صفحه

1

2

...

80

خرید آپارتمان در گیشا

اگر قصد خرید آپارتمان در تهران و یا اجاره آپارتمان در تهران را دارند باید بگوییم که خرید آپارتمان در گیشا مانند خرید آپارتمان در ستارخان تهران برای سکونت بسیار پرطرفدار می باشد چرا که این محله در شمال غربی تهران و در منطقه 2 تقسیم بندی شهری قرار گرفته است. محله گیشا تهران از آن دسته محله هایی بود که از همان ابتدا جزء محله های مدرن با امکانات رفاهی عالی مانند خطوط گاز شهری در تهران به شمار می رفت. گیشا هنوز هم جزء محله های محبوب و پر طرفدار پایتخت به حساب می آید. محله گیشا یکی از مدرن‌ترین محله های تهران است که در سمت غرب و شرق خیابان اصلی آن ۴۱ خیابان فرعی وجود دارد که هر کدام به لحاظ سرمایه گذاری و اجاره و خرید آپارتمان در گیشا عالی هستند. شایان به ذکر است که خیابان‌های گیشا تنگ نیست. همچنین معماری آپارتمان های این محله کاملا انگلیسی است به گونه ای که در حال حاضر نیز می‌توانید نماهای سنگ سفید را در برخی از قسمت های آن مشاهده کنید.

این محله بزرگراه حکیم را به بزرگراه جلال آل احمد متصل می کند و دارای 41 خیابان فرعی می باشد که در ضلع شرقی و غربی آن قرار گرفته اند. خیابان های فرعی این محله بسیار منظم هستند، در حقیقت گیشا از شهرسازی غربی و خیابان های منهتن الگو برداری کرده است. شایان به ذکر است که خیابان های فرعی در ضلع شرقی و غربی خیابان گیشا به ترتیب با اعداد زوج و فرد نامگذاری شده اند.

در این منطقه انواع فروشگاه ها، مراکز خدماتی و دولتی، مراکز درمانی، مراکز تفریحی و تمام امکانات رفاهی لازم برای ساکنین فراهم شده است. همچنین وجود مراکز اداری و آموزشی متعدد به ویژه دانشکده ها عامل مهم مهاجرت روزانه تعداد زیادی از افراد و خرید آپارتمان در گیشا شده است. بنابراین اگر قصد خرید آپارتمان در گیشا تهران را دارید در انتخاب خود شک نکنید. در رابطه با بافت مسکونی، این محله دارای بافت تقریبا نوسازی می باشد البته بافت گیشا را نیز می توان تجاری هم دانست که همین باعث شده گیشا محله ای سرزنده و پرهیاهو به نظر برسد.

قیمت آپارتمان در گیشا

خرید خانه در گیشا

چنانچه قصدخرید آپارتمان در منطقه 2 تهرانرا دارید باید بدانید که، خرید خانه در گیشا برای افرادی که می خواهند به همه امکانات رفاهی دسترسی داشته باشند بهترین گزینه می باشد. یکی از مزیت های خرید خانه در گیشا وضعیت دستزسی های ماسب آن است. چرا که از لحاظ دسترسی به معابر اصلی تهران بهترین لوکیشن را در اختیار دارد. خیابان اصلی گیشا از شمال به جنوب است و دارای کوچه‌های شرقی غربی می باشد؛ در میانه خیابان گیشا یک خیابان مهم شرقی-غربی به نام خیابان بیست متری یا پیروزی وجود دارد. همچنین خیابان‌های فروزانفر، بلوچستان، کانال (فاضل) و بلوار مدارس (ناظریان قمی) از خیابان‌های اصلی موازی با بلوار اصلی گیشا و به صورت شمالی جنوبی هستند. شایان به ذکر است که بلوار اصلی گیشا در گذشته به ۳۰ متری صلح مشهور بوده‌ است.

برای افرادی که به دنبال خرید خانه در گیشا هستند باید گفت کهدر ضلع غربی خیابان گیشا و کوچه‌های زوج، سه چهارراه وجود دارد که چهارراه اول تا سوم به ترتیب پیوند، پیمان، دوستی نام دارند و چهارراه اول تا سوم سمت کوچه‌های فرد (بخش شرقی گیشا) به ترتیب پیام، پیشگام و پیشاهنگ نام دارند.

جالب است بدانید که محله گیشا تهران محل سکونت بسیاری از هنرمندان و افراد مشهور از جمله؛ جلیل شهناز (استاد سرشناس تار)، سهراب سپهری (نقاش و شاعر معاصر)، فریبرز لاچینی (آهنگساز معاصر و پیانیست)، کوروش یغمایی (هنرمند و پیشرو موسیقی راک ایران)، علی دایی (اسطوره فوتبال ایران) و.. بوده است.

خرید و فروش آپارتمان در گیشا تهران

خرید و فروش آپارتمان در گیشا تهران امروز بازار داغی دارد چرا که این منطقه همانگونه که اشاره کردیم در مرکز شاهراه‌های غرب استان تهران قرار گرفته و محله‌ای سرزنده و پر تردد به شمار می رود که تمامی امکانات رفاهی لازم برای یک منطقه مسکونی را در خود جای داده است. این محله با طراحی مدرن امروزی، محله‌ای خوش مسیر با خیابان بندی‌شطرنجی و شماره‌بندی شده و بسیار سرراست است. گیشا به دلیل محبوبیت، بازار خرید و فروش ملک پر رونقی دارد و جزء محله‌های نسبتا گرانقیمت غرب تهران محسوب می شود به گونه ای که خرید ملک در آن یک سرمایه‌گذاری پر سود به حساب می‌آید.

یک نکته مهم دیگر در رابطه با گیشا این است که این محله به دلیل نزدیکی به مجموعه‌های کوی دانشگاه تهران، پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و دانشگاه تربیت مدرس محلی ایده آل و جذاب برای سکونت دانشجویان این دانشگاه‌ها به شمار می رود.

فروش آپارتمان در گیشا

فروش آپارتمان در گیشا و یا در هر منطقه ای یکی از موضوعات پیچیده و حساسی است که دردسرهای خاص خود را دارد. گاهی افراد اقدام به فروش آپارتمان در گیشا می‌کنند و در سایت های ملکی آگهی فروش می‌دهند اما تا چندین ماه یا حتی چندین سال خریداری برای ملک خود پیدا نمی‌کنند که در نهایت و پس از طی یک دوره طولانی مدت، ممگن است آپارتمان خود را با قیمتی پایین‌تر از قیمت واقعی به فروش برسانند. در حقیقت تعدادی از فروشندگان بر این باورند که پس از تماس با بنگاه های املاک و ثبت آگهی در سایت های ملکی، کار آن‌ها تمام شده و دفتر مشاور املاک باید مابقی کارهای فروش آپارتمان را انجام دهند. اما اگر واضح تر به این موضوع نگاه کنیم ،درمی‌یابیم که این یک تصور اشتباه است. درست است که بنگاه های املاک نقش زیادی در خرید و فروش املاک دارند اما برخی از مسائل نیز مربوط به خود مالک و فروشنده می باشد.

اگر قصد فروش آپارتمان در گیشا را دارید باید به چند نکته مهم دقت کنید. علاوه بر مشورت کردن با یک مشاور املاک حرفه ای و معتبر باید به رفع ایرادات جزئی ملک قبل از اقدام آگهی فروش واحد مسکونی خود بپردازید. به طور مثال شیرآلات، دستگیره‌ها، لولای در و پنجره‌ها و همچنین اجزای سیستم روشنایی باید بدون عیب و نقص باشند.

خرید آپارتمان 90 متری در گیشا

خرید آپارتمان 90 متری در گیشا درمیان برخی از افراد محبوب است چرا که این متراژ نه بزرگ است نه کوچک به همین دلیل برای خانواده هایی دارای یک الی دو فرزند بسیار مناسب می باشد البته ناگفته نماند که انتخاب متراژ خانه کاملا سلیقه ای است و بیشتر به میزان بودجه افراد مربوط می باشد اما به طور کلی امروزه خرید آپارتمان 90 متری در گیشا بسیار پرتقاضا و رایج است. قیمت خرید آپارتمان 90 متری در گیشا نیز به امکانات خانه، لوکیشن، متریال به کار رفته، طبقه، سال ساخت و ... بستگی دارد.

به عنوان مثال قیمت خرید آپارتمان 90 متری در گیشا در فروردین ماه 1403 بر اساس آگهی های درج شده پلتفرم آقای املاک اینگونه است که برای یک واحد مسکونی واقع در نبش کوچه بیست و پنجم ، دو خوابه، سال ساخت 1394، طبقه 1 از 5، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری باید هر متر مربع ۱۳۶٬۶۶۶٬۰۰۰ تومان برابر با ۱۲٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان خرج کرد.

قیمت آپارتمان در گیشا 

قیمت آپارتمان در گیشا متفاوت است یعنی نمی توان نرخ ثابتی را برای تمام آپارتمان های این محله اعلام نمود چرا که پارامترهای مختلفی از جمله لوکیشن، متراژ، طبقه، سال ساخت ، مشاعات آبی، روف گاردن و ... در قیمت آپارتمان در گیشا تاثیرگذار هستند. همچنین با توجه به شرایط اقتصادی حاکم در کشور زمان خرید خانه نیز در قیمت آپارتمان در گیشا نیز بسیار موثر می باشد. به طور مثال در تاریخ فروردین ماه 1403 طبق آگهی های درج شده آقای املاک قیمت آپارتمان در گیشا به شرح زیر می باشد:

آپارتمان ۱۰۰ متری، دو خواب، ساخت 1390، طبقه 2 از 5، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری و ... متری ۱۲۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان برابر با ۱۲٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد.

آپارتمان 180 متری نوساز، چند قدمی بوستان گفتگو، سه خواب، طبقه 4 ، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری، سیستم گرمایش سرمایش داکت اسپلیت ، خواب مستر KING و 2 پارکینگ سندی، دارای سرایداری مقیم و روف گاردن کاملا مجهز و... متری ۱۶۱٬۱۱۱٬۰۰۰ تومان معادل با ۲۹٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.

قیمت آپارتمان 60 متری در گیشا

قیمت آپارتمان 60 متری در گیشا تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی مانند لوکیشن، طبقه، عمر ساختمان و... قرار دارد در نتیجه نمیتوان برای قیمت آپارتمان 60 متری در گیشا نرخ مشخصی را اعلام نمود. در حال حاضر یعنی در تاریخ فروردین 1403 قیمت آپارتمان 60 متری در گیشا بر اساس آگهی های پلتفرم آقای املاک بدین شرح است:

در چند قدمی بوستان گفتگو آپارتمان 60 متری، یک خواب، ساخت 1375، طبقه همکف از 4، ساختمان شمالی واحد جنوبی، بازسازی شده، دارای انباری متری ، ۱۴۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان، قیمت کل ۸٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ارزش گذاری شده است.

همچنین یک واحد مسکونی ۶۰ متری با یک خواب مستر، ساخت 1391، طبقه 5 از 5، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری هر متر مربع ۱۳۸٬۳۳۳٬۰۰۰ تومان برابر با ۸٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

از سوی دیگر آپارتمان 60 متری، یک خواب، ساخت 1402، طبقه 3 از 5، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری ، بالکن، متری ۱۶۸٬۳۳۳٬۰۰۰ تومان، معادل با ۱۰٬۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان معامله می شود.

قیمت آپارتمان قدیمی در گیشا

قیمت آپارتمان قدیمی در گیشا به نسبت آپارتمان های نوساز طبیعتا پایین تر است البته برخی از خانه های قدیمی یا به اصطلاح کلنگی متراژ بالا قیمت مشابه یا حتی بالاتر از خانه های نوساز و لاکچری دارند. قیمت آپارتمان قدیمی در گیشا نیز همانند آپارتمان های نوساز به عواملی نظیر لوکیشن، سال ساخت، طبقه ، متراژ و... بستگی دارد و تحت تاثیر این عوامل قرار می گیرد. به عنوان مثال در فروردین ماه 1403 قیمت آپارتمان قدیمی در گیشا اینگونه برآورد شده است: 

آپارتمان ۱۶۶ متری، سه خواب، ساخت 1388 ، طبقه 3 از 5، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری متری ۱۴۴٬۵۷۸٬۰۰۰ تومان برابر با ۲۴٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد.

همچنی یک واحد مسکونی ۱۵۵ متری، سه خوابه، ساخت قبل از 70، طبقه اول روی همکف، دارای سه بالکن بزرگ و کاربردی، بازسازی شده متری ۸۰٬۶۴۵٬۰۰۰ تومان، برابر با ۱۲٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

قیمت خانه در گیشا متری چند

قیمت خانه در گیشا تهران به دلیل امکانات رفاهی بسیار مناسب و عالی از جمله مراکز تجاری، آموزشی و فرهنگی، ورزشی و بافت مسکونی نوساز و دسترسی محلی بسیار خوب متوسط رو به بالا می باشد. شما می توانید به راحتی واردوبسایت آقای املاک شوید و از جدیدترین قیمت خانه در گیشا و اجاره آپارتمان در گیشا باخبر شوید.

لازم به ذکر است که تعدادی از ساختمان های این محله به شکل ویلایی با نمای سنگ سفید با پنچره‌های بلند می باشند اما در مجموع آپارتمان های این محله نوساز بوده و اغلب بین ۴ تا ۵ طبقه می باشند.  از سوی دیگر آمار خرید و فروش و ساخت و ساز در گیشا تهران نسبت به سایر مناطق تهران بالا می باشد همین موضوع بیانگر رغبت ساکنین گیشا برای سرمایه گذاری در این منطقه است. همین موضوع باعث شده در محله گیشا شاهد آژانس های املاک متعددی باشیم که نشان از رشد و رونق خرید و فروش این محله دارد.


سوالات متداول

 • قیمت متری آپارتمان در گیشا در چه حدودی است؟

  در حال حاضر قیمت خرید آپارتمان در گیشا از حدود متری 70 میلیون تومان شروع شده و این عدد در برخی خیابان های این محله تا متری 200 میلیون تومان هم می رسد.

 • بهترین خیابان های محله گیشا برای زندگی کدام است؟

  خیابان 30 متری و بلوار اصلی گیشا در حال حاضر بهترین و گرانترین خیابان های محله گیشا هستند.

 • خرید آپارتمان در گیشا تا چه حدودی قیمت دارد؟

  در هنگام خرید آپارتمان در گیشا با قیمت های مختلفی روبه رو خواهید شد چرا که قیمت خرید آپارتمان در گیشا به عواملی مانند لوکیشن، سال ساخت، متراژ، طبقه و... بسنگی دارد . در تاریخ فروردین 1403 برای یک واحد مسکونی ۸۵ متری،۲نبش نوساز، دو خواب، ساخت 1401، طبقه 3 از 5، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری باید متری ۱۸۸٬۲۳۵٬۰۰۰ تومان برابر با ۱۶٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.

 • قیمت آپارتمان در گیشا چقدر است؟

  قیمت آپارتمان در گیشا متغیر است و تحت تاثیر پارامترهایی نظیر لوکیشن، متراژ، طبقه، سال ساخت و... می باشد. در نتیجه نمیتوان در رابطه با قیمت آپارتمان در گیشا نرخ ثابتی را تعیین کرد اما در حال حاضر یعنی در فروردین 1403 برای یک واحد مسکونی 165 متری، سه خواب، ساخت 1396، طبقه 3، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری ، لابی ، مشاعات ( سالن اجتماعات/سونا/جکوزی) و... باید هر متر مربع ۱۳۹٬۳۹۳٬۰۰۰ تومان برابر با ۲۳٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک