صفحه

1

2

...

211

خرید برج های اطراف دریاچه چیتگر

خرید برج های اطراف دریاچه چیتگر و یا به طور کلی خرید آپارتمان در چیتگر مزایای متعددی دارد. چرا که اطراف دریاچه چیتگر از امکانات رفاهی عالی، شرایط و موقعیت خاصی برخوردار است. از مزایای زندگی و خرید برج‌های اطراف دریاچه چیتگر عبارتند از:

چشم انداز زیبا

ساکنین برج‌های اطراف دریاچه چیتگر، از منظره بسیار عالی برخوردارند. تمام واحدهای مسکونی این برج‌ها به چشم انداز خاصی اشراف دارند که هم از نظر ویو و هم از نظر نورگیری بی‌نظیر هستند.

امکانات باکیفیت و مدرن 

امکاناتی که در ساخت برج‌های اطراف دریاچه چیتگر به کار رفته است، به روز و مدرن هستند و مطابق با استاندارد جهانی ساخته شده اند همچنین اصول ساخت‌وساز در واحدهای مسکونی برج های اطراف دریاچه چیتگر رعایت شده است.

از امکانات این برج‌ها می‌توانیم به؛ لابی، سالن ورزشی، فضای بازی برای کودکان، سالن اجتماعات، استخر و سونا، جکوزی، روف گاردن، رستوران، شوتینگ زباله و.. اشاره کنیم. استفاده از این امکانات، فقط بخشی از مزایای زندگی در برج‌های اطراف چیتگر به شمار می روند.

امنیت بالا

در ساخت برج های چیتگر از متریال باکیفیت و درجه یک استفاده شده است و استاندارد بالایی دارند. از طرفی نیز همه اصول مربوط به ساخت‌‌وساز در آنها رعایت شده اند که همین امر موجب افزایش امنیت می‌شود. عواملی که باعث افزایش امنیت در این برج‌هاعبارتند از : ردیاب دود، سیستم اطفاء حریق، آیفون تصویری با سیستم کدینگ، درب ضد سرقت و موتورخانه ... بنابراین با سکونت در این برج‌ها خیال شما از بابت خانواده و کودکان راحت است.

مقررات خاص

علاوه بر امنیت بالا، مکتوب شدن قوانین و مقررات خاص موجب می‌شود که علاوه بر افزایش امنیت ساکنین، دغدغه آن‌ها نیز کاهش پیدا کند. چرا که در این برج‌ها لابی من به صورت شبانه‌روزی مشغول محافظت از ساختمان و مسئول نظارت بر رعایت قوانین نیز می‌باشد.

دسترسی مناسب به معابر اصلی

برج های اطراف دریاچه چیتگر دسترسی بسیار مناسبی به مسیرهای اصلی دارند. چرا که از قسمت شمال به اتوبان همدانی، از سمت جنوب به آزادراه تهران_کرج، از سمت شرق به بزرگراه آزادگان و از سمت غرب به پیکان‌شهر و آزادشهر منتهی می‌شود.

بهره‌مندی از امکانات تفریحی

اطراف دریاچه چیتگر، دارای امکانات تفریحی متعددی از جمله: پیست دوچرخه سواری، قایق‌سواری، شهربازی، کارتینگ و… می‌باشد که شما با سکونت در این منطقه به تمام این امکانات به راحتی دسترسی دارید.

قیمت برج های اطراف دریاچه چیتگر

قیمت برج های اطراف دریاچه چیتگر

بر اساس آخرین گزارشات از وبسایت های تخصصی املاک در شهریور 1402 قیمت برج های اطراف دریاچه چیتگر به شرح زیر است:

یک واحد مسکونی نوساز با متراژ 100 متر،دو خواب،طبقه 14 با امکاناتی مانند: پارکینگ،آسانسور،انباری، بالکن، نگهبانی،سالن اجتماعات،لابی، استخر،سونا،جکوزی،روف گاردن،اعلام حریق،اطفاءحریق،آبنما،لابی من، پارکینگ مهمان،نورپردازی،باشگاه،آلاچیق، اتاق مستر و... (متری 25 میلیون و 640 ، معادل دو میلیارد و 564 میلیون تومان) می باشد.

امروزه ساخت‌ و ساز برج‌ها و پروژه‌های لوکس در سراسر کشور بسیار رایج شده است البته بیشتر مهندسان تمایل دارند در مناطق بکر ساخت و ساز انجام دهند. برج‌های اطراف دریاچه چیتگر با وجود امکانات بالای خود، قیمت پایینی دارند. به همین منظور اطراف دریاچه چیتگر برای افرادی که به دنبال خرید یا سرمایه‌گذاری هستند، گزینه بسیار مناسبی می‌باشد. قیمت برج های اطراف دریاچه چیتگر متفاوت است و این تفاوت به چند فاکتور مهم بستگی دارد، از جمله:

منظره و نقشه واحد های مسکونی

منظره یا همان چشم انداز واحد های مسکونی که بسیاری سعی بر این دارند که خانه آنها رو به دریاچه، کوه و یا جنگل باشد، بر روی قیمت ملک تاثیر گذار است. همچنین نقشه ی واحد های برج که در واقع شکل دهنده ساختمان است و میزان نورگیر بودن، ارتفاع سقف و ... قیمت نهایی واحد را مشخص می کند.

موقعیت جغرافیایی

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت برج های اطراف دریاچه چیتگر ،لوکیشن برج ها می باشد. به عنوان مثال برج های ضلع غربی دریاچه به نسب از برج های ضلع شمالی و جنوبی قیمت بالاتری دارند. در حقیقت هر چه برج نزدیکتر به برج های لوکس منطقه باشد و ساخت و ساز اطراف آن بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش بیشتری خواهد داشت.

متریال به کار رفته

متریال به کار رفته در ساخت و ساز از عوامل موثر بر قیمت ملک می باشد.حتی اگر شما قصد اجاره آپارتمان در چیتگر را داشته باشید، استفاده از سنگ های گرانیتی طبیعی و یا مصنوعی، متریال مصرفی در نمای ساختمان، سنگ راهرو ها و متریال مصرفی در داخل واحد ها نیز بر قیمت رهن و اجاره ملک تاثیر گذار هستند.

 تعداد طبقات

هر چه تعداد طبقات برج بیشتر باشد باعث کاهش قیمت ملک خواهد شد. چرا که قیمت زمینی که ساختمان در آن بنا شده بر تعداد طبقات تقسیم می شود.

امکانات رفاهی

هر چه میزان امکانات رفاهی در برج بیشتر باشد به همان میزان افزایش قیمت خواهد داشت. به عنوان مثال امکاناتی نظیر سالن ورزشی، سالن اجتماعات، شوتینگ زباله، سالن کنفراس، روف گاردن، و موارد دیگر در صورت وجود و عدم وجود هر یک تاثیر خود را بر روی قیمت ملک می گذارد.

سازنده برج

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت برج ها سازنده آن می باشد. به طور کلی برج های چیتگر توسط شرکت های شخصی، تعاونی ها و ارگان های دولتی ساخته می شود. برج های تعاونی و دولتی به نسبت برج های شخصی ساز از قیمت پایین تری برخوردار هستند.

در مجموع می توان گفت قیمت برج های اطراف دریاچه چیتگر به دلیل ویؤگی و مزایای بالا، نسبت به برج های داخل شهرک راه آهن کمی بالاتر است. 


سوالات متداول

  • بهترین برج های اطراف دریاچه چیتگر ؟

    برج تریتیوم دارای 26 طبقه که از لوکس ترین برج های منطقه 22 است. همچنین برج های ایزدیار فاز 3 در دو قالب برج 152 با متراژ 150 متر مربع است. برج لبخند نیز به دلیل ظرافت بالا و طراحی زیبا در اجرا و ساخت آن بهترین برج چیتگر نامیده می شوند.

  • قیمت برج های اطراف دریاچه چیتگر چند است؟

    در شهریور 1402 یک واحد مسکونی نوساز با متراژ 100 متر،دو خواب،طبقه 14 با امکاناتی مانند: پارکینگ،آسانسور،انباری، بالکن، نگهبانی،سالن اجتماعات،لابی، استخر،سونا،جکوزی،روف گاردن،اعلام حریق،اطفاءحریق،آبنما،لابی من، پارکینگ مهمان،نورپردازی،باشگاه،آلاچیق، اتاق مستر و... (متری 25 میلیون و 640 ، معادل دو میلیارد و 564 میلیون تومان) می باشد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک