صفحه

1

2

...

50

اجاره آپارتمان گیشا

گیشا یکی از محله‌های منطقه دو شهرداری تهران است، که آن را با نام محله کوی نصر نیز می شناسند این محله از سمت شرق به بزرگراه چمران، از سمت غرب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری، از سمت شمال به بزرگراه حکیم و از سمت جنوب به بزرگراه آل احمد منتهی می‌شود. خیابان اصلی گیشا به صورت تقریبی 1.5 کیلومتر است که بزرگراه جلال آل احمد را به صورت مستقیم به بزرگراه حکیم وصل می‌کند. اگر قصد اجاره آپارتمان در گیشا و یا خرید آپارتمان در گیشا را دارید باید اطلاعات کافی هم از این محله داشته باشید به عوان مثال محله گیشا دارای خیابان‌های منظم زوج و فرد است که از خیابان‌های های منهتن شهرک نیویورک  الگوبرداری کرده و دارای 41 خیابان می‌باشد.

قسمت زوج گیشا دارای سه چهارراه می‌باشد که چهارراه اول تا سوم به ترتیب با نام‌های پیوند، پیمان و دوستی شناخته می‌شود. همچنین چهارراه اول تا سوم سمت فرد به ترتیب با نام‌های پیام، پیشگام و پیشاهنگ شناخته می‌شوند. این محله دارای یک خیابان بیست متری به نام خیابان پیروزی است که جهتی شرقی_غربی دارد. بلوار اصلی محله گیشا به 30 متری صلح شهرت دارد. خیابان‌های فروزانفر، بلوچستان، کانال (فاضل) و بلوار مدارش (ناظریان) از خیابان‌های جانبی محله گیشا به شمار می روند. همچنین به لحاظ خیابان بندی، امتداد خیابان‌های زوج گیشا به کوی پروانه می‌رسد.

یکی از نکات دیگر در رابطه با این محله این است که خوردن غذا در رستوران‌ها و پیتزافروشی‌ها و کافه‌های دنج آن و گشتن در مراکز خرید کوی نصر و فرتاک و گشت و گذار در بوتیک‌های مد و جوهر فروشی‌های این محله جذابیت آن را چندین برابر کرده است. پل گیشا معروف که در بین تهرانی‌ها شهرت بالایی دارد و همچنین برج میلاد تهران در این محدوده اهمیت ویژه ای به آن داده است.

رهن و اجاره در گیشا

اجاره خانه در گیشا 

برای افرادی که اجاره آپارتمان در تهران را انتخاب کرده اند و برای رهن و اجاره گیشا اقدام نموده اند باید گفت که به لحاظ وضعیت حمل و نقل عمومی این محله وضعیت مناسبی دارد به عنوان مثال متروی خط 7 تهران که ایستگاه دانشگاه تربیت مدرس می‌باشد پایین پل گیشا قرار گرفته است. نکته قابل توجه این است که گیشا یکی از اولین محله هایی بود که در دهه 50 به سیستم اگو شهری و خطوط گاز شهری مجهز شد و همچنین دارای تصفیه خانه محلی نیز می‌باشد.

کوی گیشا به دلیل وجود بوتیک ها، مغازه ها، فروشگاه‌ها و همچنین به دلیل قرار گیری پارک گفتگو در ساعات زیادی از شبانه روز بسیار پر رفت و آمد می‌باشد. محله گیشا یکی از اولین محله‌های مدرن استان تهران از دهه 50 تا به اکنون و یکی از بهترین محله های تهران به شمار می‌رود. به دلیل بافت تجاری در این محله حضور مردم در این محله بسیار زیاد شده در حقیقت حضور همیشگی و انبوه مردم در خیابان گیشا، این محله را به یک فضای جمعی و پرجوش و یکی از حوزه‌های مهم روابط اجتماعی تبدیل کرده است.

از مراکز درمانی این منطقه می توان به ، بیمارستان میلاد، کلینیک شبانه روزی، درمانگاه شبانه روزی شفا که در انتهای خیابان 21 واقع شده است، درمانگاه شبانه روزی مینادیس در ابتدای کوی گیشا(کوی نصر) و همچنین درمانگاه شبانه روزی دندان پزشکی.

تپه‌های گیشا، بیمارستان تخصصی میلاد، سازمان انتقال خون، دانشگاه علوم پزشکی، سالن همایش‌های بین المللی، سالن نمایشگاه دلفیناریوم، موزه مشاهیر، رستوران‌ها و کافه‌ها را در خود جای داده است.

اجاره آپارتمان 50 متری در گیشا

اجاره آپارتمان 50 متری در گیشا پرطرفدار است در حقیقت امروزه خواهان خانه های متراژ پایین در شهر تهران به ویژه در مناطق غربی و شمال غربی بیشتر از سایر نقاط دیگر است. در حال حاضر در مرداد 1402 قیمت یک آپارتمان 56 متری 6 سال با رهن کامل 750 میلیون تومان در بازار معامله می شود. 

به طور کلی آمار خرید و فروش املاک و سازندگی در گیشا به نسبت سایر مناطق تهران بالا می‌باشد و این نشان دهنده رغبت ساکنین گیشا به سپرده گذاری و پس انداز است. از سوی دیگر سطح قیمت مسکن و زمین بالاتر از سایر نواحی مختلف منطقه 2 تهران می‌باشد.

قیمت اجاره آپارتمان در گیشا 

قیمت اجاره آپارتمان در گیشا با توجه به امکانات ذکر شده بالا است البته این قیمت به فاکتورهای مختلفی مانند متراژ، لوکیشن، سن ساختمان، امکانات داخلی ساختمان و... بستگی دارد و متغیر است. بر اساس گزارش های موجود در وبسایت های تخصصی املاک قیمت اجاره یک واحد مسکونی 95 متری 8 ساله با رهن کامل یک میلیارد و 250 میلیون تومان در بنگاه های املاک معامله می شود. همچنین آپارتمان 170 متری نوساز در همین منطقه با ودیعه: یک میلیارد تومان و اجاره ماهانه 60 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شده است.


سوالات متداول

 • گیشا کجاست

  گیشا یکی از محله‌های شمال غربی تهران است، که آن را با نام محله کوی نصر نیز می شناسند این محله از سمت شرق به بزرگراه چمران، از سمت غرب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری، از سمت شمال به بزرگراه حکیم و از سمت جنوب به بزرگراه آل احمد منتهی می‌شود

 • گیشا تهران منطقه چنده

  گیشا در منطقه دو شهرداری تهران واقع شده این محله از سمت شرق به بزرگراه چمران، از سمت غرب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری، از سمت شمال به بزرگراه حکیم و از سمت جنوب به بزرگراه آل احمد منتهی می‌شود.

 • بهترین محله گیشا

  خیابان های گیشا به صورت منظم زوج و فرد با معماری انگلیسی ساخته شده است و ۴۱ خیابان فرعی را در شرق و غرب خیابان اصلی خود جای داده، به همین دلیل از نخستین محله‌ های مدرن شهر تهران به حساب می آید و تمامی خیابان های آن از لحاظ سکونت مناسب است.

 • قیمت اجاره آپارتمان در گیشا

  قیمت اجاره یک واحد مسکونی 95 متری 8 ساله با رهن کامل یک میلیارد و 250 میلیون تومان در بنگاه های املاک معامله می شود. همچنین آپارتمان 170 متری نوساز در همین منطقه با ودیعه: یک میلیارد تومان و اجاره ماهانه 60 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شده است.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک