیون تومان باید هزینه کرد.


سوالات متداول

 • جنت آباد شمالی کجاست

  جنت آباد شمالی تهران یکی از محله های غربی استان تهران می باشد که بین اتوبان آبشناسان و بلوار سیمون بولیوار قرار گرفته است. این محله از غرب به محله شهران، از شمال به حصارک، از شرق به محله‌های پونک و چهاردیواری و بزرگراه اشرفی اصفهانی و از جنوب به خیابان آیت الله کاشانی می‌رسد.

 • جنت آباد شمالی منطقه چند است

  جنت آباد شمالی در منطقه 5 شهرداری تهران قرار گرفته و با محله‌های ‌کوهسار، جنت آباد مرکزی، حصارک، پونک شمالی، شهرک المهدی، شاهین، شهران جنوبی همسایه است.

 • جنت آباد شمالی بهتره یا جنوبی

  تعداد مدارس در جنت آباد شمالی در مقایسه با قسمت جنوبی برتری دارد ؛ همچنین این محله دارای بازار بزرگ و زیبای گل و گیاه نیز می باشد. این محله از آن دسته محله هایی است که دارای امکانات طبیعتگردی و گردشگری بسیار خوب می باشد همچنین از دسترسی بسیار مناسبی به مراکز خرید تهران برخوردار می باشد

 • قیمت اجاره آپارتمان در جنت آباد شمالی

  بر اساس آخرین آمارها در مرداد ماه 1402 قیمت یک واحد مسکونی 101 متری با سال ساخت (1396) در جنت آباد شمالی با مبلغ رهن کامل: یک میلیارد و 200 میلیون تومان در وبسایت تخصصی املاک معامله می شود. همچنین برای یک آپارتمان 80 متری با سال ساخت 1392 باید مبلغ رهن 400 میلیارد تومان و اجاره ماهانه 15 میلیون تومان باید هزینه کرد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک