آموزش فروش اینترنتی ملک ؛با محمدرضا شایگان (فصل اول)

آموزش فروش اینترنتی ملک ؛با محمدرضا شایگان (فصل اول)

خرید این دوره

آموزش فروش اینترنتی ملک

تکنولوژی تمام جنبه های زندگی مردم از جمله نحوه خرید و فروش ملک را تغییر داده است. در حال حاضر صنعت املاک و مستغلات یکی از بادوام ترین و پایدارترین بخش های تجارت مدرن محسوب می شود چرا که افراد همیشه به مکان هایی برای زندگی نیاز دارند. با این حال، دنیای املاک و مستغلات، علیرغم قوام آن، از تغییر در طول زمان مصون نیست. فروش اینترنتی ملک در حال حاضر یکی از موثرترین ابزارهایی است که مشاوران املاک برای بازاریابی کسب و کار خود در اختیار دارند.

برای مثال به عنوان یک مشاور املاک اگر می خواهید واقعاً مسئولیت بازاریابی خود را بر عهده بگیرید، باید وب سایت املاک و مستغلات خود را ایجاد کنید نه اینکه صرفاً به سایت کارگزاری خود متکی باشید. همچنین به عنوان یک مشاور املاک، مهم است که کانال های تبلیغات دیجیتال جدید را در استراتژی بازاریابی کلی خود ادغام کنید. با انجام این کار، نه تنها می توانید لیست املاک خود را برای مخاطبان بزرگتر تبلیغ کنید، بلکه می توانید فضای رقابتی با سایر نمایندگان در منطقه خود ایجاد کنید.

آموزش تخصصی املاک

آیا شما جزء آن دسته مشاور املاکی هستید که چندین لیست را پذیرفته و هفته ها یا ماه ها برای فروش آنها کار کرده و پس از یک دوره طولانی، بدون نتیجه مانده است؟ حتی ممکن است فروشندگان شما شروع به تماس با شما کنند که چرا ملک آنها فروخته نشده است؟ در این میان برای بازاریابی آن چه می کنید؟ چه کارهای دیگری برای انجام فروش در نظر دارید؟

اگر هیچ ایده ای به ذهنتان خطور نمی کند اصلا نگران نباشید. همانطور که مشاهده می کنید در این مقاله چند روش و ایده مؤثر در قالب ویدیو با شما به اشتراک گذاشته شده است. امیدوارم این نکات آموزشی به حرفه شما نیز کمک کند.

دوره خرید و فروش ملک

خرید و فروش املاک و مستغلات شوخی نیست. در سال‌های اخیر روند فروش آنلاین و خرید و فروش املاک با استفاده از اینترنت رواج یافته است. استفاده از دنیای مجازی به شما این امکان را می دهد که خریداران بالقوه را از سراسر جهان جذب کنید. با درگیری افراد بیشتر، قطعا شانس بیشتری برای انجام معامله بهتر خواهید داشت. 

فروش املاک و مستغلات می تواند چالش برانگیز باشد. از پورتال های آنلاین بهترین استفاده را ببرید تا ملک خود را به طور موثر بفروشید و سود مناسبی کسب کنید.

شایگان شزوما

محمدرضا شایگان، موسس و مدیر آکادمی شزوما می باشد. این آکادمی آموزشی با دو دهه فعالیت در پی یافتن امن ترین و پرسودترین فرصت های سرمایه گذاری ملکی و حمایت های قوقی از سرمایه گذاران می باشد در حقیقت هدف اصلی مجموعه شزوما کمک به صنف مشاوران املاک و سرمایه گذاران جهت سود، درآمد و امنیت بالا است. در این ویدیوهای آموزشی استاد محمدرضا شایگان به برخی از نکات و ترفندهای اساسی فروش اینترنتی ملک از جمله :

  • مولتی ویتامین مذاکره 
  • الماس مذاکرات
  • عکسبرداری و تدوین فیلم با موبایل
  • بازاریابی در بحران
  • تعامل مشاورین املاک با سازندگان
  • راهکارهای بازاریابی
  • دیجیتال مارکتینگ 
  • زبان بدن و... پرداخته است.

اگر فروش ملک شما در راه است، حتما این ویدیوها را دنبال کنید. با رعایت این ترفندها مطمئن باشید که تجربه فروش ملک موفقی خواهید داشت.