آموزش سخنوری ؛با تدریس استاد احمد فاضلی

آموزش سخنوری ؛با تدریس استاد احمد فاضلی

خرید این دوره
  1. فصل اول

  2. فصل دوم

  3. فصل سوم

  4. فصل چهارم

آموزش سخنوری

شما برای پیشبرد شغل خود باید مهارت‌های مادام‌العمری بسازید که به شما در هر صحبتی برتری می‌دهد. بهترین سخنرانان عمومی جهان از تکنیک های مشابهی برای داشتن اعتماد به نفس و شخصیت در مقابل دیگران استفاده می کنند. موضوع منحصر به فردی که برای هر یک از آنها وجود دارد و واقعاً آنها را متمایز می کند؛ سبک شخصی و کاریزمای آنهاست. دوره آموزش سخنوری یا مربیگری نه تنها به شما یاد می دهد که چگونه مهارت های گفتاری خود را بهبود ببخشید، بلکه به شما کمک می کند بفهمید که چه کسی هستید و نقاط قوت صدای خود را کشف کنید.

آموزش سخنوری عمومی یکی از ابزارهای ارزشمند است که مهارت های سخنرانی افراد را بهبود می بخشد. این می تواند به کارمندان شما کمک کند تا سخنوری قوی داشته باشند و در زندگی شخصی و حرفه ای آنها مفید واقع شود.

بیشتر بدانید: آموزش سخنرانی حرفه ای در 60 دقیقه ؛با تدریس استاد احمد فاضلی

آموزش سخنوری عموماً موضوعات مختلفی را پوشش می دهد، مانند:

آماده‌سازی گفتار

این شامل یادگیری نحوه تحقیق درباره یک موضوع، ایجاد طرح کلی سخنرانی و تمرین ارائه سخنرانی است.

تکنیک های تحویل

این شامل یادگیری نحوه استفاده از صدا، زبان بدن و حرکات برای جذب مخاطب است.

مشکلات رایج صحبت کردن در جمع

این مورد شامل یادگیری نحوه غلبه بر ترس از سخنرانی در جمع و رسیدگی به سؤالات مخاطبان است.

بیشتر بخوانید: آموزش فن بیان با استاد نغمه خسروی

چرا مهارت های سخنرانی در جمع مهم است؟

مهارت سخنرانی در جمع امروز بسیار مهم است زیرا به ما امکان می دهد ایده ها و افکار خود را به طور موثر به دیگران منتقل کنیم. چه در محل کار سخنرانی داشته باشید، چه در یک جلسه صحبت کنید یا در یک مراسم عروسی سخنرانی کنید، مهارت های سخنرانی در جمع می تواند به شما کمک کند تأثیر مثبتی داشته باشید و نظر خود را به دیگران منتقل کنید.

اگر می خواهید مهارت های سخنرانی عمومی خود را بهبود ببخشید، منابع زیادی برای کمک به شما وجود دارد. می توانید در کلاس سخنرانی عمومی یا آموزش سخنرانی آنلاین شرکت کنید، آموزش های آنلاین را تماشا کنید یا سخنرانی برای دوستان و خانواده را تمرین کنید. با کمی تمرین، می توانید مهارت هایی را که برای یک سخنران عمومی با اعتماد به نفس و موثر نیاز دارید، توسعه دهید.

صدا مهمترین ابزار گوینده است. خیلی مهم نیست که چه می گویید، بلکه نحوه بیان شما مهم است. اگر گفتار شما نامطمئن یا یکنواخت به نظر برسد، مردم برای مدت طولانی به شما گوش نمی دهند. در رویدادها، در محل کار و در جشن‌های خصوصی در محفل خانواده، تنها انتقال دانش مهم نیست، بلکه مهم‌تر از همه سرگرم کردن و الهام بخشیدن به شنوندگان است. سرعت گفتار، شادابی صدا، بیان زبانی و مهارت های ارتباطی محور آموزش گفتار است.

آموزش سخنوری حرفه ای

آیا می خواهید مخاطبان خود را به عنوان یک سخنران در مورد ایده های خود متقاعد کنید؟ آیا رویای این را دارید که روی صحنه های بزرگ بایستید و در مقابل جمعیت زیاد صحبت کنید؟ یک سخنران خوب باید واقعاً چیزی برای گفتن داشته باشد و مطالب را با صدای ملایم ارئه دهد و از عبارات ناهنجار یا حوصله سر بر پرهیز کند. برای جلب توجه کامل، باید صدای خود را آموزش دهید. آموزش سخنوری حرفه ای دقیقا از همین نقطه شروع می شود.

بیشتر بدانید: آموزش زبان بدن در مذاکرات با تدریس استاد نغمه خسروی

با آموزش سخنوری حرفه ای در جمع، مهارت های ارتباطی را بهبود بخشید

سخنرانی عمومی یک مهارت حیاتی در کسب و کار است که به کارمندان شما در هنگام برقراری ارتباط در سازمان یا بین مشتریان، شهرت فوق العاده ای می بخشد. این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا هنگام نمایندگی شرکت، پیام‌های مختصر و قانع‌کننده‌ای را برای گروه‌هایی از مخاطبان برای کارکردهایی مانند جلسات و ارائه‌ها برقرار کنند. با این حال، برخی از آنها فاقد مهارت‌های سخنرانی در جمع هستند، که مانع از آن می‌شود که ایده‌های مهمی را به دیگران منتقل کنند. سرمایه گذاری در آموزش سخنرانی حرفه ای می تواند به کارکنان کمک کند تا عصبانیتشان را از بین ببرند و اعتماد به نفس بیشتری برای متقاعد کردن مخاطبان و برقراری ارتباط مؤثرتر ایده ها ایجاد کنند. دوره‌های آموزشی سخنوری آکادمی آقای املاک به شما کمک می کند تا با ایجاد تأثیری قوی، برقراری ارتباط مؤثر و انجام اقدامات درونی و بیرونی، از کارمندان خود حمایت کنید تا به ارتباطاتی قوی تبدیل شوند.

دوره جامع آموزش سخنوری با استاد احمد فاضلی

ما در این مطلب چند فصل از سخنرانی عمومی را برای شما فهرست کرده‌ایم تا هم برای خود و یا به کارمندان خود کمک کنید تا تکنیک‌ها و استراتژی‌های مختلف سخنرانی را بیاموزند. این دوره ها به شما کمک می کند تا ارائه ها و سخنرانی های تاثیرگذار را ارائه دهید. با مشاهده دوره جامع آموزش سخنوری استاد احمد فاضلی می توانید بر ترس خود غلبه کنید و یاد بگیرید که چگونه با اعتماد به نفس صحبت کنید و سخنرانی تاثیرگذاری داشته باشید. صحبت با اعتماد به نفس به این معنی است که به خود و پیام خود ایمان دارید. یعنی شما به اصالت و قدرت صدای خود ایمان دارید. پس برای یک تجربه تحول آفرین آماده شوید!

بیشتر بدانید: آموزش زبان بدن در مهارت های ارتباطی ؛با تدریس استاد احمد فاضلی