محله سعادت آباد

خرید و فروش آپارتمان های مسکونی در سعادت آباد(تهران)

بنر آموزش املاک ( مقاله )
بین آگهی آقای ترکیه

خرید خانه در سعادت آباد

محله سعادت آباد یکی از گران قیمت ترین و پرطرفدارترین محله ها در منطقه ۲ شهرداری تهران به شمار می رود. این محله دارای ساختمان های لوکس و مجلل با برج های مدرن و آپارتمان های نوساز می باشد. خرید خانه در سعادت آباد به دلیل آب و هوای مطبوع و مناسب و ملک های زیبا با کوچه‌های پهن و عریض خواهان بسیار زیادی دارد. این محله امکانات رفاهی بسیار خوبی را برای ساکنین فراهم کرده است.موقعیت جغرافیایی سعادت آباد به گونه ای است که بزرگراه‌های یادگار امام شمال، هاشمی رفسنجانی شرق، چمران شمال و بلوار پاکزاد متصل می شود. به همین دلیل است که قیمت خرید خانه در سعادت آباد در مقایسه با محله‌‌های مرکز شهر بالاتر است.

قیمت آپارتمان در سعادت آباد

سعادت آباد یکی از بهترین محله در شمال غربی شهر تهران است. این محله از لحاظ امکانات رفاهی و دسترسی های محلی هیچ کم و کاستی ندارد. مراکز خرید لوکس و معتبر، چندین بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی، رستوران‌های متنوع و چندین مراکز تفریحی و گردشی در سعادت آباد موجب شده دیگر ساکنین محله‌های شهر تهران این محله را برای گذراندن اوقات فراغت انتخاب کنند. میانگین سطح قیمت آپارتمان در سعادت آباد از متری ۷۰ میلیون تومان شروع و تا متری ۱۰۰ میلیون تومان نیز می رسد.بر اساس آخرین گزارش ها قیمت آپارتمان های نوساز در صراف های جنوبی و آسمان ها در آبان ماه سال ۱۴۰۰ به ترتیب متری ۹۳ و ۸۰ میلیون تومان است. خیابان علامه ، سرو، بلوار پاکنژاد، سعادت آباد، ۲۴ متری ، بلوار فرحزادی و بلوار شهرداری خیابان های اصلی این محله محسوب می شوند. همچنین میدان سرو یکی از معروف ترین میدان های این محله به شمار می رود. یکی از بلوارهای معروف در محله سعادت آباد بلوار کوهستان نام دارد، این بلوار ۳۵ متری در میان محله سعادت‌آباد و شهرک غرب قرار گرفته است.

فروش آپارتمان در بام تهران سعادت آباد

سعادت آباد یکی از محله های لوکس با بافتی مدرن در شمال غربی تهران است. در چند سال اخیر ساخت و ساز در این محله موجب اقبال عمومی شد. بام تهران سعادت آباد که یکی از مناطق معروف و محبوب سعادت آباد به شمار می رود در قسمت شمالی‌ این محله در( منطقه کوی فراز) قرار گرفته است. خرید و فروش آپارتمان در بام تهران سعادت آباد به دلیل قرار گرفتن در دامنه کوه، آب و هوای مطلوب و همچنین امکانات تفریحی و گردشگری متعدد مانند بوستان پرواز، پارک ژوراسیک، هتل اسپیناس طرفداران بسیاری دارد. همچنین چشم‌انداز بسیار زیبای بوستان پرواز به دلیل ارتفاع زیاد در هنگام طلوع و غروب آفتاب موجب شده در تمام ساعات روز مراجعه کنندگان زیادی داشته باشد. به همین دلیل قیمت خانه در اطراف بام تهران سعادت آباد نسبت به قسمت های دیگر این محله، گرانقیمت تر است.