صفحه

1

2

...

110

خرید آپارتمان در مرزداران

برای خرید آپارتمان در تهران معمولا افراد به سمت مناطقی کشیده می شوند که از امکانات رفاهی مناسب برخوردار است. مرزداران از آن دسته محله هایی است که از این قاعده مستثنی نیست. مرزداران در شمال غربی شهر و در منطقه دو شهرداری تهران قرار گرفته که از سمت شرق به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری، از سمت غرب به بلوار یادگار امام، از سمت شمال به بزرگراه حکیم و از سمت جنوب به بزرگراه حکیم متصل می‌شود.

اگر قصد خرید آپارتمان در مرزداران را دارید بد نیست بدانید که مرزداران به دلیل قرارگیری در میان بزرگراه دسترسی را برای تردد به سایر نقاط تهران به خصوص برای افرادی که از وسیله نقلیه شخصی استفاده می‌کنند، بسیار راحت کرده است. ساکنین محله مرزداران تهران به دلیل دسترسی آسان به امکانات رفاهی، درمانی، اداری، تفریحی، از سکونت در این محله رضایت کامل دارند. شایان به ذکر است که میدان گل‌ها، خیابان ابراهیمی و 35 متری لاله یکی از لوکیشن‌های معروف محله مرزداران به شمار می رود.

همچنین خیابان‌های پهن و عریض، امکانات، دسترسی مناسب و نبود طرح ترافیک در این محله از مزایای مهم مرزداران به شمار می‌رود که همین امر موجب شده متقاضی جهت خرید و اجاره آپارتمان در مرزداران روز به روز در حال افرایش باشد. از سوی دیگر وجود ایستگاه مترو مرزداران در نردیکی پارک سرسبز، حمل‌ونقل را در این محله در وضعیت مطلوبی قرار داده است.

قیمت آپارتمان در مرزداران

قیمت خانه در مرزداران

افرادی که برای خرید خانه در مرزداران یا حتی اجاره آپارتمان در مرزداران تهران اقدام کرده اند بی شک تصمیم درستی گرفته اند چرا که همانگونه که به آن اشاره شد این محله دارای امکانات رفاهی متعدد و بسیار مناسبی می باشد . از طرفی خیابان‌های پهن با عرض مرزداران سبب شده افراد زیادی مشتاق سکونت در این محله از تهران باشند. اگر بخواهیم در رابطه با امکانات رفاهی این منطقه کمی جزئی تر نگاه کنیم می توانیم به موارد زیر را در نظر بگیریم:

 1. مرکز خرید پردیسان، این مرکز خرید طرفداران خاص خود را دارد. علاوه بر این مراکز خرید و فروشگاه‌های متعددی جهت رفع نیازهای ساکنین در محله قرار گرفته اند.
 2. مراکز آموزشی از جمله مدارس در پایه‌های مختلف در این محله واقع هستند که دغدغه خانواده ها را بابت این مسئله برطرف کرده است.
 3. کتابخانه‌های مرزداران محیط بسیار مناسبی برای مطالعه دارند. کتابخانه‌ شبانه روزی مرزداران که در خیابان ابوالفضل قرار گرفته یکی از این کتابخانه های خوب این محله محسوب می شود.
 4. پارک طبیعی پردیسان از مراکر تفریحی این محله به شمار می رود که برای آشنایی با گونه‌های زیستی گزینه بسیار خوبی می باش
 5. ایستگاه متروی مرزداران یکی دیگر از امکانات رفاهی این محله به شمار می آید.
 6. خطوط اتوبوسرانی مرزداران موجب شده که تردد افراد راحت تر شود.
 7. تاکسی‌های موجود در ابتدای بلوار مرزداران آماده خدمت رسانی به اهالی می باشند.

خرید اپارتمان در مرزداران ناهید

خرید اپارتمان در مرزداران ناهید بسیار پرطرفدار است. این خیابان نام دیگری به نام خیابان رضایی نژاد دارد. تقاطع بلوار مرزداران خیابان ناهید به تقاطعی در ابتدای بلوار مرزداران گفته می شود که با خیابان ناهید یا خیابان رضایی نژاد ، دارای تقاطع می شود. خیابان ناهید مرزداران جزء مشهورترین خیابان های بلوار مرزداران می باشد.

خرید آپارتمان در مرزداران اطاعتی

خرید آپارتمان در مرزداران اطاعتی ، همانند خرید خانه در خیابان ناهید مرزداران پرطرفدار است. خیابان اطاعتی یکی از طولانی ترین خیابان های این محله می باشد که بزرگراه جلال آل احمد را به بزرگراه حکیم متصل می کند. خیابان اطاعتی مرزداران دارای دو بخش خیابان اطاعتی شمالی و خیابان اطاعتی جنوبی است.

قیمت آپارتمان در مرزداران تهران

در حال حاضر بیشتر آپارتمان های محله مرزداران نوساز و مدرن هستند ، چرا که ساخت و ساز در محله مرزداران نسبت به دیگر مله های شهر تهران کمی با تاخیر شروع شد. قیمت آپارتمان در مرزداران تهران نیز به دلیل آب و هوای نسبتا خوب و دسترسی های بسیار مناسب به اتوبان ها و معابر اصلی شهر تهران در سطح متوسط رو به بالا قرار دارد. اگر شما به دنبال خرید آپارتمان در مرزداران هستید ، باید بدانید که با محله ای در سطح قیمتی بالا روبه رو هستید. البته قیمت آپارتمان در مرزدارن به عواملی مانند: لوکیشن، میزان دسترسی، سال ساخت و امکانات داخلی آپارتمان و امکانات رفاهی در محدوده آن متغیر است.

اگر به دنبال خرید خانه در مرزداران هستید یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در مرزداران را دارید، می‌توانید وارد صفحه خرید آپارتمان در مرزداران شوید تا به خانه‌های این محله و امکانات آن‌ها دسترسی داشته باشید.


سوالات متداول

 • قیمت خرید آپارتمان در مرزداران تهران در چه حدودی است؟

  در حال حاضر و در مرداد ماه 1402 قیمت خرید آپارتمان در مرزداران تهران از متری حدود 110 میلیون تومان شروع شده و در محله های لوکس و لاکجری تا 3 برابر افزایش می یابد.

 • بهترین خیابان مرزداران برای زندگی کدام است؟

  خیابان ناهید و اطاعتی در حال حاضر از بهترین خیابان های محله مرزداران تهران برای زندگی هستند.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک