خرید آپارتمان در یزد

خرید آپارتمان در یزد

صفحه

1

2

...

62

خرید آپارتمان در یزد

برای خرید آپارتمان در یزد همانند خرید آپارتمان در تهران، انتخاب های زیادی دارید چون شهر یزد، از نظر محله و قیمت تنوع زیادی دارد. شهر یزد دارای بخش تاریخی و سنتی و بخشی مدرن با آپارتمان و خانه های جدید است. محدوده تاریخی شهر در آثار میراث فرهنگی یونسکو ثبت شده و امکان ساخت و ساز ندارد. اگر برای خرید آپارتمان در یزد به دنبال واحدهای شیک و خیلی زیبا هستید محله های پرطرفدار و گران یزد، عالی هستند. خرید آپارتمان در یزد در محله های صفاییه یزد و بلوار جمهوری، قیمت بالاتر و کیفیت بهتری دارد. اگر قصد خرید آپارتمان در یزد را دارید می توانید به سایت آقای املاک مراجعه کنید و لیست به روز ترین آگهی ها را مشاهده کنید.

جهت مشاهده آگهی های اجاره آپارتمان در یزد کلیک کنید. 

خرید خانه در یزد

یکی از بهترین خریدهای املاک در یزد چه برای سکونت و چه برای سرمایه گذاری، خرید خانه در یزد است. با خرید خانه های ویلایی قدیمی و انجام بازسازی می توانید در آن زندگی کنید یا خانه را اجاره دهید. در هر صورت به دلیل رشد بیشتر قیمت زمین و ملک، خرید خانه در یزد، سودآوری خوبی دارد.
 بازسازی یک خانه قدیمی به صورت جزئی و ظاهری یا به طور کلی و تعویض لوله کشی ها، سیم کشی ها، تغییر تیغه های داخلی انجام می شود. اگر بعد از خرید خانه قدیمی به صورت اصولی و شیک، آن را بازسازی کنید، ارزش و قیمت ملک را بالاتر برده اید. 

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در کرمان کلیک کنید. 
خرید خانه در یزد در مناطق نوساز شهر هم مزیت های دیگری دارد. محله های رو به رشد زیادی در یزد وجود دارند که خانه های ویلایی و جدید دارند. خانه نوساز در این محله ها با استانداردها و مصالح به روز و معماری زیبا ساخته می شود. اغلب خانه های نوساز دارای مهندسین سازه و معماری حرفه ای هستند که بهترین طرح ها را ارائه می دهند. حتی بعضی از این خانه های ویلایی به نام سازنده برند خود معروف هستند که خود باعث با ارزش شدن ملک می شود.

اگر مالک هستید و قصد فروش آپارتمان خود را دارید می توانید برای قیمت گذاری ملک خود از آقای املاک کمک بگیرید. آقای املاک به 4 روش جدید بر اساس جدید ترین روش ها ملک شما را قیمت گذاری خواهد کرد. 

خرید-خانه-در-یزد

خرید خانه در یزد با قیمت مناسب

برای خرید خانه در یزد با قیمت مناسب می توانید به سراغ بعضی محله ها بروید. محله های دارای خانه با قمیت مناسب، محله سید گل سرخ، محله کسنویه، محله چاه ملکی، آزاد شهر، امام شهر، خیابان امام خمینی، حسن آباد مشیر، بلوار دهه فجر هستند. این محله ها دارای خانه ها و آپارتمان های با قیمت کمتر از مناطق دیگر است که با بودجه کم هم قابل خرید هستند. 

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در شیراز کلیک کنید. 

قیمت آپارتمان در یزد

قبل از خرید آپارتمان در یزد، قیمت ها را بررسی و با هم مقایسه کنید. قیمت آپارتمان در یزد، در درجه اول به محله و موقعیت مکانی آن بستگی دارد. گاهی حتی یک خیابان و کوچه نسبت به بقیه محله قیمت بیشتری دارد. برای خرید آپارتمان در یزد، قیمت ها را بر اساس متر مربعی مقایسه کنید. آپارتمان هایی که امکانات اصلی مانند پارکینگ، آسانسور و انباری ندارند، قیمت پایین تری دارند. میانگین قیمت آپارتمان های یزد در بهمن 1402، از متری 20 میلیون تا متری 60 میلیون تومان است.
یکی از آپارتمان های آگهی شده در بهمن 1402، با قیمت مناسب متری 22 میلیون و 500 هزار تومان است. این واحد 100 متری، دو خوابه، ساخت 1394 و امکانات کامل است. قیمت کل این آپارتمان، 2 میلیارد و 250 میلیون تومان است.
قیمت آپارتمان لاکچری در یزد و در محله صفاییه که نوساز باشد، میانگین متری 40 میلیون تا 80 میلیون است. البته قیمت آپارتمان ها در هر محله با توجه به امکانات یا طراحی خاص یا منحصر به فرد آن ممکن است بیشتر باشد.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در اصفهان کلیک کنید. 

خرید خانه در صفاییه یزد

خرید خانه در صفاییه یزد، بسیار پرطرفدار است. یکی از محله های شیک و مرغوب یزد برای خرید خانه، صفاییه است. این محله دارای آپارتمان ها و خانه های ویلایی گران قیمت و منحصر به فرد است. برای خرید خانه در صفاییه یزد، می توانید میدان کاج، خیابان های ملاصدرا، خیابان میرداماد، کوی اساتید، خیابان شهیدان نیرنگ، خیابان جهاد و خیابان وزیری را انتخاب کنید. همچنین  بلوار دانشگاه، بلوار صیاد شیرازی، خیابان منتظر فرج، خیابان تیمسار فلاحی و خیابان جواد الائمه از خیابان های اصلی برای خرید خانه در صفاییه هستند. 
خرید خانه در صفاییه یزد شامل خانه های ویلایی یا آپارتمان های قدیمی و نوساز است. بافت اصلی محله صفاییه یزد مدام در حال نوسازی و ساخت و سازهای جدید است. به غیر از بافت اصلی، اطراف صفاییه هم شهرک هایی تازه تاسیس و در حال ساخت وجود دارد. برای خرید آپارتمان در یزد می توانید در این شهرک ها مثل شهرک پردیس، شهرک فراز، شهرک طوبی و شهرک مهرآوران سرمایه گذاری کنید. 

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین وبسایت خرید آپارتمان در ایران

خرید-آپارتمان-در-یزد

خرید آپارتمان لاکچری در یزد

برای خرید آپارتمان لاکچری در یزد، دو محله صفاییه و بلوار جمهوری، ساختمان های نوساز و بسیار زیبایی دارند. این آپارتمان ها بوسیله مهندسان معماری با تجربه و با طراحی نما و داخلی جدید و اصولی ساخته می شوند. علاوه بر این، برای خرید آپارتمان لاکچری در یزد، خیابان کاشانی و خیابان مسکن و شهرسازی یزد هم از مناطق گران و محبوب هستند. 
بعضی از این نماها با الهام گرفتن از نماهای سنتی و با ارزش خانه های قدیمی طراحی و اجرا می شوند. خرید آپارتمان لاکچری در یزد برای اشخاصی که به زیبایی و کیفیت درجه 1 مصالح، ساخت و معماری اهمیت می دهند مناسب است. 
قبل از خرید آپارتمان لاکچری در یزد، حتماً به اعتبار سازنده، نوع و مصالح نمای ساختمان و امکانات داخلی واحد دقت کنید. از نکات مهم در خرید آپارتمان لاکچری در یزد، قیمت متناسب با ساخت و امکانات و متریال مصرفی است. برای تجربه خریدی بهتر با منطقی می توانید از کارشناسی مجازی یا حضوری املاک توسط سایت آقای املاک کمک بگیرید.

پیش فروش آپارتمان در یزد

برای خرید خانه در یزد می توانید به دنبال واحدهای پیش فروش باشید. پیش فروش آپارتمان در یزد، راهکاری قانونی با هدف تامین مالی برای سازنده های املاک نوساز است. آگهی پیش فروش آپارتمان در یزد را ممکن است در مناطق مختلف یزد پیدا کنید. این واحدها معمولاً به صورت 30 درصد پیش پرداخت و مابقی به صورت توافقی یا قسطی فروخته می شود. 
پیش فروش آپارتمان در یزد اگر طبق اصول قانونی انجام شود، هم برای مالک و هم برای خریدار پربازده است. خریدار آپارتمان به دلیل نداشتن نقدینگی به اندازه قیمت کل واحد، در واقع آپارتمان نوساز را به صورت اقساط می خرد. قبل از مبایعه نامه و پرداخت پول، قرارداد را از نظر زمان تحویل، جنس مصالح، نوع ساخت، معماری و جزییات داخلی و خارجی ساختمان بررسی کنید. 
محله های بلوار جمهوری، کاشانی، بلوار قندی، محله مهرآوران و رزمندگان از مناطق خوب برای خرید واحد پیش فروش در یزد است.

خرید آپارتمان وام دار در یزد

یکی از روش های اقتصادی برای خرید خانه در یزد، خرید آپارتمان وام دار است. برای خرید آپارتمان وام دار در یزد، معمولاً یک دوم تا یک سوم قیمت را نقد پرداخت می کنید. مابقی مبلغ آپارتمان به صورت اقساط وام مسکن و با سود 18 درصد سالانه پرداخت می شود. برای خرید آپارتمان وام دار یزد می توانید با توجه به بودجه خود، در محله های متوسط دنبال موردهای مناسب بگردید. محله های با قیمت مناسب مثل خیابان امام خمینی برای خرید آپارتمان در یزد برای اکثر افراد مناسب است.

فروش آپارتمان در یزد

برای فروش آپارتمان در یزد با توجه به قیمت محله و امکاناتی که واحد دارد، قیمت گذاری انجام می شود. یکی از مهمترین نکات در فروش آپارتمان، کارشناسی و بررسی مزایا و معایب ملک است. قبل از قیمت گذاری، بهتر است، از یک مشاور املاک خبره بخواهید از واحد شما بازدید کند. مشاور املاک با در نظر گرفتن همه نکات از جمله نوع ساختمان، کوچه یا خیابان، سن بنا و امکانات آن، قیمت را تعیین می کند. 
برای فروش آپارتمان، توجه به تمیزی داخل واحد و رفع ایرادات آن هم بسیار مهم است. یکی از بخش هایی که تاثیر زیادی در جلب نظر مشتری دارد، آشپزخانه است. در صورت داشتن بودجه محدود، بازسازی را محدود به آشپزخانه و نقاشی واحد کنید.
برای فروش آپارتمان در یزد، می توانید از طریق مشاورین املاک معتبر و سایت آقای املاک، واحد خود را ثبت 
کرده و بفروشید.

قیمت خانه در صفاییه یزد

خرید خانه در یزد با توجه به شرایط ساخت و مخصوصاً منطقه ملک، قیمت متفاوتی دارد. بعضی محله ها مانند صفاییه یزد و بلوار جمهوری، خانه ها و آپارتمان های گرانتری دارد. به عنوان مثال یک واحد 102 متری که ساخت سال 1388 و در صفاییه قرار دارد، در بهمن 1402، متری 35 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. یعنی برای خرید این آپارتمان در صفاییه حدود 3 میلیارد و پانصد هزار تومان باید پرداخت کرد. واحد مذکور با امکانات کامل، طبقه 3 و بازسازی شده است.
در سایت آقای املاک، یک واحد 114 متری در خیابان شهید قندی محله صفاییه، در بهمن 1402 با قیمت متری 34 میلیون آگهی شده است. این واحد با امکانات کامل، 2 خواب، ساخت 1396 و دارای بالکن است. برای خرید خانه در یزد  و دسترسی به آگهی های بیشتر در محله صفاییه می توانید به سایت آقای املاک مراجعه کنید.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک