آموزش جذب و استخدام ؛با تدریس استاد مهدی سیاح نیا

آموزش جذب و استخدام ؛با تدریس استاد مهدی سیاح نیا

خرید این دوره

آموزش جذب و استخدام

جذب و استخدام یکی از مهم ترین تصمیم گیری ها در بخش مدیریت منابع انسانی است که اگر به خوبی انجام نشود عوارض جبران ناپذیری خواهد داشت، چرا که می تواند به دیگر فرایندهای مدیریت منابع انسانی مانند آموزش و مدیریت عملکرد لطمه وارد کرده و هزینه‌های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. اهمیت جذب و استخدام اصولی کارکنان بر هیچ کس پوشیده نیست، نیروی انسانی وجه تمایز اصلی ما نسبت به دیگر سازمان ها است، همچنین فرایند استخدام موفق در سازمان ها نیاز به آموزش های تخصصی دارد. دوره استخدام به شما کمک می کند تا بتوانید یک سیستم جذب و استخدام مناسب را در سازمان خود پیاده سازی کنید و از مزایای آن بهره مند شوید در ادامه این مطلب اطلاعاتی درباره دوره جذب و استخدام و شایسته گزینی برای شما شرح خواهیم داد.

چرا استخدام اصولی و درست اهمیت زیادی دارد

تمام سازمان ها، منابع مالی و غیر مالی متعددی دارند، اما نیروی انسانی کارآمد، تنها عنصر بی رقیب و غیر قابل کپی برداری در دنیای امروز است، 95 درصد موفقیت سازمان ها توسط کارکنان رقم می خورد. اگر نیروی انسانی درستی را از همان ابتدای کار در سازمان و شرکت خود استخدام کنید به موجب آن نیز می توانید سازمان خود را بهبود بخشید، در غیر این صورت به جز هزینه های گزاف و دور باطل زدن هیچ فایده ای برای سازمان نخواهد داشت، نه تنها به رشد و توسعه سازمان کمکی نخواهد کرد بلکه روز به روز سازمان را به مسیر تباهی خواهد برد، به همین دلیل این مسئله بسیار حائز اهمیت می باشد و به مدیران پیشنهاد می شود برای جلوگیری از هزینه های سنگین، از آموزش های لازم را برای جذب و استخدام، انگیزیش و وفادارسازی کارکنان و مدیریت عملکرد پرسنل برخوردار شوند.

چند اشتباه رایج در هنکام استخدام نیروی انسانی

استخدام نیروی کاربلد و شایسته برای سازمان ها یک فرآیند به شمار می رود و البته شامل چند مرحله نیز می شود، لازم به ذکر است که اگر این فرآیند در سازمان شما مورد توجه قرار نگیرد و یا به درستی اصلاح نشود سازمان شما در آستانه سقوط قرار خواهد گرفت. به عنوان مثال: 

  • سازمان هایی که برای استخدام نیروی انسانی عجله می کنند بیشتر در معرض اشتباه و خطا قرار خواهند گرفت. چطور با یک مصاحبه کوتاه 10 دقیقه ای توقع دارید نیروهای شایسته و ماهری را انتخاب کنید، دقت کنید که فرایند یک استخدام درست زمان بر است.
  • چطور توقع دارید با یک آگهی استخدام معمولی نیروهای خوبی را جذب کنید؟ (نوشتن آگهی استخدامی برای یافتن نیرو یک الزام است که هر کارفرما و مدیری باید با آن به خوبی آشنا باشد)
  • زمانی که مشاغل و شرح وظایف کارکنان مشخص نباشد نمی توان نیروی مناسبی را استخدام کرد.
  • عدم توجه به اهداف و ماموریت سازمانی و فرهنگ سازمانی باعث استخدام نادرست خواهد شد ،در نتیجه یک سیستم جذب و استخدام کارآمد می تواند مقابل این اشتباهات بایستد.

آموزش جذب و استخدام مناسب چه افرادی است؟

  • برای افرادی که می خواهند جذابیت های خود را جهت استخدام داوطلبان شایسته افزایش دهند.
  • برای اشخاصی که قصد دارند از دانش، نگرش و مهارت های لازم به منظور استخدام نیروهای شایسته برخوردار شوند.
خرید خانه در تهران

دوره آموزشی جذب و استخدام 

دوره آموزشی جذب و استخدام دروازه شما برای برنامه های آموزشی پیشرفته و عملی در زمینه جذب و استعدادیابی است. شما می توانید فرایند یادگیری خود را با کلاس های استخدام آغاز کنید، مهارت خود را تقویت کنید، عملکرد خود را بهینه کنید و در خط مقدم روندهای جذب استعداد بمانید. دوره های آموزشی دقیق طراحی شده ، به شما دانش و مهارت حیاتی برای برتری در موقعیت خود و کمک به موفقیت سازمان شما می دهد. با برنامه آموزشی کامل، عمیقاً در زمینه گسترده استخدام فرو بروید. خود را به شایستگی‌ها و ابزارهای محوری مجهز کنید تا در بازار کار، قوی برجسته شوید و از طریق استراتژی‌های استخدام مؤثر، آینده‌ای موفق‌تر را برای سازمان خود ایجاد کنید.

به عنوان یک متخصص استعدادیابی، شما به ابزارها و داده های بیشتری نسبت به قبل دسترسی دارید. شما می توانید از آنها برای پیروزی در جنگ برای استعدادها استفاده کنید، اما فقط در صورتی که مهارت های مناسب را داشته باشید. با آموزش دوره آموزشی جذب و استخدام در آکادمی آقای املاک ، شما استخدام کننده ای خواهید شد که هر بار، اکنون و در آینده، استخدام مناسبی را انجام می دهد. چه استخدام‌کننده‌ای با تجربه باشید که به دنبال پیشرفت با آخرین مهارت‌ها هستید، یا در زمینه جذب استعداد تازه کار هستید و نمی‌دانید چگونه به یک استخدام‌کننده موفق تبدیل شوید، ما این آموزش را برای شما در اختیار داریم!

پیش خرید آپارتمان در تهران

دوره های آموزشی جذب و استخدام با استاد مهدی سیاح نیا

دوره های آموزشی جذب و استخدام با تدریس استاد مهدی سیاح نیا به شما کمک می کند تا دانش و مهارت هایی را برای تبدیل شدن به یک متخصص کسب استعداد مدرن و مبتنی بر داده ها توسعه دهید. تمام آموزش ها 100% دیجیتال است و از درس های از پیش ضبط شده تشکیل شده است. این بدان معنی است که شما می توانید به سرعت یاد بگیرید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم به اهداف حرفه ای خود دست پیدا کنید و به یک استخدام کننده موفق تبدیل شوید. به همین دلیل است که ما دوره های استعدادیابی خود را به صورت جامع و کاربردی طراحی کرده ایم. علاوه بر درس ها، آموزش های استخدامی ما شامل بسیاری از تکالیف عملی و نمونه های واقعی است. به این ترتیب، می توانید با اطمینان برای مشاغل مورد نظر استعدادیابی نیز درخواست دهید.