شماره پشتیبانی

تماس بگیرید

صفحه

1

2

...

102

خرید آپارتمان در تهرانپارس

خرید آپارتمان در تهران یکی از دغدغه‌های اصلی افراد در زندگی می باشد. برای خرید یا اجاره آپارتمان در تهران باید در کنار بودجه کافی موارد مختلفی را در نظر بگیرید. تهرانپارس یکی از مناطق معروف در شرق تهران می‌باشد که امکانات رفاهی مختلف موجود در آن موجب شده افراد زیادی قصد خرید آپارتمان در تهرانپارس را داشته باشند.

یکی از ویژگی‌های مهم خرید آپارتمان در تهرانپارس قرارگیری آن در محدوده جغرافیایی پر رفت‌وآمد شهر تهران است. هر محله ای مزایا و معایب خاص خود را دارد بنابراین شما باید برای انتخاب بهتر خود، شرایط محله مورد نظر خود را بررسی کنید. به عنوان مثال ترمینال شرق در محله تهرانپارس قرار دارد، در نتیجه شما می‌توانید به‌راحتی به بیشتر شهرهای ایران از این ترمینال سفر کنید. علاوه بر این محله تهرانپارس دارای انواع مراکز خرید و فروشگاه‌‌های محلی، پاساژها و مراکز تجاری بزرگ است. از سوی دیگر، بسیاری از شرکت‌های کوچک و بزرگ در این منطقه مستقر هستند و این مورد باعث می‌شود، فرصت‌های شغلی بسیاری در شرق تهران وجود داشته باشد. 

خرید خانه در تهرانپارس

تهرانپارس محله ای مدرن به شمار می رود. افرادی که به سکونت در شرق تهران علاقه مندند، بی شک محله تهرانپارس را اولین گزینه‌ خود می دانند. تهرانپارس دارای کوچه‌ و خیابان‌های است که به صورت شبکه‌ای در حول یک بلوار و به صورت عمود بر این بلوار قرارگرفته اند. 11 خیابان عمود بر بلوار تهرانپارس و 60 کوچه به صورت افقی در این خیابان‌ها قرار گرفته اند.

اگر قصد خرید خانه در تهرانپارس را دارید بد نیست بدانید که از محله تهرانپارس به عنوان یکی از پرجمعیت‌ترین مناطق شرق تهران یاد می کنند. تهرانپارس با محله‌های معروفی از جمله محله نارمک، افسریه، قنات کوثر و پیروزی همسایه است. این محله توسط بلوار پروین به دو ناحیه غربی و شرقی تقسیم شده است. شهرک‌ فرهنگیان، شهرک امید و شهرک پارس از شهرک های معروف تهرانپارس به حساب می آیند. همچنین بزرگراه‌های رسالت، شهید زین‌الدین و شهید باقری از این منطقه عبور می کنند.

بیشتر بدانید: محله تهرانپارس تهران ؛ آشنایی کامل با نگین شرق پایتخت

خرید آپارتمان در تهرانپارس غربی

خرید آپارتمان در تهرانپارس غربی

خرید آپارتمان در تهرانپارس غربی بسیار پرطرفدار است. محله تهرانپارس غربی در دو منطقه ۴ و  ۸ شهرداری تهران واقع شده است.  3 فلکه اصلی به نام میدان قمر بنی هاشم، چهار راه اشراق و سجادیه در تهرانپارس غربی قرار گرفته و بزرگراه شهید باقری، بلوار شاهد (پروین)، خیابان دماوند، شهید زین الدین آن را محصور کرده‌اند. تهرانپارس غربی امکانات رفاهی بیشتر و البته ترافیک بیشتری نسبت به تهرانپارس شرقی دارد. همچنین وسعت تهرانپارس غربی نسبت به تهرانپارس شرقی بیشتر است. 

اگر برای خرید آپارتمان در تهرانپارس غربی برای شما دسترسی به مراکز دولتی، دسترسی راحت به امکانات رفاهی و تفریحی، مراکز خرید و رستوران‌ها مهم است، پس باید بگوییم از این بابت خیالتان آسوده باشد. با خرید آپارتمان در تهرانپارس غربی تهران به راحتی می توانید به امکانات مختلف دسترسی پیدا کنید.

خرید آپارتمان در تهرانپارس فلکه اول

امروزه خرید آپارتمان در تهرانپارس فلکه اول بسیار پرتقاضا است. شایان به ذکر است که در حال حاضر نام فلکه اول، میدان قمر بنی‌هاشم است. فلکه اول، محل تقاطع خیابان‌های تیرانداز، پروین و امیری طائمه می باشد.

خرید آپارتمان در تهرانپارس فلکه سوم

خرید آپارتمان در تهرانپارس فلکه سوم همانند خرید آپارتمان در تهرانپارس فلکه اول طرفدارن بسیاری دارد. امروزه نام فلکه سوم، فلکه سجادیه می باشد. فلکه سوم، محل تقاطع خیابان‌های حجر بن عدی، ۱۹۶ غربی و شرقی است.

قیمت آپارتمان در تهرانپارس

قیمت آپارتمان در تهرانپارس دست کمی از برخی محلات شمال تهران ندارد اما به طور کلی به لحاظ قیمت مناسب‌تر از مناطق شمال تهران می باشد در مورد تراکم ساخت و ساز شاید بتوان گفت که ساخت و ساز در غرب تهرانپارس نیز بیشتر و البته گران‌تر است.

از نظر قیمت آپارتمان در تهرانپارس ؛ خیابان رشید، خیابان بهار، خیابان تیرانداز، بلوار فرجام، بلوار پروین و خانه‌های قرار گرفته در اطراف فلکه اول تهرانپارس و چهارراه تیرانداز نیز جزء گرانقیمت‌ترین املاک  تهرانپارس محسوب می‌شوند.

قیمت آپارتمان در تهرانپارس نسبت به دیگر مناطق تهران متوسط رو به بالا است. شایان به ذکر است که مجتمع‌های مسکونی مدرن‌ و گرانی در محله تهرانپارس غربی وجود دارد که قیمت آنها نسبت به دیگر نقاط تهرانپارس بالاتر می باشد. اگر قصد خرید یا اجاره آپارتمان در تهرانپارس را دارید، برای جزئیات بیشتر می‌توانید به وبسایت آقای املاک مراجعه فرمایید.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک