تماس بگیرید

صفحه

1

2

...

58

خرید آپارتمان در گیشا

خرید آپارتمان در گیشا مانند خرید آپارتمان در ستارخان تهران برای سکونت بسیار پرطرفدار می باشد چرا که این محله در شمال غربی تهران و در منطقه 2 تقسیم بندی شهری قرار گرفته است. محله گیشا تهران از آن دسته محله هایی بود که از همان ابتدا جزء محله های مدرن با امکانات رفاهی عالی مانند خطوط گاز شهری در تهران به شمار می رفت. گیشا هنوز هم جزء محله های محبوب و پر طرفدار پایتخت به حساب می آید.

این محله بزرگراه حکیم را به بزرگراه جلال آل احمد متصل می کند و دارای 41 خیابان فرعی می باشد که در ضلع شرقی و غربی آن قرار گرفته اند. خیابان های فرعی این محله بسیار منظم هستند، در حقیقت گیشا از شهرسازی غربی و خیابان های منهتن الگو برداری کرده است. شایان به ذکر است که خیابان های فرعی در ضلع شرقی و غربی خیابان گیشا به ترتیب با اعداد زوج و فرد نامگذاری شده اند.

در این منطقه انواع فروشگاه ها، مراکز خدماتی و دولتی، مراکز درمانی، مراکز تفریحی و تمام امکانات رفاهی لازم برای ساکنین فراهم شده است. همچنین وجود مراکز اداری و آموزشی متعدد به ویژه دانشکده ها عامل مهم مهاجرت روزانه تعداد زیادی از افراد به محله گیشا شده است. بنابراین اگر قصد خرید آپارتمان در گیشا تهران را گرفته اید در انتخاب خود شک نکنید. در رابطه با بافت مسکونی، این محله دارای بافت تقریبا نوسازی می باشد البته بافت گیشا را نیز می توان تجاری هم دانست که همین باعث شده گیشا محله ای سرزنده و پرهیاهو به نظر برسد.

قیمت آپارتمان در گیشا

خرید خانه در گیشا

خرید خانه در گیشا برای افرادی که می خواهند به همه امکانات رفاهی دسترسی داشته باشند بهترین گزینه می باشد. گیشا از لحاظ دسترسی به معابر اصلی تهران بهترین لوکیشن را دارد. خیابان اصلی گیشا از شمال به جنوب است و دارای کوچه‌های شرقی غربی می باشد؛ در میانه خیابان گیشا یک خیابان مهم شرقی-غربی به نام خیابان بیست متری یا پیروزی وجود دارد. همچنین خیابان‌های فروزانفر، بلوچستان، کانال (فاضل) و بلوار مدارس (ناظریان قمی) از خیابان‌های اصلی موازی با بلوار اصلی گیشا و به صورت شمالی جنوبی هستند. شایان به ذکر است که بلوار اصلی گیشا در گذشته به ۳۰متری صلح مشهور بوده‌ است.

در ضلع غربی خیابان گیشا و کوچه‌های زوج، سه چهارراه وجود دارد که چهارراه اول تا سوم به ترتیب پیوند، پیمان، دوستی نام دارند و چهارراه اول تا سوم سمت کوچه‌های فرد (بخش شرقی گیشا) به ترتیب پیام، پیشگام و پیشاهنگ نام دارند.

جالب است بدانید که محله گیشا تهران محل سکونت بسیاری از هنرمندان و افراد مشهور از جمله؛ جلیل شهناز (استاد سرشناس تار)، سهراب سپهری (نقاش و شاعر معاصر)، فریبرز لاچینی (آهنگساز معاصر و پیانیست)، کوروش یغمایی (هنرمند و پیشرو موسیقی راک ایران)، علی دایی (اسطوره فوتبال ایران) و.. بوده است.

خرید و فروش آپارتمان در گیشا تهران

خرید و فروش آپارتمان در گیشا تهران امروز بازار داغی دارد چرا که این منطقه همانگونه که اشاره کردیم در مرکز شاهراه‌های غرب استان تهران قرار گرفته و محله‌ای سرزنده و پر تردد به شمار می رود که تمامی امکانات رفاهی لازم برای یک منطقه مسکونی را در خود جای داده است. این محله با طراحی مدرن امروزی، محله‌ای خوش مسیر با خیابان بندی‌شطرنجی و شماره‌بندی شده و بسیار سرراست است. گیشا به دلیل محبوبیت، بازار خرید و فروش ملک پر رونقی دارد و جزء محله‌های نسبتا گرانقیمت غرب تهران محسوب می شود به گونه ای که خرید ملک در آن یک سرمایه‌گذاری پر سود به حساب می‌آید.

یک نکته مهم دیگر در رابطه با گیشا این است که این محله به دلیل نزدیکی به مجموعه‌های کوی دانشگاه تهران، پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و دانشگاه تربیت مدرس محلی ایده آل و جذاب برای سکونت دانشجویان این دانشگاه‌ها به شمار می رود.

قیمت خانه در گیشا متری چند؟

قیمت آپارتمان در گیشا تهران به دلیل امکانات رفاهی بسیار مناسب و عالی از جمله مراکز تجاری، آموزشی و فرهنگی، ورزشی و بافت مسکونی نوساز و دسترسی محلی بسیار خوب متوسط رو به بالا می باشد. شما می توانید به راحتی واردوبسایت آقای املاک شوید و از جدیدترین قیمت  خرید آپارتمان در گیشا و اجاره آپارتمان در گیشا باخبر شوید.

لازم به ذکر است که تعدادی از ساختمان های این محله به شکل ویلایی با نمای سنگ سفید با پنچره‌های بلند می باشند اما در مجموع آپارتمان های این محله نوساز بوده و اغلب بین ۴ تا ۵ طبقه می باشند.  از سوی دیگر آمار خرید و فروش و ساخت و ساز در گیشا تهران نسبت به سایر مناطق تهران بالا می باشد همین موضوع بیانگر رغبت ساکنین گیشا برای سرمایه گذاری در این منطقه است. همین موضوع باعث شده در محله گیشا شاهد آژانس های املاک متعددی باشیم که نشان از رشد و رونق خرید و فروش این محله دارد.


سوالات متداول

  • قیمت متری آپارتمان در گیشا در چه حدودی است؟

    در حال حاضر قیمت خرید آپارتمان در گیشا از حدود متری 70 میلیون تومان شروع شده و این عدد در برخی خیابان های این محله تا متری 200 میلیون تومان هم می رسد.

  • بهترین خیابان های محله گیشا برای زندگی کدام است؟

    خیابان 30 متری و بلوار اصلی گیشا در حال حاضر بهترین و گرانترین خیابان های محله گیشا هستند.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک