صفحه

1

2

...

176

اجاره آپارتمان در کرج 

اگر قصد اجاره آپارتمان در کرج را گرفته اید، باید همانند اجاره آپارتمان در تهران به شناخت نسبی در مورد مناطق و محله های مختلف آن، نقاط مثبت و منفی هر منطقه; میزان تراکم جمعیت در یک محله یا منطقه، بار ترافیکی، دسترسی به سایر نقاط شهری و امکانات رفاهی شهر، مناطق مهم گردشگری، میزان نزدیکی به مرکز شهر، نزدیکی به اتوبان تهران کرج و... دقت ویژه تی داشته باشید.

کسانی که به دنبال اجاره آپارتمان در کرج می باشند باید بدانند شهر کرج با وجود مهاجرپذیری، قیمت آپارتمانهایش نسبت به تهران کمتر است. همچنین کرج آب و هوای پاکیزه تری دارد و شلوغی و ترافیک آن نسبت به شهر تهران کمتر است.

اجاره آپارتمان در کرج یا حتی خرید آپارتمان در کرج بیشتر به منظور فرار از ترافیک سنگین و قیمت بالای اجاره و خرید آپارتمان در تهران انجام می شود. شهر کرج همانند دیگر شهرهای ایران دارای مناطق و محله های گرانقیمت و لوکس نشین، مناطق پرتقاضا و متوسط‌ نشین و مناطق ارزانقیت است.

رهن و اجاره آپارتمان در کرج

اجاره خانه در کرج

اگر برای اجاره خانه در کرج قیمت رهن یا اجاره آن برای شما مهم نیست و می‌توانید مبلغ زیادی پرداخت کنید پیشنهاد ما به شما این است که به سراغ مناطق لوکس و خوش آب و هوا، ساکت و آرام با انواع امکانات رفاهی از جمله: عظیمیه، مهرشهر و جهانشهر بروید. این محله ها می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای سکونت جهت رهن و اجاره خانه در کرج باشند.

عظیمیه کرج

عظیمیه کرج یکی از خوش آب و هواترین مناطق شمالی شهر کرج محسوب می‌شود. عظیمیه به دلیل نزدیکی به کوهپایه، از آب و هوای معتدلی برخوردار است و در فصل تابستان‌ هوای خنک‌تری نسبت به سایر مناطق کرج دارد. از سوی دیگر این محله به دلیل نزدیکی به بام کرج یکی از پرطرفدارترین مناطق جهت سکونت است. در چند سال اخیر ساخت و ساز در این منطقه رونق زیادی داشته و به دلیل نوساز بودن آپارتمان‌ها و بافت مدرن محله، تقاضا برای رهن و اجاره آپارتمان در کرج افزایش یافته است.

مهرشهر کرج

علاوه بر عظیمیه یکی دیگر از محله های بسیار لوکس شهر کرج، محله مهرشهر است که به دلیل وجود باغ‌های بسیار در خود، آب و هوای بسیار مناسبی دارد. مهرشهر در قسمت غربی کرج واقع شده است. اگر قصد رهن و اجاره آپارتمان در مهرشهر کرج را دارید بهتر است بدانید خانه‌های این منطقه، از قیمت بالاتری نسبت به دیگر محله های کرج برخوردار است.

جهانشهر کرج

جهانشهر یکی دیگر از محله های پرطرفدار و گران‌قیمت کرج، محسوب می شود که در مرکز شهر کرج واقع شده است. از مزایای محله جهانشهر برای رهن و اجاره آپارتمان در کرج ، می‌توان گفت این محله دارای انواع مراکز اداری، مراکز تفریحی، مراکز تجاری لوکس و... است. 

اجاره آپارتمان در کرج یک روزه

برای اجاره آپارتمان در کرج یک روزه بهتر است یک سایت معتبر و قابل اعتماد را انتخاب کنید تا خیالتان از بابت اقامت یک روزه آسوده باشد. برای این کار می‌توانید به وبسایت های تخصصی ملکی مراجعه کنید و با مشخص کردن فیلترهای مورد نظر خود، کار انتخاب، رزرو اجاره سوئیت در کرج را به‌راحتی انجام دهید. این فیلترها شامل قیمت ویلا و سوئیت‌ها، موقعیت مکانی اقامتگاه، دسترسی، تاریخ و تعداد روزهای اقامتگاه، تعداد مهمانان و ... است و انتخاب را برای شما آسان ترمی‌کند. البته علاوه بر این نکات باید حتما با یک مشاور املاک مشورت کنید تا دچار مشکلات احتمالی نشوید.

قیمت اجاره در کرج

قیمت اجاره در کرج به محله و منطقه آن بستگی دارد. به عنوان مثال مهرشهر،عظیمیه، جهانشهر از محلات مرفه نشین کرج می باشند که قیمت خانه در انها بسیار بالا است. در مقابل محله‌هایی که از قیمت پایین تری برای رهن و اجاره آپارتمان در کرج برخوردارند می‌توان به محله‌های حصارک، زورآباد، پیشاهنگی و... اشاره کرد.

وبسایت آقای املاک برای شما این امکان را فراهم کرده تا انواع خانه، آپارتمان، ویلا و خانه کلنگی را برای اجاره یا رهن کامل در کرج را پیدا کنید. فرقی نمی کند که به دنبال رهن خانه‌ای نوساز در کرج هستید یا اجاره خانه‌ای کلنگی و چند سال ساخت، شما می‌توانید وارد وبسایت آقای املاک شده و با جست‌وجو میان هزاران آگهی فعال، مناسب‌ترین ملک را برای خود اتخاب کنید. همچنین می‌توانید با بهترین و با تجربه‌ترین مشاورین در وبسایت آقای املاک مشورت کنید تا آن‌ها بدون اتلاف وقت و هزینه، مناسب‌ترین ملک جهت رهن یا اجاره را در شهر کرج به شما معرفی کنند. 

اجاره خانه ارزان در کرج

همانگونه که به آن اشاره کردیم این محله دارای محله های ارزان قیمت جهت خرید یا رهن و اجاره آپارتمان می باشد . به عنوان مثال محله هایی که قیمت پایین تری نسبت به دیگر محلات کرج برای رهن و اجاره آپارتمان  دارند، محله‌های حصارک، زورآباد، پیشاهنگی و...می باشد.

حصارک کرج

محله حصارک به دو قسمت حصارک بالا و پایین تقسیم می‌شود. این منطقه که در ضلع غربی کرج واقع شده قیمت نسبتا پایینی برای رهن و اجاره آپارتمان در کرج  دارد.

زورآباد کرج

شاید بتوان گفت محله زورآباد از کم قیمت‌ترین مناطق شهر کرج جهت رهن و اجاره آپارتمان است که در حد فاصل خیابان چالوس و محله عظیمیه قرار دارد.

نته ای که باید به آن دقت کنید این است که برای رهن و اجاره آپارتمان در کرج نباید فقط به قیمت آن اکتفا کنید، بلکه حتما موقعیت محله مورد نظر را بسنجید. ممکن است آپارتمانی در محله‌ای متوسط به مراتب بهتر از آپارتمانی با همان قیمت یا حتی بیشتر در محله‌ های لوکس‌نشین کرج باشد.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک