صفحه

1

2

...

157

خرید آپارتمان در مرزداران

برای خرید آپارتمان در تهران و یا اجاره آپارتمان در تهران معمولا افراد به سمت مناطقی کشیده می شوند که از امکانات رفاهی مناسب برخوردار است. مرزداران از آن دسته محله هایی است که از این قاعده مستثنی نیست. مرزداران در شمال غربی شهر و در منطقه دو شهرداری تهران قرار گرفته که از سمت شرق به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری، از سمت غرب به بلوار یادگار امام، از سمت شمال به بزرگراه حکیم و از سمت جنوب به بزرگراه حکیم متصل می‌شود. با مراجعه به این منطقه به راحتی از ارتباط‌ها و محله‌های همسایه مرزداران متوجه خواهید شد که دسترسی به این محله بسیار آسان‌تر از دیگر قسمت های تهران است. از طرفی دیگر مرزداران به دلیل خیابان‌های عریض خود ، ترافیک را کنترل و مدیریت می کند. تمامی این ویژگی‌ها روی هم رفته تقاضا و محبوبیت این منطقه را چندین برابر کرده است.

اگر قصد خرید آپارتمان در مرزداران را دارید بد نیست بدانید که مرزداران به دلیل قرارگیری در میان بزرگراه دسترسی را برای تردد به سایر نقاط تهران به خصوص برای افرادی که از وسیله نقلیه شخصی استفاده می‌کنند، بسیار راحت کرده است. ساکنین محله مرزداران تهران به دلیل دسترسی آسان به امکانات رفاهی، درمانی، اداری، تفریحی، از سکونت در این محله رضایت کامل دارند. شایان به ذکر است که میدان گل‌ها، خیابان ابراهیمی و 35 متری لاله یکی از لوکیشن‌های معروف محله مرزداران به شمار می رود.

همچنین همانگونه که به آن اشاره کردیم خیابان‌های پهن، امکانات، دسترسی مناسب و نبود طرح ترافیک در این محله از مزایای مهم خرید آپارتمان در مرزداران به شمار می‌رود که همین امر موجب شده متقاضی جهت خرید آپارتمان در مرزداران واجاره آپارتمان در مرزداران روز به روز در حال افرایش باشد. از سوی دیگر وجود ایستگاه مترو مرزداران در نردیکی پارک سرسبز، حمل‌ونقل را در این محله در وضعیت مطلوبی قرار داده است.

قیمت آپارتمان در مرزداران

خرید خانه در مرزداران

افرادی که برای خرید خانه در مرزداران یا حتی اجاره آپارتمان در مرزداران تهران اقدام کرده اند بی شک تصمیم درستی گرفته اند چرا که همانگونه که به آن اشاره شد این محله دارای امکانات رفاهی متعدد و بسیار مناسبی می باشد . از طرفی خیابان‌های پهن با عرض مرزداران سبب شده افراد زیادی مشتاق سکونت و خرید خانه در مرزداران تهران باشند. اگر بخواهیم در رابطه با امکانات رفاهی و مزایای خرید خانه در مرزداران کمی جزئی تر به این موضوع نگاه کنیم می توانیم به موارد زیر را در نظر بگیریم:

 1. مرکز خرید پردیسان، این مرکز خرید طرفداران خاص خود را دارد. علاوه بر این مراکز خرید و فروشگاه‌های متعددی جهت رفع نیازهای ساکنین در محله قرار گرفته اند.
 2. مراکز آموزشی متعدد از جمله مدارس در پایه‌های مختلف در این محله واقع هستند که دغدغه خانواده ها را بابت این مسئله برطرف کرده است و همچنین این مراکز از ویژگی های بارز خرید خانه در مرزداران به حساب می آید.
 3. کتابخانه‌های مرزداران محیط بسیار مناسبی برای مطالعه دارند. کتابخانه‌ شبانه روزی مرزداران که در خیابان ابوالفضل قرار گرفته یکی از این کتابخانه های خوب این محله محسوب می شود.
 4. پارک طبیعی پردیسان از مراکر تفریحی این محله به شمار می رود که برای آشنایی با گونه‌های زیستی گزینه بسیار خوبی می باشد.
 5. ایستگاه متروی مرزداران یکی دیگر از امکانات رفاهی این محله به شمار می آید.
 6. خطوط اتوبوسرانی مرزداران موجب شده که تردد افراد راحت تر شود.
 7. تاکسی‌های موجود در ابتدای بلوار مرزداران آماده خدمت رسانی به اهالی می باشند.

قیمت آپارتمان در مرزداران تهران

در حال حاضر بیشتر آپارتمان های محله مرزداران نوساز و مدرن هستند ، چرا که ساخت و ساز در محله مرزداران نسبت به دیگر محله های شهر تهران کمی با تاخیر شروع شد. قیمت آپارتمان در مرزداران تهران نیز به دلیل آب و هوای نسبتا خوب و دسترسی های بسیار مناسب به اتوبان ها و معابر اصلی شهر تهران در سطح متوسط رو به بالا قرار دارد. اگر شما به دنبال خرید آپارتمان در مرزداران هستید ، باید بدانید که با محله ای در سطح قیمتی بالا روبه رو هستید. البته قیمت آپارتمان در مرزدارن تهران به عواملی مانند: لوکیشن، میزان دسترسی، سال ساخت و امکانات داخلی آپارتمان و امکانات رفاهی در محدوده آن متغیر است.

اگر به دنبال خرید خانه در مرزداران هستید یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در مرزداران را دارید، می‌توانید وارد صفحه خرید آپارتمان در مرزداران شوید تا به خانه‌های این محله و امکانات آن‌ها دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال در فروردین ماه 1403 یک واحد مسکونی ۱۰۶ متری، دو خواب، ساخت 1402، طبقه 5 از 5، دارای 2 پارکینگ ،انباری، آسانسور متری ۱۶۴٬۱۵۰٬۰۰۰ تومان ، قیمت کل ۱۷٬۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

قیمت خانه در مرزداران

اگر قصد خرید آپارتمان در منطقه 2 تهران را دارید و مرزداران را انتخاب کرده اید باید بگوئیم که، با اینکه محله مرزداران دارای مساحت زیادی نیست اما می توان به طور واضح تغییر قیمت خانه در مرزداران را مشاهده کرد. تغییر قیمت خانه در مرزداران معمولا به دلیل لوکیشن آپارتمان ها نسبت به بلوار مرزداران می‌باشد. به تعبیری دیگر آپارتمان هایی که در کنار بلوار مرزداران قرار گرفته‌اند هر کدام قیمت جداگانه ای دارند در مجموع آپارتمان هایی که در شمال بلوار مرزداران و در خیابان‌هایی مانند ناهید و ابوالفضل قرار گرفته اند، به مراتب قیمت پایین تری به نسبت سایر نقاط دارند. همچنین هنگامی که به مرکز بلوار مرزداران و خیابان‌هایی نظیر ابراهیمی و لاله می‌رسیم، قیمت آپارتمان ها رفته رفته افزایش پیدا می کند و همچنین تنوع خانه‌ها بیشتر می‌شود. وقتی هم که به بخش جنوبی بلوار مرزداران و خیابان‌هایی نظیر ایثار و آریافر می‌رسیم، قیمت آپارتمان ها در بالاترین حد ممکن قرار دارد. 

آگهی های منتشر شده وبسایت آقای املاک در فروردین ماه 1403 بیانگر آن است که قیمت هر متر مربع خانه در این محله بالا می باشد. به عنوان مثال آپارتمان 98 متری، 3 خواب، واقع در شهرک هما ، ساخت 1388، طبقه 2 از 5، پارکینگ ،انباری، آسانسور متری ۱۰۹٬۱۸۳٬۰۰۰ تومان برابر با ۱۰٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

فروش آپارتمان در مرزداران

تعداد خرید و فروش آپارتمان در مرزداران در سالهای اخیر افزایش پیدا کرده است اگر در وبسایت آقای املاک به دنبال آگهی های فروش آپارتمان در مرزداران هستید قبل از هر چیز باید بدانید با اینکه مرزداران مساحت نسبتا کمتری نسبت به سایر مناطق تهران دارد اما کوچکی آن باعث نشده تا از امکانات رفاهی عقب بماند. از سوی دیگر موقعیت مرزداران و جمعیت آن ایجاب می‌کند تا تمامی امکانات و دسترسی‌ها در این بخش فراهم شوند . یکی از دلایل تعداد معاملات بالای خرید و فروش آپارتمان در مرزداران این است که دسترسی‌های گوناگونی دارد و این بیانگر آن است که این محله دسترسی خودرویی آسان‌تری دارد. علاوه بر این، دسترسی‌های دیگری مانند ایستگاه مترو، خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی نیز وجود دارد که ساکنان می‌توانند به راحتی به بخش‌های دیگر تردد کنند.

یکی دیگر از دلایل خرید و فروش آپارتمان در مرزداران توجه ویژه به نوع ساخت آپارتمان ها در آن است چرا که سازندگان سعی کرده اند تا نوع ساختمان ها و کیفیت آنها را بالا برده تا نیارهای قشر سخت پسند را برطرف کنند . شاید یکی از دلایل عمده این امر حضور افرادی است که در محدوده های شمال تهران اجاره نشین بوده اند و با توجه به گران شدن مسکن به سمت این مناطق روی آورده اند و همین امر باعث شده تا خانه های این منطقه نیز پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در بلوار فردوس کلیک کنید. 

پیش فروش آپارتمان در مرزداران

پیش فروش آپارتمان در مرزداران در حقیقت به معنای فروش واحد مسکونی توسط سازنده یا توسعه دهنده پروژه ساختمانی قبل از تحویل دادن آن به خریدار است. در رابطه با پیش فروش آپارتمان در مرزداران ، سازنده متعهد می‌شود واحد مسکونی را پس از تکمیل ساخت به فروش برساند و خریدار نیز متعهد می‌شود که مبلغی را که به عنوان پیش پرداخت در نظر گرفته شده است، پرداخت کند.

البته پیش فروش آپارتمان در مرزداران و یا هر منطقه دیگری ریسک هایی برای فروشندگان و خریداران به همراه دارد. مثلا برای سازندگان، احتمال وقوع تأخیر در تحویل واحدها و افزایش هزینه های ساخت می باشد و برای خریداران احتمال تکمیل نشدن پروژه، کلاهبرداری های احتمالی در این حوزه، تکمیل نشدن بودجه برای تسویه حساب با سازنده و... می تواند از مشکلات و ریسک های انجام پیش فروش آپارتمان در مرزداران باشد. بنابراین بهتر است قبل از هر اقدامی کاملا محتاطانه عمل کنید و تمامی جوانب را در نظر بگیرید.

خرید آپارتمان در سپهر مرزداران

خرید آپارتمان در سپهر مرزداران طرفداران زیادی دارد. خیابان سپهر در منطقه 2 تهران واقع شده‌ و از محله‌های شهرک آزمایش و پردیسان عبور می‌کند. این خیابان در مجاورت خیابان ابراهیمی قرار گرفته است. اگر قصد خرید آپارتمان در سپهر مرزداران تهران را دارید بد نیست بدانید که در اطراف خیابان سپهر 13 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو مستقر هستند. همچنین اگر می خواهید از به روزترین قیمت خرید آپارتمان در سپهر مرزداران مطلع شوید قطعا می دانید که قیمت خرید آپارتمان در این منطقه به عوامل مختلفی از جمله؛ متراژ، سن بنا، امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ، انباری و... بستگی دارد. بر اساس آگهی های منتشر شده آقای املاک قیمت خرید آپارتمان در سپهر مرزداران در فروردین 1403 بدین صورت می باشد:

آپارتمان 165 متری، سه خواب (1خواب مستر) ، ساخت 1401، دارای 2 پارکینگ سندی، آسانسور، انباری ، طبقه 3 از 5، متری ۲۲۱٬۲۱۲٬۰۰۰ تومان، برابر با ۳۶٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد.

  خرید آپارتمان در مرزداران ناهید

  خرید آپارتمان در مرزداران ناهید بسیار پرطرفدار است. این خیابان نام دیگری به نام خیابان رضایی نژاد دارد. تقاطع بلوار مرزداران خیابان ناهید به تقاطعی در ابتدای بلوار مرزداران گفته می شود که با خیابان ناهید یا خیابان رضایی نژاد ، دارای تقاطع می شود. خیابان ناهید مرزداران جزء مشهورترین خیابان های بلوار مرزداران می باشد.

  قیمت آپارتمان در مرزداران خیابان ناهید

  قیمت آپارتمان در مرزداران خیابان ناهید متغیر است و تحت تاثیر عوامل گوناگونی مانند متراژ، سال ساخت، طبقه و... می باشد. اما به طور کلی میانگین قیمت آپارتمان در مرزداران خیابان ناهید نسبت به سایر نقاط تهران متوسط رو به بالا می باشد. بر اساس آگهی های ثبت شده وبسایت و سوپر اپلیکیشن آقای املاک در تاریخ فروردین ماه 1403 قیمت آپارتمان در مرزداران خیابان ناهید بدین صورت است که برای یک آپارتمان ۱۲۰ متری، دو خوابه، ساخت 1390، طبقه دوم، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری ، ساختمان شمالی و واحد جنوبی باید هر متر مربع ۱۳۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان معادل با ۱۶٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.

  همچنین یک واحد ۱۰۰ متری، دو خوابه، ۱۹ سال ساخت ، طبقه 2 از 5، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری، ملک جنوبی واحد رو به کوچه متری ۱۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان برابر ۱۱٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.

  خرید آپارتمان در مرزداران اطاعتی

  خرید آپارتمان در مرزداران اطاعتی ، همانند خرید خانه در خیابان ناهید مرزداران پرطرفدار است. خیابان اطاعتی یکی از طولانی ترین خیابان های این محله می باشد که بزرگراه جلال آل احمد را به بزرگراه حکیم متصل می کند. خیابان اطاعتی مرزداران دارای دو بخش خیابان اطاعتی شمالی و خیابان اطاعتی جنوبی است.

  خرید آپارتمان در مرزداران اطاعتی جنوبی

  خرید آپارتمان در مرزداران اطاعتی جنوبی نیز همانند خیابان ناهید طرفداران خاص خود را دارد . این خیابان مابین شهرک آزمایش و شهرک ژاندارمری واقع شده و در منطقه 2 شهرداری قرار دارد. اگر برای خرید آپارتمان در مرزداران اطاعتی جنوبی اقدام کرده اید بد نیست بدانید که در اطراف خیابان اطاعتی جنوبی 13 ایستگاه اتوبوس و دو ایستگاه مترو وجود دارد. همچنین قیمت خرید آپارتمان در مرزداران اطاعتی جنوبی به عواملی نظیر متراژ، طبقه، سال ساخت و امکاناتی نظیر آسانسور، پارکینگ، انباری، مشاعات آبی و...بستگی دارد.

  به عنوان مثال در فروردین ماه 1403 طبق آگهی های درج شده پلتفرم آقای املاک برای یک واحد مسکونی ۹۱ متری، ۲ خوابه، ساخت 1398، طبقه 4، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری باید متری ۱۵۱٬۰۹۸٬۰۰۰ تومان برابر با ۱۳٬۷۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه پرداخت کرد.

  قیمت آپارتمان در مرزداران ابراهیمی

  برای افرادی که قصد سکونت در خیابان ابراهیمی مرزداران را دارند باید گفت که خیابان ابراهیمی یکی از خیابان های سرشناس این محله است که در مجاورت بزرگراه اشرفی اصفهانی و خیابان ستارخان  قرار دارد. از مهم‌ترین مراکز دولتی در محدوده خیابان ابراهیمی می‌توان به اداره مخابرات شهید سعادتمند و واحد صدور بیمه مسئولیت شرکت بیمه ایران اشاره نمود.  همچنین در اطراف خیابان ابراهیمی 12 ایستگاه اتوبوس و 1 ایستگاه مترو قرار دارد.

  در رابطه با قیمت آپارتمان در مرزداران ابراهیمی باید گفت که قیمت نهایی به پارامترهای مختلفی مانند متراژ، عمر بنا، طبقه و ... بستگی دارد. به طور مثال در فروردین ماه 1403 قیمت آپارتمان در مرزداران ابراهیمی بدین صورت است که برای یک واحد مسکونی واقع در آن با متراژ 80 متر، دو خواب، ساخت 1394، طبقه 5، دارای امکانات کامل (پارکینگ انباری آسانسور بالکن) باید هر متر مربع ۱۳۳٬۷۵۰٬۰۰۰ تومان برابر با ۱۰٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.


  سوالات متداول

  • بهترین خیابان مرزداران برای زندگی کدام است؟

   خیابان ناهید و اطاعتی در حال حاضر از بهترین خیابان های محله مرزداران تهران برای زندگی هستند.

  • قیمت آپارتمان در مرزداران چقدر است؟

   قیمت آپارتمان در مرزداران به عوامل مختلفی مانند لوکیشن، متراژ، سن بنا و... در نتیجه نمی توان برای قیمت آپارتمان در مرزداران نرخ ثابتی را اعلام کرد. در حال حاضر در تاریخ فروردین ماه 1403 در این منطقه یک واحد مسکونی 115 متری، دو خواب، ساخت 1394، طبقه 3 از 5، دارای 2 پارکینگ ، انباری ، آسانسور ، متری ۱۳۴٬۷۸۲٬۰۰۰ تومان معادل با ۱۵٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت دارد.

  • خرید آپارتمان در مرزداران چقدر قیمت دارد؟

   میانگین قیمت خرید آپارتمان در مرزداران متوسط رو به بالا است. قیمت خرید آپارتمان در مرزداران در حال حاضر یعنی در تاریخ فروردین ماه بدین صورت ست که باید برای یک آپارتمان 138 متری ، سه خواب، واقع در خیابان ناهید ، ساخت 1385، طبقه 5 ، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری و بالکن باید متری ۱۱۰٬۱۴۴٬۰۰۰ تومان برابر با ۱۵٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.

  سوپر اپلیکیشن آقای املاک