صفحه

1

2

...

153

شهرک غرب کجاست؟

محله شهرک غرب در شمال غربی تهران و در منطقه ۲ شهرداری واقع شده است. این محله از سمت شمال به محله سعادت آباد از سمت غرب به بزرگراه یادگار امام از سمت شرق به بزرگراه چمران و از سمت جنوب به بزرگراه شهید همت منتهی می شود.

خرید آپارتمان در شهرک غرب

بهترین ویژگی ای که شهرک غرب را به یک محله خوب برای سکونت تبدیل کرده امکانات گسترده رفاهی  و مطلوب آن است. شما می توانید در جنوب شهرک غرب به پارک پردیسان، برج میلاد، بیمارستان میلاد دسترسی پیدا کنید..در  شهرک غرب تعداد بسیار زیادی بوستان ، مراکز آموزشی با امکانات بسیار عالی، مراکز خرید و سینما و همچنین بیمارستان‌های مجهز دولتی و خصوصی وجود دارد که توانسته سطح کیفیت زندگی را بالا نگه دارد و آسایش و رفاهی بیشتری را برای ساکنانش به ارمغان آورد.

برای مشاهده آگهی های فروش فوری آپارتمان کلیک کنید. 

اگر به دنبال خرید آپارتمان در تهران هستید و این محله را برای سکونت انتخاب کرده اید بهتر است بدانید که شهرک غرب جزء لوکس‌ترین و در عین حال گران‌ترین محله های شهر تهران محسوب می شود. با وجود آنکه شهرک غرب بافتی مدرن دارد اما از قدمت بالایی نیز برخوردار است. از طرفی تمام ویژگی های یک محله‌ لوکس را در خود جای داده است؛ از برج‌های بسیار شیک گرفته تا مراکز تجاری معروف مانند مجتمع تجاری میلاد نور و مراکز درمانی مانند بهمن، شهرک غرب و آتیه ۲، مراکز آموزشی، تفریخی، ایستگاه مترو و دسترسی محلی عالی.

برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در شهران کلیک کنید.

خرید آپارتمان در شهرک غرب تهران

نام خیابان های شهرک غرب

همانطور که به آن اشاره کردیم شهرک غرب خیابان های دلباز و عریض دارد به همین دلیل است که ترافیک در این محدوده به ندرت به چشم می خورد یا بسیار روان است. شهرک غرب دارای فازهای مختلفی است که در هر کدام از این فاز ها خیابان های مهم و معروفی وجود دارد از جمله:

 • فاز ۱(خیابان‌های مهستان، گلستان، ایران زمین)
 • فاز ۲ (خیابان‌های هرمزان و پیروزان)
 • فاز ۳ (خیابان بدخشان)
 • فاز ۴ (خیابان‌های زرافشان، فلامک، خوارزم و درخشان)
 • فاز ۵ (خیابان‌های سیمای ایران و فلامک جنوبی)
 • فاز ۶ ( خیابان گل افشان)
 • فاز ۷ (خیابان‌های سپهر، دریا، صدف، درختی، مطهری، فخارمقدم و سعدی)

البته خیابان هایی که در فاز ۷ ساخته شده است پس از انقلاب اسلامی احداث شده اند.

مترو شهرک غرب

شهرک غرب به لحاظ وسایل حمل و نقل عمومی بسیار در وضعیت خوبی قرار دارد. در میدان صنعت این محله ترمینال تاکسی مقرر است و این امکان را برای شما فراهم می کند تا به بیشتر نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید اما ترمینال تاکسی در این محله وجود ندارد .شهرک غرب دارای چندین ایستگاه اتوبوس می باشد از همه مهتر شهرک غرب دارای ایستگاه مترو واقع در میدان صنعت است. بنابراین به جرات می توان گفت که شهرک غرب از لحاظ دسترسی در رتبه اول قرار دارد.

خرید آپارتمان در شهرک غرب

قیمت آپارتمان در شهرک غرب

میانگین قیمت خرید آپارتمان در شهرک غرب تهران همانند قیمت خرید آپارتمان در سعادت آباد و قیمت خرید آپارتمان در نیاوران بسیار بالا است. شهرک غرب یکی از گران‌ترین محله های تهران محسوب می شود و همانند محله سعادت آباد گاهی قیمت آپارتمان هایش بیشتر از مناطق شمالی تهران می باشد. این محله به دلیل داشتن شهرسازی مدرن و متفاوت، برج‌های لوکس و خانه‌های ویلایی، به یکی از نمادهای شهری جدید ایران تبدیل شده و از طرفی توانسته عده زیادی را برای سکونت به خود جذب کند.

در حال حاضر مردم شهرک غرب را با خیابان های پهن و استاندارد، تراکم جمعیت رو به پایین ، آب‌ وهوای مساعد، امکانات رفاهی گسترده، خانه‌های ویلایی با معماری چشم گیر و دسترسی مناسب به اتوبان و بزرگراه های اصلی تهران می شناسند. همه این ویژگی ها شهرک غرب را از نظر قیمتی به یکی از گران قیمت ترین مناطق شهر تهران تبدیل کرده است و گاها قیمت آپارتمان شهرک غرب با قیمت خرید آپارتمان در دروس برابری می کند.

قیمت آپارتمان نوساز در شهرک غرب

بر اساس اخرین آمار در مرداد ماه سال ۱۴۰۱ قیمت یک واحد مسکونی نوساز در خیابان درختی شهرک غرب متری ۱۰۷ میلیون تومان است. همچنین قیمت یک واحد مسکونی نوساز فول امکانات در فاز اصلی شهرک غرب متری ۱۶۲ میلیون تومان می باشد. برای مشاهده به روزترین آگهی های قیمت آپارتمان در شهرک غرب تهران به وبسایت آقای املاک مراجعه کنید.

خرید خانه در شهرک غرب

شهرک غرب در منطقه 2 شهرداری تهران واقع شده که یکی از مناطق پر طرفدار در شمال غربی تهران است. این محله به دلیل دسترسی به اتوبان های مهم از جمله اتوبان حکیم، نیایش، همت، چمران، شیخ فضل الله نوری و یادگار امام از اهمیت بالایی برخوردار است. برای خرید خانه در شهرک غرب به بودجه بالایی نیاز دارید زیرا وجود امکانات رفاهی و تفریحی، مراکز خرید، سازه های مقاوم و مراکز درمانی همگی دست به دست هم داده تا باعث افزایش قیمت آپارتمان در شهرک غرب شود. اگر به دنبال خرید خانه و آپارتمان در شهرک غرب هستید می توانید اطلاعات روز، کامل ترین آگهی ها و قیمت را از وی سایت آقای املاک مشاهده کنید. 

قیمت خانه در شهرک غرب

قیمت خانه در شهرک غرب بر اساس آگهی های سایت آقای املاک  در آبان 1402، به شرح زیر است: 

خانه 200 متری، 3 خواب، طبقه 6، نوساز، دارای آسانسور، انباری، پارکینگ، بالکن، سالن اجتماعات، اتاق مستر، لابی، لابی من، نگهبانی، روف گاردن، متری 185 میلیون تومان معادل 37 میلیارد تومتن است.

خانه 80 متری، 2 خواب، طبقه 2، سال ساخت1390، دارای پارکینگ، آسانسور، انباری، بالکن، متری 125 میلیون تومان، معادل 10 میلیارد تومان است. 

همچنین قیمت خانه 95 متری در شهرک غرب، 2 خواب، طبقه 1، نوساز، دارای  پارکینگ، آسانسور، انباری، بالکن،  سالن اجتماعات، اتاق مستر، لابی، لابی من، نگهبانی، روف گاردن، باشگاه، پاسیو، متری 215 میلیون تومان، معادل 20 میلیارد تومان است. 

خرید آپارتمان 60 متری در شهرک غرب

در شهرک غرب می توانید آپارتمان با متراژ های متفتوت بیابید ولی خرید آپارتمان 60 متری در شهرک غرب طرفداران زیادی دارد. برای اطلاعات درباره آپارتمان 60 متری در این محله اعم از آگهی ها و قیمت روز، می توانید به ابتدای صفحه مراجعه کنید و آگهی های خرید خانه و آپارتمان در شهرک غرب را مشاهده کنید. 

قیمت آپارتمان چند سال ساخت در شهرک غرب

قیمت آپارتمان چند سال ساخت در شهرک غرب در آبان 1402،  به شرح زیر است:

آپارتمان 81 متری، 2 خواب، طبقه 2، سال ساخت1387، دارای پارکینگ، آسانسور، انباری، لابی، حیاط مشاع، متری 123 میلیون تومان، معادل 10 میلیارد تومان است. 

آپارتمان 140 متری، 3 خواب، طبقه 3، سال ساخت 1388، دارای پارکینگ، آسانسور، انباری، متری 142 میلیون تومان، معادل 20 میلیارد تومان است. 

همچنین قیمت آپارتمان چند سال ساخت آپارتمان 110 متری، 2 خواب، طبقه 4، سال ساخت 1390، دارای پارکینگ، آسانسور، انباری، متری 154 میلیون تومان، معادل 17 میلیارد تومان است. 

قیمت آپارتمان در فلامک شهرک غرب

قیمت آپارتمان در فلامک شهرک غرب بر اساس متراژ، سن بنا، تعداد خواب، امکانات متفاوت است. بر اساس آگهی های سایت آقای املاک در آبان 1402، قیمت آپارتمان در فلامک شهرک غرب به شرح زیر است: 

قیمت هر متر واحد 130 متری، 3 خواب، 8 سال ساخت، دارای پارکینگ، آسانسور و انباری، حدود 200 میلیون تومان معادل 26 میلیارد تومان است. 

قیمت آپارتمان 100 متری در شهرک غرب

بر اساس آگهی های آبان 1402 قیمت آپارتمان 100 متری در شهرک غرب به شرح زیر است: 

قیمت آپارتمان 100 متری، 2 خواب، سال ساخت 1396، دارای انباری، پارکینگ . آسانسور، متری 200 میلیون، معادل 20 میلیارد تومان است. 

قیمت آپارتمان 100 متری، 2 خواب، طبقه 1، سال 1387، دارای حیاط خلوت، انباری، پارکینگ . آسانسور، درب ضد سرقت، حفاظ، درب ریموت کنترل، آیفون تصویری
کفپوش: سنگ، پارکت، کابینت های گلاس، متری 16 میلیون تومان معادل 16 میلیارد تومان است. 

همچنین قیمت آپارتمان 100 متری در شهرک غرب، 2 خواب، طبقه 5، سال ساخت 1389، دارای آسانسور و پارکینگ، متری 140 میلیون معادل 14 میلیارد تومان است. 


سوالات متداول

 • شهرک غرب کجاست؟

  محله شهرک غرب در شمال غربی تهران و در منطقه ۲ شهرداری واقع شده است. این محله از سمت شمال به محله سعادت آباد از سمت غرب به بزرگراه یادگار امام از سمت شرق به بزرگراه چمران و از سمت جنوب به بزرگراه شهید همت منتهی می شود.

 • آیا شهرک غرب مترو دارد؟

  بله. شهرک غرب دارای یک ایستگاه مترو به نام ایستگاه مترو میدان صنعت واقع در میدان صنعت شهرک غرب است و یکی از ایستگاه‌های خط هفت مترو تهران می باشد.

 • قیمت خانه در شهرک غرب چگونه است؟

  میانگین قیمت خرید آپارتمان در شهرک غرب بسیار بالا است. امروزه شهرک غرب یکی از گران‌ترین محله های تهران محسوب می شود و گاهی قیمت آپارتمان هایش بیشتر از مناطق شمالی تهران می باشد. به عنوان مثال در مرداد ماه سال ۱۴۰۱ قیمت یک واحد مسکونی نوساز در خیابان درختی شهرک غرب متری ۱۰۷ میلیون تومان برآورد شده است. همچنین قیمت یک واحد مسکونی نوساز فول امکانات در فاز اصلی شهرک غرب متری ۱۶۲ میلیون تومان می باشد.

 • بهترین خیابان شهرک غرب کدام است؟

  خیابان ایران زمین یکی از بهترین خیابان های شهرک غرب محسوب می شود این خیابان در فاز یک شهرک غرب قرار گرفته و به دلیل داشتن آپارتمان های شیک و مدرن و همچنین برج های بسیار لوکس خود شهرک غرب را منحصر به فرد کرده است. البته خیابان هایی مانند گلستان، مهستان و... از محبوبیت ویژه ای برخوردار هستند.

 • شهرک غرب بهتره یا سعادت آباد؟

  اگر سکونت در محله‌ ای لوکس و همچنان شلوغ را می پسندید، سعادت‌ آباد انتخاب مناسب تری است اما اگر در کنار بافت لوکس و مدرن یک محله به امنیت و آب و هوای مناسب اهمیت می دهید، شهرک غرب گزینه مناسب تری خواهد بود.همچنین بیشتر خانه های شهرک غرب ویلایی و با متراژ بالا می باشند. اما در محله سعادت آباد علاوه بر خانه های ویلایی، آپارتمان با متراژهای متنوع نیز دیده می شود.

 • قیمت آپارتمان در زرافشان شهرک غرب

  زرافشان شهرک غرب یکی از محله های پرطرفدار در شهرک غرب است. قیمت آپارتمان در زرافشان شهرک غرب بالا است و باید بودجه بالایی داشته باشید. یکی از خیابان های معروف در زرافشان خیابان خوارزم است که دارای سازه های مقاوم و پر تقاضا است که می توانید آپارتمان با متراژ های متنوع را بیابید.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک