بهترین محله های تهران برای زندگی کدام اند؟

بهترین محله های تهران برای زندگی کدام اند؟

29 فروردین 1403

محله گردی

بهترین محله های تهران برای زندگی کدام اند؟

بهترین محله های تهران برای زندگی

اگر به دنبال یک خانه جدید چه برای خرید چه برای اجاره هستید، باید این را به یاد داشته باشید که شما فقط آن خانه را خریداری یا اجاره نمی کنید، بلکه در حال خرید و یا اجاره کل محله اطراف آن هستید. یک محله واقعا عالی، محله ای است که با سبک زندگی فعلی شما هماهنگ باشد، محله ای که نیازهای خاص شما را از زندگی برآورده کند. برای مثال، خانواده ای که دارای یک یا چند فرزند هستند بیشتر به دنبال خانه‌ای بزرگ در نزدیکی مدرسه مورد علاقه بچه‌هایشان با دسترسی آسان به یک پارک خوب می باشند، در حالی که یک فرد مجرد شاغل ممکن است به دنبال آپارتمانی نزدیک به محل کار خود با دسترسی آسان به رستوران‌ها باشد. با این وجود، برخی ویژگی‌ها وجود دارند که یک محله خوب را تعریف می‌کند.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در کیش کلیک کنید. 

به طور کلی در هر کجا که زندگی می کنید، دسترسی راحت به خدمات و مراکز خرید ضروری است. تصور کنید برای تهیه نان باید 20 دقیقه رانندگی کنید! هیچ کس این را نمی خواهد، مهم نیست که خانه شما چقدر خوب باشد. علاوه بر فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها، یک محله باید به خدمات خرده فروشی، شعب بانک ها ،رستوران ها و بزرگراه ها دسترسی آسان داشته باشد. همچنین نزدیک بودن به بیمارستان یا اورژانس، یکی از ویژگی های محله خوب برای سکونت به شمار می رود. همچنین یک محله عالی باید انواع مختلفی از مسکن به لحاظ متراژ را ارائه دهد، از آپارتمان های نقلی گرفته تا خانه های بزرگ.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در فردیس کرج کلیک کنید. 

یکی از خدمات جذاب آقای املاک برای مالکان و علاقه‌مندان به خرید یا اجاره آپارتمان، امکان قیمت‌گذاری آنلاین ملک می‌باشد. این خدمات شامل چهار مدل مختلف شامل: کارشناسی آنلاین با هوش مصنوعی، مشاوره آنلاین غیر حضوری با بهترین مشاوران منطقه، مشاوره حضوری با بهترین مشاوران منطقه، و همچنین مشاوره حضوری با کارشناسان دادگستری به همراه تور مجازی می‌شود

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در زعفرانیه کلیک کنید. 

خرید خانه در تهران

امن ترین منطقه تهران برای زندگی

برخورداری یک محله امن برای همه ما مهم است، محله ای که در آن می توانید به فرزندان خود اجازه دهید تا در نزدیکترین پارک قدم بزنند، قطعاً یک پناهگاه امن محسوب می شود. به همین دلیل است که یک محله ایمن همیشه گران‌تر است، چرا که امنیت بیشتری برای شما و خانواده‌تان به همراه دارد.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در بندرعباس کلیک کنید. 

اما طبق گزارش های ارائه شده مناطق یک و دو تهران که شامل محله های فرمانیه، کامرانیه، نیاوران، آجودانیه ، الهیه، اقدسیه، قیطریه، ولنجک، محمودیه، شهرک غرب، سعادت آباد ، گیشا و پونک می باشند، جزء امن ترین منطقه تهران برای زندگی محسوب می شوند.

برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در رامسر کلیک کنید. 

پیش خرید آپارتمان در تهران

بهترین محله های تهران برای خرید خانه

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان حوزه املاک، در منطقه یک تهران مناطقی مانند کامرانیه، زعفرانیه، الهیه، محمودیه، نیاوران، ولنجک، اقدسیه، فرمانیه ، آجودانیه و در منطقه دو محلاتی مانند شهرک غرب و سعادت آباد ، گیشا، مرزداران، در منطقه سه محله هایی مانند پاسداران، میرداماد، جردن و قلهک در منطقه پنج محله های بلوار فردوس، جنت آباد و در منطقه 22 تهران چیتگر و آپارتمان های اطراف دریاچه چیتگر جزء بهترین محله های تهران برای خرید خانه و زندگی به شمار می روند. در ادامه خلاصه ای از معرفی این محله ها را برای شما جمع آوری کرده ایم.

برای مشاهده آگهی های اجاره آپارتمان در کامرانیه کلیک کنید. 

محله نیاوران تهران

محله نیاوران تهران درشمالی‌ترین نقطه شهر تهران واقع شده این محله به دلیل شرایط آب‌وهوایی مناسب از گذشته تا به امروزمورد توجه افراد می باشد. نیاوران یکی از محله‌های لوکس‌ است که از خانه‌های ویلایی و برج‌های بسیار زیبا برخوردار است. در حقیقت می توان اینگونه گفت که نیاوران میزبان قشر مرفه شهر برای سکونت به حساب می آید چرا که بیشتر خانه‌‌های آن با معماری‌های خاص و مناظر زیبا طراحی شده‌اند.

جهت مشاهده آگهی های تهاتر آپارتمان کلیک کنید.

در این محله امکانات بسیار مناسب از جمله امکانات رفاهی، خدماتی، درمانی و آموزشی برای ساکنان فراهم شده است. از مراکز معروف این محله می توان به کاخ نیاوران، کاخ صاحبقرانیه، پارک نیاوران، کوشک احمدشاهی، تکیه نیاوران و موزه جهان‌ نما اشاره کرد. جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در نیاوران کلیک کنید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر از محله نیاوران تهران بر روی لینک کلیک کنید.

محله فرمانیه تهران

فرمانیه یکی از محله های شمال شهر و مرفه نشین پایتخت است که در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد این منطقه یکی از گران ترین مناطق مسکونی تهران می باشد که از شمال به نیاوران، از سمت شرق به خیابان پاسداران و اقدسیه، از سمت غرب با دزاشیب و از سمت جنوب در قسمتی با بزرگره صدر و قسمتی دیگر به چیذر و بلوار اندرزگو متصل می شود .

محله فرمانیه تهران همانند بیشتر محله های شمیران از شهرسازی قدیمی تری برخوردار است و فقط برخی از نقاط آن با استانداردهای نوین شهرسازی منطبق می باشد . برخی از کوچه های این منطقه دارای بافت سنتی است. جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در فرمانیه کلیک کنید. 

اگر می خواهید از این محله زیبا بیشتر بدانید بر روی مقاله محله فرمانیه تهران کلیک کنید.

محله کامرانیه تهران

کامرانیه محله ای بسیار خوش آب و هوا، وقع در شمال شهر تهران است که در منطقه یک شهرداری قرار گرفته و به لحاظ لوکیشن از سمت شمال به محله جماران و نیاوران، از جنوب به بزرگ راه صدر، از غرب به محله چیذر و از شرق نیز به محله فرمانیه محدود شده است. این منطقه به دلیل مجاورت با کوه های البرز، آب و هوای بسیار خوبی دارد. کامرانیه به دو بخش، شمالی و جنوبی تقسیم شده است که چهارراه کامرانیه این دو بخش را از یکدیگر جدا کرده است. از آنجایی که این منطقه، یکی از گران ترین محله های شهر تهران به حساب می آید قیمت خرید و اجاره  آپارتمان در کامرانیه بسیار گران می‌باشد. کامرانیه به دلیل وجود ساختمان های لوکس و برج های مدرن و خاص خود و مجاورت با محله فرمانیه، یکی از لوکس ترین و گران ترین محله شهر تهران به شمار می رود. در این منطقه برج های لوکس و مدرن متعددی ساخته شده اند. جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در کامرانیه کلیک کنید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر از امکانات رفاهی محله کامرانیه تهران کلیک کنید.

محله الهیه تهران

محله الهیه نیز محله‌ای واقع در شمال شهر پایتخت است که دارای برج‌های مسکونی مدرن، مراکز خرید لوکس و آب و هوای بسیار خوبی برخوردار می باشد، این محله یکی از محله‌های اعیان‌نشین شهر تهران است که بیشتر ساکنان آن از وضعیت اقتصادی بسیار خوبی برخوردار می باشند. الهیه از شمال به محله تجریش از سمت جنوب به بزرگراه صدر و محله امانیه  از سمت غرب به خیابان ولیعصر و محله محمودیه و از شرق به خیابان شریعتی و محله قیطریه منتهی می شود. با مراجعه به این محله می‌توانید مراکز سیاسی از جمله سفارتخانه‌های متعددی را مشاهده نمائید. شایان به ذکر است که یکی از مهم‌ترین امکاناتی که مردم را به محله الهیه جذب می‌کند وجود مراکز خرید لوکس و مجتمع‌های مسکونی بسیار خاص آن است . جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در الهیه کلیک کنید. 

این محله از امکانات رفاهی متعددی برخوردار است برای اطلاعات بیشتر از محله الهیه تهران می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

محله اقدسیه تهران

امروزه محله اقدسیه دارای امکانات فوق العاده ای است همین امر موجب شده که افراد ثروتمند جامعه آن را برای زندگی انتخاب کنند. با مراجعه به این محله شما می‌توانید زیبایی و مدرن بودن بافت آن را به وضوح مشاهده کنید . موقعیت جغرایایی اقدسیه به گونه ای است که از سمت شمال به آجودانیه و کاشانک، از غرب به فرمانیه؛ از سمت شرق با اراج؛ و از سمت جنوب به میدان نوبنیاد منتهی می شود. محله اقدسیه از محله های قدیمی و با اصالت به حساب می آید، این محله علاوه بر بافت سنتی دارای بافتی لوکس و مدرن می باشد، بافت قدیمی این محله شامل تعدادی خانه باغ و عمارت قدیمی است همچنین از بافت نوساز و برج‌های لاکچری، آپارتمان‌ها و خانه‌های لوکس برخوردار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از امکانات رفاهی محله اقدسیه تهران کلیک کنید.

محله قیطریه تهران 

قیطریه همانند محله اقدسیه یکی از محله های اعیان نشین شهر تهران می باشد که دارای ساختمان های بزرگ ، مراکز خرید و رستوران های لوکس می باشد . این محله به دلیل قرار گیری در شمال تهران از امکانات رفاهی بسیاری از جمله مراکز اداری ، تجاری ، تفریحی، و... می باشد . تمام این مراکز در جهت بهبود وضعیت زندگی ساکنین این منطقه قرار گرفته است. قیطریه از سمت شمال به خیابان قیطریه (بلوار صبا و شمال پارک قیطریه) از سمت جنوب به خیابان جهانتاب، از سمت شرق به بلوار قیطریه و از سمت غرب به خیابان شریعتی ختم می شود. 

یکی از نکات جالب در محله قیطریه تهران این است که ساکنین به دو سبک متفاوت در کنار هم زندگی می کنند برخی از آن ها خانوادهای قدیمی و سنتی می باشند که قدمت سکونتشان در این منطقه زیاد است و اکثرا در خانه های ویلایی سکونت دارند برخی دیگر از ساکنین با سبک مدرن در آپارتمان های نوساز این محله ساکن هستند.

اگر می خواهید صفر تا صد امکانات محله قیطریه تهران را بشناسید همین حالا بر روی لینک کلیک کنید.

محله ولنجک تهران

محله ولنجک یکی از محله های شمال غربی تهران است که از ویژگی های بسیاری مانند لوکیشن بسیار عالی، آب و هوای مساعد، فضای سبز متعدد و همچنین ارتفاع بالا نسبت به سایر مناطق تهران، دارا می‌باشد. ولنجک از جمله محله هایی است که باتوجه به امکاناتی که دارد، برای سکونت بسیار مناسب بوده و می‌توانید بهترین خانه ها و آپارتمان ها را در آن پیدا کنید. این محله در محدوده بین ارتفاعات توچال، بزرگراه چمران و رودخانه ولنجک واقع شده است. از مهم ترین مکان های واقع شده در این محله می‌توان به سالن اجلاس و دانشگاه شهید بهشتی اشاره کرد. جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در ولنجک کلیک کنید. 

اگر قصد سکونت در محله ولنجک تهران را دارید ما برای تمام امکانات رفاهی آن را جمع آوری کرده ایم.

محله محمودیه تهران

محله محمودیه همانند سایر محله های منطقه یک تهران به عنوان یکی از محله های اعیان نشین پایتخت شناخته می شود این محله از سمت شمال به محله زعفرانیه، از جنوب به بزرگراه چمران و چهارراه پارک وی، از سمت شرق به خیابان ولی عصر و اراضی حاج محمود کشتکارو از غرب به محله اوین سعادت آباد ختم می شود. محمودیه دارای فروشگاه ها و مراکز خرید لوکس و مدرن متعددی است که مرکز خرید پالادیوم  یکی از گران ترین و معروف ترین مراکز خرید در آن می باشد.

این منطقه به لحاظ دسترسی به بزرگراه های مهم تهران در وضعیت مناسبی قرار گرفته چرا که بزرگراه چمران  و خیابان ولیعصر در نزدیکی آن قرار دارد. شایان به ذکر است که متوسط قیمت آپارتمان در این منطقه بسیار بالا می باشد .

اگر به دنبال خرید و اجاره آپارتمان در محله محمودیه تهران هستید بهتر است از امکانات رفاهی آن بیشتر بدانید.

محله شهرک غرب تهران

شهرک غرب در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار دارد. این محله از شمال به سعادت‌آباد، از جنوب به بزرگراه همت، از غرب به خیابان فرحزادی و از شرق به ده ونک ختم می‌شود.  این محله یکی از معروف ترین محله های واقع در غرب استان تهران است که از  امکانات رفاهی و سکونتی بسیار عالی برخوردار می باشد. شهرک غرب یکی از مناطق لوکس‌نشین تهران محسوب می‌شود به گونه ای قیمت آپارتمان در آن همپای مناطق شمالی تهران است. امکان دسترسی محلی این منطقه به بزرگراه‌های اصلی بسیار خوب است و  شرایط حمل‌ونقل عمومی آن در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد.

همچنین وجود چند پایانه اتوبوسرانی و تاکسیرانی و ایستگاه مترو میدان صنعت امکانات رفاهی این محله را چندین برابر کرده است. از طرفی سراسر این شهرک دارای مراکز خرید بسیار مهمی مانند گلستان، بوستان، ایران زمین می باشد. شهرک غرب از ۷ فاز و ۴ بلوار به نام های خوردین، ایوانک، دادمان و پاک‌نژاد تشکیل شده که از خیابان‌های معروف آن می‌توان به ایران زمین، بوستان، گلستان، هرمزان و پیروزان اشاره کرد. جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در شهرک غرب کلیک کنید. 

شهرک غرب دارای امکانات رفاهی متعددی است که با کلیک بر روی لینک می توانید از آنها باخبر شوید.

محله سعادت آباد تهران

محله سعادت آباد تهران همانند شهرک غرب یکی از محله های مطرح و سرشناس شهر تهران است که در منطقه دو شهرداری قرار دارد. این محله از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین و از شمال غرب به فرحزاد منتهی می شود. همچنین بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت‌آباد می‌گذرد. از سوی دیگر مناطق کوی فراز و شهرک مخابرات (بهرود) در شمال سعادت‌آباد و در دامنه کوه واقع هستند. از خیابان‌های مهم و اصلی سعادت آباد می توان به خیابان های ۲۴ متری علامه، سرو و همچنین بلوار پاکنژاد و بلوار شهرداری و بلوار فرحزادی اشاره کرد. از آنجایی که این محله در دامنه رشته کوه البرز قرار گرفته دارای آب و هوای بسیار خوب می باشد. جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در سعادت آباد کلیک کنید. 

جهت اطلاعات بیشتر از سعادت آباد تهران می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

محله مرزداران تهران 

مرزداران یکی از محله های محبوب در غرب تهران است که در منطقه 2 شهرداری قرار دارد . بلوار مرزاران جهتی شرقی- غربی دارد که بزرگراه شیخ فضل الله نوری را به بزرگراه اشرفی اصفهانی وصل می کند. این محله دارای خیابان های پهن و عریض است. خانه های ویلایی با تعداد طبقات محدود در این منطقه اکنون با بالا رفتن قیمت ها ، در حال تبدیل شدن به برج های مسکونی و همچنین تجاری می باشند . به همین دلیل بیشتر از خانه های ویلایی، معمولا آپارتمان های نوساز در این محله به چشم می خورند . جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در مرزداران کلیک کنید. 

اگر می خواهید از محله مرزداران تهران بیشتر بدانید بر روی لینک کلیک کنید.

محله گیشا تهران 

محله گیشا یا همان محله کوی نصر نیز یکی از محله‌های واقع در منطقه 2 شهرداری تهران است، که از سمت شرق به بزرگراه چمران، از سمت غرب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری، از سمت شمال به بزرگراه حکیم و از سمت جنوب به بزرگراه آل احمد محدود می‌شود. 

این منطقه به دلیل وجود مشاغل فنی و خدماتی، کلینیک‌های پزشکی، فروشگاه‌های مواد غذایی، آبمیوه و اغذیه، مشاغل مرتبط با پوشاک، مدارس موجب شده تا  گیشا به صورت خودکفا اداره شود و زندگی را برای ساکنین از منطقه آسان تر کند. آمار خرید و فروش املاک و ساخت و ساز در گیشا به نسبت سایر مناطق تهران بالا می‌باشد که همین امر بیانگر رغبت ساکنین گیشا به سپرده گذاری و پس انداز می باشد. جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در گیشا کلیک کنید. 

محله گیشا تهران از امکانات بیشماری برخورد است؛ اگر می خواهید اطلاعات بیشتری از این محله داشته باشید بر روی لینک کلیک کنید.

محله پاسداران تهران

محله پاسداران محله ای خوش نام و قدیمی در شهر تهران است که محله‌های متعددی را در برمی‌گیرد و از امکانات و دسترسی بسیار خوبی برخوردار است. این محل بیشتر محلی برای سکونت خانواده‌هایی است که از سطح اقتصادی نسبتا خوبی برخوردار هستند. با مراجعه به این محله شاهد بافتی مدرن و سنتی خواهید بود. پاسداران مرز بین منطقه 3 و 4 شهرداری تهران است. پاسداران در شمال‌شرق تهران قرار گرفته و دسترسی بسیار خوبی به محله‌های شمال شهر تهران دارد. در حالت کلی میتوان گفت که پاسداران بالاشهر تهران است و محل مناسبی برای زندگی می باشد. جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در پاسداران کلیک کنید. 

بیشتر بدانید: شرایط سکونت در محله پاسداران تهران چگونه است؟

محله میرداماد تهران

بلوار میرداماد تهران، یا به عبارتی خیابان میرداماد یکی از بلوارهای زیبا و نسبتا عریض شهر تهران می باشد که در محله داودیه واقع در منطقه 3 شهرداری قرار گرفته است. بلوار میرداماد از سمت شرق به خیابان شریعتی از سمت غرب به خیابان ولیعصر منتهی می شود. به دلیل وجود مراکز تجاری و اداری متعدد در این منطقه ، روزانه جمعیت زیادی در آن تردد می کنند. همچنین میرداماد یکی از محله های مهم و پر اهمیت در حوزه تجارت در شهر تهران به شمار می رود چرا که این محله شرکت های لوکس و پردرآمد زیادی را در خود جای داده است . جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در میرداماد کلیک کنید. 

بیشتر بدانید: بررسی کامل امکانات رفاهی در محله میرداماد تهران

محله جردن تهران

جردن یکی از محله ای شمال شهر تهران است که از مناطق لوکس، پر ترافیک و شلوغ و لاکچری به حساب می آید. این منطقه به لحاظ وسعت از بزرگ ترین منطقه های تهران است و به دلیل وجود بوستان های متعدد یکی سرسبز ترین مناطق تهران به شمار می رود. جردن در منطقه 3 ، منطقه 1 و منطقه 6 شهرداری قرار دارد که بزرگ ترین محدوده آن در منطقه سه می باشد. شایان به ذکر است که بافت این منطقه تجاری و مسکونی است. و به دلیل دسترسی به خیابان‌ های اصلی مانند خیابان ولیعصر و مدرس، اکثر مراکز اداری و دفاتر و ملک های تجاری در این منطقه مستقر هستند. جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در جردن کلیک کنید. 

بیشتر بدانید: جردن تهران ؛معرفی این محله جذاب در شمال پایتخت

بلوار فردوس تهران

بلوار فردوس محله‌ای بسیار معروف در غرب تهران است، که در منطقه 5 شهرداری قرار گرفته این محله یکی از پرتقاضاترین محله ها جهت سکونت به شمار می رود. بلوار فردوس به دو بخش شرقی و غربی تقسیم شده است که از امکانات رفاهی و دسترسی بسیار مناسبی برخودار است. بلوار فردوس دارای بافتی نوساز است که البته می‌توان در آن خانه‌های قدیمی نیز پیدا کرد..یکی از ویژگی های مثبت این منطقه این است که برای تمامی سنین خانه وجود دارد. 

این محله به دلیل قرارگیری در غرب تهران از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار است. همچنین ساکنین بلوار فردوس به دلیل نزدیکی به انواع مراکز اداری و تجاری از کلیه امکانات و همچنین دسترسی‌ها بسیار خوبی برخوردارند. جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در بلوار فردوس کلیک کنید. 

بیشتر بدانید: بلوار فردوس ؛هر آنچیزی که باید از این محله معروف بدانید

محله جنت آباد تهران

محله جنت آباد تهران همانند بلوار فردوس یکی از محله های معروف در شمال غرب تهران است. در حال حاضر به دلیل گذر اتوبان ها و معابر بزرگ شهر تهران از میان محله جنت آباد به سه بخش جنت آباد جنوبی ، جنت آباد شمالی و جنت آباد مرکزی تقسیم شده است. البته در گذشته محله های شاهین جنوبی، شاهین شمالی و حتی پیامبر غربی نیز جرئی از محله بزرگ جنت آباد به شمار می رفت. در مورد این تقسیم بندی محلات جنت آباد باید گفت که به دلیل سهولت در خدمات رسانی شهری و گاه عبور معابر و اتوبان های شهر تهران از میان این محله دلیل تقسیم بندی های محلات جنت آباد شده است.

محله پونک تهران

محله پونک در شمال تهران و در منطقه ۲و ۵ شهرداری قرار دارد. این محله آب‌وهوای خوبی دارد. سکونت در پونک با آرامش و رفاه بسیار خوبی همراه است. چرا که امکانات رفاهی، درمانی و اجتماعی مناسبی برای ساکنان این منطقه فراهم شده. مراکز تجاری و خرید بسیاری در نقاط مختلف پونک برای ارائه خدمات به ساکنین در دسترس هستند البته ناگفته نماند که اصالت آن بسیاری از مردم را برای خرید و اجاره آپارتمان تشویق می کند. قیمت خانه در پونک به نسبت سایر مناطق اطراف این منطقه متوسط رو به بالا می باشد.

بیشتر بدانید: دلیل محبوبیت محله پونک تهران برای سکونت چیست؟

اگر قصد خرید آپارتمان در منطقه 1 و مناطق دیگر تهران را دارید می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید. 

خرید آپارتمان در فرشته

خرید آپارتمان در قیطریه

خرید آپارتمان در ازگل

خرید آپارتمان در آجودانیه

سوالات متداول

  • امن ترین منطقه تهران برای زندگی کدام اند؟

    بر اساس گزارشات موجود مناطق یک و دو شهرداری تهران از جمله محلات فرمانیه، کامرانیه، پونک، سعادت آباد می باشد جزء امن ترین مناطق شهر تهران محسوب می شوند.

  • بهترین منطقه تهران برای خرید آپارتمان کدام مناطق هستند؟

    کارشناسان بازار مسکن معتقدند که در منطقه یک تهران محله های کامرانیه، زعفرانیه، الهیه، محمودیه، نیاوران، ولنجک، اقدسیه، فرمانیه ، آجودانیه، در منطقه محله های شهرک غرب و سعادت آباد ، گیشا، مرزداران، در منطقه سه محلات پاسداران، میرداماد، جردن و قلهک، در منطقه پنج محله های بلوار فردوس، جنت آباد و در منطقه 22 تهران چیتگر و آپارتمان های اطراف دریاچه چیتگر جزء بهترین محله های تهران برای خرید خانه می باشند.

  • لاکچری ترین منطقه تهران کجاست؟

    منطقه یک تهران که شامل محله های نیاوران، ولنجک، قیطریه، فرشته، فرمانیه، زعفرانیه، تجریش، دارآباد، الهیه، ازگل، محمودیه و اقدسیه می باشد، در لیست لاکچری ترین و گران ترین محله های شهر تهران به شمار می روند.