خرید آپارتمان در گرگان

خرید آپارتمان در گرگان

صفحه

1

2

...

53

خرید آپارتمان در گرگان

شهر گرگان یکی از اقتصادی ترین شهرهای شمالی برای خرید آپارتمان است. شما به منظور خرید آپارتمان در گرگان نیاز به بودجه کمتری نسبت به خرید آپارتمان در مازندران و خرید آپارتمان در  گیلان دارید. خرید آپارتمان در گرگان می تواند در محلات گران و پرطرفدار یا در محلات ارزان قیمت باشد. به دلیل گستردگی محله ها و وجود تفاوت امکانات، برای خرید آپارتمان در گرگان، انتخاب های مختلفی دارید. 
در صورتی که قصد خرید آپارتمان در گرگان را دارید، محله هایی مثل میدان کاخ یا خیابان ولیعصر، از مناطق لوکس هستند. این مناطق بهترین و گران ترین آپارتمان ها را دارد. برای خرید آپارتمان با بودجه متوسط سمت مرکز شهر، مناسب است. خیابان شهدا و میدان شهرداری گرگان از مناطق با قیمت متوسط هستند. در این منطقه بازارهای سنتی و تجاری زیادی هست و بسیاری از خانه ها، قدیمی و ویلایی هستند. 
برای خرید آپارتمان در گرگان و در این مناطق مرکزی می توانید  در محله های گرگان جدید، ملاقاتی، نوبخت، شهرک بهزیستی، قزاق حله جستجو کنید. همچنین محله های چشم انداز، ایرانمهر، بلوار حسام، خیابان امام خمینی، خیابان امام رضا، محله طهماسبی و سرخواجه هم از مناطق با قیمت متوسط  برای خرید آپارتمان  در گرگان هستند. 
برای خرید آپارتمان در گرگان با بودجه کم، می توانید به بخش شمالی شهر سر بزنید. در این منطقه شهرک های مختلفی ساخته شده که آپارتمان های نسبتاً خوبی دارند. آپارتمان های با متراژهای کوچک و بزرگ در این شهرک ها وجود دارد که نسبت به بقیه شهر، ارزان تر هستند. خرید آپارتمان در گرگان در شهرک های فرهنگیان، شهرک امام حسین، شهرک انقلاب ، شهرک فردوسی و ... بسیار اقتصادی و کم هزینه است.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان لاکچری در تهران کلیک کنید. 

خرید-آپارتمان-در-گرگان

خرید خانه در گرگان

یکی از گزینه های جذاب برای افراد مختلف، خرید خانه در گرگان است. برای خرید خانه در گرگان در بعضی مناطق مانند بخش جنوبی شهر باید قیمت بیشتری بپردازید. منطقه جنوبی گرگان، منطقه گران و بالاشهر آن محسوب می شود. برای خرید خانه در گرگان و محله های مرکزی شهر، بودجه ای متوسط نیاز است. 
منطقه شمال شهر گرگان هم منطقه ای ارزان قیمت است که بیشتر شهرک سازی شده است. در کل برای خرید خانه در گرگان، با بودجه متوسط می توانید سراغ محله های وسط شهر مانند خیابان امام خمینی و امام رضا بروید. 

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان لاکچری در محمودآباد کلیک کنید.

قیمت آپارتمان در گرگان 

برای خرید آپارتمان در گرگان باید به محله، امکانات، دسترسی ها و بودجه خود توجه کنید. قیمت آپارتمان معمولی در گرگان؛ بهمن سال 1402 به طور میانگین در محدوده متری 22 تا 26 میلیون تومن است. قیمت آپارتمان در گرگان در محله های لاکچری یا با امکانات خاص از متری 40 میلیون تا 100 میلیون متغیر است. 
به عنوان مثال قیمت یک آپارتمان لاکچری و نوساز در محله میناگل با قیمت متری 73 میلیون در بهمن 1402 آگهی شده است. این واحد 157 متری، دارای آسانسور و پارکینگ و انباری، 3 خوابه و ساخت 1401 است. از مزایای این آپارتمان 4 طبقه تکواحدی و قدرالسهم آن و وجود دو تراس است.
یک آپارتمان با قیمت مناسب و با امکانات کامل در کوی طالقانی گرگان، با قمیت متری 22 میلیون در بهمن 1402 آگهی شده است. این واحد ساخت 1399، 75 متر و یک خوابه است. قیمت کل این آپارتمان یک میلیارد و 650 میلیون تعیین شده است.
برای مشاهده آگهی های بیشتر و خرید آپارتمان در گرگان به سایت آقای املاک مراجعه کنید، همچنین اگر قصد اجاره آپارتمان در گرگان را دارید کلیک کنید. 

اگر مالک هستید و یا قصد خرید آپارتمان و یا اجاره آپارتمان را دارید و نیاز به قیمت گذاری آنلاین ملک دارید کلیک کنید. 

قیمت خانه در گرگان

خرید خانه در گرگان معمولاً به بودجه زیادی نیاز دارد. البته قیمت خانه در گرگان و بعضی محله ها به نسبت پایین تر از بقیه مناطق است. در این محله ها می توانید هم قیمت یک آپارتمان نوساز، یک خانه قدیمی تر بخرید. مثلاً در محله کاشانی گرگان، یک خانه ساخت 1386  و 2 طبقه در بهمن 1402 با قیمت متری 33 میلیون آگهی شده است. این خانه ویلایی 80 متر، دارای پارکینگ، انباری، 2 خوابه و تمامی انشعابات است. 
قیمت خانه در گرگان به وضعیت زمین، نوع محله و امکانات آن بستگی دارد.
 مثلاً یک خانه در شهرک مولوی، با متراژ 270 متر بنا و دو طبقه در بهمن 1402 به قیمت متری 28 میلیون آگهی شده است. این خانه ساخت 1379، 4 خوابه، زمین دوبر با دو ورودی پارکینگ است. قیمت کل این خانه ویلایی 7 میلیارد و 500 میلیون تومان است. موقعیت خاص این زمین چه برای سکونت و چه برای سرمایه گذاری آن را جذاب کرده است.
برای مشاهده آگهی های بیشتر و خرید خانه در گرگان به سایت آقای املاک مراجعه کنید.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در رشت و خرید ویلا در رشت کلیک کنید. 

خرید آپارتمان لاکچری در گرگان

آپارتمان های گرگان در سه رنج لاکچری و گران، متوسط و معمولی و ارزان قیمت در سه محدوده شهر قرار دارند. خرید آپارتمان لاکچری در گرگان اکثراً در مناطق جنوبی شهر و محله های گران قیمت انجام می شود. محله های بالاشهر و گران گرگان از قبیل میدان کاج یا ولیعصر، سروش، شهرک مخابرات و شهرک جانبازان است. همچنین برای خرید آپارتمان لاکچری در گرگان محله های کاشانی، گلشهر ، میدان پارتیان، محله بازرگانی و زیباشهر هم جز مناطق خوب است.
خرید آپارتمان لاکچری در گرگان با توجه به ویژگی های واحد از متری 50 تا 60 میلیون شروع شده و تا متری 100 میلیون تومان ممکن است.

خرید-خانه-در-گرگان

فروش آپارتمان در گرگان

برای فروش آپارتمان خود باید حتماً نکاتی را در نظر بگیرید. فروش آپارتمان در گرگان جدا از محله و قیمت هر منطقه به دسترسی ها، نمای ساختمان، طراحی و امکانات داخلی آن بستگی دارد. ممکن است یک آپارتمان در محله ای نسبتاً خوب ولی بدون آسانسور یا پارکینگ باشد یا خیابان با عرض کمی داشته باشد. همه این نواقص در قیمت نهایی آپارتمان تاثیر می گذارد. 
یکی از عواملی که بعضی آپارتمان ها تا مدتها فروخته نمی شود، قیمت گذاری غیر کارشناسی مالک است. برای قیمت گذاری اصولی و کارشناسی ملک می توانید از مشاورین املاک معتبر در سایت آقای املاک مشاوره بگیرید.
از موارد دیگر که در فروش آپارتمان در گرگان موثر است، تمیز بودن و رفع نواقص احتمالی داخل واحد است. مثلاً واحدی با کابینت ها، پنجره یا کفپوش قدیمی، برای خریدار ملک جذاب نیست. ولی با یک هزینه معقول می توان یک واحد بد فروش را به واحدی شیک و چشمگیر تبدیل کرد.
جهت فروش آپارتمان در گرگان می توانید در سایت یا اپلیکیشن آقای املاک، آگهی خود را ثبت کرده و برای فروش آن اقدام کنید.

پیش خرید آپارتمان در گرگان

یکی از راه های خرید آپارتمان در گرگان، پیش خرید آپارتمان است. پیش خرید آپارتمان در گرگان معمولاً با بودجه ای در حد یک سوم یا یک چهارم قیمت کل انجام می شود. شرایط پرداخت واحد پیش فروش شده طبق نظر مالک و توافق دو طرف، در قرارداد ذکر می شود. پیش خرید آپارتمان اگر توسط مشاور املاک معتبر و دارای جواز کسب، معرفی شود و تمام نکات لازم در قرارداد نوشته شود، تقریبا ریسکی ندارد. 
پیش خرید آپارتمان باید با مشاوره یک کارشناس حقوقی یا یک مشاور املاک با تجربه انجام شود. تمام جزییات مهم از جمله نحوه و زمان پرداخت ها، قیمت، زمان تحویل، طراحی داخلی و نما، تاسیسات و ... باید در قرارداد نوشته شود. 
علاوه بر این اگر قصد خرید آپارتمان در گرگان به صورت پیش فروش دارید، اعتبار و سابقه سازنده ملک را هم چک کنید. سازنده هایی که چندین سال، آپارتمان های خوبی در شهر ساخته اند و از حسن شهرت برخوردارند، قابل اعتماد تر هستند.


سوالات متداول

  • خرید آپارتمان در گرگان

    در صورتی که قصد خرید آپارتمان در گرگان را دارید، محله هایی مثل میدان کاخ یا خیابان ولیعصر، از مناطق لوکس هستند. این مناطق بهترین و گران ترین آپارتمان ها را دارد. برای خرید آپارتمان با بودجه متوسط سمت مرکز شهر، مناسب است. خیابان شهدا و میدان شهرداری گرگان از مناطق با قیمت متوسط هستند. در این منطقه بازارهای سنتی و تجاری زیادی هست و بسیاری از خانه ها، قدیمی و ویلایی هستند.

  • قیمت آپارتمان در گرگان

    قیمت آپارتمان در گرگان به عوامل مختلفی مثل سال ساخت ساختمان، تعداد خواب، متراژ، امکانات آپارتمان، منطقه و ... متغیر است. اگر میخواهید از قیمت آپارتمان در گرگان مطلع شوید کافی است به ابتدای صفحه مراجعه کنید و لیست آگهی های ثبت شده را مشاهده کنید و از قیمت روز آپارتمان در گرگان مطلع شوید.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک