کابینت آشپزخانه جدید ؛ ۱۰ مدل جدید کابینت مدرن و شیک

کابینت آشپزخانه جدید ؛ ۱۰ مدل جدید کابینت مدرن و شیک

7 اسفند 1402

دکوراسیون

کابینت آشپزخانه جدید ؛ ۱۰ مدل جدید کابینت مدرن و شیک

آشپزخانه، صرف نظر از اندازه آن، قلب خانه به شمار می رود. با کمک جدیدترین طراحی های کابینت آشپزخانه جدید می توانید تاثیر مثبتی در زندگی خود داشته باشید. ما می توانیم با جدیدترین مدل های کابینت، فضای آشپزخانه شما را رویایی کنیم. پس لطفا تا آخر این مطلب ما را همراهی نمائید.

کابینت آشپزخانه مدرن و شیک

آشپزخانه گرم ترین فضای هر خانه محسوب می شود به عبارتی، طراحی آشپزخانه شما باید ترکیبی عالی از عملکرد و سبک جدید داشته باشد. اگر طراحی آشپزخانه به دقت برنامه ریزی شده باشد، می توانید این تعادل را در هر فضایی صرف نظر از اندازه آن به دست آورید. به عنوان مثال، طراحی یک کابینت آشپزخانه مدرن و شیک می تواند با چیدمان آشپزخانه و یا حتی با انتخاب محل تعلق اجزای حیاتی آشپزخانه شما زیبا به نظر برسد.

آشپزخانه‌ قلب خانه است چرا که هر روز به طور فعال مورد استفاده قرار می‌گیرند و اغلب محل اصلی اجتماع اعضای خانواده و دوستان هستند. جای تعجب نیست که اکثر صاحب خانه ها "آشپزخانه های رویایی" به ویژه کابینت آشپزخانه مدرن و شیک دارند که تمام خواسته های زیبایی شناختی و عملکردی آنها را برآورده می کند. برخی از افراد معتقدند که سرمایه گذاری در تغییرات آشپزخانه به طور مثال استفاده از کابینت آشپزخانه مدرن و شیک ارزش فروش مجدد خانه را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. اما، مانند هر فضا دیگری در طول زمان، روند طراحی آشپزخانه تغییر می کند. اگر در حال برنامه ریزی برای بازسازی آشپزخانه و طراحی کابینت آشپزخانه مدرن و شیک هستید، این مدل های کابینت را در نظر بگیرید که معماران، طراحان و بازسازی کنندگان پیش بینی می کنند در سال 1403 محبوب خواهند بود.

چگونه آشپزخانه را طراحی کنیم؟

راه های زیادی برای ارتقای آشپزخانه شما وجود دارد. شما می توانید با تغییر رنگ ها، دیوارها، نورپردازی و جایگزینی آثار هنری، به راحتی یک آشپزخانه شیک، ساده و در عین حال پر زرق و برق طراحی کنید. آیا در مورد بازسازی آشپزخانه فعلی خود به یک آشپزخانه مدولار پر زرق و برق و گران فکر کرده اید؟ برای متحول کردن فضای آشپزی خود به این ایده های آشپزخانه نگاه کنید.

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه

کابینت ها نقش مهمی در ظاهر و عملکرد آشپزخانه شما دارند.  در حقیقت کابینت آشپزخانه یک انتخاب بسیار مهم برای زیباسازی طراحی داخلی آشپزخانه شما به شمار می رود چرا که بیشتر فضای دیوار را پوشش می دهد و به عنوان یک علاقه بصری عمل می کند. انتخاب جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه یکی از بهترین راه ها برای افزایش جذابیت زیبایی قلب خانه شماست و به آماده سازی آشپزخانه رویایی شما کمک می کند. جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه ، لوازم جانبی منحصر به فرد و طرح های الهام بخش نه تنها کابینت آشپزخانه شما را تغییر می دهد، بلکه ظاهر زیبایی به آشپزخانه شما می بخشد.

شکی نیست که انتخاب جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه می تواند برای خانه شما مناسب باشد و عملکرد شما را راحت تر کند. از کابینت گرفته تا نیمکت آشپزخانه و لوازم جانبی و... توصیه می کنیم در ابتدا با یک شرکت متخصص برای تصمیم گیری درست همکاری کنید.

از یاد نبرید که کابینت ها در ایجاد طراحی آشپزخانه مورد علاقه شما نقش اساسی دارند، بنابراین تصمیم گیری در مورد جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه باید در اولویت قرار گیرد. ارتقاء ظاهر کابینت آشپزخانه شما از متوسط به خارق العاده، مستلزم توانایی مقایسه جدیدترین سبک ها و گزینه های کابینت است که خوشبختانه تعداد زیادی از آنها در بازار وجود دارند! هنگام برنامه ریزی برای انتخاب جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه ، در ادامه از این راهنمای جامع انتخاب جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که آشپزخانه شما با کابینت هایی مطابق با سبک شما تجهیز شده است.

دکوراسیون آشپزخانه جدید

این که آیا شما و خانواده تان قصد فروش یا اقامت در خانه خود را دارید، بازسازی آشپزخانه و به نوعی دکوراسیون آشپزخانه جدید برای شما بسیار سودمند خواهد بود. برخی از بازسازی ها ارزش فروش مجدد خانه را افزایش می‌دهد و سبک زندگی را بهبود می‌بخشد، به‌ویژه بازسازی کابینت‌ها، که بلافاصله زیبایی و راحتی فضای زندگی را که بیشترین دید و استفاده را دارد، افزایش می‌دهد.

انتخاب های زیادی برای انتخاب رنگ، سبک و کارایی دکوراسیون آشپزخانه جدید شما وجود دارد. با توجه به محبوبیت طراحی آشپزخانه و بازسازی کابینت، بررسی ترندهای برتر دکوراسیون آشپزخانه جدید می تواند به شما و طراحتان کمک کند تا بهترین رویکردها را انتخاب کنید. بنابراین در اینجا چند روند و متریال طراحی کابینت و در مجموع دکوراسیون آشپزخانه جدید آورده شده است تا شما و خانواده تان را به زندگی رویایی خود نزدیک تر کند!

مدل کابینت جدید برای آشپزخانه کوچک 

فضا یک کالای ارزشمند در آشپزخانه کوچک به حساب می آید، بنابراین از هر متر مربع باید نهایت استفاده را ببرید. اگر آشپزخانه کوچکی دارید، باید از فضایی که دارید، حداکثر استفاده را ببرید. در اینجا چند نکته برای طراحی کابینت وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا فضای ذخیره سازی خود را به حداکثر رسانده و در عین حال آشپزخانه شیک و کاربردی  خود را حفظ کنید، به عنوان مثال:

باید از هر متر فضای موجود استفاده کنید

از هر متر آشپزخانه خود از جمله؛ فضای بالای کابینت، زیر سینک ، گوشه ها و... استفاده کنید. نصب قفسه های باز یا کابینت هایی که تا سقف بالا می روند را در نظر بگیرید تا ذخیره سازی را به حداکثر برسانید.

از سازمان‌دهنده‌ها استفاده کنید

از سازمان‌دهنده‌هایی مانند جداکننده‌های کشو، قفسه‌های بیرون‌کش استفاده کنید تا از فضای کابینت و انباری خود نهایت استفاده را ببرید. حتی می‌توانید اقلامی مانند نگهدارنده مجله یا میله‌های کششی را تغییر دهید تا فضای ذخیره‌سازی اضافی برای تخته‌های برش، ورق‌های پخت و سایر اقلام حجیم ایجاد کنید.

استفاده از ظروف شفاف

روی ظروف شفاف سرمایه گذاری کنید تا همه چیز مرتب و به راحتی قابل مشاهده باشد. چرا که به جلوگیری از هدر رفتن مواد غذایی کمک می کند و به شما این را امکان می دهد آنچه را که دارید ببینید و قبل از انقضا آن استفاده کنید.

قابلمه ها  را آویزان کنید

با آویزان کردن قابلمه ها و تابه ها از قفسه سقفی یا قلاب های دیواری، فضای کابینت را آزاد کنید. این نه تنها باعث صرفه جویی در فضا می شود، بلکه یک رنگ تزئینی به آشپزخانه شما می بخشد.

جزیره آشپزخانه را در نظر بگیرید

اگر فضای کافی دارید، یک جزیره آشپزخانه می تواند فضای ذخیره سازی و پیشخوان ارزشمندی را به آشپزخانه شما اضافه کند. به دنبال قفسه یا کابینت داخلی باشید تا پتانسیل ذخیره سازی آن را به حداکثر برسانید.
به یاد داشته باشید که یک آشپزخانه منظم نه تنها عالی به نظر می رسد، بلکه پخت و پز و آماده سازی غذا را بسیار راحت تر و لذت بخش تر می کند. بنابراین برای شلوغ کردن و سازماندهی فضای خود وقت بگذارید و از اینکه آشپزخانه شما چقدر می تواند کاربردی تر و کارآمدتر باشد، شگفت زده خواهید شد.

کابینت آشپزخانه جدید

اگر به‌دنبال بازسازی آشپزخانه‌ خود، چه با هزینه کم چه با هزینه کلان و اساسی در سال جاری هستید ، به خواندن روند برتر مدل های کابینت آشپزخانه جدید ادامه دهید. این طراحی کابینت آشپزخانه جدید شماست. شما جدیدترین ها را در آشپزخانه خواهید یافت از کابینت گرفته تا پیشخوان، حتی جزئیات کوچک. این را می‌دانیم که در دوران عجیبی هستیم ، تورم بالاست و ما نمی‌خواهیم پول زیادی برای زیبا کردن خانه‌مان خرج کنیم. اگر شما نیز به دنبال به بازسازی خانه خود هستید، این مقاله در مورد کابینت آشپزخانه جدید در سال 1403 می باشد.

این تصاویر از کابینت آشپزخانه جدید را در ذهن خود ذخیره کنید تا متوجه شوید که با چیدمان فضای فعلی شما تا چه اندازه مطابقت دارد. ما لیستی از ۱۰ طرح ساده و در عین حال کابینت آشپزخانه جدید را به شما معرفی می کنیم . این ایده ها ممکن است شما را ترغیب به طراحی جدید آشپزخانه خود کند.

۱. مدل کابینت آشپزخانه برای فضاهای کوچک

اگر فضای آشپزخانه کوچکی دارید و در عین حال می خواهید آن را زیبا کنید، پس این یک طراحی هوشمندانه برای شما است. در حال حاضر یک اجاق گاز و ماشین ظرفشویی داخلی وجود دارد که امکان اضافه کردن کابینت در طبقه پایین را ندارد. دو کابینت دو در دارد، یکی بزرگ و دیگری شامل فر. کمدها تک رنگ هستند زیرا تعداد کمی از آنها وجود دارد.

بیشتر بخوانید: چگونه آشپزخانه های کوچک را بزرگ جلوه دهیم ؟

عکس از مدل های جدید کابینت

۲. طراحی شیشه ای کمد آشپزخانه

این یکی از طرح های کابینت است که با روکش چوبی با فایبرگلاس در مرکز پوشانده شده است. این مدل برای افرادی که از لباس های ظریف در طول روز استفاده می کنند، بسیار مناسب است. فضای ذخیره سازی در بالای اجاق گاز در دو طرف وجود دارد که می تواند طیف گسترده ای از کارد و چنگال و ظروف ظریف آشپزخانه شما را در آن نگهداری کند.

عکس مدل های جدید کابینت

۳. مدل کابینت ایتالیایی

کابینت های ایتالیایی برای آشپزخانه ای که دیوارهای خوش ساختی دارد، ایده آل است. این کابینت ها براق تر به نظر می رسند و ظاهری درخشان و جذاب دارند. این مدل با یک یخچال و مایکروویو متصل است. شما می توانید کابینت را با کمک گزینه کششی که در بالای کابینت داده شده است، باز کنید. برخلاف دیگر کمدها، این کمد دارای رنگ صورتی براق است.

عکس از مدل جدید کابینت

۴.  مدل کابینت آلومینیومی

این یک نوع طراحی کابینت آشپزخانه است که در آن به جای چوب از آلومینیوم استفاده می شود. شیشه‌های مه‌آلود در مرکز که توسط ورق‌های آلومینیومی ضخیم پشتیبانی می‌شوند، دارای دستگیره های حالت فشار و کششی در زیر هستند. شما می توانید هر چیزی را در این کابینت ها ذخیره کنید، از ظروف شیشه ای تا مواد غذایی. از آنجایی که شیشه کمی مه آلود است، فقط شما می دانید داخل کابینت چیست و هیچ کس دیگری نمی تواند داخل کابینت شما را ببیند.

بیشتر بخوانید: بازسازی دکوراسیون داخلی آشپزخانه ؛ با کمترین هزینه قلب خانه خود را زیر و رو کنید!

عکس از انواع مدل کابینت

۵. طراحی کابینت آشپزخانه L شکل

این یک گزینه عالی برای آشپزخانه های L شکل هستند. این کابینت ها روکش براقی از چوب و ترکیبی از رنگ قهوه ای و سفید هستند. در زیر سکوی مرمر کابینت هایی تعبیه شده که در قسمت بالایی دارای دستگیره هستند و به صورت کششی می باشند. 

عکس از کابینت آشپزخانه مدل جدید

۶. مدل کابینت پی وی سی برای آشپزخانه

پی وی سی ماده ای است که امروزه به شدت در کمدها و درها برای استحکام آن استفاده می شود. این آشپزخانه تماماً سفید دارای کابینت هایی در بالا و پایین است که از PVC ساخته شده اند. کابینت های پایینی ساده و دارای دستگیره های دایره ای برای باز و بسته شدن هستند. کمدهای بالایی دارای روکش بیرونی با مواد پی وی سی بوده و دارای شیشه در مرکز آن می باشند که می توان از آن برای نگهداری لیوان ها استفاده کرد.

عکس کابینت پی وی سی

۷. کابینت آشپزخانه بدون دستگیره

آشپزخانه‌های بدون دستگیره این روزها به یک مد روز تبدیل شده‌اند،چرا که انتقالی آرام از فضای ناهارخوری به آشپزخانه را فراهم می‌کنند. یکی از ویژگی های اصلی آشپزخانه بدون دستگیره این است که یک ریل به طور مداوم در کابینت تعبیه شده که باز کردن آنها را از پایین برای شما آسان تر می کند. این آشپزخانه با تم تمام سفید با کابینت های براق برای ذخیره لوازم ضروری آشپزخانه شیک شما مورد استفاده قرار می گیرد. در بالا و پایین کابینت هایی برای نگهداری وسایل وجود دارد.

بیشتر بخوانید: مدل های جدید طراحی آشپزخانه در سال ۲۰۲۲

عکس کابینت آشپزخانه مدرن

۸. کابینت آشپزخانه سفارشی

کابینت های آشپزخانه سفارشی آنهایی هستند که سفارشی و به ترتیب ساخته شده اند تا کمد تمام نیازهای شما را برآورده کند. این کابینت دارای مکان مشخصی برای نوشیدنی، تنقلات، نان، بیسکویت و میوه و سبزیجات نیز می باشد. کل کابینت از چوب ساخته شده است و دارای بخش هایی در داخل است که به طور ایده آل با نیازهای شما مطابقت دارد.

کابینت آشپزخانه شیک و مدرن

۹. طراحی کابینت آشپزخانه سفید و مشکی

این یک طرح آشپزخانه مضمون است، مخصوصا برای افرادی که به رنگ سیاه و سفید علاقه دارند. کابینت های بالایی و بخشی از کابینت های پایینی از چوب مشکی با دستگیره های نقره ای ساخته شده اند تا راحت باز و بسته شوند. کابینت های سفید عمدتاً در مکانی هستند که اجاق گاز و سینک با جریان آب وجود دارد. همچنین یک میله نقره ای درست در زیر کابینت های بالایی تعبیه شده که قرار دادن فنجان ها و کفگیرها را برای شما آسان می کند.

عکس کابینت های سیاه و سفید

۱۰. طرح های رنگارنگ کابینت آشپزخانه

این آشپزخانه شماست، بنابراین انتخاب رنگ نیز به عهده شما خواهد بود، در اینجا یک گزینه زیبا وجود دارد که فضای ذخیره سازی آن حداقل است و با رنگ های روشن پوشیده شده است. یک سکوی جداگانه وجود دارد که دارای یک شیر آب نصب شده و مقداری فضای برای خرد کردن و در طرف مقابل دارای یک اجاق گاز داخلی با کابینت های ذخیره سازی است که می توان آن را از طرفین باز کرد.

مدل کابینت های شیک و مدرن

کابینت آشپزخانه قیمت

این مدل های جدید کابینت آشپزخانه فضای داخلی خانه شما را فوق العاده زیبا و خیره کننده می کند. پس وقت آن رسیده که برای تغییر کابینت های آشپزخانه خود همین حالا دست به کار شوید فقط کافیست با طراحان و متخصصان کابینت در وبسایت آقای املاک مشورت کنید و از به روزترین قیمت ها در بازار باخبر شوید. طراحان و متخصصان وبسایت آقای املاک فضای آشپزخانه شما همانگونه که انتظار دارید به شما ارائه خواهند داد. 

تعداد نظرات : 1
  • افشار
    8 مهر 1401
    عالی و کاربردی مرسی از اطلاعات خوبتون