اجاره آپارتمان مدرن در تهران

اجاره آپارتمان مدرن در تهران

صفحه

1

2

...

58

اجاره آپارتمان مدرن در تهران

اجاره آپارتمان مدرن در تهران روز به روز بیشتر و محبوب تر می شوند. چرا که امروزه خانه های سنتی‌تر جای خود را به خانه‌های مدرن می‌دهند. خانه های مدرن ویژگی‌های متفاوتی دارند که آنها را در لیست خانه‌های سبک مدرن طبقه‌بندی می‌کند. در ادامه به ویژگی و مزایای اجاره آپارتمان مدرن در تهران خواهیم پرداخت.

در هنگام انتخاب اجاره آپارتمان در تهران به ویژه انتخاب یک خانه مدرن برای زندگی اولین چیزی که به ذهن می رسد اشکال مکعبی است. البته این تنها ویژگی معماری مدرن نیست. ویژگی های بسیار متعددی وجود دارند و به ما این حس را می دهد که با یک خانه مدرن روبرو هستیم.

سقف های تخت و مسطح

سقف های تخت امروزه سبک مدرن را مشخص می کند. چرا که به خانه یک طراحی آوانگارد می بخشد. علاوه بر این، این فضا بر خلاف خانه های سنتی و قدیمی با سقف تزئینی، با تراس بالایی قابل استفاده و قابل سکونت است.

استفاده از شیشه

امروزه بیشتر نماهای یک آپارتمان مسکونی با پنجره های بزرگ ساخته می شوند. نوری که به واسطه این پنجره های بزرگ وارد خانه ها می شود، بسیار جلب توجه می کند. در حال حاضر جنس این پنجره ها از آلومینیوم و پی وی سی است.

استفاده از پوشش های ملات در نما

خانه های قدیمی از مصالحی مانند سنگ یا آجر برای شکل دادن به نما استفاده می کردند. اگر چه در خانه های مدرن ممکن است برخی جزئیات یا لمس سنگ یا مواد دیگر در نما استفاده شود، اما رایج ترین آن دیدن پوشش های ملات است.

استفاده از رنگ های روشن

در خانه های مدرن و امروزی به طور مثال برای اجاره آپارتمان در کامرانیه تهران بیشتر بر روی قضای داخلی خانه متمرکز هستند.به عنوان مثال رنگ های استفاده شده از این نوع خانه ها روشن می باشند. چرا که نور بیشتری را وارد می کنند و باعث وسعت فضا می شود. انتخاب مناسب‌ترین نوع رنگ نیز از موارد بسیار مهمی است که باید در این نوع خانه‌ها مورد توجه قرار گیرد، رنگ‌های روشن و روکش‌های صاف اگر به درستی انتخاب نشود، ممکن است عجیب به نظر برسند.

اجاره آپارتمان مدرن در تهران

اجاره خانه مدرن

بیشتر افراد ترجیح می دهند اجاره خانه مدرن را برای سکونت انتخاب می کنند. زیرا محبوبیت این مدل ساخت و ساز جدید در طراحی فعلی آن نهفته است که مزایای ارائه شده توسط فناوری را یکپارچه می کند. از ویژگی اصلی اجاره خانه مدرن می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  • با مصالح ساختمانی ارگانیک ساخته شده اند.
  • تمام خانه های مدرن کاربردی و کارآمد هستند.
  • دارای سیستم های روشنایی هوشمند (از جمله سیستم های اتوماسیون خانگی) می باشند.
  • واحدهای مسکونی به دلیل داشتن پنجره های بزرگ نور طبیعی بیشتری در اختیار دارند.
  • خانه های مدرن فضاهای باز را در اولویت قرار می دهند.
  • آپارتمان های مدرن دارای فضاهای یکپارچه با مناطق خارجی ملک هستند.
  • آنها فضاهای مرتبط با طبیعت را ارائه می دهند.

مزایای خانه های مدرن

اگر بخواهیم در رابطه با مزایای خانه های مدرن به شما بگوییم می توانیم به فضاهای باز آن اشاره کنیم . خانه های مدرن دارای فضاهای باز جادارتر و جذاب تر به نظر می رسند. این سبک از فضا با اتصال دو یا چند اتاق، خراب کردن دیوارها یا پارتیشن هایی که می تواند آنها را از هم جدا کند، مشخص می شود.

 کاربردی تر بودن

خانه‌های مدرن بر خلاف خانه‌های قدیمی با تکنولوژی عجین شده اند.به عنوان مثال عواملی مانند؛ سیستم‌های روشنایی هوشمند، دستیارهای صوتی، وسایلی که توسط گوشی هوشمند مدیریت می‌شوند، از مزایای یک خانه هوشمند و مدرن می باشند.استفاده از این تکنولوژی ها به معنای صرفه جویی در انرژی است.

 بسیار ایمن هستند

خانه های مدرن به دلیل استفاده از متریال با کیفیت ایمن تر هستند.به عنوان مثال اگر قصد اجاره آپارتمان در زعفرانیه تهران را دارید این ساختمان ها در برابرزلزله و سیل، محکم تر و مقاوم تر می باشند. علاوه بر این، پروژه های مسکن اخیر اغلب دارای سیستم قفل الکتریکی، دوربین های نظارتی، دکمه های وحشت و غیره هستند.

مناسب سکونت می باشند

اگر برای اجاره به دنبال ملکی هستید که نیاز به تغییرات و بازسازی نداشته باشد و فقط نیاز به نقل مکان باشد، باید به سراغ اجاره خانه های مدرن بروید.  

 راحت تر و جذاب ترند

فضاهای داخلی و خارجی یک خانه مدرن با استفاده از فناوری و کاربردی بودن جذابیت بیشتری دارد. سیستم‌های روشنایی که اجازه ورود نور طبیعی را می‌دهند، به شما این امکان را می‌دهند که اتاق‌های دنج و روشن را بازسازی کنید.

قیمت اجاره آپارتمان مدرن در تهران

قیمت اجاره آپارتمان مدرن در تهران به عوامل گوناگی بستگی دارد. عواملی مانند لوکیشن ( شمال شهر تهران، غرب تهران، شرق تهران)، سن بنا، طبقه، متراژ، وجود امکانات داخلی و خارجی واحد مسکونی مانند: آسانسور، انباری، پارکینگ، روف گاردن، سالن ماساژ، سالن سینما، باشگاه ورزشی و...

برای اطلاع از قیمت اجاره آپارتمان مدرن در تهران می توانید از آگهی های منتشر شده در بالای همین صفحه دیدن کنید.


سوالات متداول

  • قیمت اجاره آپارتمان مدرن در تهران چند است؟

    برای این سوال نمی توان جواب مشخص و دقیقی داد چرا که قیمت اجاره آپارتمان مدرن در تهران به عوامل گوناگی مانند لوکیشن ( شمال شهر تهران، غرب تهران، شرق تهران)، سن بنا، طبقه، متراژ، وجود امکانات داخلی و خارجی واحد مسکونی مانند: آسانسور، انباری، پارکینگ، روف گاردن، سالن ماساژ، سالن سینما، باشگاه ورزشی و... بستگی دارد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک