آموزش فروش املاک در اینستاگرام با استاد احمد کلاته

آموزش فروش املاک در اینستاگرام با استاد احمد کلاته

خرید این دوره
 1. آموزش فروش املاک در اینستاگرام

  1. قسمت اول

   0:17:45
   نمایش
  2. قسمت دوم

   0:13:07
   نمایش
  3. قسمت سوم

   0:10:01
   نمایش

آموزش املاک اینستاگرام

اینستاگرام یک پلتفرم رایگان است که به شما این امکان را می دهد تا لیست ها، تخصص و نتایج خود را برخلاف پلتفرم های دیگر به نمایش بگذارید. همچنین از این پلتفرم به طور مرتب توسط خریداران احتمالی خانه، صاحبان خانه هایی که به دنبال فروش هستند و حتی سرمایه گذاران خارج از شهر بازدید می شود. مهمتر از همه این است که اینستاگرام بسیار بصری می باشد به گونه ای که می توانید از اهمیت عکاسی یا فیلم برداری در هنگام فروش خانه از آن نهایت استفاده را ببرید.

اما برای استفاده حداکثری از این شبکه اجتماعی، باید فراتر از لیست های خود و اخیراً فروخته شده بروید. در اینجا چند نکته برای تسلط بر بازاریابی املاک در اینستاگرام همراه با نمونه های درجه یک برای شما عزیزان آورده شده است.

آموزش فروش املاک در اینستاگرام 

نحوه فروش املاک و مستغلات در اینستاگرام برای هر مشاور املاکی که به دنبال گسترش شبکه خود و فروش املاک بیشتر است، بسیار ضروری است. این دوره اطلاعات دقیقی در مورد نحوه جذب مشتری و رشد شبکه خود از طریق اینستاگرام برای فروش املاک و مستغلات ارائه می دهد. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه از املاک و مستغلات خود عکس ها و فیلم های شگفت انگیز بهره بگیرید و از قدرت اینستاگرام استفاده کنید، این دوره برای شما بسیار مناسب خواهدبود.

بیشتر بخوانید: صفر تا صد آموزش بازاریابی در اینستاگرام ؛ویژه آژانس ها و مشاوران املاک

اینستاگرام بر روی محتوای مبتنی بر عکس و ویدیو اجرا می‌شود،پ و آن را برای نمایش خواص خیره‌کننده و بازاریابی کسب و کار املاک شما مناسب می‌سازد. وقتی صحبت از بازاریابی املاک و مستغلات در اینستاگرام می شود، بهترین بخش این است که شما مجبور نیستید چیزی را اختراع کنید. کافیست نگاهی به کارهایی که مشاوران املاک دیگر در اینستاگرام انجام می‌دهند بیندازید؛ با این کار الهام‌های زیادی برای شروع سفر خود دریافت خواهید کرد.

به عنوان یک مشاور املاک، شما بهتر از هر کسی می‌دانید که افشای کلمه برای فروش طبیعت دوم است و با بازاریابی در اینستاگرام بیش از هر زمان دیگری این شانس را دارید که به صدها خریدار در سطح های محلی و جهانی دسترسی پیدا کنید.

 • تقریبا ۴۰ درصد از کاربران اینستاگرام دارای درآمد قابل تصرف بالایی می باشند.
 • بازده تبلیغات در اینستاگرام ۲.۸ برابر بیشتر از هر پلتفرم بازاریابی دیگری است.
 • شما می توانید مستقیماً به مشتریان احتمالی در اینستاگرام پیام دهید.
 • اینستاگرام یک نمونه کار دیجیتال عالی برای مشتریان شما محسوب می شود تا به واسطه آن سابقه کاری و همچنین دستاوردهای شما را بررسی کنند.

بنابراین، چگونه می توانید از این پلتفرم نامی برای خود ایجاد کنید؟

بیشتر بخوانید: بازاریابی فروش ملک ؛۱۲استراتژی بازاریابی املاک جهت توسعه در تجارت

احمد كلاته كيست

احمد کلاته یکی از افراد مشهور در اکوسیستم فروش اینترنتی ایران است که تا به امروز توانسته آموزش‌های مختلفی را در زمینه فروش ارائه دهد.احمد کلاته مدیریت اولین سایت فروش محصولات هیدرولیکی‌ در سال ۸۸ از آن خود کرد. از طرفی مدیریت آکادمی آموزش دیجیتال مارکتینگ را بر عهده گرفت و به خوبی در توسعه آن ظاهر شد. 

احمد کلاته بیوگرافی

وی متولد سال ۱۳۶۹ در سبزه وار، روستای کلاته عرب است و دارای مدرک لیسانس در رشته مهندسی مکانیک می باشد. وی در اولایل فعالیت خود در اینستاگرام ویدیوهای آموزشی مختلفی را پست می کرد که البته در ابتدا چندان بازخوردی از طرف مخاطبان نداشت اما رفته رفته با تداوم و تبلیغات مداوم توانست به شهرت دست پیدا کند. با گذشت زمان و افزایش حساب کاربری اشخاص در اینستاگرام او چندین ویدیویی آموزشی مانند درآمد بیش از حد از اینستاگرام ساخت و در آنها شروع به تبلیغات کرد او با این کار روز به روز به شهرت خود اضافه کرد.

احمد کلاته بیوگرافی

بنابراین اگر علاقه مند به یادگیری بازاریابی املاک در اینستاگرام هستید و قصد ایجاد پست های اینستاگرام شگفت انگیز در زمینه املاک و مستغلات را دارید در این مقاله، فهرستی از بهترین ویدیوهای آموزشی در زمینه فروش املاک و مستغلات در اینستاگرام توسط استاد احمد کلاته برای شما گردآوری شده است که به واسطه آن می‌توانید برای مدیریت محتوای خود، آن‌ها را دنبال کنید و از آن‌ها استفاده کنید.