خرید آپارتمان در کرمان

خرید آپارتمان در کرمان

صفحه

1

2

...

71

خرید آپارتمان در کرمان

شهر کرمان از نظر ارزش و قیمت محله ها به سمت شرقی و غربی تقسیم می شود. برای خرید آپارتمان در کرمان و محله ای لوکس و گران، منطقه غربی شهر گزینه ای عالی است. سمت غرب کرمان، دارای محله های با امکانات تفریحی و خدماتی خوب است. این منطقه دارای گران ترین محله های کرمان است.
برای خرید آپارتمان در کرمان با بودجه متوسط، شهرک های کرمان از گزینه های جذاب هستند. شهرک رسالت، شهرک فرهنگیان، شهرک ایران منش، پانصد دستگاه و شهرک ارتش برای خرید آپارتمان در کرمان قیمت مناسبی دارند. علاوه بر این، خیابان مدرس، بلوار جهاد و خیابان عطار از محله های با قیمت مناسب برای خرید آپارتمان در کرمان هستند. 
برای خرید آپارتمان در کرمان با بودجه کم، محله خواجه خضر، سرباز، سرسبیل، فیروزآباد، مهدیه و محله خورشید از مناطق ارزان قیمت هستند. جهت خرید آپارتمان در کرمان با بودجه کم می توانید مسکن مهر کرمان را هم در نظر داشته باشید.

یکی از خدمات جذاب آقای املاک، کارشناسی آنلاین ملک است که به 4 روش مختلف انجام می شود. اگر می خواهید قیمت گذاری ملک خود را انجام دهید کافی است وارد قیمت گذاری آنلاین ملک شوید و درخواست خود را ثبت کنید.

خرید-آپارتمان-در-کرمان

خرید خانه در کرمان

از مناطق لوکس و گران برای خرید خانه در کرمان، بلوار هوانیروز، بلوار بعثت، بلوار ستاری و الغدیر است. به غیر از منطقه الهیه که بیشتر دارای برج و آپارتمان های لوکس و بلند است بقیه مناطق غربی کرمان، خانه های ویلایی شیک دارند. همچنین محله شفا و برات کرمانی از مناطق لوکس با خانه های ویلایی زیباست. 
خرید خانه در کرمان با بودجه متوسط در مناطق مدرس، خواجه خضر، عطار، شهرک ارتش و بلوار جهاد امکان پذیر است. این محله ها علاوه بر قیمت مناسب، دسترسی خوبی هم به همه شهر دارند. به همین دلیل از مناطق پرتقاضا و محبوب برای خرید خانه هستند. 
برای خرید خانه در کرمان و با بودجه کم می توانید به سراغ مناطق شرقی شهر بروید. در این محله ها، خانه های ویلایی و قدیمی با قیمت مناسب وجود دارد. اکثر این خانه ها یک یا دو طبقه بوده و بازسازی نشده اند. شهرک مطهری و شهرک افضلی پور هم از مناطق با قیمت کم برای خرید خانه در کرمان هستند.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در اهواز کلیک کنید. 

فروش آپارتمان نوساز در کرمان

آپارتمان نوساز در کرمان در محلات غربی و گران یا مناطق مرکزی و متوسط به راحتی یافت می شود. فروش آپارتمان نوساز در کرمان با امکانات و شرایط متنوع انجام می شود. آپارتمان نوساز با تمام امکانات مانند آسانسور، پارکینگ و انباری در مناطق غربی، قیمت بالاتر و محبوبیت بیشتری دارد. 
برای فروش آپارتمان نوساز در کرمان باید به محله، معماری و ظاهر ساختمان توجه کرد. هر چه یک ساختمان در محله بهتر، با نقشه اصولی و با نما و امکانات بهتری باشد، ارزش آن بیشتر است. فروش آپارتمان نوساز در کرمان در شهرک های با قیمت مناسب هم به وفور انجام می شود. مسکن مهر کرمان، خیابان مصلی، بلوار الغدیر، شهرک خواجو و شهرک مطهری مناطقی هستند که آپارتمان نوساز قیمت مناسب برای فروش دارند.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در آبادان کلیک کنید

خرید-آپارتمان-لاکچری-در-کرمان

خرید آپارتمان لاکچری در کرمان

برای خرید آپارتمان لاکچری در کرمان باید به سراغ محله های خاص و لاکچری بروید. خیابان های هزار و یک شب، محله الهیه، خیابان حمزه، شفا، خیابان امام جمعه و آبنوس از جمله مناطق لوکس کرمان هستند. برای خرید آپارتمان لاکچری در کرمان، خیابان های هوشنگ مرادی، بلوار فارابی، بلوار کشاورز و خیابان بحرالعلوم هم عالی هستند.
این محله ها و خیابان ها به دلیل امکانات زیاد و متنوعی مثل مراکز خرید، رستوران، کافه، آموزشگاه ها، فروشگاه و غیره، بسیار پرطرفدار هستند. برای خرید آپارتمان لاکچری در کرمان، در مناطق غربی شهر که جزء محله های لاکچری و گران قیمت هستند باید جستجو کنید. 
قیمت خرید آپارتمان لاکچری در کرمان به طور میانگین از متری 30 میلیون تومان تا 65 میلیون تومان است.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در بندرعباس کلیک کنید. 

خرید آپارتمان در کرمان با وام  

اگر قصد خرید آپارتمان در کرمان دارید می توانید با بودجه کمتری به دنبال آپارتمان های وام دار بگردید. خرید آپارتمان در کرمان با وام از راهکارهای خوب برای افراد با نقدینگی کمتر است. این آپارتمان ها معمولاً دارای وام مسکن بوده و به همین دلیل بخشی از قیمت کل کسر می شود. برای خرید آپارتمان در کرمان با وام، قیمت کل واحد را با کسر وام، نقدا پرداخت می کنید. مابقی هم به صورت اقساط وام مسکن و ماهانه طی چند سال پرداخت می شود.
خرید آپارتمان در کرمان با وام مسکن از گزینه های عالی برای خانه اولی ها و جوان هاست. در بخش های مختلف شهر کرمان می توانید آپارتمان هایی با وام و قیمت مناسب پیدا کنید.

فروش آپارتمان اقساطی در کرمان

بعضی از آپارتمان ها در کرمان به صورت قسطی به فروش می رسند. فروش آپارتمان اقساطی در کرمان به دلیل اخذ وام روی واحدها انجام می شود. مالک یا فروشنده از قبل برای دریافت وام مسکن اقدام کرده و بخشی از قیمت کل واحد را وام تشکیل می دهد. در صورتی که اقساط وام تمام نشده باشد و واحد را بفروشد، وام به خریدار منتقل شده و پرداخت اقساط را انجام می دهد. 
فروش آپارتمان اقساطی در کرمان از طریق درخواست وام در زمان خرید واحد هم امکان پذیر است. یعنی بعضی از مشاورین املاک، برای راحتی خریدار بعد از انتخاب یک آپارتمان، اقدام به دریافت وام مسکن برای واحد می کنند. این کار باعث می شود بخشی از قیمت آپارتمان از طریق وام کسر شده و پرداخت نقدی کمتری داشته باشد. خریدار بعد از معامله و دریافت وام مسکن، به صورت ماهانه اقساط وام را به بانک پرداخت می کند.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در یزد کلیک کنید. 

قیمت خانه در کرمان

خرید خانه در کرمان با قیمت ها و شرایط متفاوت امکان پذیر است. قیمت خانه در کرمان در محله های غربی و شمال غربی مانند شفا و برات کرمانی بالاتر است. برعکس هر چه به سمت شرق کرمان می رویم قیمت خانه ها کاهش پیدا می کند. به طور مثال قیمت یک خانه ویلایی در بلوار الغدیر و یک طبقه، در تاریخ بهمن 1402 متری 38 میلیون تومان است. این ملک با متراژ 300 متر زمین و 200 متر بنا، ساخته شده است. این خانه ویلایی ساخت 1402 بوده و دارای پارکینگ، بالکن، سه خواب و نمای سنگی است.
نمونه دیگری برای قیمت خانه در کرمان، یک خانه ویلایی با متراژ 200 متر زمین و 105 متر بناست. این خانه دارای سند تک برگ، همه انشعابات و ساخت 1402 با قیمت متری 11 میلیون و پانصد هزار تومان است. ملک مذکور در محله شهرک سیدی قرار دارد و از خانه های با قیمت مناسب در کرمان است.

کرمان

پیش فروش آپارتمان در کرمان

یکی از روش های فروش واحدهای آپارتمانی، پیش فروش واحدهاست. پیش فروش آپارتمان در کرمان در بعضی پروژه های بزرگ یا کوچک، با شرایط خاصی انجام می شود. در پیش فروش آپارتمان باید با یک مشاور املاک معتبر یا کارشناس مجرب مشاوره کنید. به دلیل آماده نبودن سند آپارتمان در زمان خرید واحد پیش فروش، رعایت نکات حقوقی و تنظیم قرارداد بسیار مهم است. 
پیش فروش آپارتمان در کرمان معمولاً با پرداخت 30 الی 40 درصد مبلغ کل به صورت نقدی انجام می شود. بقیه مبلغ آپارتمان به قیمت روز و طبق توافق طرفین تعیین می شود. نحوه و زمان پرداخت مبالغ با توافق دو طرف و به صورت مکتوب در قرارداد مبایعه نامه درج می شود.
 اکثر آپارتمان های پیش فروش به صورت تحویل یک تا دوساله فروخته می شوند. به عنوان مثال یک نمونه آپارتمان پیش فروش در کرمان، در محله رضوان با پیش پرداخت 1 میلیارد و 500 میلیون تومان آگهی شده است. این واحد با متراژ 100 متر و با تمام امکانات و 2 خوابه ساخته می شود.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک