خرید آپارتمان در پرند

خرید آپارتمان در پرند

صفحه

1

2

...

86

خرید آپارتمان در پرند

پرند یکی از شهرهای تازه تأسیس در اطراف تهران است که در شهرستان رباط کریم قرار دارد، این منطقه به دلیل قیمت های مناسب توجه بسیاری از افراد را برای خرید آپارتمان در پرند و سرمایه گذاری به خود جلب کرده است. بسیاری از افراد که بودجه کافی برای خرید آپارتمان در تهران را ندارند، می توانند در پرند با قیمت مناسبی خانه مورد نظر خود را خریداری کنند. همچنین برخی از افراد فرصت سرمایه گذاری در این منطقه را غنیمت شمرده و به سراغ خرید آپارتمان در پرند جهت سرمایه گذاری می روند.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در کرج کلیک کنید. 

این منطقه در حال حاضر به یکی از قطب های جذب سرمایه در اطراف شهر تهران تبدیل شده که با احداث ایستگاه مترو اختصاصی و همچنین گسترش تدریجی زیر ساخت های شهری، توجه افراد بسیاری را برای خرید آپارتمان در پرند به خود جلب کرده است.

یکی از ویژگی های خوب پرند این است که تمام فازهای آن در طول مدت زمان رو به رشد بوده و هر کدام از آن ها بهترین فرصت برای سرمایه گذاری به شمار می روند. با توجه به آن که فازهای 4، 5 و 6 به پروژه های مسکن مهر اختصاص یافته اند، همچنان با رشد قیمت رو به رو هستند؛ اما نسبت به دیگر فازها از قیمت های مناسب تری برخوردار بوده و برای خرید آپارتمان در پرند و سرمایه گذاری بهترین گزینه به حساب می آیند.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در فردیس کرج کلیک کنید. 

خرید خانه در پرند

خرید خانه در پرند مزیت های متعددی را به همراه دارد. شهر پرند از امکانات و خدمات رفاهی نسبتا مناسبی برخوردار است. اگر قصد خرید خانه در پرند را دارید بهتر است بدانید که فازهای صفر تا سه پرند، جزء بهترین محله های پرند به شمار می روند. همچنین خانه هایی که در فاز 4 ساخته شده اند، دارای سند مالکیت بوده و امکانات مناسبی در اختیار دارند. بد نیست بدانید که در شهر پرند، هر چه فازها به سمت بالاتر پیش می روند، از امکانات آن ها کاسته و امکانات و خدمات شهری کمتری به آن ها تعلق یافته اند. پس در هنگام خرید خانه در پرند به این موضوع حتما دقت کنید.

مزایای مختلف دیگری برای خرید خانه در پرند وجود دارد؛ مزایایی نظیر اینکه:

 • دارای لوکیشن مناسب و دسترسی آسان به مناطق اطراف تهران، شهریار، کرج، ساوه و قم می باشد.
 • از آب و هوای سالم و تمیزی برخوردار است.
 • آب و هوای آن خنک تر از تهراناست. 
 • قیمت ملک و زمین در پرند مناسب می باشد.
 • دارای آب آشامیدنی شیرین است.
 • از بافت شهری مدرن و نوسازی بهره مند است.
 • بازار کار مناسب و متعددی در اختیار دارد.
 • حجم ترافیک های شهری در آن کم است.
 • دارای موقعیت مناسب حمل و نقل ریلی و برخورداری از ایستگاه راه آهن می باشد.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در هشتگرد کلیک کنید

خرید آپارتمان 60 متری در پرند

کسانی که به دنبال خرید آپارتمان 60 متری در پرند هستند خبر خوب این است که در این منطقه این متراژ خانه بسیار است به همین منظور دست افراد برای انتخاب خانه مورد نظر خود باز می باشد. خرید آپارتمان 60 متری در پرند مزایای متعددی به همراه دارد شما علاوه بر اینکه صاحب یک خانه نقلی در این منطقه می شوید می توانید در یک محیط دنج با امکانات رفاهی خوب زندگی کنید. قیمت خرید آپارتمان 60 متری در پرند به لوکیشن و اینکه در کدام فاز قرار گرفته باشد ،طبقه، سن ساختمان، امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ، انباری و... بستگی دارد.

طبق آگهی های منتشر شده وبسایت آقای املاک در دی ماه 1402 قیمت خرید آپارتمان 60 متری در پرند بدین شرح می باشد:

در فاز 6 ، آپارتمان 60 متری / یک خواب/  ساخت 1402/ طبقه دوم/ دارای پارکینگ/ متری ۱۶,۳۳۳,۰۰۰ ، معادل 980 میلیون تومان می باشد.

در فاز 4 ، آپارتمان 60 متری / یک خواب/ ساخت 1400/طبقه سوم/ دارای آسانسور و انباری/ فضای بازی کودکان، حیاط مشاع، فضای سبز/ اطفاء حریق، حفاظ، درب ضد سرقت، اعلام حریق، دوربین مداربسته/ سیستم گرمایشی و سرمایشی: پکیج، شوفاژ/ متری ۱۹,۸۳۳,۰۰۰ ، معادل یک میلیارد و 190 میلیون تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.

در فاز 1، آپارتمان 60 متری / یک خواب/ ساخت 1392/طبقه ملک: همکف / دارای انباری/ دارای 20 متر حیاط خلوت خصوصی/ فول امکانات/ دارای سند تکبرگ/ نزدیک به ایستگاه مترو/ متری ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ، معادل یک میلیارد و 800 میلیون تومان می باشد.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در ورامین کلیک کنید.

فروش آپارتمان در پرند

اگر در وبسایت آقای املاک به دنبال آگهی های فروش آپارتمان در پرند هستید بهتر است قبل از هر چیزی از این منطقه اطلاعات کافی و لازم را به دست آورید . به عنوان مثال آب و هوای این منطقه، تا حدودی شبیه به تهران است اما از بارندگی، رطوبت و آلودگی کمتری نیز برخوردار است. خاک منطقه پرند به دلیل خشک بودن گرچه برای کشت درخت و ایجاد فضای سبز چندان مناسب نیست، اما از طرفی همین خشک بودن خاک، فضای مناسبی برای ساخت و سازهای کلان به وجود آورده است.

خرید و فروش آپارتمان در پرند امروزه بسیار رایج شده است. واحدهای مسکونی این منطقه به سه صورت شخصی‌ساز، تعاونی‌ساز و پروژه‌های مسکن مهر ساخته شده اند. در این میان خانه‌های شخصی‌ساز و تعاونی‌ساز، در فازهای ۰ تا ۳ و پروژه‌های مسکن مهر در فازهای ۴ الی ۶ واقع شده‌اند.

از دلایل رشد جمعیت در شهر جدید پرند و افزایش  تعداد معاملات خرید و فروش آپارتمان در پرند می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. ارزان بودن قیمت مسکن این منطقه به نسبت شهر تهران و سایر کلانشهرها
 2. ارزان بودن قیمت مسکن و سپس افزایش قیمت آن‌ها طی سال‌های آینده، بستر مناسبی را برای سرمایه‌گذاری در شهر پرند فراهم کرده است.
 3. به دلیل دنجی و بکر بودن شهر پرند، این سرمایه‌گذاری نه تنها در بخش مسکن بلکه در بخش تجاری، رفاهی، ورزشی، تفریحی و… فرصت مناسبی را برای سرمایه‌گذاران فراهم کرده است.
 4. آب و هوای نسبتا مناسب و کم بودن شلوغی، ترافیک و آلودگی هوا نسبت به شهر تهران که رضایت ساکنین شهر پرند را به همراه دارد.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در اسلامشهر کلیک کنید.

خرید آپارتمان در پرند

آپارتمان فروشی در پرند

شهر پرند در 30 کیلومتری جنوب غرب تهران قرار دارد که در آن بزرگترین پروژه های مسکن مهر ساخته شده است، امروزه این منطقه مورد توجه سرمایه گذاران و حتی مهاجران زیادی قرار گرفته است. پرند به دلیل لوکیشن اهمیت زیادی دارد. به عنوان مثال نزدیکی این منطقه به فرودگاه بین المللی امام خمینی و شهرک صنعتی پرند و همچنین پارک های فناوری، افراد زیادی را به خرید خانه در پرند و حتی سکونت دائمی در آن ترغیب می کند. این شهر در کنار خط مترو، دارای ایستگاه راه آهن می باشد و در تقاطع مهم ترین شریان های ارتباطی با تهران قرار گرفته است. پرند دارای هفت فاز است که 4 فاز اول آن ( فاز های صفر تا سه ) را خانه های شخصی ساز که توسط افراد و شرکت های خصوصی ساخته شده اند، در خود جای داده و در سه فاز بعدی واحدهای مسکن مهر قرار گرفته اند.

آپارتمان پرند

اگر به دنبال آپارتمان پرند و یا سرمایه گذاری در شهر پرند هستید، می توانید در تمام فازهای آن انتظار رشد قیمت را داشته باشید البته از آنجایی که فازهای صفر تا سه مراحل توسعه و رشد خود را پشت سر گذاشته اند، بر خلاف سکونت شاید خیلی برای سرمایه گذاری مناسب نباشند. بالعکس فازهای چهار، پنج و شش که پروژه های مسکن مهر را در خود جای داده اند و هنوز به مراحل تکمیل و توسعه خدمات شهری نرسیده اند، رشد قیمت در آنها بالا می باشد، در نتیجه انتخاب مناسبی برای سرمایه گذاری و خرید خانه ارزان قیمت محسوب می شوند.

قیمت ملک پرند

اگر می خواهید از قیمت ملک پرند اطلاعاتی به دست آورید می توانیم بگوییم که گران ترین فازهای پرند، در فازهای 2 و 3 قرار دارند در این فازها خانه های ویلایی در دو یا سه طبقه با فضای سبز اختصاصی و امکانات قابل قبول ساخته شده اند. وضعیت امکانات رفاهی و خدمات شهری در این دو فاز نسبت به سایر فازهای پرند مطلوب تر است. همچنین پروژه مپسا که عنوان مشهورترین پروژه در این منطقه از آن خود کرده در فاز 3 قرار دارد.

فازهای صفر و یک نیز، خانه های شخصی در تعداد طبقات کم را در خود جای داده اند، هرچند که قیمت خانه در این فازها کمتر از فازهای دو و سه است اما جمعیت کمتری در آن ساکن هستند.

قیمت آپارتمان در پرند

نکته ای که در رابطه با آپارتمان های پرند باید بدانید این است که آپارتمان های پرند در قالب واحدهای مسکن مهر، طرح اقدام ملی مسکن، آپارتمان های تعاونی ساز و شخصی ساز احداث شده اند. قیمت آپارتمان در پرند نسبت به سایر شهرهای جدید اطراف تهران مانند پردیس و اندیشه، کمی مناسب تر است. آپارتمان های ارزان در پرند متعلق به واحدهای مسکن مهر واقع در فازهای 5 و 6 است. قیمت واحد های مشابه در فازهای 3 و 4 نسبتا بالاتر می باشد و دلیل آن نیز وجود امکانات شهری بهتر و مناسب تر است. واحدهای طرح ملی مسکن هم در رنج قیمتی مشابه با مسکن مهر و البته با امکانات و کیفیت مطلوب تر هستند؛ ولی در مورد آپارتمان های شرکتی و شخصی ساز که در فازهای صفر تا سه واقع شده اند و دارای فضای سبز اختصاصی و امکانات بسیار خوبی هستند، قیمت هر متر مربع بالاتر می باشد.

طبق آگهی های منتشر شده وبسایت آقای املاک در آبان ماه 1402 قیمت آپارتمان در پرند به شرح زیر است:

آپارتمان 60 متری یک خواب واقع در فاز 6 پرند، ساخت 1400،دارای آسانسور،بالکن،پارکینگ مهمان، متری 20 میلیون تومان، معادل یک میلیارد و 200 میلیون تومان می باشد.

برای اطلاع از قیمت آپارتمان در فارهای مختلف پرند به آگهی های منتشر شده در بالای همین صفحه مراجعه کنید.

قیمت آپارتمان در شهر پرند

قیمت آپارتمان در شهر پرند به عواملی از جمله موقعیت جغرافیایی، متراژ، طبقه، عمر ساختمان، امکانات نظیر آسانسور، پارکینگ و انباری و... بستگی دارد در نتیجه نمیتوان یک رنج ثابتی را برای قیمت آپارتمان در شهر پرند مشخص کرد. طبق آگهی های درج شده وبسایت آقای املاک در دی ماه 1402 قیمت آپارتمان در شهر پرند به شرح زیر می باشد:

آپارتمان 108 متری،دو خواب، ساخت 1399، دارای آسانسور،پارکینگ، انباری در فاز 0 پرند ، متری ۳۰,۵۵۶,۰۰۰ ،معادل 3 میلیارد و 300 میلبون تومان می باشد.

آپارتمان 81 متری ،دوخوابه ، واقع در فاز 4 ، ساخت 1395، طبقه 4 ، دارای آسانسور،پارکینگ، انباری، اطفاء حریق، سرایدار، درب ضد سرقت، دوربین مداربسته، اعلام حریق، درب ریموت کنترل، نگهبانی 24 ساعته و... متری ۲۳,۲۱۰,۰۰۰ ، معادل یک میلیارد و 880 میلیون تومان در بنگاه های ملکی معامله می شود.

آپارتمان 83 متری، دو خواب، مسکن مهر، ساخت 1401، طبقه 5، دارای آسانسور،پارکینگ، بالکنی 3 متری ، متری ۱۳,۲۵۳,۰۰۰ ، معادل یک میلیارد و 100 میلیون تومان می باشد.

قیمت خانه در پرند

همانگونه که گفتیم قیمت خانه در پرند به لوکیشن (فاز 0 تا 6)، طبقه، متراژ، سال ساخت،جهت ملک، امکانات داخلی از جمله، آسانسور، پارکینگ، انباری و... بستگی دارد به طور کلی این عوامل تعیین کننده قیمت خانه در پرند هستند، اما می توانیم بر اساس این عوامل قیمت خانه در پرند را در دی ماه 1402 طبق آگهی های ثبت شده وبسایت آقای املاک در اختیار شما بگذاریم:

آپارتمان 78 متری، دو خواب، واقع در فاز 5 ،ساخت 1391، طبقه 5، دارای آسانسور، بدون پارکینگ و انباری ، متری ۱۸,۱۴۱,۰۰۰ ، معادل یک میلیارد و 415 میلیون تومان می باشد.

آپارتمان 75 متری، دو خواب، نوساز، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری، واقع در فاز 3 ، متری ۲۶,۶۶۷,۰۰۰، معادل 2 میلیارد تومان در بازار مسکن معامله می شود.

آپارتمان در پرند تهران

اگر شما به دنبال خرید و فروش آپارتمان در پرند تهران به ویژه مسکن ملی شهر پرند هستید، حتما باید به این مسئله توجه داشته باشید که امتیاز بر روی ویژگی‌های ساختمان موثر نمی باشند. ویژگی های ساختمان موارد پر اهمیتی هستند که می تواند امنیت، زیبایی و کاربردی بودن آن را تحت تاثیر خود قرار دهند. هرچه یک ساختمان زیبا تر و بهتر طراحی شود، میزان علاقه خریداران برای تهیه آن نیز افزایش پیدا خواهدکرد.

شایان به ذکر است که برای خرید و فروش مسکن مهر پرند توجه به ویژگی های ظاهری ساختمان اهمیت زیادی دارد. کاربران برای اینکه بتوانند به درستی و بدون هیچ مشکل خاصی خرید خود را ثبت نمایند، حتما باید ویژگی های کلیدی ساختمان را مد نظر خود قرار دهند. شما با مشورت از بهترین مشاوران املاک در مجموعه آقای املاک، به راحتی می توانید آپارتمان های نوساز و با کیفیت را همراه با تعرفه ای مناسب انتخاب نمائید.


سوالات متداول

 • قیمت آپارتمان در پرند چند است؟

  طبق آگهی های منتشر شده در آبان ماه 1402 ، آپارتمان 60 متری یک خواب واقع در فاز 6 پرند، ساخت 1400،دارای آسانسور،بالکن،پارکینگ مهمان، متری 20 میلیون تومان، معادل یک میلیارد و 200 میلیون تومان می باشد.

 • بهترین فاز پرند کجاست؟

  شهر پرند 7 فاز دارد که از فاز 0 تا فاز 6 تقسیم بندی می شود. در 4 فاز اول آن یعنی فاز 0 تا 3 را خانه های شخصی ساز و شرکتی ساخته شده و در فاز 4 تا 6 پروژه های مسکن مهر واقع شده اند و می توان گفت بهترین منطقه این شهر برای سرمایه گذاری فاز 0 تا 3 می باشد.

 • پرند کجای تهران است ؟

  پرند منطقه ای در شهرستان رباط کریم است که در استان تهران و ۳۳ کیلومتری جنوب غربی شهر تهران و همچنین ۶ کیلومتری غرب شهر رباط کریم قرار گرفته است.

 • کدام فاز پرند به مترو نزدیک است ؟

  فاز 6 پرند به امکاناتی مانند خط ایستگاه مترو، ایستگاه راه آهن، خط تاکسی و اتوبوس نیز بسیار نزدیک است. همچنین فرودگاه بین المللی امام خمینی در نزدیکی این شهر قرار دارد. در مجموع دسترسی راحت جزء یکی دیگر از مزایای شهر پرند محسوب می شود.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک