صفحه

1

2

...

132

اجاره آپارتمان پونک

پونک محله ای قدیمی و سرشناس واقع در غرب استان تهران می باشد. پونک در منطقه ۲و ۵ شهرداری تهران واقع شده که بلوار اشرفی اصفهانی آن را به دو بخش تقسیم کرده است. ضلع شرقی بلوار اشرفی اصفهانی که خیابان همیلا و پارک نهج البلاغه در آن قرار دارند، جزء منطقه ۲ و ضلع غربی این بلوار که پاساژ بوستان ، میدان عدل ،‌خیابان فکوری، بلوار کمالی ... در آن قرار گرفته اند جزء منطقه ۵ شهرداری تهران به شمار می روند.

از آنجایی که بیشتر ساخت و سازهای مناطق غرب تهران بعد انقلاب انجام شده می توان گفت طراحی و شهرسازی متفاوت تری نسبت به سایر مناطق تهران دارد. از ویژگی های این ساخت و سازها می توان به خیابان های وسیع تر و خانه های نوساز و چند طبقه اشاره کرد. در این میان آب‌وهوای مطلوب محله پونک نسبت به برخی از محلات تهران و همچنین اصالت آن بسیاری از مردم را جذب سکونت در یکی از بهترین محله های غرب تهران کرده است. قیمت آپارتمان در پونک نسبت به سایر مناطق مجاور این محله متوسط رو به بالا می باشد.

یکی از شاخص های اصلی قبل از اجاره آپارتمان در تهران ، دسترسی آسان آن منطقه به نقاط مختلف شهر می باشد که محله پونک از این امر مستثنی نیست. این محله به یکی از خوش مسیرترین محله های تهران معروف است همین امر موجب شده اجاره آپارتمان در پونک متقاضیان زیادی داشته باشد.

اجاره خانه پونک

محله پونک که به عنوان یکی از بهترین محله برای سکونت شناخته شده است، امکانات رفاهی بسیار خوبی را در اختیار ساکنین خود قرار داده است. مراکز خرید بزرگ اصلی و معروفی مانند پاساژ بوستان، بازار میوه و تره بار واقع در بلوار کمالی ، مراکز دولتی متعدد و وجود چندین بانک معتبر در این محله قرار گرفته اند. این محله علاوه بر اماکن مهم و اصلی از دسترسی های مناسبی به نقاط مختلف شهر برخوردار است.

محله پونک از سمت جنوب به بزرگراه حکیم و اتوبان همت، از سمت شمال به بزرگراه نیایش، از سمت شرق به اتوبان ستاری و از سمت غرب به دره پونک متصل می شود. افرادی که قصد اجاره خانه در پونک و یا خرید آپارتمان در پونک را دارند، بد نیست بدانند که خیابان هایی مانند، سردار جنگل، میرزا بابایی، بلوار عدل، فکوری، بلوار همیلا از بهترین و پرتقاضاترین خیابان ها برای سکونت به شمار می روند.

اجاره آپارتمان در پونک تهران

رهن و اجاره پونک

شرایط سکونت در پونک بسیار مطلوب است چرا که محله پونک به دلیل امکانات رفاهی خود جرء محله های بسیار خوب تهران به شمار می رود. زندگی در پونک با آرامش و رفاه بسیار خوبی همراه است چرا که امکانات رفاهی، درمانی و اجتماعی مناسبی برای ساکنان این منطقه فراهم شده است. به طور مثال دسترسی های مناسب پونک تهران این امکان را برای افراد فراهم کرده تا به بسیاری از نقاط شهر تهران دست پیدا کنند. این منطقه به دلیل قرار گرفتن در کوهپایه های رشته کوه های البرز از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار است و وجود رود دره پونک و بوستان نهج البلاغه در مجاورت این محله نقش بسیار پر رنگی در پایش هوای پونک دارد.

از طرفی وجود مراکز خرید بزرگ و متعددی از جمله مرکز خرید بوستان و مرکز خرید تیراژه، همیلا و المپیا و... از نقاط قوت این محله برای سکونت به حساب می آید. این امکانات باعث شده تا پونک یکی از محله های خوب تهران از نظر دسترسی به جاهای دیدنی تهران و بهترین مراکز خرید این شهر باشد‌. شایان به ذکر است دسترسی پونک به خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی بسیار مناسب است و میدان پونک نقش کلیدی و مهمی را در این دسترسی ها دارد.

اجاره آپارتمان در همیلا پونک

اجاره آپارتمان در همیلا پونک امروزه بازار داغی دارد. بلوار همیلا پونک در ضلع شرقی پونک قرار گرفته است. این بلوار در یکی از بهترین نقاط غرب تهران واقع شده که از سمت شمال با محله‌ طالقانی، از سمت جنوب با شهرک هما، از سمت غرب با پونک شمالی و جنوبی و از سمت شرق با بوستان نهج البلاغه مجاورت دارد.

شایان به ذکر است که بافت مسکونی در بلوار همیلا بیشتر مدرن و نوساز می باشد، و در آن آپارتمان های بلند و لوکس به دست معماران خوشنام و سازندگان معتبر است، به چشم می خورد. از آنجایی که بلوار همیلا به بوستان بزرگ نهج‌البلاغه بسیار نزدیک است، آب و هوای بسیار مطلوبی را برای این منطقه به ارمغان آورده است. نکته قابل توجه دیگر این است که قیمت اجاره آپارتمان در همیلا نسبت به سال ساخت و نوع مصالح به کار رفته در آن مشخص می شود.

اجاره آپارتمان در پونک سیمون بولیوار

اجاره آپارتمان در پونک سیمون بولیوار همانند بلوار همیلا و خیابان عدل طرفداران خاص خود را دارد. بلوار سیمون بولیوار یا همان خیابان سیمون بولیوار در منتهی‌الیه شمال غرب محله پونک قرار گرفته است. ای خیابان از سمت شرق با دره فرحزاد و بزرگراه یادگار، از سمت جنوب با محله نسترن (سردار جنگل شمالی) و از سمت غرب به بزرگراه شهید باکری متصل می شود.

اجاره آپارتمان در پونک چهاردیواری

چهاردیواری یکی از مناطق مهم و شناخته شده در پونک به حساب می آید که در شمالی ترین قسمت از بلوار اشرفی اصفهانی قرار گرفته است. منطقه چهاردیواری که در انتهای بزرگراه اشرفی اصفهانی واقع شده دارای هوای بسیار تمیز و چشم‌انداز زیبا می باشد. همچنین مناطقی مانند: شهرک نفت و خیابان‌های کوهسار، فکوری، نیروی هوایی، البرز و اقبال‌پور در محدوده این منطقه قرار گرفته اند.. با توجه به وجود آپارتمان‌های فراوان در چهاردیواری پونک اکثر ساکنان این محدوده کارمند و کارگر می باشند.

قیمت اجاره آپارتمان در پونک

قیمت اجاره آپارتمان در پونک همانند دیگر مناطق شهر تهران نسبت به سال ساخت، متراژ، لوکیش و امکانات داخلی ساختمان و ... متغیر است. لما به طور کلی میانگین قیمت اجاره آپارتمان در پونک تهران نیز همانند دیگر محله های غرب شهر تهران متوسط رو به بالا می باشد. با بررسی ملک‌های ثبت شده در صفحه اجاره آپارتمان در پونک تهران در وبسایت آقای املاک می‌توانید میانگین قیمتی ملک در این محله را مشاهده نمائید.


سوالات متداول

  • منطقه پونک در کجای تهران قرار دارد؟

    پونک محله ای قدیمی و سرشناس واقع در غرب استان تهران می باشد. پونک در منطقه ۲و ۵ شهرداری تهران واقع شده که بلوار اشرفی اصفهانی آن را به دو بخش تقسیم کرده است

  • قیمت رهن و اجاره پونک در چه حدودی است؟

    هزینه اجاره آپارتمان‌ها در منطقه پونک تهران بسته به ویژگی‌های ملک، خیابان، متراژ و امکانات آن متغیر است.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک