خرید خانه و آپارتمان در اسلامشهر

خرید آپارتمان در اسلام شهر

صفحه

1

2

...

29

خرید آپارتمان در اسلامشهر

قبل از پرداختن به مبحث خرید آپارتمان در اسلامشهر مختصری از تاریخچه و معرفی این شهر خواهیم پرداخت. شهرستان اسلامشهر در سال 1373 تاسیس شد و نام پیشین آن «قاسم آباد شاهی»بود. این منطقه یکی از شهرهای تهران است که مساحت آن بالغ بر ۱۹۵ کیلومتر می باشد. اسلامشهر در قسمت جنوب غربی استان تهران واقع شده و مرکز آن شهر اسلامشهر است. این شهر به لحاظ موقعیت جغرافیایی از سمت شرق و از سمت جنوب به شهر ری، از سمت غرب به رباط کریم و از سمت شمال غرب به شهریار منتهی می شود.  

از مزیت های خرید آپارتمان در اسلامشهر و اجاره آپارتمان در اسلامشهر می توان به همجواری آن با تهران ، واقع شدن در مسير راههای عمده مواصلاتی استان و کشور ، وجود مراکز متعدد فنی و حرفه ای، وجود دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر ، دانشگاه پيام نور واحد اسلامشهر ، مرکز دانشگاهی علمی و کاربردی و مرکز تربيت معلم و... اشاره کرد. 

اسلامشهر از مناطق تاریخی و با قدمت پایتخت است و دارای چندین نماد تاریخی می باشد. اگر قصد خرید آپارتمان در اسلامشهر را ارید بد نیست بدانید که بیشترین طایفه‌ای که در اسلامشهر سکونت می‌کنند، آذری زبان‌ها هستند. شایان به ذکر است که فاصله اتوبان تهران _ قم با اسلامشهر 10 دقیقه است.

این منطقه دارای 3 بخش اصلی، 4 دهستان و 27 روستا می باشد. سنبل و میدان اصلی اسلامشهر، میدان نماز نام دارد. برای افرادی که به دنبال خرید آپارتمان در اسلامشهر هستند، باید گفت که معروف‌ترین شهرک‌های مسکونی اسلامشهر برای سکونت متعلق به؛ شهرک واوان، قائمیه، زرافشان، باغ فیض ، باغ نرده، کاشانی، سرنوری و … می باشند.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در کرج کلیک کنید. 

قیمت خرید آپارتمان در اسلامشهر

خرید خانه در اسلامشهر

خرید خانه در اسلامشهر در حال حاضر یکی از اقدامات مهم و محبوب سرمایه گذاران می باشد. این منطقه به دلیل مجاورت و نزدیکی به مرکز شهر تهران، دارای بیشترین جمعیت است. شایان به ذکر است که جاده قدیم ساوه (جاده ابریشم) از میان اسلامشهر می‌گذرد و به شهرستان رباط کریم و بهارستان متصل می‌شود. اگر در هنگام خرید خانه در اسلامشهر در رابطه با وضعیت دسترسی های این شهر کنجکاو شده اید باید اشاره کرد که  فاصله از مرکز شهر اسلامشهر (ایستگاه سر نوری) تا میدان آزادی با ماشین شخصی حدود 30 دقیقه است. همچنین فاصله اسلامشهر به 2 فرودگاه مهم ، بین المللی امام و مهرآباد حدود 20 دقیقه می‌باشد. به طور کلی این منطقه با کمتر از 15 دقیقه رانندگی با راه‌های اصلی کشور، همچون اتوبان قم، بزرگراه آزادگان – بزرگراه تهران-ساوه و … فاصله دارد.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در ورامین کلیک کنید.

امروزه در مناطق مسکونی اسلامشهر مانند واوان به تمامی انشعابات اولیه و سایر امکانات رفاهی ، پزشکی ، قضایی ، اداری و … دسترسی کامل وجود دارد. یکی از موضوعات مهم در رابطه با خرید خانه در اسلامشهر این است که خیابان باغ فیض مرکز اصلی فروشگاه های لباس و انوع کسب و کار می باشد. البته سایر محله های اسلامشهر نیز دارای تعداد زیادی مغازه و پاساژهای متنوع است. 

از مزایای خرید خانه در اسلامشهر به ویژه برای قشر جوان جامعه می توان به وجود 4 دانشگاه معروف به نام‌های: دانشگاه آزاد اسلامشهر،دانشگاه سمای اسلامشهر، دانشگاه پیام نور، دانشگاه علمی-کاربردی اشاره کرد.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در هشتگرد کلیک کنید

پیش فروش آپارتمان در اسلامشهر

بازار پیش فروش آپارتمان در اسلامشهر همانند دیگر مناطق کشور همیشه داغ بوده است. با این حال اگر قصد پیش فروش آپارتمان در اسلامشهر را دارید باید به درستی و محتاطانه اقدام کنید به عنوان مثال از یک مشاور املاک مجرب که در همین زمینه فعالیت دارد، مشورت بگیرید. اگر تصمیم شما برای پیش فروش آپارتمان در اسلامشهر قطعی است باید به این نکته اشاره کرد که در حال حاضر شهرک قائمیه و برخی مناطق واوان جزء مناطق خوب این شهر به شمار می روند. این مناطق به دلیل نوساز بودن و دسترسی نزدیکتر به خروجی ها از اهمیت بالاتری نیز برخوردارند.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در پرند کلیک کنید.

تراکم جمعیت اسلامشهر بیشتر در مناطق قدیمی تر آن می باشد که همین موضوع موجب رونق اقتصادی آن شده است. اسلامشهر به دلیل وجود قومیت های مختلف فرهنگ یکسانی ندارد . اما به دلیل نزدیک بودن به شهر تهران و وجود دانشگاه آزاد اسلامی، میزبان بسیاری از فرهیختگان است که بعلت شرایط قیمتی نامتوازن در پایتخت، به این شهر مهاجرت کرده اند. آب و هوای اسلامشهر به لطف باغات و نزدیکی به کوهستان تفاوت عمده ای با شهر تهران دارد به نوعی که آلودگی در آن نزدیک به صفر است. لازم به ذکر است که جمعیت اسلامشهر در ۱۴۰۲ بیش از یک میلون نفر تخمین زده شده است.

فروش آپارتمان در شهرک گلستان اسلامشهر

اگر در سایت های تخصصی املاک به دنبال آگهی های فروش آپارتمان در شهرک گلستان اسلامشهر هستید در ابتدا باید گفت که گلستان، در حقیقت مرکز بخش گلستان در شهرستان بهارستان از توابع استان تهران است که در جنوب غرب استان تهران و در فاصله ۲۴ کیلومتری از آن قرار دارد. از محلات مهم این منطقه می‌توان به شهرک سبزدشت و شهرک گلستان اشاره کرد. موقعیت جغرافیایی گلستان به گونه ای است که از شرق به شهرستان اسلامشهر و از غرب به رباط کریم محدود می‌شود.

شایان به ذکر است که این منطقه دارای محدوده‌ی طرح ترافیک و زوج و فرد نیست و از اماکن مهم آن می‌توان به پارک فدک، بازار مبل امام رضا، بوستان شورا، بازار میوه و تره بار عطر یاس، پارک رودکنار، پارک بوستان، پارک بهارستان و ... اشاره کرد. 

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در فردیس کرج کلیک کنید. 

قیمت آپارتمان در اسلامشهر

قیمت آپارتمان در اسلامشهر گوناگون است . یکی از دلایل محبوبیت این محله علاوه بر امکانات رفاهی که در قسمت بالا به آن اشاره شد، قیمت مناسب ملک است؛ به گونه ای که شما با مبلغی مناسب می‌توانید اقدام به خرید آپارتمان در اسلامشهر کنید. با این حال قیمت آپارتمان در اسلامشهر به عواملی مانند موقعیت جغرافیایی، متراژ، سال ساخت، طبقه، پارکینگ، آسانسور، انباری، متریال به کار رفته و...  بستگی دارد.

به عنوان مثال قیمت آپارتمان در اسلامشهر در اسفند ماه 1402 بر اساس آگهی های ثبت شده پلتفرم آقای املاک بدین شرح می باشد که برای یک واحد مسکونی 88 متری ، دو خواب، ساخت 1402، پارکینگ، آسانسور، انباری ، طبقه 5 ، واقع در باغ نرده باید متری 35 میلیون و 500 هزار تومان برابر با 3 میلیارد و 124 میلیون تومان هزینه کرد.

قیمت خانه در اسلامشهر

قیمت خانه در اسلامشهر همانگونه که گفتیم ثابت نیست و به بسیاری از عوامل مانند لوکیشن، متراژ، عمر ساختمان، طبقه، و... بستگی دارد. در نتیجه نمی توان در رابطه قیمت خانه در اسلامشهر قیمت مشخصی را اعلاک کرد. به طور مثال در اسفند ماه 1402 قیمت خانه در اسلامشهر اینگونه برآورد شده است:

آپارتمان 65 متری، دو خواب، واقع در بلوار قائمیه، ساخت 1392، دارای پارکینگ، آسانسور، انباری ، اعلام حریق، پله اضطراری، درب ضد سرقت، حفاظ، نگهبانی 24 ساعته ، طبقه 3 از 11، متری ۱۹,۸۴۶,۰۰۰ تومان یعنی ۱,۲۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

همچنین آپارتمان 100 متری، دو خواب، واقع در باغ فیض، ساخت 1402، دارای پارکینگ، آسانسور، انباری ، طبقه 10 ، متری ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان ، برابر با ۱,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.

قیمت خانه در اسلامشهر خیابان مطهری

قیمت خانه در اسلامشهر خیابان مطهری مختلف است چرا که به فاکتورهایی از جمله متراژ، سال ساخت ، طبقه و امکانات داخلی مانند آسانسور، پارکینگ، انباری و... بستگی دارد. در حقیقت قیمت خانه در اسلامشهر خیابان مطهری با این عوامل مشخص می شوند. طبق آخرین آمار و بر اساس آگهی های درج شده وبسایت آقای املاک در تاریخ اسفند ماه 1402 قیمت خانه در اسلامشهر خیابان مطهری به شرح زیر می باشد:

آپارتمان 53 متری، یک خواب، ساخت 1399 ، دارای پارکینگ، آسانسور ، متری ۳۸,۶۷۹,۰۰۰ تومان،معادل با ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان برآورد شده است.

همچنین برای آپارتمان ۶۵متری واقع در اسلامشهر خیابان مطهری ، دو خواب، ساخت 1390، طبقه 1 از 3 ، دارای انباری باید هر متر مربع 30 میلیون تومان، برابر با یک میلیارد و 950 میلیون تومان هزینه کرد.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک