خرید آپارتمان در بندرعباس

خرید آپارتمان در بندرعباس

آکادمی آنلاین ساختمان

خرید آپارتمان در بندرعباس

 قبل از خرید آپارتمان در بندرعباس باید بدانید که این شهر یکی از شهرهای تجاری و بندری کشور به شمار می رود که به دلیل تجارت، پتروشیمی و نفت افراد زیادی را جهت سکونت و شغل به سمت خود جذب کرده است. قیمت خرید آپارتمان در بندرعباس دست کمی از قیمت خرید آپارتمان در تهران ندارد براساس آمارهای اقتصادی، بندرعباس یکی از پرهزینه‌ترین و گران‌ترین شهرهای کشور به حساب می آید. 

اگر قصد خرید آپارتمان در بندرعباس را دارید باید از بهترین محله های آن جهت سکونت اطلاعات کافی داشته باشید به عنوان مثال ؛محله بهشت بندر یکی از محله‌های لوکس و گران‌قیمت بندرعباس می باشد. اگر به دنبال خانه‌های ویلایی و آپارتمان‌های لوکس هستید محله بهشت بندر یکی از بهترین گزینه ها می باشد همچنین اطراف خیابان امام خمینی و مصطفی خمینی نیز جزء محله بهشت بندر به حساب می‌آیند. 

از طرف دیگر محله پل خواجو بندر، که میانی‌ترین محله شهر و یکی از برترین محله‌ها به لحاظ امکانات رفاهی و شرایط دسترسی به دیگر نقاط شهر محسوب می شود برای خرید خانه و زندگی بسیار مناسب می باشد. اگر شما بودجه زیادی برای خرید خانه ندارید باید در این محله دنبال خانه مورد نظر خود بگردید. در این محله اغلب خانه ها با متراژهای کوچک، هم برای اجاره و هم برای فروش با قیمت‌های مناسب پیدا می شود.

خرید خانه در بندرعباس

خرید خانه در بندرعباس همانند خرید آپارتمان در مشهد طرفداران خاص خود را دارد. بندر عباس در قسمت جنوب استان هرمزگان قرار گرفته و از سمت شمال به مناطق کوهستانی ، از سمت جنوب به خلیج فارس منتهی می شود . نکته مهمی که باید قبل از خرید خانه در بندرعباس بدانید این است که بندرعباس به دلیل قدمت و مهاجرتی که از گذشته تا به امروز در آن‌ انجام شده، خانه و ویلا‌های گران‌قیمتی در تمام محله‌های خود دارد که در اثر کثرت آن‌ها برخی از مناطق شهر به لوکس بودن مشهور شده‌اند. این شهر به‌ لحاظ جغرافیایی در موقعیت ویژه ای قرار دارد به عنوان مثال نزدیکی به آب‌های آزاد و مسیر ارتباطی کشورهای حاشیه خلیج فارس،اهمیت و ارزش شهر بندر عباس را دوچندان کرده است.

از معروف‌ترین محله‌های بندرعباس مبرای زندگی و سرمایه گذاری می توان به محله‌های، دوهزار، شهید جعفری، سورو، سیدکامل، نایبند، برکه گرد، پشت شهر، سه راه برق، کمربندی، درخت سبز، شاه حسینی، گلشهر، بهشت‌بندر، داماهی، آزادگان، زیباشهر، نخل ناخدا، خواجه عطاء، کوی 22 بهمن، شمیلی‌ها، سرریگ، سیم بالا، شغو (شهرک توحید)، اوزی‌ها، سورو و ششصد دستگاه، امیرآباد وچهارصددستگاه اشاره نمود. شایان به ذکر است که محله برق از قدیمی‌ترین محلات این شهر به شمار می رود.

قیمت خرید آپارتمان در بندرعباس

خرید آپارتمان در بندرعباس با وام

امروزه با توجه به کاهش بودجه و نقدینگی افراد در خرید خانه و همچنین کاهش پیوسته ارزش پول ایران، اغلب مردم به دنبال خرید خانه وام دار هستند. خانه های وام دار مزایا و معایبی دارد. اگر به دنبال خرید آپارتمان در بندرعباس با وام هستید بسیار مهم است که قبل از خرید دانش کافی در رابطه با آن داشته باشید و به بررسی تمامی موارد مرتبط با این نوع خانه ها بپردازید.

 مزیت های بیشماری برای خرید خانه های وام دار وجود دارد که مهمترین آنها را در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد.

  • در خانه های وام دار امکان فروش سریع ملک توسط فروشنده وجود دارد.
  • امکان تسویه بدهی سازنده یا فروشنده مسکن به بانک به واسطه وام تعیین شده روی خانه ها فراهم می باشد.
  • خریدار در هنگام خرید خانه های وام دار به پول نقد کمتری نیاز دارد. 
  • برای خریدار فشار مالی کمتری در هنگام این نوع خانه ها تحمیل می شود یعنی با پرداخت نقدی و اقساطی بهای ملک ایجاد می گردد.

نحوه پرداخت پول در زمان خرید خانه وام دار با معاملات ملکی دیگر متفاوت است. از آنجایی که امکان انتقال وام برای خرید خانه وام دار وجود دارد، خریدار و فروشنده باید با مراجعه به بانک و تکمیل فرم های مربوطه، وام خانه را به نام خریدار انتقال دهند.

بر این اساس، خریدار مبلغی از قیمت ملک را به فروشنده می دهد و مابقی را به صورت قسطی به بانک پرداخت می نماید. شایان به ذکر است که در هنگام انتقال وام با توجه به نوع وام دریافتی، درصدی از مبلغ وام باید یکجا به بانک پرداخت شود که در نهایت از کل مبلغ وام کم می شود.

فروش آپارتمان در بندرعباس

دو نکته مهم در هنگام فروش آپارتمان وجود دارد. برخی نکات مربوط به داخل آپارتمان و وضعیت آن و مستقیما مربوط به مالک است و برخی دیگر به روش فروش واحد مسکونی و نحوه آن بر می‌گردد.

فروش آپارتمان در بندرعباس با کمک وبسایت آقای املاک یک برگ برنده برای شما محسوب می شود. وبسایت تخصصی آقای املاک با امکانات متعدد و خدمات متنوع خود اقدام به فروش آپارتمان شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌نماید.

تهیه عکس و فیلم از آپارتمان، برآورد قیمت کارشناسی ملک، خدمات مشاوره کارشناسان ملکی مجرب و مشاوره حقوقی پلتفرم آقای املاک به شما در فروش ملک خود در اسرع وقت، با قیمت مناسب و تضمین امنیت و سلامت قرارداد کمک می‌نماید. مشاوران املاک و کارشناسان حقوقی در طول فرآیند خرید و فروش آپارتمان همراه شما خواهند بود.

قیمت آپارتمان در بندرعباس

قیمت آپارتمان در بندرعباس همانند قیمت خرید آپارتمان در شیراز یا خرید آپارتمان در اصفهان به عوامل مختلفی مانند سال ساخت ، لوکیشن ، متراژ و امکانات رفاهی آپارتمان و... بستگی دارد. در برخی از محله های بندرعباس قیمت مسکن در هر دو بخش اجاره و خرید به اندازه ای بالاست که برخی از مشتریان و بنگاه های معاملات ملکی، آن را با شهر تهران و یا شهری مانند شیراز مقایسه می کنند.

جهت کسب آگاهی از به روزترین قیمت خرید آپارتمان در بندرعباس می توانید از آگهی های این صفحه بهره مد شوید. همچنین می توانید از به روزترین آگهی های قیمت اجاره آپارتمان در بندرعباس آگاهی یابید.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک