خرید آپارتمان در هشتگرد

خرید آپارتمان در هشتگرد

صفحه

1

2

...

29

آپارتمان در هشتگرد

در این بخش قصد داریم در رابطه با شهر هشتگرد و بافت آپارتمان در هشتگرد با شما صحبت کنیم. هشتگرد شهری در مرکز شهرستان ساوجبلاغ است که در استان البرز واقع شده، فاصله تهران تا شهر هشتگرد تقریبا ۸۰ کیلومتر  و فاصله شهر کرج تا هشتگرد حدود ۳۰ کیلومتر می باشد. امروزه با توجه به افزایش قیمت خرید آپارتمان در تهران و کرج، منطقه هشتگرد نیز، بیش از پیش مورد توجه پایتخت نیشن‌ها قرار گرفته و بنا به شرایط آب و هوایی مساعد و بعد از راه اندازی ایستگاه مترو، روز به روز محبوبیت این منطقه بیشتر می شود. 

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در کرج کلیک کنید. 

خرید آپارتمان در هشتگرد

اگر قصد خرید آپارتمان در هشتگرد را دارید باید به شما تبریک بگوییم چرا که بهترین انتخاب را کرده اید در ادامه به مزایا و ویژگی های خرید آپارتمان در هشتگرد خواهیم پرداخت: 

 • فاصله کم هشتگرد به شهرهای تهران و کرج
 • اتصال به شبکه مترو تهران و حومه
 • داشتن آب‌وهوای معتدل کوهستانی 
 • دسترسی خوب به منابع آب
 • هوای پاکیزه و آلودگی کم‌تر نسبت به تهران و کرج
 • شیب مناسب جهت شهرسازی
 • خاک مساعد جهت بلند مرتبه سازی
 • برخورداری از زمین‌های مناسب با مالکیت عمومی قابل تملک به غیر
 • قرارگیری شهرک صنعتی در جوار شهرک مسکونی و ایجاد فرصت کارآفرینی برای ساکنین

اگر تصمیم خود را برای خرید آپارتمان در هشتگرد گرفته اید؛ بد نیست بدانید که بیشتر ساکنین شهر هشتگرد مهاجران شهرهای کرمانشاه، کردستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و زنجان هستند. اهالی این شهر بیشتر به لهجه کرجی صحبت می‌کنند که از زیرمجموعه‌های فارسی طبری (مازندرانی) است و به زبان‌ تاتی نزدیکی دارد.

برای اطلاع از قیمت های روز خرید آپارتمان در پرند کلیک کنید.

خرید آپارتمان در هشتگرد

خرید آپارتمان در هشتگرد جدید

خرید آپارتمان در هشتگرد جدید امروزه بسیار باب شده است چرا که شهر جدید هشتگرد که نام دیگر آن(مهستان) است، منطقه‌ای مناسب جهت خرید و فروش آپارتمان و خانه ویلایی به شمار می رود. این منطقه یکی از شهرهای استان البرز می باشد که در فاصله 65 كيلومتری غرب تهران و در 40 كيلومتری كرج در زمينی با مساحت 4320 هكتار ايجاد شده است . اگر به دنبال خرید آپارتمان در هشتگرد جدید هستید باید بدانید که این منطقه، از دو بخش صنعتی و مسکونی تشکیل شده است که بخش صنعتی آن دارای مساحتی حدود 200 هکتار به منظور تامین اشتغال ساکنین شهر طراحی شده و بخش مسکونی آن حدود 41 هزار واحد مسکن مهر است.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در فردیس کرج کلیک کنید. 

از اصلی ترین دلایل خرید آپارتمان در هشتگرد جدید ؛نزدیکی این منطقه به تهران و کرج، اتصال به شبکه مترو تهران و حومه، برخورداری از آب‌ و هوای معتدل کوهستانی و تابستان‌هایی خنک‌تر از تهران، دسترسی مناسب به منابع آب، هوای تمیزتر و آلودگی کم‌تر از تهران و کرج، شیب مناسب جهت شهرسازی، خاک مناسب جهت بلند مرتبه سازی، قرارگیری شهرک صنعتی در جوار شهرک مسکونی و ایجاد فرصت کارآفرینی برای ساکنین و... بسیاری از عوامل دیگر می باشد.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در ورامین کلیک کنید.

هشتگرد جدید دارای 8 فاز است که در حال حاضر فازهای 5، 6 و 8 در آن فعالیتی انجام نشده است. اگر تصمیم به سکونت در یکی از فازهای شهر جدید هشتگرد را گرفته اید، می توان بهترین فازها را به ترتیب زیر تقسیم بندی کرد. فاز یک که قدیمی ترین فاز می باشد؛ دارای انواع امکانات رفاهی، تجاری، آموزشی، درمانی، خدماتی و … است. همچنین انواع واحدهای آپارتمانی و ویلایی در فاز یک وجود دارد. به همین دلیل میانگین قیمت خرید آپارتمان در هشتگرد جدید از سایر مناطق آن بالاتر است.

همچنین فاز دو هشتگرد از هر نظر بعد از فاز یک قرار دارد. این فاز از لحاظ امکانات رفاهی و همچنین قیمت نیز در رتبه دوم قرار دارد. فاز دو دارای 4 محله می باشد. محله های 2 و 3 بدلیل امکانات تجاری بیشتر و رشد بهتر ساخت و ساز، موقعیت بهتری دارد. و در آخر فاز 3 ،4 و 7 در لیست قرار گرفته ند.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در اسلامشهر کلیک کنید.

خرید آپارتمان در هشتگرد کرج

خرید آپارتمان در هشتگرد کرج از هر نظر برای شما مناسب است چرا که از امکانات متعددی برخوردار است؛ از امکانات هشتگرد می‌توان به پارک‌ها و بوستان‌ها از جمله (پارک مادر، پارک شهرداری و...)، و مراکز درمانی مانند؛ درمانگاه مهستان واقع در فاز یک خیابان ایکان و کلینیک شبانه پارسیان، مرکز درمانی نژاد فلاح در خیابان بوعلی و سایر مراکز درمانی اشاره کرد. همچنین از مراکز آموزشی و دانشگاه های مستقر در هشتگرد می توان به دانشگاه آزاد واحد هشتگرد و همچنین دانشگاه پیام نور اشاره نمود.

بسیاری از افراد شهر هشتگرد را با شهر جدید هشتگرد اشتباه می گیرند و به اشتباه این دو شهر را یکی می‌دانند؛ در حقیقت شهر جدید هشتگرد در استان البرز قرار دارد و با شهرهایی مانند تهران، کرج، باغستان، اشتهارد، نظرآباد و هشتگرد مجاورت دارد. شهر جدید هشتگرد از نظر تقسیمات کشوری مجزا از شهر قدیم (هشتگرد) است و در بخش مرکزی شهرستان ساوجبلاغ قرار دارد. بنابراین این دو شهر مجزا از هم و صرفا هم‌جوارند. شهر جدید هشتگرد در سال‌های اخیر بنا نهاده شده و به فاصله ۵ کیلومتری هشتگرد و در شمال شرقی آن واقع شده است. البته اکنون بسیاری از افراد شهر جدید هشتگرد را هم به خلاصه همان هشتگرد می‌گویند.

جهت کسب اطلاعات لازم از قیمت خرید آپارتمان در پردیس کلیک کنید.

خرید خانه در هشتگرد

برای برخی از افرادی که به دنبال خرید خانه در هشتگرد هستند این سوال مطرح می‌شود که بهترین فاز شهر جدید هشتگرد برای سکونت کجاست و یا در مجموع کدام منطقه هشتگرد برای زندگی مناسب تر است. این شهر از هفت فاز تشکیل شده که فازهای مسکونی به لحاظ امکانات و قیمت آپارتمان تفاوت چشم‌گیری با هم ندارند و به نوعی در یک سطح هستند. البته فاز یک قدیمی‌ترین فاز این منطقه است که اکثر ساکنین آن را کارمندان دولتی تشکیل داده اند و به واسطه شرکت‌های تعاونی صاحب‌خانه شده‌اند. هشتگرد جدید دارای لوله‌کشی آب، برق، گاز، تلفن و جمع‌آوری فاضلاب استاندارد است و در آینده نزدیک شاهد سیل مهاجرت به این شهر خواهیم بود. البته شهر جدید هشتگرد کمبودهایی دارد؛ اما با افزایش جمعیت و به منظور تامین نیازهای مردم، خدمات شهری و امکانات زیرساختی و رفاهی این شهر در حال تکمیل شدن است.

برای اطلاع از قیمت خرید آپارتمان در اندیشه کلیک کنید.

قیمت آپارتمان هشتگرد

قیمت آپارتمان هشتگرد همانند بسیاری از مناطق دیگر متفاوت است و به عوامل مختلفی از جمله ؛ لوکیشن، متراژ، سن ساختمان، طبقه، امکانات داخلی آپارتمان و ... بستگی دارد. بر اساس آگهی های منتشر شده در وبسایت آقای املاک آبان ماه 1402 قیمت آپارتمان هشتگرد به شرح زیر می باشد:

آپارتمان 184 متری در بعثت هشتگرد، سه خواب، 3 سال ساخت، طبقه 2، فول امکانات ، تک‌واحدی دارای آسانسور، پارکینگ، انباری ، متری 27 میلیون و 174 هزار تومان، معادل 5 میلیارد تومان می باشد.

همچنین برای آپارتمان 65 متری، یک خوابه ،دارای انباری، 15 سال ساخت، واقع در بین خیابان پاسگاه و بلوار مدرس، متری 21 میلیون و 846 هزار تومان، معادل یک میلیارد و 420 میلیون تومان می باشد.

قیمت آپارتمان در هشتگرد جدید

قیمت آپارتمان در هشتگرد جدید متفاوت می باشد و به لوکیشن (فاز)، متراژ، طبقه، سال ساخت و امکاناتی نظیر آسانسور، پارکینگ، انباری و... بستگی دارد. همچنین 5 درصد از کل زمین های شهر جدید هشتگرد دارای سند می باشند که اکثر آنها در فاز یک شهر جدید هشتگرد قرار دارند و البته قیمت بالاتری نیز دارند. در تاریخ بهمن ماه 1402 بر اساس آگهی های منتشر شده وبسایت آقای املاک قیمت آپارتمان در هشتگرد جدید بدین شرح می باشد:

آپارتمان 90 متری، دو خواب، واقع در فاز ۱، سال ساخت 1401، طبقه 4 از 5، دارای آسانسور و انباری ، متری ۱۶٬۱۱۱٬۰۰۰ تومان ، معادل ۱٬۴۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد.

همچنین برای آپارتمان ۱۰۵ متری، دوخواب،سال ساخت 1401 ، واقع در فاز 2، طبقه 4 از 4، دارای آسانسور، انباری، پارکینگ، باید متری ۲۴٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ، معادل ۲٬۵۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.

قیمت خانه در هشتگرد جدید

قیمت خانه در هشتگرد جدید همانگونه که به آن اشاره کردیم به عواملی از جمله موقعیت جغرافیایی، متراژ، طبقه، عمر ساختمان، آسانسور، انباری، پارکینگ و...وابسته است. به عنوان مثال در بهمن ماه 1402 قیمت خانه در هشتگرد جدید طبق آکارهای گزارش شده بدین شرح می باشد که برای یک آپارتمان ۱۱۰ متری واقع در فاز ۱، دو خواب ، ساخت 1402 ، طبقه 4 از 4 ،  دارای آسانسور، انباری، پارکینگ، بالکن بسیار بزرگ، دوربین مداربسته و سیستم اعلان حریق و اطفاء حریق، باید متری ۲۸٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان یعنی معادل ۳٬۱۳۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه پرداخت کرد.

قیمت آپارتمان در فاز 3 شهر جدید هشتگرد

قیمت آپارتمان در فاز 3 شهر جدید هشتگرد نسبت به فاز 1 و 2 مناسبت تر است در حقیقت فاز 3 شهر فازی تازه ساز است و امکانات کمتری دارد. آگهی های منتشر شده وبسایت آقای املاک در بهمن ماه 1402 در رابطه با قیمت آپارتمان در فاز 3 شهر جدید هشتگرد بیانگر آن است که آپارتمان ۹۵ متری ، دو خواب، ساخت 1394، طبقه 2 از 4، آسانسور، انباری، پارکینگ ، درب ضد سرقت،بالکن ، بازسازی شده ، متری ۱۹٬۴۷۳٬۰۰۰ تومان، یعنی معادل ۱٬۸۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان معامله می شود.

قیمت آپارتمان در هشتگرد جدید فاز 4

قیمت آپارتمان در هشتگرد جدید فاز 4 ، همانند فاز 3 مناسب است، در حقیقت فاز 4 و 7 توسط شرکت عمران در اختیار تعاونی ها و شرکت های سازنده قرار گرفته است تا واحدهای مسکن مهر و مسکن ملی در آنها ساخته شود. قیمت آپارتمان در هشتگرد جدید فاز 4 نیز همانند دیگر مناطق نسبت به متراژ، طبقه، سال ساخت ، لوکیشن و .... متغیر می باشد. به طور مثال در بهمن ماه 1402 قیمت آپارتمان در هشتگرد جدید فاز 4 بد ین صورت است که برای آپارتمان ۸۴ متری، ۲ خواب ، ساخت 1396، طبقه 1 از 2 دارای بالکن باید متری ۱۰٬۲۳۸٬۰۰۰ تومان، معادل ۸۶۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.

همچنین قیمت یک آپارتمان 90 متری ، دو خواب، ساخت 1401، طبقه 3 ، دارای آسانسور، انباری، پارکینگ و... متری ۱۴٬۶۶۶٬۰۰۰ تومان یعنی برابر با ۱٬۳۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت آپارتمان در هشتگرد جدید فاز 7 

قیمت آپارتمان در هشتگرد جدید فاز 7 بسیار مناسب است چرا که تمام سازه های این فاز را مسکن مهر تشکیل داده و البته دارای امکانات رفاهی کمتری نسبت به سایر فازهای دیگر می باشد. قیمت آپارتمان در هشتگرد جدید فاز 7 همانند دیگر فازها به متراژ، طبقه، آسانسور، پارکینگ و انباری و... متغیر می باشد. بر اساس آگهی های درج شده پلتفرم آقای املاک در بهمن ماه 1402 قیمت آپارتمان در هشتگرد جدید فاز 7 بدین شرح است که برای یک واحد مسکونی 84 متر‌ی، دو خواب، ساخت 1401، طبقه 1 از 5، دارای آسانسور و انباری باید متری ۱۰٬۱۱۹٬۰۰۰ تومان ، برابر با ۸۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.


سوالات متداول

 • هشتگرد کجاست؟

  هشتگرد شهری در مرکز شهرستان ساوجبلاغ است که در استان البرز واقع شده، فاصله تهران تا شهر هشتگرد تقریبا ۸۰ کیلومتر و فاصله شهر کرج تا هشتگرد حدود ۳۰ کیلومتر می باشد.

 • قیمت آپارتمان هشتگرد چقدر است؟

  در آبان ماه 1402 آپارتمان 184 متری در بعثت هشتگرد، سه خواب، 3 سال ساخت، طبقه 2، فول امکانات ، تک‌واحدی دارای آسانسور، پارکینگ، انباری ، متری 27 میلیون و 174 هزار تومان، معادل 5 میلیارد تومان می باشد. همچنین برای آپارتمان 65 متری، یک خوابه ،دارای انباری، 15 سال ساخت، واقع در بین خیابان پاسگاه و بلوار مدرس، متری 21 میلیون و 846 هزار تومان، معادل یک میلیارد و 420 میلیون تومان می باشد.

 • خرید آپارتمان در هشتگرد چقدر هزینه دارد؟

  قیمت خرید آپارتمان در هشتگرد به موضوعات مختلفی نظیر لوکیشن، متراژ، طبقه، سال ساخت و .... بستگی دارد. در نتیجه نمی توان برای خرید آپارتمان در هشتگرد قیمت ثابتی را در نظر گرفت. به عنوان مثال در تاریخ بهمن 1402 یک واحد مسکونی 100 متری دو خواب، ساخت 1400، پارکینگ، انباری، آسانسور، طبقه 2 از 5، جنب فاز 1 ، متری ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان، برابر با ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک