صفحه

1

2

...

226

خرید آپارتمان در باغ فیض تهران

خرید آپارتمان در باغ فیض تهران همانند خرید آپارتمان در پونک پرتقاضاست. چرا که این محله؛ محله‌ای خوش آب و هوا با امکانات و دسترسی بسیار مناسب می باشد، سکونت به قصد خرید و اجاره و یا سرمایه گذاری در این محله طرفداران بسیاری دارد. محله باغ فیض قدمت نسبتا بالایی دارد. این محله در قسمت شمال‌ غربی شهر تهران و در منطقه 5 شهرداری قرار گرفته است. موقعیت جغرافیایی باغ فیض به گونه ایست که در بین دو میدان معروف و پر رفت و آمد صادقیه و پونک واقع شده. در رابطه با محدوده جغرافیایی این محله باید گفت که باغ فیض از سمت شمال به بزرگراه همت از سمت غرب به بزرگراه ستاری از سمت جنوب به بزرگراه شهید حکیم  و از سمت شرق به بزرگراه اشرفی اصفهانی منتهی می شود. با این تفاسیر این منطقه از دسترسی بسیار خوبی به اکثر بزرگراه‌های مهم تهران برخوردار می باشد. در حال حاضر محله باغ فیض تهران  دارای 6 برج مسکونی معروف می باشد که در خیابان باهنر قرار گرفته و صحنه ای زیبا به این محله بخشیده است.

اگر به دنبال خرید آپارتمان در باغ فیض تهران را دارید بهتر است بدانید که شرایط زندگی در آن در هر صورت بسیار عالی است، هنگامی که قصد خرید و یا اجاره آپارتمان در باغ فیض را داشته باشید حتما به دلیل لوکیشن این محله و آب و هوای بسیار مطلوبی که دارد از هر لحاظ حتما سود خواهید کرد. باغ فیض از تمامی امکانات رفاهی، آموزشی، درمانی و ... برخوردار است. به همین دلیل ساکنین آن برای رفع مایحتاج روزانه خود نیاز به مراجعه دیگر محله ها ندارند.

خرید آپارتمان در باغ فیض تهران

خرید خانه در باغ فیض تهران

خرید خانه در باغ فیض تهران همانگونه که گفتیم از هر نظر مزیت دارد. اگر این محله را برای زندگی انتخاب کرده اید در کنار لوکیشن و امکانات رفاهی بی نظیری که دارد از دسترسی های بسیار مناسبی نیز برخوردار است. به عنوان مثال این منطقه دسترسی بسیار خوبی به بزرگراه‌های متعددی همچون بزرگراه همت، بزرگراه ستاری، بزرگراه شهید حکیم، بزرگراه اشرفی اصفهانی دارد. همچنین نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به باغ فیض، ایستگاه مترو صادقیه ، ایستگاه مترو ارم سبز می باشد. از سوی دیگر ایستگاه‌های خطی BRT باغ فیض واقع در ضلع شرقی بزرگراه اشرفی اصفهانی قرار دارد. و در نهایت جایگاه سوخت در بخش شمالی محله باغ فیض برای عابران و ساکنین قرار گرفته است.

از خیابان‌‌ها و معابر مهم و اصلی باغ فیض می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • بزرگراه اشرفی اصفهانی
  • بزرگراه ستاری
  • بزرگراه شهید همت
  • بزرگراه شهید حکیم منتهی
  • خیابان باهنر

شایان به ذکر است که باغ فیض دارای چندین مراکز خرید است که تمامی مایحتاج ساکنین و حتی سایر محله‌ها را برطرف می کند. به عنوان مثال : مجتمع تیراژه که یکی از بزرگترین و معروف ترین مرکز خرید این محله و همچنین شهر تهران محسوب می‌شود، در بزرگراه اشرفی اصفهانی قرار دارد و دارای امکانات رفاهی مانند رستوران و شهربازی و فروشگاه های لباس ، کیف، کفش، ساعت و... بسیار زیادی است. دیگر مراکز خرید واقع در این محله عبارتند از:

  • مجتمع تجاری کوروش واقع در بزرگراه شهید ستاری
  • مرکز خرید آرمان واقع در اشرفی اصفهانی جنوب بعد از همت
  • مرکز خرید نور

علاوه بر مراکز خرید به دلیل وجود بوستان‌های متعدد این محله از آب و هوای خوبی برخوردار است. از طرفی ترافیک در این محله کم است و شما می‌توانید هوای تمیز را در آن به خوبی حس کرده و هوایی پر از اکسیژن را تنفس کنید. در رابطه با مراکز درمانی باغ فیض باید گفت که بیمارستان سلامت فردا در خیابان ناطق نوری این محله واقع گردیده و با هدف ارائه خدمات در حوزه سلامت با رویکردی درمانی برای سرطان احداث شد.

قیمت آپارتمان در باغ فیض تهران

قیمت آپارتمان در باغ فیض تهران نسبت به لوکیشن، سال ساخت ، متراژ، امکانات داخلی آپارتمان و بسیاری از عومل دیگر متغیر است. همانطور که گفتیم امروزه محله باغ فیض تهران به دلیل امکانات رفاهی مطلوب و مناسب و دسترسی های گسترده به سایر نقاط تهران طرفداران زیادی برای سکونت پیدا کرده است. از طرفی به دلیل وزش باد غالب از غرب به شرق، آب و هوای آن مطلوب تر از مناطق شرقی و شمالی بوده همین امر موجب شده خرید خانه در این محله رونق پیدا کند برای اطلاع رسانی باید به شما باید بگوییم میانگین قیمت واحدهای آپارتمانی در این محله نسبت به مناطق دیگر تهرن بالا می باشد.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک