آموزش مذاکره فروش به سبک سانتزو با استاد نغمه خسروی

آموزش مذاکره فروش به سبک سانتزو با استاد نغمه خسروی

خرید این دوره

آموزش مذاکره فروش

مذاکره یک هنر و یک علم است. اما مانند هر هنری، به تمرین و مانند هر علمی به مطالعه نیاز دارد. بسیاری از مشاوران املاک در آغاز مذاکره عالی نیستند. و در مقابل بسیاری از آنها در مذاکره ماهر هستند. شما پیشنهادی را با یک مبلغ پول به مشتری تحویل می دهید و پیشنهاد شما یا پذیرفته یا رد می شود. در این بین باید بدانید که چگونه به طور موثر مذاکره کنید.

خرید خانه در تهران

مهارت مذاکره در فروش

اگر یک مشاور املاک مسکونی هستید، برای موفقیت به آموزش مشاور املاک و مهارت های تجاری مختلفی نیاز دارید. علاوه بر تجربه بازاریابی و تجزیه و تحلیل داده ها، دانستن نحوه مذاکره امری ضروری است. مانند هر مهارت دیگری، توانایی شما برای مذاکره باید به طور منظم تمرین و توسعه یابد. فرقی نمی‌کند دو ماه یا ۲۰ سال در این صنعت بوده‌اید، در این مطلب چند دلیل مهم برای یادگیری مهارت‌های مذاکره وجود دارد.

بیایید نگاهی به برخی از موثرترین استراتژی‌های مذاکره املاک و مستغلات بیندازیم که مطمئناً به شما کمک خواهند کرد  چه در تلاش برای خرید ملک سرمایه‌گذاری چه در تلاش برای فروش یک ملک لوکس باشید.

فروش و فنون مذاکره

اگر می خواهید یک مذاکره کننده متخصص در شغل املاک و مستغلات شوید، هرگز تفاوت را تقسیم نکنید. پس از انجام این کار، این پنج نکته را در ذهن داشته باشید تا از طرفی مهارت های خود را تقویت کنید و از طرفی دیگر وضعیت خود را به عنوان یک مشاور املاک، مستحکم کنید.

۱. درک کنید که توانایی شما در مذاکره چقدر مهم است

به عنوان یک مشاور املاک، باید به ارزش توانایی خود در مذاکره پی ببرید. چرا که این همان چیزی است که مردم در قبال آن به شما پول می دهند. همه چیز از فهمیدن و درک آنکه چه زمانی می توانید وارد ملک شوید تا هر گونه شامل و استثناء که بخشی از معامله است و... شما باید همیشه آماده باشید.

مهارت های مذاکره شما تأثیر مهمی بر نتایج دنیای واقعی شما خواهد داشت، بنابراین باید زمان و بودجه ای را برای سرمایه گذاری بر روی توانایی خود به عنوان یک مذاکره کننده کنار بگذارید. حقیقت را بخواهید، این چیزی است که باید هر روز روی آن کار کنید.

مطالب مرتبط: مهارت های مذاکره ضروری که هر مشاور املاکی باید بداند!

توانایی شما در مذاکره به بهترین وجه با توانایی شما در مذاکره برای خودتان سنجیده می شود. اگر نمی‌توانید درباره هزینه کامل خود مذاکره کنید  چگونه می‌توانید انتظار داشته باشید که برای مشتریان خود با قیمت بالا مذاکره کنید. این ایده که شما می توانید برای خود به یک روش مذاکره کنید (به عنوان مثال، مطمئناً، من هزینه خود را کاهش خواهم داد) و سپس به طور مؤثرتری برای مشتریان خود مذاکره کنید، مضحک است.

هدف در املاک و مستغلات این نیست که بیشتر کار کنید و کمتر به دست آورید. هدف دقیقا برعکس است. با متعهد شدن به بهبود مستمر مهارت های خود به عنوان یک مذاکره کننده، هرگز مجبور به کاهش هزینه های خود نخواهید بود و می توانید پتانسیل درآمد خود را به حداکثر برسانید.

۲. هر روز تمرین کنید

بهترین کارشناسان مذاکره املاک و مستغلات به طور مداوم و هر روز در مذاکره نقش آفرینی می کنند. آنها از تمام مذاکرات رایجی که در اکثر معاملات ظاهر می شوند آگاه هستند به عوان مثال: مذاکرات درباره کمیسیون، درخواست تعمیرات، انعطاف پذیری در تاریخ بسته شدن، موارد احتمالی و ...

با تمرینات مداوم و روزانه، می توانید مهارت های خود را در طول زمان توسعه بخشید و به موجب آن معاملات بهتری انجام دهید.

مطالب مرتبط: چگونه با مشتری صحبت کنبم ؛ ویژه مشاوران املاک

۳. نتیجه ایده آل خود را زودتر بشناسید

هرگز بدون داشتن یک نتیجه دلخواه درگیر یک معامله ملکی نشوید. یعنی دانستن نتیجه ایده آل خود قبل از بازه های زمانی که چگونه می خواهید مذاکره کنید.به عنوان مثال، اگر نماینده یک فروشنده هستید، می خواهید طرف مقابل را به قیمت بالایی  از آن خود کنید یا اگر نماینده یک خریدار هستید و می‌خواهید آن‌ها را به قیمت پایینی متصل کنید.

برای مثال، تصور کنید خانه‌ای را به قیمت ۱۰ میلیارد می‌فروشید و خریدار با پیشنهادی ۹ میلیاردی وارد می‌شود. در این مرحله، اکثر نمایندگان به طور خودکار در وسط با ۹.۵ میلیارد ملاقات می کنند. در چنین سناریویی، چرا در عوض با ۹.۹۵۰ میلیارد مقابله نکنید؟ این کاملاً در حرکت بعدی طرف مقابل تأثیر دارد.

۴. از اشتباهات خود درس بگیرید

وقتی به عنوان یک مشاور املاک شروع به کار می کنید، هیچ چیز نمی دانید. تنها راه برای یادگیری نحوه مذاکره موثر، گذر از مراحل و یادگیری از تجربه است. بهترین کارشناسان مذاکره املاک مایل به اشتباه هستند و از آنها درس می گیرند. در واقع، بسیاری از آنها می‌دانند که قرار است اشتباه کنند، و با آن کاملا راه می آیند.

اگر در زمینه املاک و مستغلات تازه کار هستید، بودن در کنار افرادی با تجربه برای موفقیت شما کاملاً حیاتی است. سخت است که یاد بگیرید چگونه مذاکره کنید، زمانی که هیچ معامله ای در پیش روی خود ندارید.

مطالب مرتبط: بازاریابی تلفنی املاک ؛ ۵ استراتژی برای مشاوران املاک مبتدی

پیش خرید آپارتمان در تهران

نمونه مذاکره فروش

تقویت مهارت های مذاکره راهی ارزشمند برای سرمایه گذاری روی خودتان است. یادگیری در مورد مذاکره را به عنوان بخشی از پیشرفت حرفه ای خود در نظر بگیرید تا بیشترین امکان رشد و موفقیت را در بازار رقابتی و چالش برانگیز املاک و مستغلات به خود بدهید.

برای تبدیل شدن به یک متخصص مذاکره در شغل املاک و مستغلات آماده اید؟ در کلاس های آموزشی آنلاین ما برای خرید سه دوره "آموزش مذاکره فروش به سبک سانتزو " توسط استاد نغمه خسروی همین حالا اقدام کنید.