خرید آپارتمان در بندرعباس

خرید آپارتمان در بندرعباس

شماره پشتیبانی

تماس بگیرید

صفحه

1

2

...

83

خرید آپارتمان در بندرعباس

 قبل از خرید آپارتمان در بندرعباس باید بدانید که این شهر یکی از شهرهای تجاری و بندری کشور به شمار می رود که به دلیل تجارت، پتروشیمی و نفت افراد زیادی را جهت سکونت و شغل به سمت خود جذب کرده است. این شهر از سمت شمال به شهرستان حاجی آباد، از سمت شرق به شهرستان های میناب و رودان، از سمت غرب به شهرستان بندر لنگه و از سمت جنوب به خلیج فارس و جزیره قشم منتهی می شود. شهر بندرعباس مرکز شهرستان بندرعباس است. قیمت خرید آپارتمان در بندرعباس دست کمی از قیمت خرید آپارتمان در تهران ندارد براساس آمارهای اقتصادی، بندرعباس یکی از پرهزینه‌ترین و گران‌ترین شهرهای کشور به حساب می آید. 

جهت مشاهده آگهی های خرید ویلا در کیش کلیک کنید.

اگر قصد خرید آپارتمان در بندرعباس را دارید باید از بهترین محله های آن جهت سکونت اطلاعات کافی داشته باشید به عنوان مثال ؛محله بهشت بندر یکی از محله‌های لوکس و گران‌قیمت بندرعباس می باشد. اگر به دنبال خانه‌های ویلایی و آپارتمان‌های لوکس هستید محله بهشت بندر یکی از بهترین گزینه ها می باشد همچنین اطراف خیابان امام خمینی و مصطفی خمینی نیز جزء محله بهشت بندر به حساب می‌آیند. 

از طرف دیگر محله پل خواجو بندر، که میانی‌ترین محله شهر و یکی از برترین محله‌ها به لحاظ امکانات رفاهی و شرایط دسترسی به دیگر نقاط شهر محسوب می شود برای خرید خانه و زندگی بسیار مناسب می باشد. اگر شما بودجه زیادی برای خرید خانه ندارید باید در این محله دنبال خانه مورد نظر خود بگردید. در این محله اغلب خانه ها با متراژهای کوچک، هم برای اجاره و هم برای فروش با قیمت‌های مناسب پیدا می شود.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در کیش کلیک کنید. 

خرید خانه در بندرعباس

خرید خانه در بندرعباس همانند خرید آپارتمان در مشهد طرفداران خاص خود را دارد. بندر عباس در قسمت جنوب استان هرمزگان قرار گرفته و از سمت شمال به مناطق کوهستانی ، از سمت جنوب به خلیج فارس منتهی می شود . نکته مهمی که باید قبل از خرید خانه در بندرعباس بدانید این است که بندرعباس به دلیل قدمت و مهاجرتی که از گذشته تا به امروز در آن‌ انجام شده، خانه و ویلا‌های گران‌قیمتی در تمام محله‌های خود دارد که در اثر کثرت آن‌ها برخی از مناطق شهر به لوکس بودن مشهور شده‌اند.

اگر برای خرید خانه در بندرعباس مصمم هستید بد نیست بدانید که این شهر به‌ لحاظ جغرافیایی در موقعیت ویژه ای قرار دارد به عنوان مثال نزدیکی به آب‌های آزاد و مسیر ارتباطی کشورهای حاشیه خلیج فارس،اهمیت و ارزش شهر بندر عباس را دوچندان کرده است.

از معروف‌ترین محله‌ها جهت خرید خانه در بندرعباس می توان به محله‌های، دوهزار، شهید جعفری، سورو، سیدکامل، نایبند، برکه گرد، پشت شهر، سه راه برق، کمربندی، درخت سبز، شاه حسینی، گلشهر، بهشت‌بندر، داماهی، آزادگان، زیباشهر، نخل ناخدا، خواجه عطاء، کوی 22 بهمن، شمیلی‌ها، سرریگ، سیم بالا، شغو (شهرک توحید)، اوزی‌ها، سورو و ششصد دستگاه، امیرآباد وچهارصددستگاه اشاره نمود. شایان به ذکر است که محله برق از قدیمی‌ترین محلات این شهر به شمار می رود.

جهت مشاهده آگهی هایخرید آپارتمان در قشموخرید ویلا در قشم کلیک کنید. 

قیمت خرید آپارتمان در بندرعباس

خرید آپارتمان در بندرعباس با وام

امروزه با توجه به کاهش بودجه و نقدینگی افراد در خرید خانه و همچنین کاهش پیوسته ارزش پول ایران، اغلب مردم به دنبال خرید خانه وام دار هستند. خانه های وام دار مزایا و معایبی دارد. اگر به دنبال خرید آپارتمان در بندرعباس با وام هستید بسیار مهم است که قبل از خرید دانش کافی در رابطه با آن داشته باشید و به بررسی تمامی موارد مرتبط با این نوع خانه ها بپردازید.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در کرمان کلیک کنید. 

 مزیت های بیشماری برای خرید خانه در بندرعباس با وام وجود دارد که مهمترین آنها را در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 • در خانه های وام دار امکان فروش سریع ملک توسط فروشنده وجود دارد.
 • امکان تسویه بدهی سازنده یا فروشنده مسکن به بانک به واسطه وام تعیین شده روی خانه ها فراهم می باشد.
 • خریدار در هنگام خرید خانه های وام دار به پول نقد کمتری نیاز دارد. 
 • برای خریدار فشار مالی کمتری در هنگام این نوع خانه ها تحمیل می شود یعنی با پرداخت نقدی و اقساطی بهای ملک ایجاد می گردد.

نحوه پرداخت پول در زمان خرید خانه وام دار با معاملات ملکی دیگر متفاوت است. از آنجایی که امکان انتقال وام برای خرید خانه وام دار وجود دارد، خریدار و فروشنده باید با مراجعه به بانک و تکمیل فرم های مربوطه، وام خانه را به نام خریدار انتقال دهند.

بر این اساس، خریدار مبلغی از قیمت ملک را به فروشنده می دهد و مابقی را به صورت قسطی به بانک پرداخت می نماید. شایان به ذکر است که در هنگام انتقال وام با توجه به نوع وام دریافتی، درصدی از مبلغ وام باید یکجا به بانک پرداخت شود که در نهایت از کل مبلغ وام کم می شود.

خرید خانه اقساطی در بندرعباس

خرید خانه اقساطی در بندرعباس ، یکی از راه هایی است که می توان برای خانه دار شدن و سرمایه گذاری کردن انجام داد. در زمان خرید خانه اقساطی در بندرعباس باید چند نکته را در جهت قرارداد بستن و شرایط لازم حقوقی مد نظر قرار داد. خرید خانه اقساطی در بندرعباس می تواند برای افرادی که در حال حاضر توانایی خرید به صورت کامل را ندارند، بسیار جذاب باشد و مورد استقبال قرار بگیرد. اما این نکته نیز قابل توجه است که خرید قسطی ملک علاوه بر مزایا می تواند معایبی نیز به همراه داشته باشد. به عنوان مثال ممکن است فروشنده و خریدار در زمان خرید به اختلاف های متفاوتی در خصوص نوع سند زدن، زمان سند زدن، تحویل ملک، مصالح به کار رفته شده و ... مواجه شوند. یا اینکه در زمان پیش خرید به دلیل ساخته نشدن کامل ملک، ممکن است نقص های ملک به طور دقیق شناسایی نشود.

در هنگام خرید خانه اقساطی در بندرعباس بهترین کار این است که بودجه خود را مورد بررسی قرار داده و سپس اقدام به خرید و دریافت وام نمائید.

فروش آپارتمان در بندرعباس

دو نکته مهم در هنگام فروش آپارتمان در بندرعباس وجود دارد. برخی نکات مربوط به داخل آپارتمان و وضعیت آن و مستقیما مربوط به مالک است و برخی دیگر به روش فروش واحد مسکونی و نحوه آن بر می‌گردد.

فروش آپارتمان در بندرعباس با کمک وبسایت آقای املاک یک برگ برنده برای شما محسوب می شود. وبسایت آقای املاک با امکانات متعدد و خدمات متنوع خود اقدام به فروش آپارتمان شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌نماید.

تهیه عکس و فیلم از آپارتمان، برآورد قیمت کارشناسی ملک، خدمات مشاوره کارشناسان ملکی مجرب و مشاوره حقوقی پلتفرم آقای املاک به شما در فروش آپارتمان در بندرعباس در اسرع وقت، با قیمت مناسب و تضمین امنیت و سلامت قرارداد کمک می‌نماید. مشاوران املاک و کارشناسان حقوقی در طول فرآیند خرید و فروش آپارتمان همراه شما خواهند بود.

فروش آپارتمان در آزادگان بندرعباس 

اگر در سایت های ملکی به دنبال آگهی های فروش آپارتمان در آزادگان بندرعباس هستید باید در ابتدا  بودجه خود را مشخص کرده و بعد از آن به دنبال جستجوی آپارتمان در این منطقه باشید با این کار سریع تر به خانه دلخواه خود دست پیدا خواهید کرد. همچنین آگاهی کامل از این محله در هنگام جستجوی آگهی های فروش آپارتمان در آزادگان بندرعباس بی ضرر نیست. به عنوان مثال محله آزادگان در استان هرمزگان و در محدوده‌ی شرقی شهر بندرعباس واقع شده است. این محله از سمت شمال با بلوار آزادگان، از سمت شرق با بلوار تابدار، از سمت جنوب با خیابان آزادگان و از ست غرب با بلوار نواب صفوی محدود شده است و با محله‌های ‌منطقه نظامی، فرودگاه قدیم، شهرک آزاد شهر، زیباشهر، نایبند شمالی مجاورت دارد.

علاوه بر این از اماکن مهم تفریحی این محله می‌توان به بوستان اشاره کرد. تعداد خرید و فروش آپارتمان در آزادگان بندرعباس امروزه بسیار افزایش پیدا کرده است چرا که این محله ، محله ای آرام و رو به رشد می است که برای سرمایه گذاری های ملکی بسیار مناسب می باشد. فاصله این محله تا دریا حدود 10 دقیقه می باشد. از مهم ترین مراکز دولتی این محله می توانیم به اداره برق ناحیه 4، اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان، اداره کل بیمه سلامت استان هرمزگان و... می باشد.

پیش فروش آپارتمان در بندرعباس 

پیش فروش آپارتمان در بندرعباس مستلزم رعایت چندین نکته مهم می باشد. در سال‌های اخیر با توجه به افزایش قیمت آپارتمان در کنار کاهش قدرت خرید مشتریان، قراردادهای پیش فروش آپارتمان در بندرعباس از رونق بسیاری برخوردار شدند، همراه با افزایش قراردادهای پیش فروش مسکن، دعواهای حقوقی مرتبط با آن نیز رشد چشمگیری داشته است. 

یکی از نکات مهم در هنگام پیش فروش آپارتمان در بندرعباس این است که فروشنده بعد از دریافت پروانه‌ی ساختمان از شهرداری و تنظیم شناسنامه‌ی فنی مستقل برای هر واحد آپارتمان که مشخصات و جزئیات کامل درج شده است، اقدام به درج آگهی و تبلیغات می‌کند. همچنین در زمان پیش‌ فروش آپارتمان، تمام مراحل باید در دفاتر اسناد رسمی انجام شود و عقد قرارداد و قولنامه‌ی صرف در بنگاه‌ها و مشاوران املاک کافی نیست.

قیمت آپارتمان در بندرعباس

قیمت آپارتمان در بندرعباس همانند قیمت خرید آپارتمان در شیراز یا خرید آپارتمان در اصفهان به عوامل مختلفی مانند سال ساخت ، لوکیشن ، متراژ و امکانات رفاهی آپارتمان و... بستگی دارد. در برخی از محله های بندرعباس قیمت مسکن در هر دو بخش اجاره و خرید به اندازه ای بالاست که برخی از مشتریان و بنگاه های معاملات ملکی، آن را با شهر تهران و یا شهری مانند شیراز مقایسه می کنند.

جهت کسب آگاهی از به روزترین قیمت خرید آپارتمان در بندرعباس می توانید از آگهی های این صفحه بهره مند شوید. همچنین می توانید از به روزترین آگهی های قیمت اجاره آپارتمان در بندرعباس آگاهی یابید.

قیمت خانه در بندرعباس

قیمت خانه در بندرعباس به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. عواملی از جمله لوکیشن ( محله، خیابان، کوچه)، جهت ملک ، متراژ، طبقه، سال ساخت ، چشم انداز و امکاناتی نظیر آسانسور، پارکینگ، انباری ، نگهبانی، سرایداری و... تمام این موارد بر روی قیمت خانه در بندرعباس تاثیرگذارند. بر اساس آگهی های منتشر شده وبسایت آقای املاک در بهمن ماه 1402 قیمت خانه در بندرعباس بدین شرح می باشد:

آپارتمان 100 متری واقع در الهیه جنوبی، دو خواب، دارای پارکینگ، 16 سال ساخت، طبقه دوم بدون آسانسور ، فول بازسازی و... متری ۲۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان، معادل ۲,۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.

همچنین یک واحد مسکونی 75 متری واقع در بلوار دانشگاه ، دو خواب، ساخت 1385، دارای آسانسور، انباری ، طبقه دوم ، متری ۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان، معادل ۲,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ در بازار مسکن قیمت گذاری شده است.

قیمت خانه در گلشهر بندرعباس

قیمت خانه در گلشهر بندرعباس نیز به لوکیشن ( گلشهر شمالی یا جنوبی) ، سال ساخت، متراژ، طبقه ، متریال به کار رفته و امکاناتی مانند آسانسور، انباری، پارکینگ و... رابطه مستقیمی دارد. در حقیقت قیمت خانه در گلشهر بندرعباس نسبت به این موارد مشخص می شود در نتیجه نمی توان قیمت ثابتی را رای این محله تعیین کرد. طبق آگهی های منتشر شده در بهمن ماه 1402 قیمت خانه در گلشهر بندرعباس اینگونه می باشد:

آپارتمان 135 متری، 3 خواب، واقع در گلشهر جنوبی ، ساخت ۱۴۰۲، طبقه 3 ، دارای آسانسور، انباری، پارکینگ ، متری ۴۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ، معادل ۶٬۰۷۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.


سوالات متداول

 • خرید آپارتمان در بندرعباس چه قیمتی دارد؟

  قیمت خرید آپارتمان در بندرعباس به لوکیشن، متراژ، سال ساخت و ... بستگی دارد و نسبت به این موارد متفاوت است. در بهمن ماه 1402 قیمت خرید آپارتمان در بندرعباس بدین شرح است: آپارتمان 100 متری واقع در الهیه جنوبی، دو خواب، دارای پارکینگ، 16 سال ساخت، طبقه دوم بدون آسانسور ، فول بازسازی و... متری ۲۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان، معادل ۲,۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.

 • قیمت خرید خانه در بندرعباس چند است؟

  قیمت خرید خانه در بندرعباس فرق زیادی با تهران و کرج ندارد به عنوان مثال در بهمن ماه 1402 قیمت خرید خانه در بندرعباس در محله گلشهر جنوبی، 135 متری، 3 خواب، نوساز ، طبقه 3 ، دارای آسانسور، انباری، پارکینگ ، متری ۴۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ، معادل ۶٬۰۷۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد.

 • قیمت آپارتمان در بندرعباس چگونه است؟

  قیمت آپارتمان در بندرعباس در هر دو بخش اجاره و خرید به اندازه ای بالاست که برخی از مشتریان و بنگاه های معاملات ملکی، آن را با شهر تهران و یا شهری مانند شیراز مقایسه می کنند. به عنوان مثال در بهمن ماه 1402 برای یک واحد مسکونی 123 متری، سه خوابه، نوساز واقع در بهشت بندر، طبقه 3 ، دارای آسانسور و پارکینگ باید متری ۴۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ، معادل ۵٬۵۳۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک