صفحه

1

2

...

17

خرید آپارتمان در آیت الله کاشانی 

خرید آپارتمان در آیت الله کاشانی برای افرادی که قصد خرید آپارتمان در تهران را دارند گزینه بسیارمناسبی می باید چرا که محله آیت‌الله کاشانی یک محله نوساز و خوش مسیر و پر از امکانات رفاهی شهرنشینی می باشد. بلوار آیت الله کاشانی یکی از مسیرهای مهم و اصلی غرب تهران به شمار می رود که قسمتی شرقی آن به میدان مهم و اصلی صادقیه یا همان آریا شهر می‌رسد. این محله با امکانات رفاهی و موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی که دارد، محله‌ای جذاب برای خرید و اجاره آپارتمان و نیز خرید و اجاره واحدهای تجاری و اداری محسوب می شود. بلوار آیت‌الله کاشانی در غرب تهران و در منطقه پنج شهرداری پایتخت قرار گرفته است که همانگونه که گفتیم ضلع شرقی آن به میدان صادقیه و انتهای آن از سمت غربی به محله شهرزیبا تهران منتهی می‌شود.

شایان به ذکر است که محله آیت‌الله کاشانی از سمت جنوب به محله بلوار فردوس تهران، از سمت شمال به محله باغ فیض تهران ، از سمت شرق به محله صادقیه و از سمت غرب با محله شهرزیبا مجاورت دارد. این بلوار به لحاظ دسترسی به بزرگراه های مهم شهر نیز از شرایط بسیار مطلوبی برخوردار است به گونه ای که اگر ساکنین این محله بخواهند با وسیله نقلیه شخصی خود تردد کنند، از سمت شمال به بزرگراه حکیم، از غرب به بزرگراه ستاری و از شرق به بزرگراه اشرفی اصفهانی دسترسی خوبی دارند. بلوار آیت الله کاشانی خوش در محدوده طرح و ترافیک قرار ندارد به همین دلیل ساکنین آن دغدغه ای بابت خروج و ورود به منزل خود یا سر کار خود ندارند. از سوی دیگر وجود پمپ بنزین در بلوار آیت الله کاشانی، نرسیده به بلوار اباذر موجب شده اهالی این منطقه نیازی به خروج از محله برای سوخت گیری نداشته باشند.

خرید آپارتمان در آیت الله کاشانی تهران

خرید خانه در آیت الله کاشانی 

خرید خانه در آیت الله کاشانی همانند خرید آپارتمان در صادقیه تهران بسیار پرطرفدار است. در حقیقت این محله را نمی توان در لیست محله های قدیمی تهران قرار داد  چرا که قبل از انقلاب، ساخت و سازی در این محله انجام نشده و زمین ها به صورت بایر بوده است. اما پس از انقلاب به دلیل گسترش شهرنشینی و افزایش مهاجرت به پایتخت، ساخت و ساز در این محله به مرور زمان توسعه پیداکرد. محله آیت الله کاشانی محله‌ای نوساز بوده و با ساختار شهرنشینی امروزی، دارای خیابان‌های پهن و ساختار شطرنجی می باشد. این محله سرشناس، محله‌ای محبوب و پرطرفدار در غرب تهران است چرا که برای سکونت هر آنچه که مورد نیاز است را در خود جای داده است. از سوی دیگر این منطقه به دلیل قرار گرفتن در بافت مرکزی شهر و خوش مسیر بودن موقعیت خوبی برای ایجاد دفتر کار نیز به همراه دارد.

از آنجایی که بزرگراه آیت الله کاشانی با سه بزرگراه دیگر تقاطع دارد، به راحتی قابل دسترس است. از دیگر ویژگی های خرید خانه در آیت الله کاشانی تهران این است که چندین مرکز خرید معروف در آن قرار دارد که به راحتی خواسته های افراد ساکن را برطرف کرده است. همچنین نزدیکی این محله به فلکه دوم صادقیه، کمک بسیاری به اهالی محله می کند. از خیابان های مهم و اصلی این منطقه می توانیم به موارد ریر اشاره کنیم:

  • خیابان‌ مهران
  • خیابان بهنام
  • خیابان عقیل
  • بلوار اباذر
  • خیابان مهران

بیشتر بدانید: صفر تا صد آشنایی با محله سرشناس آیت الله کاشانی!

خرید آپارتمان در بلوار آیت الله کاشانی تهران

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های خرید آپارتمان در بلوار آیت الله کاشانی تهران وجود مراکز خرید معروف شهر تهران است. فروشگاه‌ها و مغازه‌های محلی بسیاری در این محله قرار دارند که ساکنین آن می‌توانند از طریق آن‌ها مایحتاج روزانه خود را فراهم کنند. نزدیک ترین ایستگاه مترو به آیت الله کاشانی ایستگاه مترو صادقیه می باشد که به نوعی می توان گفت احداث این ایستگاه کار را برای تمامی ساکنین این محله و حتی محله های مجاور آن آسان کرده است. در کنار ایستگاه مترو صادقیه، اتوبوس و ایستگاه های تاکسی متعددی برای رفاه حال ساکنین در ابتدای بلوار آیت الله کاشانی قرار دارد. 

از سوی دیگر بیمارستان تخصصی ابن سینا و همچنین درمانگاه شبانه روزی ابن سینا در ابتدای ضلع شرقی بلوار آیت الله کاشانی واقع شده که جزء اصلی ترین و مهم ترین مرکز درمانی این منطقه به شمار می رود. 

قیمت آپارتمان در بلوار آیت الله کاشانی

قیمت آپارتمان در بلوار آیت الله کاشانی  همانند دیگر محله های شهر تهران با توجه به سال ساخت، امکانات رفاهی ، لوکیشن، متراژ و... متفاوت است. اما به طور کلی می‌توان گفت میانگین قیمت خانه‌های این محله متوسط رو به بالا می باشد که البته قیمت ملک در آن به نوساز بودن آن و کیفیت ساخت ملک نیز بستگی دارد. بلوار آیت الله کاشانی منطقه ای خوب و بدون ریسک جهت سرمایه‌گذاری در حوزه املاک است چرا که از همان ابتدا بازار معامله مسکن در آن رونق داشته و دارد. بزرگراه آیت الله کاشانی با محله هایی که در اختیار دارد، دارای خانه های متعدد با رنج قیمت متفاوت است. قیمت آپارتمان در آیت الله کاشانی همانگونه که گفته شد نسبت به سن بنا، خیابانی که در آن واقع شده و البته امکانات داخلی ساختمان متفاوت است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جدیدترین قیمت خرید آپارتمان در آیت الله کاشانییا اجاره آپارتمان در آیت الله کاشانی به شما پیشنهاد می کنیم به وبسایت آقای املاک مراجعه کرده و با بررسی قیمت آپارتمان ها، در خیابان های مهران و بلوار اباذر و دیگر خیابان های این منطقه آپارتمان دلخواه خود را انتخاب کنید.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک