اجاره آپارتمان در تبریز

اجاره آپارتمان در تبریز

صفحه

1

2

...

59

اجاره آپارتمان در تبریز 

اگر به دنبال اجاره آپارتمان در تبریز ، یا به دنبال اجاره آپارتمان در تهران یا حتی اجاره آپارتمان در مشهد و دیگر شهرهای کشور، باید در هنگام جستجوی خانه مورد نظر به عوامل مختلفی مانند منطقه و محله، ویژگی های هر منطقه; میزان جمعیت، حجم ترافیک، دسترسی به خیابان های اصلی و بزرگراه ها و همچنین سایر نقاط شهری، مناطق مهم گردشگری، مراکز خرید، مراکز دولتی، ورزشی و...، میزان نزدیکی به مرکز شهر و... توجه ویژه ای داشته باشید. برای رهن و اجاره آپارتمان در تبریز در ابتدا باید به میزان بودجه ای که برای این کار در نظر گرفتید، توجه کنید.

اگر قیمت آپارمان برای شما در اولویت قرار ندارد و عوامل دیگری مانند آب و هوا، محیط شهری، امکانات رفاهی و... برای شما مهم است; می توانید به سراغ محله‌های بالا شهر تبریز از جمله زعفرانیه، میرداماد، ائل گلی، خیام، نوبر، ولی عصر و... برای رهن و اجاره آپارتمان در تبریز بروید.

اما اگر برای رهن و اجاره آپارتمان در تبریز قصد دارید هزینه متوسطی پرداخت کنید، محله‌های متوسط‌ تبریز، مانند محله‌های بام فرشته، منظریه، یاخچیان، فرمانداری و... برای شما گزینه مناسب تری خواهد بود.

اگر به دنبال محله‌های ارزان‌قیمت برای رهن و اجاره آپارتمان در تبریز هستید، پیشنهاد می کنیم به محله‌های حافظ، آزادی، باغ میثم، بهار، سهند، اندیشه مراجعه نمائید.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در الهیه تهران کلیک کنید. 

اجاره خانه در تبریز

شهر تبریز جزء چهارمین شهر پرجمعیت ایران محسوب می شود و به دلیل داشتن کارخانه‌های بزرگ و متعدد یکی از مهاجرپذیرترین شهرهای کشور می باشد. این شهر به واسطه‌ انواع کارخانجات، وجود سه دانشگاه دولتی مهم و معتبر و... در لیست شهرهای مهاجر پذیر کشور به حساب می آید. تبریز را شاید بتوان دومین شهر گرانقیمت ایران پس از تهران نامید. در سال های اخیر قیمت مسکن در تبریز به گونه ای رشد کرده که حتی با برخی از مناطق تهران برابری می کند. پس بهتر است قبل از رهن و اجاره خانه در تبریز این موارد را در نظر داشته باشید.

قیمت اجاره آپارتمان در تبریز

از مناطق خوب با قیمت متوسط شهر تبریز می توانیم به محله های یاخچیان، منظریه، همافر، فروغی، مرزداران و راضی اشاره کنیم. شایان به ذکر است که محله مرزداران از محله های خوب با قیمت متوسط در این شهر بوده که به گفته تبریزی ها منطقه ای تازه تاسیس با امکانات رفاهی خوب برای زندگی می باشد.

اگر برای اجاره خانه در تبریز مبلغ کمی در اختیار دارید محلات ارزان قیمت تر تبریز مانند محله های بهار ، سهند ، باغ میثم ، حافظ ، استاد جعفری و اندیشه را به شما پیشنهاد می کنیم.

اجاره آپارتمان در تبریز سهند

همانطور که به آن اشاره کردیم از محله‌های ارزان‌نشین تبریز، محله سهند می باشد. شایان به ذکر است که این محله مسافت زیادی به مرکز شهر دارد و از هیاهو و ترافیک شهری به دور است. محله سهند که در جنوب شرقی تبریز قرار گرفته دارای آب و هوای مطلوب و مساعدی می باشد.  همچنین بوستان ائل گلی نیز در نزدیکی این محله قرار گرفته است. محله سهند یک انتخاب بسیار مناسب برای افرادی است که بودجه کمتری برای رهن و اجاره خانه در تبریز در اختیار دارند.

اجاره آپارتمان در تبریز ولیعصر

اگر به دنبال محله‌های لاکچری و لوکس‌نشین در شهر تبریز هستید و قیمت آپارتمان برای شما اهمیت ندارد محله ولیعصر بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این منطقه در واقع گران‌قیمت‌ترین محله تبریز به شمار می رود . شایان به ذکر است که  آپارتمان‌ها و خانه‌های این محله متراژ بالایی دارند. این محله دارای خیابان ولی عصر است که به شانزلیزه‌ تبریز شهرت دارد.

اجاره آپارتمان در تبریز منظریه

از محله‌های با قیمت متوسط‌ تبریز که برای بسیاری از افراد محله مناسبی برای رهن و اجاره آپارتمان می باشد، می توان به محله منظریه اشاره کرد. این محله دارای شش خیابان بیست متری و دو بلوار است. ترمینال تبریز در این منطقه قرار دارد. یکی از نکات مثبت این محله جهت رهن و اجاره آپارتمان در تبریز منظریه ،کوی ایتالیایی هاست. دلیل این نام‌گذاری این است که توسط ایتالیایی‌ها ساخته شده است. این محله در محدوده‌ مرکز شهر تبریز واقع شده است.

قیمت آپارتمان در تبریز

با بررسی کوتاه در مورد قیمت آپارتمان در تبریز می توان اینگونه برداشت کرد که قیمت املاک در این شهر بسیار بالا بوده و در برخی مواقع نیز قیمت ها با شهر تهران برابری می کنند. محله های زعفرانیه ، ولیعصر و ائل گلی از مناطق گران قیمت تبریز می باشند و دارای خانه های بسیار لوکس و میلیاردی با امکات عالی هستند. این محلات از محله های اصیل تبریز هستند و خانه های آن از متراژ بالایی برخوردارند. در بین آنها محله ولیعصر بسیار گسترده بوده و به سه بخش شمالی ، مرکزی و جنوبی تقسیم شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از به روزترین قیمت اجاره آپارتمان در تبریز می توانید از آگهی های همین صفحه از وبسایت آقای املاک بهره مند شوید.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک