خرید آپارتمان در ساری

خرید آپارتمان در ساری

صفحه

1

2

...

58

خرید آپارتمان در ساری 

خرید آپارتمان در ساری همانند خرید آپارتمان در رشت متقاضیان زیادی دارد. بافت مدرن ساری بیشتر شامل ویلاهای تفریحی و برخی از ساختمان‌های شخصی ساز می‌شود. محله‌هایی از جمله آب انبار نو، سبزه میدان، باقرآباد، شکرآبد، نوتکیه، امیرمازندرانی، بلوار خزر، بلوار معلم، سروینه باغ، امامزاده یحیی از محله های با قیمت متوسط برای خرید آپارتمان در ساری به شمار می روند که بیشتر شهروندان ساری در آن ساکن هستند و جزء ساکنین قدیمی و با اصالت محسوب می شوند. تمامی این محله ها در میانه و مرکز شهر ساری قرار گرفته‌اند و در آن خانه های ویلایی کمتری به چشم می خورند.

برای مشاهده آگهی های خرید ویلا در رشت کلیک کنید. 

شهر ساری به چهار محله منتهی می‌شود. به گونه ای که در سمت شمال به خانه های ششصد دستگاه، در سمت جنوب به بلوار کشاورز و کمربندی جنوبی، در سمت شرق به پل تجن و بلوار امام رضا (ع) و در نهایت در سمت غرب نیز به میدان امام و جاده مازندران منتهی می‌شود.

همچنین محله‌هایی از جمله؛ پارک ملل، محدوده خیابان پیروزی، کوی پیوندی، قرجه، توکلی، سلمان فارسی، فرهنگ، فدک، میدان خزر به سمت فرخ آباد، ۱۵ خرداد، باغ سنگ، سعدی، حافظ نیز جزء محله‌های بسیار شیک و مناسبی هستند که لوکس‌ترین خانه‌ها را نیز در خود جای ‌داده‌اند.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در نور و خرید آپارتمان در نوشهر کلیک کنید. 

خرید خانه در ساری

خرید خانه در ساری به این دلیل پرتقاضا است که از مهم ترین شهرهای گردشگری کشور به شمار می رود، ساری به دلیل مجاورت به دریا و کوه ، از موقعیت جغرافیایی خاصی برخوردار است. از اماکن دیدنی شهر ساری می توانیم به برج ساعت، بانک ملی ساری، مسجد جامع شاه عباسی، برج رسکت، خانه کلبادی و حمام وزیری اشاره کرد.

همچنین خیابان امیر مازندارنی، سی متری و خزر نیز از خیابان‌های مهم و اصلی این شهر به حساب می‌آیند که جزء مناطق متوسط و متوسط رو به بالا جهت خرید خانه در ساری هستند. از سوی دیگر شهرک ششصد دستگاه‌ها نیز از مناطق نوساز در ساری هستند که آپارتمان های ارزانقیمت نیز در آن مشاهده می‌شود. اخیرا دو شهر دولتی هزار و صد دستگاه و گوهرباران نیز در حال ساخت می باشند که نسبت به مناطق دیگر ساری از خانه های ارزانقیمت تری برخوردار هستند. همچنین شهرک‌های کوی بیست و دو بهمن، کوی پنج تن و نیز خیابان جام جم نیز جزئی از این مناطق محسوب می شوند.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در مازندران کلیک کنید.

قیمت خرید آپارتمان در ساری

خرید آپارتمان در ساری خیابان فرهنگ

خرید آپارتمان در ساری خیابان فرهنگ بسیار پرتقاضا است. چرا که علاوه بر امکانات رفاهی مناسب اماکن‌ مهمی از جمله اداره کل آموزش و پروش استان مازندران، شهرداری قدیم، اداره کل مالیاتی استان مازندران، اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران، اداره آموزش و پرورش ناحیه یک، سامانه سامد استان مازندران و اداره فنی و مهندسی ورزش و جوانان در آن مستقر هستند. 

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در گرگان کلیک کنید. 

خیابان فرهنگ ساری به معابر مهمی از جمله؛ بلوار طالقانی، ملامجدالدین، بلوار ارتش، انقلاب، آیت الله کاشانی، 18 دی، قارن، شیخ طبرسی، پیوندی، سعدی و همچنین 15 خرداد متصل شده است.

برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان لاکچری در محمودآباد کلیک کنید.

خرید آپارتمان در ساری خیابان معلم

خرید آپارتمان در ساری خیابان معلم نیز همنند خرید آپارتمان در ساری خیابان فرهنگ پرطرفدار است.خیابان معلم، خیابانی نسبتا طولانی است که با انشعاب خیابان ها و کوچه های متعدد از سمت شمال به کمربندی، از سمت جنوب به بلوار طالقانی و کوی سنگ ، از سمت شرق به محله مهیار و از سمت غرب به خیابان دانش و بخشی از خیابان ملامجدالدین و خیابان توانبخشی منتهی می شود.

خرید آپارتمان در ساری خیابان سلمان فارسی

یکی از خیابان های معروف شهر ساری خیابان سلمان فارسی می باشد که امکانات شهری مناسبی را در اختیار ساکنین قرار داده است. شایان به ذکر است که خیابان سلمان فارسی یکی از مهم‌ترین و گران‌ترین خیابان‌های شهر ساری جهت خرید آپارتمان است که در شرق ساری قرار دارد.

خرید آپارتمان در ساری خیابان قارن

خیابان قارن ساری دو خیابان فرهنگ و انقلاب اسلامی را به هم متصل می کند. این محدوده به محله حاجی آباد معروف است. خیابان قارن در منطقه 4 شهرداری ساری قرار دارد که از مناطق مرکزی ساری است. به این منطقه، بافت کهن هم می گویند که از قدیمی ترین محله های ساری است. 
اطراف خیابان قارن، مراکز خرید اریکه، الهیه، پاساژ حمید، حامی، گل و مجتمع توحید قرار دارد. همچنین وجود کافی شاپ و رستوران های زیاد در محدوده خیابان قارن، این خیابان را برای سکونت جذاب می کند. این محدوده آپارتمان های با قیمت متوسط و امکانات خوبی دارد. به همین دلیل این محله برای خرید و سکونت محبوب است. برای خرید آپارتمان در ساری خیابان قارن می توانید مشاوران املاک معتبر در ساری مشاوره بگیرید.

قیمت آپارتمان در ساری

بررسی قیمت آپارتمان در ساری  را باید در چهار بخش شهر که شامل غرب ( میدان امام )، شرق ( پل تجن بلوار امام رضا (ع) )، شمال ( محله ششصد دستگاه ) و جنوب ( بلوار کشاورز) می شود انجام داد. 
محله های سلمان فارسی، کوی پیوندی، خیابان پیروزی، قرجه، میدان خزر به سمت فرخ آباد ، محله ششصد دستگاه و فرهنگ از مناطق گران قیمت ساری برای خرید آپارتمان به حساب می آیند. همچنین محله های طبرستان ، خیابان شفا به طرف بلوار فرح آباد و سلمان فارسی از منطقه هایی هستند که ساخت و ساز نوسازتری دارند و خانه های گرانقیمت و لوکسی در آن یافت می شود.
برای خرید خانه در ساری می توانید نگاهی هم به شهرک های مسکونی داشته باشید. تعدادی از شهرک های مسکونی ساری، شهرک بزرگ گوهرباران، شهرک زیتون، شهرک 1100 دستگاه می باشند. اگر بودجه کمتری برای خرید آپارتمان در ساری دارید، در محله راه آهن هم جستجو کنید. این محله جز مناطق ارزان قیمت ساری است. 
قیمت آپارتمان در ساری به طور میانگین در ماه بهمن سال 1402، حدودا متری 25 میلیون تومان است. قیمت آپارتمان های نوساز ساری، ساخت 1402 با تمام امکانات، از متری 25 میلیون تا 43 میلیون تومان هست. قیمت آپارتمان های ساری به محله، خیابان، امکانات واحد، سال ساخت، نما و طراحی داخلی آن بستگی دارد. 
با مراجعه به سایت آقای املاک می توانید به راحتی انواع قیمت آپارتمان در ساری را مشاهده کنید. یکی از واحد های موجود در سایت که در خیابان شهابی قرار دارد و ساخت سال 1398 است، قیمت 3 میلیارد و 500 میلیون تومان دارد. این واحد 110 متر، فول امکانات و در طبقه 3 قرار دارد. دو اتاق خواب و دو تراس و دیزاین داخلی از مزایای این واحد هستند. 
برای خرید آپارتمان در ساری، واحدی 57 متری با سال ساخت 1379 با متری 21 میلیون در سایت آقای املاک ( بهمن 1402) آگهی شده است. قیمت این آپارتمان در کل یک میلیارد و 250 میلیون تعیین شده است. موقعیت آپارتمان در محله طبرستان ساری است. این واحد با توجه به داشتن پارکینگ، آسانسور، انباری، گرمایش شوفاژ و سند تک برگ، قیمت مناسبی دارد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت آپارتمان در ساری می توانید وارد صفحه خرید آپارتمان در ساری  و یا اجاره آپارتمان در ساری شوید.

خرید آپارتمان وام دار در ساری 

در صورتی که برای خرید خانه در ساری، بودجه کافی ندارید، می توانید به دنبال آپارتمان های وام دار بگردید. این کار با توجه به تورمی که در کشور وجود دارد، یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود. 
خرید آپارتمان وام دار در ساری با پرداخت مبلغی نقد به فروشنده و مابقی وام انجام می شود. این آپارتمان ها دارای وام مسکن هستند که فروشنده وام را به صورت قانونی به خریدار منتقل می کند. همچنین برای اطمینان خریدار بهتر است، سند ملک را هم فروشنده به نام بزند. مثلاً برای خرید خانه در ساری می توانید یک واحد 90 متری نوساز در ساری را با وامی حدود یک چهارم قیمت کل بخرید. 
از مهمترین معایب خرید آپارتمان وام دار، خرید به صورت قولنامه ای یا وکالتی است. در این حالت ممکن است مشکلاتی برای بعضی از خریداران به وجود بیاید. 

پیش فروش آپارتمان در ساری 

پیش فروش آپارتمان در ساری، یکی از راه حل های اقتصادی برای خرید خانه در ساری است. پیش فروش آپارتمان معمولاً با قیمتی در حدود 20 تا 30 درصد کمتر از قیمت منطقه انجام می شود. سازنده هایی که در زمان ساخت با کمبود نقدینگی مواجه هستند تعدادی از واحدها را پیش فروش می کنند. برای پیدا کردن فایل های به روز آپارتمان پیش فروش در ساری به سایت یا اپلیکیشن آقای املاک مراجعه کنید.
خریدار می تواند طبق توافق با فروشنده درصدی از مبلغ را پیش پرداخت و باقی را به صورت اقساط پرداخت کند. برای عقد قرارداد باید به نکات مهم معماری، امکانات و جزییات واحد توجه کنید. زمان تحویل واحد، امکاناتی مانند پارکینگ و آسانسور، تعداد اتاق ها باید به صورت دقیق در قرار داد ذکر شود. 
تحویل ساختمان از لحاظ نوع تاسیسات گرمایشی و سرمایشی، کنتور جداگانه و هزینه های انشعابات باید تعیین تکلیف شود. جنس و مدل کابینت ها، دیوار سرویس ها و آشپزخانه، کفپوش، درب و پنجره ها باید در قرارداد با جزییات آورده شود.
البته این مدل خرید به غیر از نکات مثبت، ریسک هایی هم دارد. به دلیل اینکه زمان عقد قرارداد، ساختمان نیمه کاره است، واحد به صورت قولنامه فروخته می شود. بنابراین به دلیل عدم وجود سند، احتمال فروش همزمان واحد به چند نفر هست. برای خرید واحد پیش فروش حتما با مشاورین املاک حرفه ای برای کارشناسی و مشاوره در ارتباط باشید. آژانس ها و مشاورین املاک مجرب در شهر ساری در آقای املاک عضو هستند ، اگر قصد خرید آپارتمان در ساری را دارید می توانید از آنها کمک بگیرید. 

جهت مشاهده آگهی های خرید ویلا در شهرهای مختلف ایران می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید

خرید ویلا در محمودآباد

خرید ویلا در گیلان

خرید ویلا در مازندران

خرید ویلای استخردار در شمال

خرید آپارتمان در رامسر

سوپر اپلیکیشن آقای املاک