آموزش خروج از بحران مشاورین املاک ؛با تخفیف ویژه 80 درصدی

آموزش خروج از بحران مشاورین املاک ؛با تخفیف ویژه 80 درصدی

خرید این دوره
 1. خروج از بحران

برای مشاهده ویدئوهای آموزشی مهندس ایمان خدابخش (مدیرعامل و بنیانگذار پلتفرم آقای املاک) بر روی (خرید این دوره) کلیک کرده و کد تخفیف iman.estate را وارد نمائید.

چالش های مشاور املاک بودن و نحوه اجتناب از آنها

متخصصان املاک و مستغلات با مجموعه ای از چالش های متفاوت روبرو هستند. در صنعت املاک و مستغلات، شما باید در مورد بسیاری از زمینه های مختلف مانند قانون، مذاکرات، رسانه های اجتماعی، فروش و توسعه کسب و کار بدانید. 

واقعیت شغلی و تصوری که از آن داده می شود می تواند بسیار متفاوت باشد. به عنوان مثال؛ به سرآشپز یک رستوران در شهر خود فکر کنید. این شغل به نظر سرگرم کننده است! اما آماده کردن دستور العمل های جدید و امتحان کردن غذاهای مختلف، مشتریان چالش برانگیز، مدیریت افراد، مدیریت شهرت، بازاریابی، کدهای بهداشتی و کاغذبازی ... از جمله مواردی است که شما نمی بینید.

وقتی به چالش‌های یک مشاور املاک فکر می‌کنید، ممکن است ذهن شما به طور خودکار به سراغ مشکلاتی از جمله، جایی که نماینده در تلاش برای یافتن زمینه مشترک قیمت‌گذاری با طرف دیگر است، برود. این بخشی از کار است، اما چالش‌های واقعی آن‌هایی نیستند که در تلویزیون می‌بینید.

حقیقت یک مشاور املاک این است که تعدادی بخش به صورت متحرک در شغل شما وجود دارد و غلبه بر چالش ها دشوار است. اما چرا مردم فکر می کنند املاک و مستغلات آسان است؟

اگر از اکثر افراد بپرسید که آیا شغل املاک و مستغلات کار سختی است یا خیر، به احنمال زیاد پاسخ های متفاوتی دریافت خواهید کرد. بخش بزرگی از مردم فکر می کنند که املاک و مستغلات شامل باز کردن درها و مذاکره برای معامله است. که البته اینگونه نیست.

مردم بر اساس آنچه که می توانند ببینند، نظرات خود را شکل می دهند. با این حال، یک حرفه بسیار بیشتر از آنچه به نظر می رسد، وجود دارد. اگر در املاک و مستغلات هستید، به سرعت متوجه خواهید شد که باز کردن درها و مذاکره قراردادها به سختی وقت شما را می گیرد. کار واقعی بسیار عمیق تر از این است و شما باید مهارت هایی را بیاموزید که فکر نمی کردید برای موفقیت در املاک و مستغلات لازم باشد.

می توان بر همه این چالش ها غلبه کرد. املاک و مستغلات نرخ شکست بالایی دارند، اما اگر مایل به کار باشید می توانید بسیار موفق باشید.

اولین چالش این توهم است که مشاوران املاک وقت زیادی دارند. اگر وارد املاک و مستغلات می شوید یا در زمینه املاک و مستغلات جدید هستید، برای روزهای طولانی کار سخت آماده شوید. حتی ساعات طولانی کار کردن، تضمینی برای موفقیت شما نیست، شما باید با زمانی که در اختیار دارید، کارهای درست را انجام دهید.

یک برنامه زمان بندی متمرکز بر اکتشاف و ایجاد کسب و کار تهیه کنید. در ابتدای کار خود نیاز به وقت آزاد را رها کنید.

دومین چالش این است که اکثر مردم انتظار دارند وقتی وارد املاک و مستغلات می شوند پول زیادی به دست آورند، شما باید انتظارات مناسبی از نحوه رشد کسب و کار املاک و مستغلات خود داشته باشید. اگر با این فکر وارد شوید که یک شبه میلیونر می شوید، خود را برای بیداری آماده کرده اید. بودجه خود را تنظیم کنید و حتی زمانی که معامله ای جوش نمی دهید به سختی کار کنید. املاک و مستغلات یک بازی طولانی مدت است و پول به دنبال سال ها تلاش و فداکاری خواهد بود.

تعداد نظرات : 2
 • فاطمه
  18 دی 1402
  من دورشو خریداری کردم به عنوان یه مشاور املاک خیلی به دردم خورد. ممنون از شما لطفا بیشتر از این آموزشا بذارید تا بتونیم استفاده کنیم.
 • رضایی
  27 آذر 1402
  اطلاعات مفیدی کسب کردم ممنون
  ادمین آقای املاک
  27 آذر 1402
  سپاس از همراهی شما