صفحه

1

2

...

11

خرید آپارتمان در مشهد نزدیک حرم

ممکن است که برخی از ساکنین شهر مشهد و یا زائرین به این موضوع فکر کرده باشید که برای خرید آپارتمان در مشهد نزدیک حرم اقدام کنند تا رفت و آمد به حرم برای آنها راحت تر شود. در حقیقت این امر ممکن است چرا که آپارتمان های متعددی نزدیک به حرم برای عموم مردم وجود دارند که می توانند آن ها را متناسب با بودجه خود خریداری کنند. برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در مشهد کلیک کنید. 

اگر برای خرید آپارتمان در مشهد نزدیک حرم اقدام کرده اید باید گفت که در اطراف حرم خیابان‌ های متعددی وجود دارد. این خیابان ‌ها دارای تمامی امکانات و خدمات شهری می‌ باشند که تمام آن‌ ها به حرم می‌ رسند. این خیابان ها معمولا جزء بافت قدیمی شهر محسوب می‌ شوند و در بیشتر مناطق شکل قدیمی خود را حفظ کردند. اما در بعضی از آن‌ ها آپارتمان‌ هایی با بافت نوساز و مدرن ساخته شده است و به همین دلیل افراد ترغیب می‌ شوند تا برای خرید آپارتمان در مشهد نزدیک حرم اقدام کنند.

خرید آپارتمان در مشهد نزدیک حرم مزایای مختلفی دارد. یکی از این مزیت ها این است که شما با خرید آپارتمان در این منطقه می‌ توانید به حرم بسیار نزدیک باشید. همچنین اگر در شهر دیگری زندگی می‌ کنید و خرید آپارتمان در مشهد نزدیک حرم را انجام داده ‌اید، همیشه جایی برای ماندن در مشهد دارید. همچنین در این محله‌ ها انواع امکانات رفاهی وجود دارند که مایحتاج زندگی ساکنین را فراهم می کنند.

جهت کارشناسی آنلاین ملک خود کلیک کنید. 

خرید آپارتمان در نزدیک حرم مشهد

خرید خانه در مشهد نزدیک حرم

هنگام خرید خانه در مشهد نزدیک حرم باید به چند نکته توجه کرد. به طور مثال باید به بافت آپارتمان (نوساز بودن یا قدیمی بودن) آن توجه کرد، چرا که این منطقه جزء باقت قدیمی شهر محسوب می شود که ممکن است در آینده برای خانه مشکل پیش آید. همچنین باید به سند خانه نیز توجه ویژه ای کرد. سند حتما باید قطعی و تک برگی باشد و قولنامه ای نباشد. اگر به دنبال خرید خانه در مشهد نزدیک حرم هستید در زیر برخی از خیابان ‌های مناسب جهت خرید خانه در مشهد نزدیک حرم را معرفی کرده ایم. 

خیابان طبرسی

خیابان طبرسی یکی از محله های محبوب جهت خرید خانه در مشهد نزدیک حرم به شمار می رود. این خیابان دارای مغازه های زیاد و آپارتمان های مدرن و متعددی است. خیابان طبرسی تقریبا شلوغ است اما برای خرید آپارتمان گزینه مناسبی می باشد.

خیابان امام رضا

یکی از بهترین خیابان های مشهد برای خرید خانه در مشهد نزدیک حرم (بلوار امام رضا) است. این بلوار به یکی از درب های اصلی حرم می رسد و در آن انواع هتل و رستوران مشاهده می شود. اما آپارتمان های زیادی نیز ساخته شده اند که می توانید آن ها را خریداری کنید. خرید آپارتمان در خیابان امام رضا مشهد نیز به راحتی انجام می شود.

خیابان شیرازی

علاوه بر خیابان امام رضا ، یکی از بهترین خیابان ‌های لوکس و مدرن جهت خرید خانه در مشهد نزدیک حرم خیابان شیرازی است. شما می‌ توانید آپارتمان‌ های بسیار زیبا و با امکانات عالی را در این خیابان خریداری کنید. در خیابان شیرازی تمامی امکانات برای ساکنین فراهم است و تمام نیازهای شما برطرف می‌ شود.

خیابان نواب صفوی

از دیگر گزینه های مناسب جهت خرید خانه در مشهد نزدیک حرم که دارای تمامی امکانات است و امکان خرید آپارتمان در آن فراهم می‌ باشد، خیابان نواب صفوی است. این محله تمام امکانات لازم برای زندگی را در اختیار دارد و با اینکه دارای بافت قدیمی می باشد اما آپارتمان‌ های مدرنی نیز در ساخته شده است. شما می‌توانید آپارتمان‌ های مناسبی نسبت به بودجه‌ خود در این محله پیدا کنید.

خرید سوئیت در مشهد نزدیک حرم 

پیش از خرید سوئیت در مشهد نزدیک حرم یا در هر کجایی از شهر ایران، نخستین نکته ای که باید به آن توجه کرد، قیمت سوئیت در آن منطقه و نکته مهم دیگر میزان احتمالی پیشرفت آن منطقه است. با توجه به پیشرفت روزافزون شهر مشهد، مناطق متعددی نظیر؛ منطقه قاسم آباد و به ویژه منطقه الهیه را می توان به عنوان گزینه ای مناسب برای خرید سوئیت در مشهد نزدیک حرم انتخاب نمود.

یکی دیگر از نکات بسیار مهم در انتخاب خرید سوئیت در مشهد نزدیک حرم  ،میزان ساخت و ساز چه ساختمانی و چه افتتاح امکاناتی نظیر مترو یا قطار شهری است که می تواند بسیار در انتخاب شما تاثیر گذار باشد که مناطقی مانند بلوار فکوری یا بلوار نماز و مناطق اطراف، در زمره این مناطق می باشند.

خرید خانه ارزان در مشهد نزدیک حرم

امروزه به دلیل شرایط اقتصادی حاکم در کشور برخی از افراد به دنبال خرید خانه ارزان در مشهد نزدیک حرم می باشند. در شهر مشهد که یکی از بزرگ ترین شهر های کشور ایران به حساب می آید نیز محله هایی وجود دارد که به نسبت دیگر مناطق شهر دارای خانه های ارزان قیمت می باشند. به عنوان مثال کوی امیرالمؤمنین از محله های نزدیک به در ضلع شرقی حرم مطهر امام رضا (ع) است که گزینه مناسبی برای خرید خانه ارزان در مشهد نزدیک حرم به شمار می رود. این محله نیز جزء مناطق ارزان قیمت مشهد محسوب می شود. شایان به ذکر است که بوستان گل افشان و سالن ورزشی شهدای مدافع حرم در این محله قرار دارند.

پیش فروش آپارتمان مشهد نزدیک حرم

آپارتمان های نزدیک به حرم همانند دیگر مناطق شهر مشهد پیش فروش می شوند. بدین صورت که معمولا هنگامی که فردی یا پیمانکاری آپارتمان‌ هایی را می‌ سازد واحد های آن را قبل از اینکه تمام شود پیش فروش کنند. شما می‌ توانید برای این کار در مشارکت در ساخت شرکت کنید و یا این که آپارتمان را از قبل خریداری کنید و زمانی که آماده شد در آن ساکن شوید.

برای اطلاع از پیش فروش آپارتمان مشهد نزدیک حرم ، می‌ توانید به سراغ آگهی های منتشر شده در وبسایت آقای املاک بروید و از شرایط پیش فروش آپارتمان ها مطلع شوید. هم چنین کارشناسان ما نیز می‌ توانند در پیش فروش آپارتمان مشهد نزدیک حرم به شما کمک کنند. 

قیمت آپارتمان در مشهد نزدیک حرم

با توجه به آنکه زمین‌ های اطراف حرم و محله‌ های واقع در آن معمولا متقاضیان بسیاری برای خرید خانه دارند، دارای امکانات خوبی نیز هستند، بنابراین قیمت آپارتمان در مشهد نزدیک حرم تقریبا بالا است. اما باز هم در بین آن ها خانه‌ هایی پیدا می‌ شود که قیمت‌ های مناسب‌ تری دارند. البته قیمت آپارتمان در مشهد نزدیک حرم متنوع است و به پارامترهای متعددی از جمله سال ساخت، سن بنا، متراژ، لوکیشن و ... بستگی دارد. به عنوان مثال در فروردین ماه 1403 قیمت آپارتمان در مشهد نزدیک حرم بر اساس آگهی های منتشر شده آقای املاک بدین شرح می باشد:

آپارتمان 115 متری، دو خواب، ساخت 1402، طبقه 4، دارای آسانسور، پارکینگ و انباری، تراس، متری 65 میلیون تومان معادل با 7 میلیارد و 475 میلیون تومان معامله می شود.

همچنین آپارتمان 65 متری، واقع در خیابان امام رضا، دو خواب، ساخت 1401، طبه 2 از 4، دارای تراس پارکینگ، انباری، آسانسور متری 70 میلیون تومان، برابر با 4 میلیارد و 550 میلیون قیمت گذاری شده اس.

قیمت خانه مشهد نزدیک حرم

قیمت خانه مشهد نزدیک حرم متغیر است چرا که به عوامل مختلفی از جمله، لوکیشن،متراژ، طبقه، سال ساخت و... بستگی دارد و این عوامل تعیین کننده قیمت خانه مشهد نزدیک حرم هستند. طبق آگهی های ثبت شده پلتفرم آقای ملاک قیمت خانه مشهد نزدیک حرم در فروردین ماه 1403 بدین صورت می باشد:

آپارتمان 90 متری ، ملک جنوبی ،دو خواب ،تک واحدی ،نزدیک به حرم مطهر ، دارای سند تک برگ ، پارکینگ اختصاصی ، آسانسور ،انباری، تراس، ساخت 1398، دسترسی نزدیگ به BRT و مترو ، طبقه 3 از 4، هر متر مربع ۴۴٬۴۴۴٬۰۰۰ تومان، برابر با ۴٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک