خرید آپارتمان در پردیس

خرید آپارتمان در پردیس

صفحه

1

2

...

89

آپارتمان در پردیس تهران

مبحث امروز ما در رابطه با آپارتمان در پردیس تهران و معرفی فازهای آن و همچنین بررسی این منطقه به لحاظ امکانات رفاهی است در ابتدا باید اشاره کرد که این منطقه از جمله مناطق تازه تاسیس استان تهران است که دارای موقعیت جغرافیایی مناسب و آب و هوای خوب می باشد. مدت‌هاست که ظرفیت شهر تهران پر شده به همین منظور بخشی از تراکم جمعیت به سمت مناطق حاشیه‌ای سرازیر شده‌است. شهر پردیس تهران به دلیل امکانات رفاهی مناسبی که دارد، تبدیل به یکی از بهترین شهرهای جایگزین تهران شده است. از سوی دیگر بسیاری از افراد به دلیل افزایش قیمت خرید آپارتمان در تهران تصمیم به خرید آپارتمان در پردیس تهران را دارند.

خرید آپارتمان در پردیس

اگر به دنبال خرید آپارتمان در پردیس هستید بهتراست بدانید که این شهر از سه بخش اصلی از جمله؛ پردیس، بومهن و جاجرود می باشد و از سمت شرق با دماوند، از سمت غرب با تهران، از شمال با شمیرانات و از جنوب با پاکدشت هم‌جوار است. پردیس دارای مساحتی برابر با ۲۸۰ کیلومترمربع است که تقریبا حدود ۱۷ کیلومتر با تهران فاصله دارد؛ بنابراین اگر شاغل هستید و محل کار شما در تهران است از لحاظ تردد دچار مشکل نخواهید شد. افرادی که قصد خرید آپارتمان در پردیس تهران را دارند خبر خوب این است که آب‌وهوای این شهرستان پاکیزه و همچنین معتدل و کوهستانی است.

خرید آپارتمان در پردیس مزایای متعددی دارد به عنوان مثال این منطقه از 11 فاز تشکیل شده که فازهای 1 تا 4 و فاز 11 مسکونی هستند. هر کدام از این فازها دارای خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فردی هستند که شما می توانید با توجه به شرایط خود تصمیم به خرید آپارتمان در پردیس در هر کدام از فازها بگیرید. در هریک از این فازها می‌توان آپارتمان‌های مسکونی و ویلایی زیبایی را مشاهده کرد.

برای اطلاع از قیمت های روز خرید آپارتمان در پرند کلیک کنید.

خرید آپارتمان در پردیس تهران

خرید خانه در پردیس

خرید خانه در پردیس تهران یک روش سرمایه گذاری به شمار می رود، همانطور که می دانید روز به روز قیمت ها در حال افزایش هستند؛ در این میان شهر پردیس به لحاظ امکانات و دسترسی ها به تهران بسیار روند رو به رشدی داشته که موجب بهبود بیش از پیش آن و بالا رفتن قیمت خانه و ملک در این منطقه شده است.

در رابطه با خرید خانه در پردیس تهران باید گفت که فازهای 1 تا 4 که فازهای اولیه پردیس به حساب می‌آید، نسبت به فازهای انتهایی از قدمت و امکانات بیشتری برخوردارند. همچنین تنوع ساختمان در این فازها بالا است و از متراژهای خوبی نیز برخوردار هستند. از نظر قیمت این مناطق رشد خود را کرده و انتظار می‌رود که بیشتر از این مقدار رشد نکند؛ بنابراین اگر قصد خرید خانه در پردیس را دارید این فازها را به شما توصیه می‌کنیم.

شایان به ذکر است که فاز 1 تا  ، فاز 3 پردیس یکی از بهترین قسمت ها برای خرید خانه در پردیس به شمار می روند. در این فاز مجتمع تجاری و مراکز مخصوص وجود دارد از این رو برای زندگی بسیار مناسب است. البته شما باید با توجه به شرایط زندگی در پردیس تهران، بررسی لازم را انجام داده و برای دیدن آگهی های به روز قیمت خرید خانه در پردیس به آگهی های منتشر شده در بالای این صفحه مراجعه کنید.

جهت کسب اطلاعات لازم از قیمت خرید آپارتمان در هشتگرد کلیک کنید.

خرید آپارتمان لاکچری در پردیس تهران

خرید آپارتمان لاکچری در پردیس تهران در حال حاضر بسیار رایج شده است. همانگونه که به آن اشاره کردیم فازهای 1، 2 و 3 پردیس از امکانات و خدمات شهری بیشتری برخوردارند و در لیست خرید آپارتمان لاکچری در پردیس تهران قرار گرفته اند. در این میان فازهای ۱ و ۲ پردیس جزء بهترین منطقه محبوب و لاکچری شهر پردیس تهران به شمار می روند. در حقیقت فاز 1 و 2 پردیس موقعیت بهتر و مناسب‌تری در مقایسه با دیگر فازهای پردیس دارند. همچنین تراکم جمعیت در این دو فاز متعادل‌تر است. از طرفی مراکز تفریحی و فرهنگی متعددی در این مناطق واقع هستند. مهمترین مورد اینکه فاز ۱ و ۲ پردیس دارای مجتمع های تجاری بزرگ به همراه مراکز درمانی مجهزی هستند‌. اگر قصد خرید آپارتمان لاکچری در پردیس تهران را دارید با این تفاسیر می توان گفت که فاز 1 و ۲ پردیس بهترین محله ها برای خرید خانه و سکونت به حساب می آیند.

شایان به ذکر است که برای خرید آپارتمان لاکچری در پردیس تهران (فازهای 1 و 2)، باید بودجه بالایی در اختیار داشت؛ چرا که دسترسی آنها به شهر تهران راحت تر است. اما اگر آپارتمان های قیمت مناسب تر می خواهید، آپارتمانهای متعددی با متراژ پایین تر در سایر فازهای پردیس موجود می باشد.

خرید آپارتمان در فاز 8 پردیس

علاوه بر آنکه فازهای ۱ و ۲ جزء بهترین فازهای پردیس جهت خرید آپارتمان محسوب می شوند، فاز ۸ نیز جزء مناطق نوساز پردیس می باشد که آپارتمان های واقع در آن از قیمت پایین‌تری نیز برخوردارند. بنابراین اگر اگر قصد شما از خرید خانه در پردیس ، سکونت می باشد، بهتر است در فازهای ۱ و ۲ اقدام به خرید آپارتمان نمائید. اما اگر در این منطقه قصد سرمایه گذاری دارید، خرید آپارتمان در فاز 8 پردیس را به شما پیشنهاد می‌کنیم چرا که آپارتمان های این منطقه همگی نوساز و جزء مسکن مهر به شمار می روند. بنابراین در آینده رشد و پیشرفت زیادی خواهند داشت.

اگر به دنبال خرید آپارتمان در فاز 8 پردیس هستید، باید گفت که فاز 8 در زمره ارزانترین فاز پردیس قرار دارد. در نتیجه اگر بودجه بالایی در اختیار ندارید و می خواهید صاحب خانه شوید، به شما توصیه می کنیم به فکر خرید آپارتمان در فاز 8 پردیس باشید . شایان به ذکر است که تعداد مسکن‌های مهر فاز 8 بسیار زیاد است و واحدهای مسکونی این منطقه از قیمت پایین تری برخوردار هستند.

برای افرادی که برای خرید آپارتمان در فاز 8 پردیس تهران مصمم هستند باید به این نکته اشاره کرد که بیشترین بافت مسکونی فاز 8 پردیس را خانه‌هایی با متراژ زیر 80 متر تشکیل می‌دهد. همچنین همانگونه که گفتیم اکثر آپارتمان‌های واقع در این فاز آپارتمان‌های مسکن مهر می باشند. باید گفت که فاز 8 به نسبت فازهای 1 تا 4 دارای امکانات رفاهی متنوع نیست و به نوعی جزء مناطق رو‌به پایین شهر پردیس محسوب می‌شود؛ اما از آنجایی که قیمت خرید آپارتمان در فاز 8 پردیس نسبت به فازهای دیگر پایین‌تر است، افراد می‌توانند با هزینه پایین تری صاحب خانه شوند. البته ناگفته نماند از دیدگاه برخی از افراد فاز 8 جزء بهترین فازهای پردیس جهت سکونت به حساب‌ می آید.

فراموش نکنید که فاز 8 از آنجایی که تازه تاسیس است به لحاظ امکانات رفاهی، شرایط مناسبی ندارد اما تعداد خانه‌های نوساز و در حال ساخت در آن بسیار بالا است و زمانی نمی برد که جمعیت بالایی در آن ساکن شوند. بنابراین می توان گفت که این فاز موقعیت مناسبی برای پیشرفت و رشد از نظر امکانات رفاهی دارد.

پس اگر قصد دارید خرید خانه با قیمت مناسب دارید، خرید آپارتمان در فاز 8 پردیس می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد، همچنین از آنجایی که فاز 8 همچنان جای رشد دارد، می‌تواند در لیست بهترین فاز پردیس برای سکونت و سرمایه‌گذاری ملکی محسوب شود.

از مزایای خرید آپارتمان در فاز 8 پردیس تهران می توانیم به خیابان‌های استاندارد و ضد ترافیک، امکان رشد به لحاظ امکانات رفاهی و آبادانی،  گستردگی امکانات،  تراکم کم طبقات و... اشاره کنیم.

خرید آپارتمان در فاز 11 پردیس

اگر می خواهید برای خرید آپارتمان در فاز 11 پردیس تهران اقدام کنید باید اطلاعات کافی از این فاز کسب نمائید. به عنوان مثال نوسازترین فاز ساخته‌شده در شهر پردیس متعلق به فاز 11 می باشد که توسط یک شرکت ترکیه‌ای ساخته‌ شده‌است. ساختمان‌های واقع در این فاز اکثراً نوساز و یا نیمه‌ساز هستند به گونه ای که افراد زیادی در این فاز هنوز سکونت نکرده‌اند. همین موضوع موجب شده که امکانات رفاهی متنوعی در این فاز دیده نشود. البته نباید شرایط فعلی فاز 11 پردیس را در نظر گرفت، چرا که آینده این فاز بسیار روشن خواهد بود؛ به دلیل آنکه تعداد زیادی از خانه‌های این فاز نوساز هستند، شما شاهد بافت قدیمی یا فرسوده نیستید. بسیاری از افرادی که اقدام به خرید آپارتمان در فاز 11 پردیس کرده اند همگی به اتفاق معتقدند که فاز 11 در آینده ای نه چندان دور، به یکی از بهترین فاز پردیس جهت سکونت تبدیل می‌شود. بنابراین، فاز 11 برای سرمایه‌گذاری بسیار عالی است و همچنان جای پیشرفت دارد.

از مزیت های خرید آپارتمان در فاز 11 پردیس تهران می توانیم به کیفیت ساخت، دسترسی راحت به لواسانات، داشتن امکانات رفاهی محدود اما مناسب ،چشم انداز زیبا ، 14 طبقه بودن برخی ساختمان‌های ساخته‌شده در آن، دسترسی مناسب به وسایل حمل و نقل، امنیت بالای سازه‌ها، آب و هوای پاکیزه و سالم، آینده روشن و ... اشاره کنیم.

آپارتمان فروشی در پردیس

برای افرادی که به دنبال آپارتمان فروشی در پردیس هستند باید این را گفت که این منطقه از مناطق جذاب تهران برای سکونت به حساب می آید که نه تنها از قیمت های مناسبی برخوردار است بلکه شما را با  آب و هوای بهتری مواجه می کند. در صورتی که شما قصد خرید، اجاره آپارتمان در این منطقه را دارید باید دانش کافی در مورد آن داشته باشید تا بهترین تصمیم را بگیرید. از ویژگی ها و امکانات پردیس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فاصله پردیس تا تهران بسیار کم است.
 • قیمت مناسب آپارتمان ها و فرصت طلایی سرمایه گذاری برای آینده در این منطقه
 • خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب
 • وجود مراکز متعدد اداری، حقوقی و آموزشی

خرید آپارتمان ارزان در پردیس

اگر به دنبال خرید آپارتمان ارزان در پردیس هستید خبر خوب این است که می توانید دراین منطقه خانه هایی با قیمت مناسب پیدا کنید. در تمامی فازهای پردیس خانه‌های مسکن مهر ساخته شده اند که از متراژهای پایین‌تری نسبت به فازهای ابتدایی برخوردارند؛ بنابراین اگر بودجه شما محدود است و قصد سرمایه‌گذاری در این منطقه را دارید، لازم است بدانید قیمت خانه در پردیس تهران در این فازها بسیار مناسب است؛ البته در نظر داشته باشید که فاز 11 هنوز به طور کامل به بهره‌برداری نرسیده و همچنان نیمه‌ساز هستند. از مهم‌ترین امکانات این فازها می‌توان به ترافیک کمتر و آب‌و‌هوای مناسب و کیفیت بالای سازه‌ها اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت خرید آپارتمان در اندیشه کلیک کنید.

قیمت آپارتمان در پردیس تهران

قیمت آپارتمان در پردیس تهران متفاوت است. در رابطه با قیمت آپارتمان در پردیس تهران باید بگوییم که چند فاز آن از شرایط ایده آل‌تر و امکانات بیشتری برخوردار است، مانند فاز 1، 2 و 3 که به دلیل امکانات رفاهی بهتر و بیشتر، قیمت آپارتمان در آن بیشتر است. هر چند که در فازهای 5، 8، 9 و 11 واحدهایی با متراژ کمتر و قیمت مناسب‌تر نیز پیدا می شود که نیاز تمام طیف متقاضیان مسکن در پردیس‌ را برآورده می کند.

به طور کلی قیمت آپارتمان در پردیس تهران نسبت بهبه لوکیشن، متراژ، سال ساخت، طبقه و... متغیر می باشد.

باید یادآور شد که قیمت آپارتمان در تهران بسیار بالا رفته که به طبع قیمت ها در پردیس نیز اثر گذار بوده است. اما به این معنا نیست که نیاز به بودجه زیادی برای تهیه آپارتمان در این شهر دارید. در وبسایت آقای املاک به هزاران آگهی آپارتمان و خانه دراین منطقه دسترسی خواهید داشت که می توانید از میان آن ها بهترین گزینه با بودجه و هدف خود را انتخاب نمائید. به عنوان مثال بر اساس آگهی های منتشر شده این پلتفرم ملکی در اسفند ماه 1402 قیمت آپارتمان در پردیس تهران بدین شرح می باشد:

در فاز 11 پردیس آپارتمان 88 متری، دو خواب، ساخت 1400، طبقه 13، دارای پارکینگ، انباری، آسانسور، متری ۲۸٬۴۰۹٬۰۰۰ تومان ، برابر با ۲٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد.

در فاز 8 پردیس آپارتمان 106 متری، دو خواب، ساخت 1400، طبقه 1 ،  دارای پارکینگ، انباری، آسانسور، تراس ، متری ۳۰٬۱۸۸٬۰۰۰ تومان ، معادل با ۳٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

در فاز 1 پردیس برای آپارتمان 85 متری، دو خواب، ساخت 1381، طبقه 2 از 4، دارای پارکینگ، انباری و... باید متری ۳۸٬۸۲۳٬۰۰۰ تومان، برابر با ۳٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.

در فاز 2 پردیس برای یک واحد مسکونی 140 متری ، دو خواب، ساخت 1393، طبقه 2 از 4، دارای پارکینگ، انباری باید متری ۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان، یعنی ۷٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.

قیمت خانه در پردیس تهران

قیمت خانه در پردیس تهران متفاوت است. این تفات قیمت به فازهای آن، طبقه، سال ساخت ، متراژ و ... بستگی دارد. اما به طور کلی می توان گفت که قیمت آپارتمان در این منطقه به نسبت تهران بسیار مناسب تر می باشد. بر اساس آگهی های منتشر شده در آبان ماه 1402 قیمت خانه در پردیس تهران به شرح زیر می باشد:

یک واحد 88 متری در فاز۱۱پردیس ، دو خواب، ساخت 1402، طبقه ۱۱ از ۱۴ دارای ویژگی‌ها و امکانات (آسانسور، پارکینگ،انباری) متری 23 میلیون و 636 هزار تومان معادل دو میلیارد و 80 میلیون تومان در بازار مسکن معامله می شود.


سوالات متداول

 • پردیس کجاست؟

  پردیس یکی از شهرهای تازه تاسیس استان تهران است که از شرق با شهرستان دماوند، از غرب با شهرستان تهران، از شمال با شهرستان شمیرانات و از جنوب با شهرستان پاکدشت مجاورت دارد.

 • قیمت آپارتمان در پردیس چند است؟

  در آبا ماه 1402 یک واحد 88 متری در فاز۱۱پردیس ، دو خواب، ساخت 1402، طبقه ۱۱ از ۱۴ دارای ویژگی‌ها و امکانات (آسانسور، پارکینگ،انباری) متری 23 میلیون و 636 هزار تومان معادل دو میلیارد و 80 میلیون تومان در بازار مسکن معامله می شود.

 • خرید خانه در پردیس تهران چقدر هزینه دارد؟

  خرید خانه در پردیس تهران و به نوعی برآورد قیمت خانه های این منطقه به عواملی از جمله لوکیشن، متراژ، طبقه و ... بستگی دارد. در نتیجه نمی توان نرح ثابتی را برای خرید خانه در پردیس تهران اعلام کرد. طبق آخرین آمار در اسفند ماه 1402 در فاز 8، قیمت یک آپارتمان ۱۰۵متری، طبقه ۵ غربی، دو خوابه ، ساخت 1400، دارای تراس، انباری، پارکینگ متری ۳۰٬۹۵۲٬۰۰۰ تومان، برابر با ۳٬۲۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک