خرید آپارتمان 3 خواب سعادت آباد

خرید آپارتمان 3 خواب سعادت آباد

تماس بگیرید

صفحه

1

2

...

135

خرید آپارتمان 3 خواب سعادت آباد

امروزه بازار خرید آپارتمان در تهران و یا اجاره آپارتمان در تهرانبه ویژه مناطقی مانند سعادت آباد بسیار داغ شده است چرا که این محله یکی از محله های بسیار خوب منطقه دو شهرداری تهران به حساب می آید که برای سکونت افراد مرفه می تواند بهترین انتخاب باشد. سعادت آباد همانند دیگر محله های شهر تهران دارای آپارتمان های متعددی است که این آپارتمان ها نسبت به متراژ، سن بنا، طبقه، تعداد خواب با یکدیگرمتفاوت هستند. خرید آپارتمان 3 خواب سعادت آباد بیشتر مناسب خانوارهای  5 یا 6 نفره است. البته بسیاری خانوارهای 4 نفره و یا 3 نفره نیز ترجیح می دهند در خانه های بزرگ 3 خوابه سکونت داشته باشند . در مجموع می توان گفت که خواهان خرید آپارتمان 3 خوابه در محله سعادت آباد زیاد است.

خرید آپارتمان 3 اتاق در سعادت آباد

خرید آپارتمان 3 اتاق در سعادت آباد مزایای متعددی دارد. در کنار اینکه شما فضای بزرگی در اختیار دارید می توانید در هر کدام از این اتاق ها فعالیت های مختلفی انجام دهید. به عنوان مثال قصد خرید آپارتمان 3 اتاق در سعادت آباد برای یک خانواده سه نفره می تواند این باشد که یکی از اتاق ها را به اتاق کار تبدیل کنند در حالی که برای برخی از خانوارها یک اتاق به وسایل اضافی اختصاص داده می شود. بنابراین استفاده از هر اتاقی به سلیقه و علایق افراد بر می گردد. به طور کلی هر چه تعداد اتاق خواب در یک خانه بیشتر باشد به تبع کارایی بیشتری خواهد داشت. در کنار احساس آرامش و استراحت اتاق یک حریم خصوصی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

خرید 3 خواب سعادت آباد

حال که از مزایای خرید 3 خواب سعادت آباد مطلع شدیم، بد نیست کمی کلی تر به این موضوع نگاه کنیم. در زمان های گذشته خانه های متراژ پایین با یک یا نهایت دو اتاق خواب بیشتر رواج داشت اما امروزه با گسترش جمعیت و مهاجرت خانوارهای پرجمعیت به مناطق مختلف شهر تهران به ویژه محله سعادت آباد، سازندگان و معماران را مجبور به ساخت خانه های متراژ بالا با تعداد خواب های سه خواب و یا حتی بیشتر کرد. همانگونه که گفتیم اگر یک واحد مسکونی دارای اتاق خواب های بیشتر باشد با توجه به مزایا و کاربردی که در اختیار دارد امکان اینکه زودتر به فروش برسد، زیاد است.

اگر میخواهید درباره قیمت آپارتمان در میدان کاج سعادت آباد بدانید کلیک کنید. 

قیمت خرید آپارتمان 3 خوابه در سعادت آباد

قیمت آپارتمان 3 خوابه در سعادت آباد

قیمت آپارتمان 3 خوابه در سعادت آباد رقم مشخصی ندارد. چرا که قیمت آپارتمان در این محله علاوه بر تعداد خواب به عوامل مختلفی مانند متراژ ، طبقه، لوکیشن ، سن ساختمان ،امکانات و ویژگی های آپارتمان از جمله آسانسور، پارکینگ، انباری و امکانات دیگر مانند داشتن سالن ورزشی و روف گاردن و نگهبانی و... بستگی دارد. به طور کلی می توان گفت که هر چه تعداد اتاق خواب بیشتر باشد قطعا متراژ خانه بزرگ تر است، در نتیجه قیمت آن نیز بالا است. 

آگهی های منتشر شده از وبسایت آقای املاک در مهر ماه 1402 حاکی از این است که برای یک واحد مسکونی سه خوابه با متراژ 140 در سعادت آباد، سال ساخت 1396، طبقه 2، دارای دو پارکینگ ، آسانسور، انباری ، باید متری 200 میلیون تومان، معادل 28 میلیارد تومان هزینه کرد.

این در حالیست که در همین منطقه برای یک واحد مسکونی سه خوابه 220 متری، نوساز ، طبقه 4 ، با امکاناتی نظیر دو پارکینگ ، آسانسور، انباری ،سرایداری ، نگهبانی ،استخر، لابی ، روف گاردن و... باید متری 263 میلیون و 636 هزار تومان، معادل 58 میلیارد تومان هزینه کرد.

خرید آپارتمان در سعادت آباد

خرید آپارتمان در سعادت آباد از گذشته تاکنون یکی از اولویت های افراد برای زندگی بوده است. چرا که این محله با امکانات رفاهی متعدد و فوق العاده خود توانسته نظر بسیاری از افراد را به منظور سکونت و یا سرمایه گذاری جلب کند. اگر تصمیم خرید آپارتمان در سعادت آباد را دارید باید بگوییم بهترین انتخاب را کرده اید زیرا محله سعادت آباد یکی از محله های لوکس در شمال غربی پایتخت است که جزء محله های پرطرفدار شهر تهران محسوب می شود به گونه ای که جمعیت آن روز به روز در حال افزایش است. همچنین بافت آپارتمان در این منطقه نوساز و مدرن می باشد به تعبیری در این منطقه خانه هایی با عمر بنای بالای ۲۰ سال کمتر به چشم می خورد. این منطقه دارای آپارتمان های مدرن با کوچه‌های عریض است به همین دلیل یکی از منحصر به فردترین مناطق شهر تهران برای زندگی و سرمایه گذاری به شمار می رود.


سوالات متداول

  • قیمت آپارتمان 3 خوابه در سعادت آباد چند است؟

    آگهی های منتشر شده از وبسایت آقای املاک در مهر ماه 1402 حاکی از این است که برای یک واحد مسکونی سه خوابه با متراژ 140 در سعادت آباد، سال ساخت 1396، طبقه 2، دارای دو پارکینگ ، آسانسور، انباری ، باید متری 200 میلیون تومان، معادل 28 میلیارد تومان هزینه کرد.

  • قیمت آپارتمان در بلوار دریا سعادت آباد چند است؟

    در مهر ماه 1402 قیمت آپارتمان ۵۸ متری، یک خواب ، 20 ساله ، طبقه 2 ، بدون آسانسور و پارکینگ ، دارای یک انباری، متری ۱۰۸ میلیون و 620 هزار تومان ، معادل 6 میلیارد و 300 میلیون تومان است.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک