رونمایی از پلتفرم آقای املاک با پوشش صحبت های ایمان خدابخش مدیرعامل این مجموعه

رونمایی از پلتفرم آقای املاک با پوشش صحبت های ایمان خدابخش مدیرعامل این مجموعه

31 خرداد 1402

اخبار مسکن

رونمایی از پلتفرم  آقای املاک با پوشش صحبت های ایمان خدابخش مدیرعامل این مجموعه

مراسم رونمایی از پلتفرم آقای املاک با مدیریت مهندس ایمان خدابخش با حضور جمعی از مسئولان اتحادیه املاک، اساتید برجسته و خبرنگاران فعال در حوزه مسکن در مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار شد.

در روز شنبه ۱۷ مهر ماه سال ۱۴۰۰ در مرکز همایش های بین المللی رایزن، پلتفرم آقای املاک با حضور مهندس ایمان خدابخش مدیر عامل وبسایت و سوپر اپلیکیشن آقای املاک و جناب آقایان مهندس محمدرضا قاسمی رئیس اتحادیه صنف مشاورین املاک شمیرانات و مهندس عبدالله اوتادی عضو هیات مدیره اتحادیه مشاوران املاک و جمعی از خبرنگاران فعال در حوزه مسکن رونمایی شد.  

در ابتدای این مراسم مهندس عبدالله اوتادی عضو هیات مدیره اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر اینکه ویروس کرونا محیطی مناسب برای فضای مجازی به ویژه اپلیکیشن ها ایجاد کرد گفت: سوپر اپلیکیشن آقای املاک فرصتی استثنایی برای آژانس ها و مشاوران املاک به وجود آورد و موجب شد بسیاری از آژانس های املاک که به شیوه سنتی مشغول فعالیت بودند با رضایت کامل به سراغ وبسایت و اپلیکیشن آقای املاک سوق پیدا کنند و از ابتدا تا انتهای فرایند خرید و فروش و رهن و اجاره ملکی را به صورت آنلاین انجام دهند.

اوتادی در ادامه افزود: خوشبختانه سوپر اپلیکیشن آقای املاک صفر تا صد نیازهای ملکی را برای عموم و صنف مشاوران املاک فراهم کرده است. پلتفرم آقای املاک با خدمات متنوع و خاص خود مورد استقبال اتحادیه قرار گرفت و اتحادیه املاک به هر گونه خدماتی که در آن به اعضای صنف مشاوران املاک و عموم مردم کمک کند به طور قطع حمایت خواهد کرد.

عضو هیات مدیره اتحادیه مشاوران املاک تصریح کرد: متاسفانه در دوران کرونا بسیاری از اپلیکیشن هایی که مورد استقبال عموم قرار گرفتند به مرور زمان از این اعتماد و استقبال سو استفاده و میزان مبالغ خدمات دهی خود را چندین برابر کردند که البته ما از طریق اداره تعزیرات وارد عمل شدیم تا از این موضوع هر چه سریعتر جلوگیری کنیم.

مهندس اوتادی در ادمه در رابطه با پلتفرم آقای املاک بیان کرد: اتحادیه املاک از اینکه تیم حرفه ای و تخصصی آقای املاک توانسته ابزاری در قالب وبسایت و اپلیکیشن ملکی در جهت خدمات دهی آسان به مردم و اعضای صنف مشاوران املاک طراحی کند، بسیار خرسند است.

مراسم رونمایی از پلتفرم آقای املاک

ایمان خدابخش مدیر عامل وبسایت و اپلیکیشن آقای املاک در ادامه این نشست گفت : یکی از نیازها و دغدغه اصلی مردم مسکن است به همین جهت تیم آقای املاک تمام تلاش خود را برای رفع تمامی چالش ها و دغدغه های ملکی افراد صرف کرده است. تیم آقای املاک از افراد با تجربه در حوزه بازار مسکن و افراد متخصص در حوزه برنامه نویسی تشکیل شده است. یکی از ویژگی های پلتفرم آقای املاک استفاده از ابزارهای به روز و جدید است. با ورود به وبسایت آقای املاک متوجه خواهید شد که این پلتفرم به هیچ عنوان کپی شده نیست . وبسایت و اپلیکیشن آقای املاک در آینده قابلیت فعالیت در کشورهای دیگر به صورت بین المللی را خواهد داشت.

خدابخش در ادامه عنوان کرد: وبسایت اقای املاک به عنوان یک هایپر مارکت و اپلیکیشن آقای املاک به عنوان یک سوپر اپلیکیشن در حال فعالیت است. پلتفرم آقای املاک دارای ۱۰ فاز می باشد که با اجرایی شدن تمامی این ۱۰ فاز به جرات می توان گفت که تمام نیازهای ملکی افراد به طور کامل رفع خواهد شد. فاز اول در وبسایت و اپلیکیشن اقای املاک مربوط به مشاغل ساختمانی می باشد که در آن تمام نیازهای مشاغل ساختمانی و ملکی را به صورت گسترده پوشش داده ایم.

وی تصریح کرد: در دو سال اخیر با توجه به شیوع ویروس کرونا بسیاری از افرادی که در شغل های ساختمانی مشغول به کار بودند دچار ضرر و زیان مالی شدند و کسب و کار خود را از طریق فضای مجازی دنبال کردند، در نتیجه وبسایت و اپلیکیشن آقای املاک ابزاری طراحی کرده تا این افراد به صورت مجزا یک فروشگاه و صفحه آنلاین داشته باشند و آگهی های شغلی خود را به صورت رایگان در این پلتفرم ثبت کنند. در پلتفرم آقای املاک به هیچ عنوان درج آگهی های ساده ملکی پولی نخواهد شد.

مدیر عامل پلتفرم آقای املاک اظهار کرد: فاز دوم در رابطه با معاملات ملکی می باشد که تمام نیازهای ملکی اعم از خرید و فروش رهن و اجاره را پوشش می دهد. لازم به ذکر است که در این وبسایت و اپلیکیشن تمامی افراد می توانند از خدمات تخصصی تر مانند آگهی های لینک دار و داغ کردن و بالا آوردن استفاده کنید.

رونمایی وبسایت آقای املاک

ایمان خدابخش با بیان اینکه تیم آقای املاک با تحقیقات و بررسی های خود به این نتیجه رسید که بسیاری از افراد برای پیدا کردن خانه مورد نظرشان نمی توانند از وبسایت های ملکی به درستی استفاده کنند عنوان کرد:. خوشبختانه ما موفق شدیم با استفاده از سرچ هوشمند این مشکل را برای عموم مردم رفع کنیم به گونه ای که افرادهمان دیالوگی را که به مشاوران و آژانس های املاک می گویند، در وبسایت آقای املاک تایپ کنند. به عنوان مثال با نوشتن جمله خرید آپارتمان بین ۷۰ تا ۸۰ متر در بلوار فردوس یا خرید آپارتمان زیر ۵ میلیارد وبسایت به صورت هوشمند برای افراد تمامی این گزینه ها را می آورد. این اقدام فوق العاده به کاربران آقای املاک کمک می کند.

مدیر عامل پلتفرم آقای املاک در ادامه افزود: یکی دیگر از ویژگی منحصر به فرد وبسایت آقای املاک که در حال اجرا شدن است مشاهده قیمت واقعی و کارشناسی شده خرید و اجاره آپارتمان است . همانطور که می دانید قیمت واقعی ملک در بسیاری از کشورها بر اساس برخی از ارگان ها انجام می شود که باز واقعی نیست. اما با قیمت گذاری که قرار است در آینده توسط هوش مصنوعی آقای املاک انجام شود، هیچ شخصی در آن دخالت نخواهد داشت.

در ادامه مهندس محمدرضا قاسمی در مراسم رونمایی از پلتفرم آقای املاک بیان کرد: در دوران کرونا بسیاری از اپلیکشن های عمومی و تخصصی رشد کردند. در این میان اپلیکیشن های ملکی مورد اقبال عمومی قرار گرفت یکی از این اپلکیشن ها که با مدیریت آقای خدابخش طراحی شد اپلیکیشن آقای املاک بود که با ابزارهای متنوع و منحصر به فرد خود توانست نظر اتحادیه املاک را به خود جلب کرد . با بررسی هایی که اتحادیه املاک بر روی وبسایت آقای املاک انجام داد متوجه شد که این پلتفرم مورد اقبال عمومی کاربران اعم از خریداران و فروشندگان و آژانس های املاک و مشاوران قرار گرفت.

رئیس اتحادیه شمیرانات در ادامه این نشست اظهار کرد: در همه اپلیکیشن ها ابزارهای لازم برای خرید و فروش وجود دارد اما در اپلیکیشن های ملکی موضوع کمی تخصصی و متفاوت تر است. اپلیکیشن های ملکی باید به گونه ای طراحی شود که با دفاتر املاک موازی باشند و از طرفی خریدار و فروشنده فضایی برای چانه زنی داشته باشند تا بدون هیچ مشکلی با یکدیگر تعامل کنند. خوشبختانه آقای املاک به صورت حرفه ای این موضوع را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و دقیقا در همین راستا مشغول فعالیت است.