صفحه

1

2

...

131

خرید آپارتمان در زعفرانیه

اگر قصد خرید آپارتمان در تهران را دارید و محله زعفرانیه را برای سکونت انتخاب کردید پس حتما می دانید که زعفرانیه یکی از محله های گران قیمت‌ تهران محسوب می شود که در کوهپایه‌های البرز قرار گرفته و بافتی شبه روستایی دارد. بافت این منطقه تلفیقی از شهرسازی مدرن و سنتی می باشد. زعفرانیه از سمت شمال به ارتفاعات توچال، از سمت جنوب به خیابان ولیعصر (پهلوی) و محمودیه، از سمت شرق به تجریش و از سمت غرب به رودخانه ولنجک منتهی می‌شود. این محله لوکس یکی از مرتفع‌ترین محله‌های پایتخت به شمار می رود.

زعفرانیه در ناحیه ۲ از منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. شایان به ذکر است که اماکن مهم شهر تهران از جمله: کاخ موزه سعدآباد، فرمانداری شهرستان شمیرانات، دادگاه ویژه روحانیت و سفارت های آفریقای جنوبی و برزیل در این محله مستقر هستند.

اگر به دنبال خرید خانه در زعفرانیه تهران هستید باید بدانید بافت محله زعفرانیه بیشتر به سمت مدرن شدن و ساخت املاک لوکس کشیده شده است، اما با این وجود هنوز خانه‌هایی با بافت قدیمی در آن دیده می‌شوند. قیمت خانه در زعفرانیه تهران بالا بوده و محل سکونت افراد مرفه جامعه است.

همچنین بهترین دسترسی از زعفرانیه به سایر نقاط تهران، از طریق بزرگراه مدرس و بزرگراه چمران می باشد. از سوی دیگر دسترسی وسایل حمل‌ونقل عمومی نیز در این محله به‌اندازه کافی وجود دارد. لازم به ذکر است که نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به زعفرانیه، ایستگاه مترو تجریش می باشد. همچنین تاکسی‌های خطی واقع در خیابان آصف زعفرانیه نیز برای رفت‌وآمد واقع هستند.

خرید خانه در زعفرانیه

برای خرید خانه در زعفرانیه باید به خوبی از امکانات رفاهی آن آگاه باشید به عنوان مثال درمانگاه‌های خیریه عمل در خیابان آصف و درمانگاه اسدآباد در خیابان نیاز زاده از مراکز درمانی این محله می باشند. زعفرانیه به صورت اختصاصی دارای بیمارستان نیست و باید به محلات مجاور آن مانند بیمارستان طالقانی واقع در محله ولنجک مراجعه کنید.

از مراکز خرید زعفرانیه می‌توانیم به مراکز خرید معروفی مانند مرکز تجاری پالادیوم، مجتمع تجاری بامیک، مجتمع پیرامید، مجتمع تجاری _اداری میلان و مجتمع پلازا اشاره کنیم. همچنین از مهم‌ترین مرکز فرهنگی و تاریخی زعفرانیه می توان از مجموعه سعدآباد یاد کرد. در رابطه با مراکز تفریحی این منطقه می توانیم به پارک‌های ریحانه، ولنجک، کوهپایه، ارغوان، آصف و پارک تندرستی نیز اشاره کنیم.

بهتر است بدانید که برای سکونت در محله زعفرانیه‌ همانند خرید آپارتمان در کامرانیه تهران باید هزینه زیادی پرداخت کنید چرا که این منطقه به‌دلیل بافت مسکونی لوکس و آب‌و‌هوای کوهستانی خود محله‌ای مرغوب و محبوب و پرطرفدار تهران به شمار می رود.

قیمت آپارتمان در زعفرانیه تهران

خرید آپارتمان در زعفرانیه آصف

خیابان آصف در قلب زعفرانیه قرار دارد و با شیب نسبتا ملایم در دامنه‌های البرز کشیده شده است. یکی از شاخص‌های اصلی خیابان آصف آپارتمان های لوکس با نماهای بسیار شیک و مدرن است. این خیابان دسترسی مناسبی از میدان تجریش دارد. عرض خیابان آصف نسبتا زیاد است اما به دلیل تردد عبوری موجود در آن همواره دارای ترافیک سنگین می باشد. البته کوچه‌ی حامد و کوچه‌ی حسینی در ابتدای خیابان بار ترافیکی را کاهش داده و آن‌را به سمت خیابان پسیان و خیابان ولیعصر جاری می‌کند. مدارس متعددی در خیابان و کوچه‌های آن وجود دارد که البته یکی از دلایل ترافیک نیز همین موضوع است.

بافت ساختمانی خیابان آصف و کوچه‌های آن بیشتر به صورت مسکونی می باشد. آپارتمان‌های قبل و بعد از میدان آصف با هم متفاوت‌اند. ساختمان‌های نوساز با نماهای شیک و زیبا در ابتدای خیابان و نرسیده به میدان در کوچه‌های سوداچی، برزو، جلال و نشاط وجود دارند. برخی از این کوچه‌های طولانی با گذشتن از خیابان مردانی بن‌بست می‌شوند. اگر می‌خواهید خرید آپارتمان در زعفرانیه آصف را انتخاب کنید باید انتهای این کوچه‌های سرسبز را انتخاب کنید. خیابان حسینی نیز به صورت مورب از ابتدای خیابان آصف منشعب می‌شود و پر از آپارتمان‌های بلندمرتبه با نماهای شیک است.

خرید آپارتمان در زعفرانیه مقدس اردبیلی

خیابان مقدس اردبيلي یکی از بهترین خیابان های تهران واقع در منطقه یک شهرداری است. در حال حاضر بیشتر دولتمردان در این خیابان ساکن هستند. در این خیابان بهترین مراکز تجاری مانند پالادیوم دیده می شود و اکثر سفارت‌های کشورهای خارجی در آن قرار دارند. در این خیابان، می‌توان به موزه‌ها و کاخ‌هایی اشاره کرد که در ترویج تهرانگردی نقش بسزایی دارند. شما زمانی که در این خیابان، واحد آپارتمانی خریداری می‌کنید، در واقع می‌توانید به بسیاری از امکانات دولتی و غیردولتی دسترسی داشته باشید. چندین مدرسه در مقاطع مختلف تحصیلی در این خیابان دیده می‌شود و شما می‌توانید بدون تردد به سایر محلات ، فرزندان خود را در این محله ثبت نام کنید.

خرید آپارتمان در زعفرانیه مقدس اردبیلی بهترین انتخاب است. چرا که در این خیابان به انواع و اقسام مراکز تجاری، بوستان‌ها، سفارت خانه‌ها و سایر مراکز دولتی دسترسی خواهید داشت. شایان به ذکر است که برای خرید یک واحد آپارتمان باید نقدینگی بسیار بالایی داشته باشید.

خیابان مقدس اردبيلی آب و هوای خوبی دارد و از آن جایی که در منطقه یک تهران قرار داشته و علاوه بر آن، بوستان‌های متعددی نیز در آن دیده می‌شود، بنابراین شما همیشه هوای سرشار از اکسیژن را تنفس خواهید کرد. 

قیمت خرید خانه در خیابان مقدس اردبيلی بسیار بالا است و شما ناچارید که نقدینگی بسیار بالایی داشته باشید. البته متراژ واحدهای مسکونی نیز زیاد است و شما در این چنین واحدهایی می توانید از کلیه امکانات موجود در آپارتمان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.  

قیمت آپارتمان در زعفرانیه تهران

وبسایت آقای املاک شما را در خرید و فروش ملک در سراسر ایران همراهی خواهد کرد؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید آپارتمان در زعفرانیه یا قیمت آپارتمان در زعفرانیه تهران را بر اساس لوکیشن، قیمت و سال ساخت مشاهده نمائید.

اگر قصد خرید آپارتمان در زعفرانیه یا اجاره آپارتمان در زعفرانیه را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را برای خرید در بالای صفحه مشاهده نمائید.


سوالات متداول

  • قیمت آپارتمان در زعفرانیه تهران در چه حدودی است؟

    در حال حاضر و در مرداد ماه سال 1402 قیمت خرید آپارتمان زعفرانیه از حدود متری 200 میلیون تومان شروع می شود و زعفرانیه یکی از گران ترین محله های تهران برای سکونت است. این عدد در مناطق لاکچری آن تا متری 400 میلیون تومان هم می رسد.

  • قیمت خانه در زعفرانیه تهران از چقدر شروع می شود؟

    در مرداد ماه 1402 قیمت خرید خانه در زعفرانیه تهران از متری حدود 300 میلیون تومان شروع می شود و این عدد در مناطق لوکس تر آن تا 2 برابر هم افزایش پیدا می کند

سوپر اپلیکیشن آقای املاک