آموزش زبان بدن در مذاکرات با استاد نغمه خسروی

آموزش زبان بدن در مذاکرات با استاد نغمه خسروی

خرید این دوره

زبان بدن چیست

زبان بدن به سیگنال های غیرکلامی برای برقراری ارتباط گفته می شود. این سیگنال های غیرکلامی بخش بزرگی از ارتباطات روزانه را تشکیل می دهند. در واقع، زبان بدن ممکن است بین ۶۰ تا ۶۵ درصد از کل ارتباطات را تشکیل دهد.

چرا زبان بدن مهم است؟

زبان بدن می تواند به ما در درک دیگران و خودمان کمک کند و همچنین اطلاعاتی در مورد اینکه مردم در یک موقعیت خاص چه احساسی دارند را به ما می دهد. همچنین می توانیم از زبان بدن برای بیان احساسات خود استفاده کنیم. درک زبان بدن مهم است، اما توجه به نشانه های دیگر مانند زمینه نیز ضروری است. در بسیاری از موارد، به جای تمرکز بر یک عمل، باید به سیگنال ها به عنوان یک گروه نگاه کنید.

به عنوان مثال یک فرد می تواند فقط با یک حالت چهره احساسات خود را بیان کند. مثلا لبخند می تواند نشان دهنده تایید یا خوشحالی باشد. اخم می تواند نشانه عدم تایید یا ناراحتی باشد. در برخی موارد، حالات چهره ما ممکن است احساسات واقعی ما را در مورد یک موقعیت خاص نشان دهد. در حالی که می گویید احساس خوبی دارید، ظاهر صورت شما ممکن است چیز دیگری را به مردم بگوید.

خرید خانه در تهران

تکنیک های زبان بدن

زبان بدن دارای تکنیک های مختلفی است که ما برای شما آسان ترین  و موثر ترین روش ها را گردآوری کرده ایم. این نکات را دنبال کنید تا در مسیر تبدیل شدن به یک مشاور املاک عالی بمانید و تعامل واقعی با مخاطب را افزایش دهید.

 1. قفسه سینه و بازوهای خود را باز کنید و پشت خود را صاف نگه دارید تا به آرامش برسید.
 2. لبخند بزنید تا مخاطبانتان راحت باشند. 
 3. با دست و بازو ژست بگیرید و به چشمان مخاطب نگاه کنید تا توجه مخاطب را حفظ کنید.
 4. برای نشان دادن اعتماد به نفس، آرامش خود را حفظ کنید.
 5. حرکات خود را تغییر دهید
 6. وقتی در مورد یک عنصر خاص در ارائه صحبت می کنید، مستقیماً به آن اشاره کنید و روی صفحه به آن نگاه کنید.
 7. برای تشویق مشارکت مخاطب، از حرکات باز استفاده کنید و به سمت مردم قدم بزنید.
 8. هنگام پاسخ دادن به یک سوال سخت، مکث کنید و به آرامی نفس بکشید و در حالی که در چشمان سوال کننده نگاه می کنید، پاسخ دهید.
 9. به یاد داشته باشید که در کل ارائه از ژست های مثبت استفاده کنید (سر تکان دادن، لبخند زدن، آینه کردن)

آموزش زبان بدن در مذاکرات

آموزش زبان بدن برای مشاوران املاک امری ضروری است. شما به عنوان یک نماینده باید نشانه های مشتری را شناسایی و برداشت درست را ایجاد کنید. فراموش نکنید که عملکردها بلندتر از کلمات صحبت می کنند، به خصوص وقتی صحبت از دنیای پیچیده املاک و مستغلات باشد. درک آنچه که حرکات یک فرد در مورد افکار آنها می گویند می تواند به شما در شناسایی خریداران واقعی کمک کند.

املاک و مستغلات یک تجارت فروش است و فروش یک هنر ظریف است. یکی از چالش‌های اصلی می‌تواند درک افکار مردم باشد. درک این موضوع دشوار است چرا که ما به عنوان انسان آموزش دیده ایم که احساسات خود را در موقعیت های استرس زا پنهان کنیم.

به عنوان یک مشاور املاک مبتدی یا حرفه ای، همیشه باید مراقب زبان بدن خود باشید. آیا وقتی با مشتریان احتمالی خود صحبت می کنید، بی قراری می کنید؟ دستانتان کجاست؟ وضعیت شما چگونه است؟اگر اعتماد به نفس داشته باشید، نه تنها کسانی را که با آنها صحبت می کنید تحت تاثیر قرار می دهید، بلکه اعتماد به نفس بیشتری نیز پیدا خواهید کرد. 

ویدیوهای آموزشی زبان بدن در مذاکرات توسط استاد نغمه خسروی، به مشاوران املاک کمک می‌کند تا بهترین حالت خود را از طریق زبان بدن برای مشتریان به نمایش بگذارند.

بیوگرافی نغمه خسروی

نغمه خسروی مدرس و مشاور بازاریابی و فروش است. وی در شهریور ماه سال ۱۳۶۳در  شهر مشهد متولد شد. استاد نغمه خسروی مدرس بازاریابی و فروش داخلی و بین المللی، مدرس منابع انسانی و مدیریت اجرایی و... می باشد. وی تسلط کامل بر روی روانشناسی موفقیت فردی، سازمانی و تجاری ، اصول مدیریت بازاریابی و سازمانی، مدیریت فروش و نتورک مارکتینگ و شبکه سازی، استراتژی های بازاریابی، روانشناسی تبلیغات تجاری، مارکتینگ پلان و... دارد.

شما می توانید با مشاهده  ۴ دوره آموزشی از تکنیک های زبان بدن در مذاکرات توسط استاد نغمه خسروی در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید. پس این فرصت طلایی را از دست ندهید.

پیش خرید آپارتمان در تهران

  تعداد نظرات : 2
  • علی جان میرزاده
   10 دی 1401
   سلام ممنون از شما بخاطر آموزش های خوب و تاثیر گذرتان
  • الهه
   29 آذر 1401
   عالی 👍بود🙏🏼