خرید ویلا در نوشهر

خرید ویلا در نوشهر

صفحه

1

2

...

71

خرید ویلا در نوشهر

خرید آپارتمان در مازندرانو یاخرید ویلا در مازندرانبسیار جذاب است. خرید ویلا در نوشهر یکی از امن ترین، کم ریسک ترین و البته سودآورترین سرمایه گذاری ها در بازار مسکن شمال به شمار می رود که امروزه بسیار مورد استقبال سرمایه گذاران قرار گرفته است. نوشهر یکی از مهم ترین شهرک های گردشگری در شمال کشور محسوب می شود که تعداد معاملات خرید و فروش ویلا نیز در آن بسیار است. با خرید ویلا در نوشهر و اقامت در این شهرمی توانید از مزایای تبدیل شدن به منطقه آزاد بهره مند شوید. همانطور که می دانید مناطق آزاد در کشور بهترین مکان برای کسب و کار به حساب می آیند به همین منظور افراد ساکن در چنین مناطقی از مزیت های بیشمار و شرایط ویژه برخوردار هستند.

وجود دو جاذبه مهم گردشگری نوشهر را بسیار خاص کرده است، ساحل و جنگل نوشهر از جاذبه های مهم گردشگری این شهر می باشند که سالانه میلیون ها گردشگر برای لذت بردن و بهره مندی از این جاذبه ها به نوشهر می آیند. این دو جاذبه مهم گردشگری دارای امکانات تفریحی و رفاهی بی نظیری هستند که لحظات فراموش نشدنی را در این مکان ها رقم خواهند زد. از طرفی دیگر یکی از مهمترین مزیت های خرید ویلا در نوشهر برای سرمایه گذار، وجود قیمت های خوب و مناسب برای انواع ویلا می باشد.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در نوشهر کلیک کنید. 

خرید خانه ویلایی در نوشهر

شهر نوشهر واقع در استان مازندران به دلیل نزدیکی به تهران از موقعیت جغرافیایی ویژه ای برخوردار است و همچنین به دلیل برخورداری از زیباترین جاذبه های گردشگری و حضور توریست ها و گردشگران بی شمار می توانیم نوشهر را به عنوان بهترین شهر مازندران جهت خرید ویلا در شمال معرفی کنیم. هر شخصی می تواند بر اساس بودجه ای که برای خرید خانه ویلایی در نوشهر کنار گذاشته است بسته به سلیقه شخصی خود از تنوع در ویلاهای نوشهر بهره گرفته و بهترین آن ها را برای خرید انتخاب نماید. خرید خانه ویلایی در نوشهر می تواند انتخاب بسیار مناسلب و هوشمندانه ای برای سرمایه گذاری در شمال باشد.

خرید خانه ویلایی در نوشهر از یک طرف به عنوان فعالیت اقتصادی برای رسیدن به سود بالا و از طرفی دیگر مکانی دائمی برای خوش گذرانی های خانوادگی و دوستانه محسوب می شود، بدین منظور که شما با خرید خانه ویلایی در نوشهر همزمان چند هدف را نشانه گیری خواهید کرد.

شما با خرید خانه ویلایی در نوشهر در یکی از بهترین شهرهای شمال کشور یک سرمایه گذاری موفق را انجام می دهید که با توجه به با ارزش تر شدن و افزایش قیمت ویلا در آینده ظرف مدت کوتاهی سرمایه خود را چندین برابر خواهید کرد و هم اینکه هزینه های سفرتان به شمال کاهش پیدا می کند.

قیمت خرید ویلا در نوشهر

خرید ویلا در مرکز شهر نوشهر

خرید ویلا در مرکز شهر نوشهر نیز مزیت های متعددی به همراه دارد. به طور مثال برای خرید ویلا در این منطقه شما با کیفیت زندگی، آسایش و امید به زندگی مواجه خواهید شد. شهرستان نوشهر به عنوان یکی از محل‌های مسکونی و توریستی مهم در استان مازندران دارای فضایی سبز، پاک و با دسترسی به محیط‌های طبیعی است همچنین بهره مندی از امکانات و تفریحات این شهر سبب ارتقاء کیفیت زندگی می شود تفریحاتی مانند کوه‌نوردی، شنا، ورزش‌های آبی، ماهیگیری، اسکی و … همواره در دسترس ساکنین است همچنین این شهر به عنوان یکی از مناطق ممتاز استان، از جمله مناطقی است که آمار جرم در آن نسبت به شهرهای دیگر به مراتب کمتر است بنابراین کیفیت زندگی در این شهر نسبت به شهرهای دیگر کشور به نسبت بهتر است.

 شما با خرید ویلا در مرکز شهر نوشهر در شهری آرام ساکن خواهید شد که در آن خبری از دود و آلودگی و سرو صدای ماشین‌ها نیست. ساختار شهری نوشهر به گونه‌ای ست که دارای معماری بسیار دلباز بوده و با سکونت در این شهر به‌ هیچ‌عنوان احساس دلگیری نخواهید داشت.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در محمودآباد و خرید ویلا در محمودآباد کلیک کنید. 

خرید ویلای لاکچری در نوشهر

باید یادآور شد که خرید زمین یا ویلا به ویژه ویلاهای لاکچری در هر زمان و موقعیتی برد محسوب می ­شود. با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی که در ایران وجود دارد یکی از بهترین راهکارهای حفظ ارزش پول خرید زمین و ویلا است. خرید زمین و یا خرید ویلای لاکچری در نوشهر همانند سایر دارایی­ های مالی زمانی در رکود و زمانی در رونق هستند. بهترین زمان خرید ویلای لاکچری در نوشهر زمانی است که در بازار رکود وجود دارد. در زمان رکود عرضه از تقاضا پیشی می گیرد و اغلب فروشندگان با قیمت پایین تر و با تخفیف ملک خود را می­فروشند.

اگر قصد استفاده داشته باشید قطعا خرید ویلای لاکچری در نوشهر گزینه ی مناسبی است و اگر قصد سرمایه گذاری دارید قطعا خرید زمین در نوشهر به پیشنهاد می شود.

خرید ویلا دوبلکس در نوشهر

خرید ویلا دوبلکس در نوشهر طرفداران زیادی دارد. البته قیمت خرید ویلا دوبلکس در نوشهر متفاوت است و نسبت به لوکیشن، متراژ، سال ساخت و ... قیمت گذاری می شود. به طور مثال در اردیبهشت ماه 1403 برای خرید ویلا دوبلکس در نوشهر باید به این میزان هزینه کرد:

یک ویلای دوبلکس با ویو جنگل، متراژ زمین 200، متراژ بنا 240، سه خواب، ساخت 1403، دارای پارکینگ، انباری، بالکن، متری ۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان معادل با ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان خرید و فروش می شود.

همپنین ویلای دوبلکس جنگلی، با 300 متر زمین، 200 متر بنا، فول فرنیش، شهرکی، سه خواب، ساخت 1400، دارای پارکینگ، انباری، بالکن ، انشعابات نصب ، حیاط سازی ، داخل شهرک برند با گیت نگهبانی ۲۴ ساعته و... هر متر مربع ۱۱٬۰۸۳٬۰۰۰ تومان معادل با ۳٬۳۲۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان در بازار مسکن معامله می شود.

خرید ویلا استخردار نوشهر

خرید ویلا استخردار نوشهر نیز همانند خرید ویلا دوبلکس در نوشهر طرفداران خاص خود را دارد. و این نوع از ویلاها با توجه به عواملی مانند لوکیشن، متراژ، سال ساخت ، متریال به کار رفته و ... قیمت گذاری می شوند. به عنوان مثال بر اساس آگهی های منتشر شده وبسایت آقای املاک در اردیبهشت ماه 1403 قیمت خرید ویلا استخردار نوشهر بدین صورت است که یک ویلای فلت 200 متراژ زمین/ 160 متراژ بنا/ واقع در شهرک آرام / با استخر 4 فصل / سه خواب/ ساخت 1401/ دارای پارکینگ و انباری هر متر مربع ۸٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان برابر با ۱٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

همچنین در منطقه جنگلی نوشهر سیسنگان رویان ویلای استخردار با مساحت زمین 375متر / مساحت بنا 350متر / 4 خواب/ داخل شهرک با نگهبانی ۲۴ساعته / انشعابات نصب/ ساخت 1402/ دارای پارکینگ، انباری، بالکن و... متری ۱۷٬۳۳۳٬۰۰۰ تومان معادل با ۶٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان در بازار مسکن خرید و فروش می شود.

قیمت ویلا در نوشهر

قیمت ویلا در نوشهربه نسبت لوکیشن (منطقه، محله، خیابان، کوچه)، متراژ، سال ساخت ، فلت، دوبلکس یا تریبلکس ، متریال به کار رفته، شمالی و جنوبی بودن آن، ساحلی یا جنگلی، چشم انداز و بسیاری از عوامل دیگر مشخص می شود. در نتیجه نمی توان قیمت ویلا در نوشهر را با یک نرخ ثابتی عنوان کرد. به عنوان مثال قیمت ویلا در نوشهر با توجه به سال ساخت و متراژ و... در برخی از مناطق در اردیبهشت ماه 1403 اینگونه قیمت گذاری شده است:

ویلا نیم پیلوت با 200متر زمین/ 120 متراژ داخلی/ فول فرنیش /سنددار/ دو خواب/ ساخت 1399/ انشعابات نصب / دارای پارکینگ، انباری، بالکن / متری ۸٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان معادل با ۱٬۷۴۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت دارد.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک