کارگاه آموزشی املاک ؛با تدریس اساتید مجرب در حوزه املاک

کارگاه آموزشی املاک ؛با تدریس اساتید مجرب در حوزه املاک

خرید این دوره
پروژه میلینیوم محمودآباد

کارگاه آموزشی املاک 

کارگاه آموزشی املاک با مدیریت مجموعه آقای املاک، با تدریس اساتید برتر و حرفه ای در حوزه املاک در روز یکم خرداد ماه سال 1402 در سرای محله جماران تهران برگزار شد. در این کارگاه آموزشی جناب آقایان مهندس ایمان خدابخش (مدیرعامل پلتفرم آقای املاک ) و جسیم قادری (سخنران و مدرس مشاورین املاک ) و تعدادی از وکلای حقوقی، مدیران برجسته در صنعت ساختمان و همچنین مشاوران فعال و حرفه ای در وبسایت آقای املاک، حضور داشتند.

جسیم قدری سخنران و مدرس مشاور املاک

در ابتدای این مراسم آقای جسیم قادری در رابطه با علم مدیریت، بیزینس املاک، آداب معاشرت، نحوه برخورد با مشتری، باید و نبایدهای اتاق قرارداد، نکاتی در رابطه با کمیسون آژانس های املاک و همچنین تیپ مشاور املاک صحبت می کند. در بخش بعدی آقای ایمان خدابخش در رابطه با اهمیت شرکت در کارگاه های آموزشی، استراتژی های خاص برای موفقیت در شغل مشاور املاک، اشتباهات رایج مشاوران املاک، ترفندهایی برای تبدیل شدن به یک مشاور املاک حرفه ای، روش های درست بازاریابی، ایجاد اعتماد سازی، استراتژی های کاربردی در فروش و پرسونال برندینگ سخن می گوید.

مهندس ایمان خدابخش کارگاه آموزشی املاک

در قسمت بعدی مسعود رشیدی فر، یکی از اعضای مجموعه آقای املاک در رابطه با خدمات اختصاصی آقای املاک به نام پنل حرفه ای آقای مشاور مانند (ثبت آگهی نامحدود، آقای فایلینگ که به روزترین فایلینگ ها را در اختیار دارد، crm اختصاصی آقای املاک و... خدمات دیگر ) سخن می گوید. 

در قسمت آخر تدپنل اساتید املاک به همراه پرسش و پاسخ انجام شد. در این قسمت اساتید برتر جناب آقایان علی محمدی (مدیر بازاریابی تلفنی) دکتر مهدی نشاط (مدیر هلدینگ سفیر ) میلاد مهرنوش (وکیل پایه یک دادگستری ) استاد احمد انصاری (مدرس و مربی سخنرانی و فن بیان ) دکتر محمد علی نیک عزم (پیشکسوت حوزه مشاورین املاک و مدیر املاک) آرش رامز ( مشاور املاک حرفه ای و مربی کوچ مدیریتی آژانس املاک) و مهندس ایمان خدابخش برای سخنرانی و پاسخ به سوالات مشاوران املاک حضور به عمل آوردند.

خرید خانه در تهران

تعداد نظرات : 1
  • دکتر عباس سعدی
    26 مرداد 1402
    عالی است خیر ببینی