تماس بگیرید

صفحه

1

2

...

19

اجاره آپارتمان در قم

شهر قم یکی از بزرگ‌ترین شهرهای مذهبی کشور است که پس از مشهد، لقب دومین شهر مذهبی ایران را به واسطه‌ حرم حضرت معصومه از آن خود کرده است. این شهر در فاصله‌ 140 کیلومتری جنوب تهران واقع شده و  با استان‌های سمنان، تهران، مرکزی و اصفهان هم مرز است.

در هنگام اجاره آپارتمان در قم همانند اجاره آپارتمان در مشهد نیاز است که ملاک‌های خود را به لحاظ قیمت، محله، دوری و نزدیکی به محل کار و حرم، مرکز شهر و خطوط اتوبوسرانی یا مترو، شلوغی و ترافیک محله، مراکز تفریحی و مراکز خرید، دسترسی به مراکز دولتی و... در نظر بگیرید. نکات ذکر شده تا حد بسیار زیادی به یافتن محله مناسب شما جهت اجاره آپارتمان در قم کمک می‌کند.

شهر قم نیز همانند سایر شهرهای ایران به سه منطقه‌‌ گران قیمت، متوسط و ارزان قیمت تقسیم بندی می‌شود. اگر بودجه شما برای اجاره خانه در اولویت نیست و تنها سکونت در محله ای دنج و خلوت با امکانات رفاهی عالی برای شما در اولویت قرار دارد; محله های واقع در جنوب شهر برای رهن و اجاره آپارتمان در قم ، بهترین گزینه برای شما می باشد.

از این محله ها می‌توان به محله های سالاریه، شهر قدس، البرز، زنبیل آباد و ارم اشاره کرد. محله سالاریه بهترین منطقه قم می باشد که املاک لوکس و مدرن متعددی در آن قرار دارد. همچنین محله‌های با قیمت متوسط جهت رهن و اجاره آپارتمان در قم می‌توان به محله‌هایی مانند خیابان دانیال، بلوار بهشت، عطاران، 15 خرداد ، خیابان کلهری و... اشاره کرد. از محله‌های ارزان‌نشین شهر قم می‌توان به شهرک پردیسان، آذر، نیروگاه، شجاعت، آزادگان و... اشاره نمود.

اجاره خانه در قم

شهر قم یکی از کم هزینه ترین شهرهای ایران محسوب می شود چرا که میانگین هزینه زندگی یک خانواده در آن به نسبت دیگر کلان شهرهای کشور کمتر است. اگر قصد اجاره خانه در قم یا حتی خرید آپارتمان در قم را دارید بد نیست بدانید که مناطق لاکچری قم از امکانات رفاهی ، آموزشی و درمانی بسیار خوبی برخوردار بوده و کوچه های عریض و مساحت بالای خیابان ها به آرامش و رفاه ساکنین آن کمک بسیاری کرده است.

اگر قصد شما برای اجاره خانه در قم جدی است می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از به روزترین قیمت آپارتمان ها در این شهر و دیگر شهرهای کشور به وبسایت آقای املاک مراجعه کنید.

قیمت اجاره آپارتمان در قم

اجاره خانه در قم نزدیک حرم

یکی از پر طرفدارترین اقامتگاه های شهر قم، اجاره خانه در قم نزدیک حرم می باشد. با اجاره خانه در قم نزدیک حرم می توانید با پای پیاده در عرض یک الی پنج دقیقه خود را به حرم برسانید و در هر زمانی که بخواهید به راحتی زیارت کنید. همچنین به دلیل وجود حرم حضرت معصومه، شهر قم دارای مراکز خرید متنوعی است که اکثر آن‌ها در نزدیکی حرم واقع شده اند. از این مراکز خرید می‌توان به مراکز خرید موسی بن جعفر، مجتمع تجاری حجت الغدیر اشاره کرد.

اجاره خانه در قم روزانه

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های گردشگران و مسافران، اجاره اقامتگاه و پیدا کردن اجاره خانه در قم به صورت روزانه می باشد. به‌همین‌دلیل، اکثر گردشگران ترجیح می‌دهند که محل اقامت خود را از شهر مبداء و به صورت آنلاین انتخاب و رزرو نمایند. برای پیدا کردن خانه اجاره ای به صورت روزانه در قم ، باید چندین نکته را مد نظر قرار دهید. به عنوان مثال اگر قصد شما برای سفر به شهر قم صرفا جهت زیارت می باشد پس بهتر است که خانه مورد اجاره را در نزدیکی حرم انتخاب کنید. نکته دیگر این است که حتما از تمیزی و نظافت خانه ای که انتخاب کرده اید، اطمینان حاصل نمائید و قبل از مستقر شدن از ملک مورد نظر دیدن کنید.

اجاره آپارتمان در قم پردیسان

اگر به دنبال رهن و اجاره آپارتمان با قیمت مناسب و ارزان می‌گردید؛ اجاره آپارتمان در قم پردیسان را به شما پیشنهاد می کنیم. این محله یکی از ارزان‌ترین محله‌های شهر قم است که در جنوب غربی این شهر قرار دارد. شایان به ذکر است که آپارتمان های مسکن مهر قم در این محله واقع شده‌اند. همچنین بلوار بهشت نیز در شهرک پردیسان قرار دارد.

اجاره آپارتمان در قم شهرک قدس

یکی دیگر از محله‌های بسیار مناسب جهت رهن و اجاره آپارتمان در قم ، شهر قدس است. این محله نسبت به محله سالاریه از قیمت مناسب‌تری برخوردار است. محله شهر قدس در محدوده‌ مرکز شهر واقع شده و نسبت به محله‌های دیگر شهر قم آرامش بیشتری در ان حاکم است. همچنین این محله دارای پارک شهر و بوستان می باشد.

اجاره آپارتمان در قم سالاریه

همانطور که به آن اشاره کردیم یکی از گران‌ترین محله‌های شهر قم، محله سالاریه می باشد. سالاریه در منطقه‌ی 4 شهرداری قم و در بخش غربی این شهر مستقر است. یکی از ویژگی‌های مثبت محله سالاریه مجاورت آن با رودخانه‌ قم است. اکثر خیابان‌ها و کوچه‌های محله سالاریه عریض هستند. اگر به دنبال رهن و اجاره آپارتمان در قم هستید و به دنبال محله‌ای لوکس و لاکچری می باشید، این محله با در اختیار داشتن امکانات رفاهی و فضای مناسب، مراکز تفریحی، بافت سرسبز و... می‌تواند برای شما بهترین انتخاب باشد.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک