خرید آپارتمان در ساری

خرید آپارتمان در ساری

تماس بگیرید

صفحه

1

2

...

18

خرید آپارتمان در ساری 

خرید آپارتمان در ساری همانند خرید آپارتمان در رشت متقاضیان زیادی دارد. بافت مدرن ساری بیشتر شامل ویلاهای تفریحی و برخی از ساختمان‌های شخصی ساز می‌شود. محله‌هایی از جمله آب انبار نو، سبزه میدان، باقرآباد، شکرآبد، نوتکیه، امیرمازندرانی، بلوار خزر، بلوار معلم، سروینه باغ، امامزاده یحیی از محله های با قیمت متوسط برای خرید آپارتمان در ساری به شمار می روند که بیشتر شهروندان ساری در آن ساکن هستند و جزء ساکنین قدیمی و با اصالت محسوب می شوند. تمامی این محله ها در میانه و مرکز شهر ساری قرار گرفته‌اند و در آن خانه های ویلایی کمتری به چشم می خورند.

شهر ساری به چهار محله منتهی می‌شود. به گونه ای که در سمت شمال به خانه های ششصد دستگاه، در سمت جنوب به بلوار کشاورز و کمربندی جنوبی، در سمت شرق به پل تجن و بلوار امام رضا (ع) و در نهایت در سمت غرب نیز به میدان امام و جاده مازندران منتهی می‌شود.

همچنین محله‌هایی از جمله؛ پارک ملل، محدوده خیابان پیروزی، کوی پیوندی، قرجه، توکلی، سلمان فارسی، فرهنگ، فدک، میدان خزر به سمت فرخ آباد، ۱۵ خرداد، باغ سنگ، سعدی، حافظ نیز جزء محله‌های بسیار شیک و مناسبی هستند که لوکس‌ترین خانه‌ها را نیز در خود جای ‌داده‌اند.

خرید خانه در ساری

خرید خانه در ساری به این دلیل پرتقاضا است که از مهم ترین شهرهای گردشگری کشور به شمار می رود، ساری به دلیل مجاورت به دریا و کوه ، از موقعیت جغرافیایی خاصی برخوردار است. از اماکن دیدنی شهر ساری می توانیم به برج ساعت، بانک ملی ساری، مسجد جامع شاه عباسی، برج رسکت، خانه کلبادی و حمام وزیری اشاره کرد.

همچنین خیابان امیر مازندارنی، سی متری و خزر نیز از خیابان‌های مهم و اصلی این شهر به حساب می‌آیند که جزء مناطق متوسط و متوسط رو به بالا جهت خرید خانه در ساری هستند. از سوی دیگر شهرک ششصد دستگاه‌ها نیز از مناطق نوساز در ساری هستند که آپارتمان های ارزانقیمت نیز در آن مشاهده می‌شود. اخیرا دو شهر دولتی هزار و صد دستگاه و گوهرباران نیز در حال ساخت می باشند که نسبت به مناطق دیگر ساری از خانه های ارزانقیمت تری برخوردار هستند. همچنین شهرک‌های کوی بیست و دو بهمن، کوی پنج تن و نیز خیابان جام جم نیز جزئی از این مناطق محسوب می شوند.

قیمت خرید آپارتمان در ساری

خرید آپارتمان در ساری خیابان فرهنگ

خرید آپارتمان در ساری خیابان فرهنگ بسیار پرتقاضا است. چرا که علاوه بر امکانات رفاهی مناسب اماکن‌ مهمی از جمله اداره کل آموزش و پروش استان مازندران، شهرداری قدیم، اداره کل مالیاتی استان مازندران، اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران، اداره آموزش و پرورش ناحیه یک، سامانه سامد استان مازندران و اداره فنی و مهندسی ورزش و جوانان در آن مستقر هستند. 

خیابان فرهنگ ساری به معابر مهمی از جمله؛ بلوار طالقانی، ملامجدالدین، بلوار ارتش، انقلاب، آیت الله کاشانی، 18 دی، قارن، شیخ طبرسی، پیوندی، سعدی و همچنین 15 خرداد متصل شده است.

خرید آپارتمان در ساری خیابان معلم

خرید آپارتمان در ساری خیابان معلم نیز همنند خرید آپارتمان در ساری خیابان فرهنگ پرطرفدار است.خیابان معلم، خیابانی نسبتا طولانی است که با انشعاب خیابان ها و کوچه های متعدد از سمت شمال به کمربندی، از سمت جنوب به بلوار طالقانی و کوی سنگ ، از سمت شرق به محله مهیار و از سمت غرب به خیابان دانش و بخشی از خیابان ملامجدالدین و خیابان توانبخشی منتهی می شود.

خرید آپارتمان در ساری خیابان سلمان فارسی

یکی از خیابان های معروف شهر ساری خیابان سلمان فارسی می باشد که امکانات شهری مناسبی را در اختیار ساکنین قرار داده است. شایان به ذکر است که خیابان سلمان فارسی یکی از مهم‌ترین و گران‌ترین خیابان‌های شهر ساری جهت خرید آپارتمان است که در شرق ساری قرار دارد.

قیمت آپارتمان در ساری

برای بررسی قیمت آپارتمان در ساری ، همانگونه که به آن اشاره کردیم این شهر به چهار بخش تقسیم شده که شامل غرب ( میدان امام )، شرق ( پل تجن بلوار امام رضا (ع) )، شمال ( محله ششصد دستگاه ) و جنوب ( بلوار کشاورز) می شود.

محله های سلمان فارسی، کوی پیوندی، خیابان پیروزی، قرجه، میدان خزر به سمت فرخ آباد ، محله ششصد دستگاه و فرهنگ از مناطق گرانقیمت ساری برای خرید آپارتمان به حساب می آیند. همچنین محله های طبرستان ، خیابان شفا به طرف بلوار فرح آباد و سلمان فارسی از منطقه هایی هستند که ساخت و ساز نوسازتری دارند و خانه های گرانقیمت و لوکسی در آن یافت می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت آپارتمان در ساری می توانید وارد صفحه خرید آپارتمان در ساری  و یا اجاره آپارتمان در ساری شوید.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک