صفحه

1

2

...

164

اجاره خانه در اصفهان

شهر اصفهان تنها به دلیل آثار گردشگری و تاریخی غنی خود مشهور نیست، بلکه با انواع کارخانجات و صنایع مختلف نیز شهرت دارد که همین امر بستری مناسب برای افراد جویای کار فراهم کرده است،و افراد را ترغیب به زندگی و رهن و اجاره آپارتمان در اصفهان کرده است.

اگر قصد اجاره خانه در اصفهان را دارید، همانطور که برای اجاره آپارتمان در مشهد به شما توصیه کردیم ، باید در ابتدا نسبت به شناخت مناطق مختلف آن از جمله: خصوصیات هر منطقه; میزان جمعیت متمرکز در آن منطقه، بار ترافیکی، دسترسی به سایر نقاط شهری، مناطق مهم گردشگری، میزان نزدیکی به شهرک‌های صنعتی و... آگاهی کامل داشته باشید.

البته شهر اصفهان با وجود امکانات رفاهی عالی و فرصت‌های شغلی بسیار خود، نسبت به دیگر شهرهای بزرگ ایران، دارای قیمت‌های مناسب‌تری برای رهن و اجاره خانه است. بنابراین به جرات می‌توان گفت اصفهان یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین شهرها برای رهن و اجاره خانه به حساب می آید.

بر خلاف اجاره آپارتمان در تهران و خیلی از شهرهای دیگر ایران، بهترین مناطق جهت رهن و اجاره آپارتمان در اصفهان، در جنوب شهر قرار دارند. در نتیجه در جنوب اصفهان قیمت رهن و اجاره آپارتمان نسبت به سایر نقاط شهری بالاتر می باشند.

اجاره آپارتمان در اصفهان

در هنگام اجاره آپارتمان در اصفهان همانند خرید آپارتمان در اصفهان باید قبل از هر چیزی بودجه در اختیار خود را برآورد کنید. همانگونه که به آن اشاره کردیم بر خلاف خیلی از شهرهای کشور، محله های لوکس شهر اصفهان، در مناطق جنوبی شهر واقع شده اند که البته دارای بافت قدیمی تری نیز می باشند. همچنین دسترسی به انواع امکانات و دسترسی های محلی، اماکن ورزشی و فرهنگی، مراکز خرید و رستوران‌ها و... بیشتر در محله های مرکز شهر و شمال شهر قرار گرفته اند پس لازم است این موارد را در هنگام انتخاب خانه و آپارتمان جهت رهن و اجاره در اصفهان مد نظر قرار دهید.

نکته قابل توجه این است که در شهر اصفهان تمام امکانات رفاهی تنها در یک محله و یک منطقه‌ خاص متمرکز نشده است. حتی محله‌های شمال شهر اصفهان نیز دارای امکانات شهری مناسبی هستند که می‌تواند به کیفیت بهتر زندگی در این شهر برای افرادی که خواهان اجاره و رهن آپارتمان دراصفهان هستند، کمک کند.

قیمت اجاره خانه در اصفهان

اجاره خانه در اصفهان روزانه

برای اجاره خانه در اصفهان روزانه یا اجاره سوئیت و یا اجاره آپارتمان مبله در اصفهان، می توانید در وبسایت های ملکی منطقه، تعداد اتاق، تاریخ سفر و  باقی فیلتر های قرار داده شده را اعمال کنید تا اقامتگاه ها دسته بندی شده و طبق نیاز شما نمایش داده شود و بتوانید سریعتر به نتیجه برسید.

اجاره خانه در اصفهان برای مسافرین

شهر اصفهان با جاذبه های گردشگری مختلف و بافت سنتی زیبای خود در تمامی طول سال پذیرای گردشگران داخلی و خارجی و مسافرین مختلف می باشد. وضعیت اقامت در سفر موضوع بسیار مهمی است که گردشگران در ابتدای تصمیم‌گیری برای سفر خود به آن توجه ویژه ای می‌کنند. برای اجاره خانه در اصفهان برای مسافرین تنها کافیست به سایت‌های معتبر و قابل اطمینان اجاره و اقامتگاه مراجعه کنید. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت آقای املاک و مشخص کردن فیلترهای مورد نظر خانه مورد نظر خود را انتخاب کنید. 

اجاره خانه در اصفهان با قیمت مناسب

با اینکه شهر اصفهان جزء یکی از کلان شهرها و همچنین گران ترین شهر کشور برای زندگی به حساب می آید، اما هنوز هم می‌توان با مشورت مشاوران حرفه ای آقای املاک به اجاره خانه در آن امیدوار شد. بر اساس افزایش قیمت مسکن در کلانشهرها در چند سال اخیر، بازار مسکن اصفهان همانند سایر شهرها با افزایش قیمت همراه بوده است. اما در میان محله های شهر اصفهان شهرهای جدید فولادشهر و بهارستان از نرخ اجاره پایین‌ و مناسب تری نسبت به سایر مناطق برخوردار هستند.

اجاره خانه ارزان در اصفهان

محله‌های حاشیه شهر و یا محله‌های ارزان قیمت اصفهان امکان رهن و اجاره خانه را برای متقاضیان فراهم کرده اند. اصفهان دارای ۱۵ منطقه شهرداری است که در بین این مناطق، هم قیمت‌های نجومی و مجتمع‌های لوکس وجود دارد و هم خانه‌های نقلی و کوچک با بافت کمی قدیمی. 

اجاره خانه ارزان در اصفهان در مناطق ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۲ شهرداری به وفور دیده می شود. برخی از محله های این مناطق از پیشرفت کمتری برخوردار هستند اما برای اجاره، انتخاب خوبی محسوب می‌شوند. بافت قدیمی برخی از این محله‌ها را می توان علت ارزانی آن دانست. بنابراین در این محله ها از آپارتمان‌های نوساز متعدد و امکانات ویژه خبری نیست، اما امکانات معمولی در این مناطق وجود دارد.

اجاره آپارتمان لوکس در اصفهان

در بررسی اجاره آپارتمان لوکس در اصفهان ،به مناطق معروف‌تر می پردازیم. این مناطق از قیمت بالاتری برخوردارند. از گران‌ترین و لوکس‌ترین محله‌ها جهت رهن و اجاره آپارتمان در اصفهان می‌توان به محله های مهر آباد، شیخ صدوق، مرداویج، چهار باغ بالا، ملاصدرا، عباس آباد، میرزا طاهر، پاچنار و.. اشاره کرد. اکثر خانه‌های این مناطق دارای امکانات ویژه از جمله استخر و جکوزی و... می باشند و از طرفی در مناطق سرسبز و خوش آب و هوا قرار گرفته اند.

محله‌ مهرآباد گران‌ترین محله‌ اصفهان به شمار می رود چرا که این محله در نزدیکی زاینده رود قرار گرفته است و می‌تواند محل مناسبی برای رهن و اجاره آپارتمان در اصفهان برای افراد ثروتمند و مرفه جامعه باشد. در مجموع خیابان‌ها و محله‌های اطراف زاینده رود جزء مناطق گران‌قیمت جهت رهن و اجاره آپارتمان در اصفهان به شمار می روند.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک