از شنبه ثبت نام طرح ملی مسکن در ۴ شهر جدید و ۱۰ شهرستان استان تهران آغاز می شود

از شنبه ثبت نام طرح ملی مسکن در ۴ شهر جدید و ۱۰ شهرستان استان تهران آغاز می شود

28 آذر 1398

اخبار مسکن

از شنبه ثبت نام طرح ملی مسکن در ۴ شهر جدید و ۱۰ شهرستان استان تهران آغاز می شود
اقتصاد نیوز: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن، در ۴ شهر جدید و ۱۰ شهرستان استان تهران از ساعت ۱۰ صبح شنبه ۳۰ آذر آغاز می‌شود.
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم، محمود محمود زاده با اشاره به اینکه از ساعت 10 صبح شنبه 30 آذر ماه ثبت نام در استان‌های تهران، البرز و قزوین آغاز می‌شود، افزود: شهروندان تهرانی در 4 شهر جدید پرند، پردیس، هشتگرد و ایوانک نیز می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند.
وی اضافه کرد: در شهرستان دماوند شهرکیلان، شهرستان فیروزکوه شهر فیروزکوه، شهرستان ورامین شهر ورامین، شهرستان قرچک شهر قرچک، شهرستان پاکدشت در شهر‌های پاکدشت و شریف اباد، شهرستان شهریار شهر شهریار ، شهرستان ملارد در شهر صفا دشت، شهرستان اسلامشهر در شهر اسلامشهر و شهرستان رباط کریم در شهر رباط کریم و پیشوا ثبت نام انجام می‌شود. وی افزود: در استان البرز شهرهای نظرآباد، اشتهارد و شهر جدید هشتگرد و در استان قزوین، شهرهای قزوین، آبیک، الوند، تاکستان، اقبالیه، بویین‌زهرا، اسفرورین، خرمدشت، محمودآباد نمونه و بیدستان برای ثبت‌نام متقاضیان مرحله اول طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در نظر گرفته شده است. محمود زاده گفت: در روز شنبه (30 آذر) علاوه بر ثبت نام سه استان پایانی (تهران، البرز و قزوین)، براساس تقاضا، ظرفیت 5 استان زنجان، هرمزگان، اصفهان، خراسان جنوبی و کرمان افزایش می‌یابد و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت، برای ثبت نام در این طرح اقدام کنند. وی افزود: افرادی که اعتراض دارند از تسهیلات و امکانات دولتی استفاده نکرده اند، اما فرم (ج) آن‌ها قرمز است، برای سبز شدن فرم (ج) خود باید به ادرات راه و شهرسازی استان خود مراجعه کنند و پس از بررسی و در صورت نبود مشکل، فرم (ج) آن‌ها سبز می‌شود. معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: تاکنون در 28 استان، ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن انجام شده است. منبع:شهرخبر