دوره آموزش املاک با تدریس مهندس ایمان خدابخش

دوره آموزش املاک با تدریس مهندس ایمان خدابخش

خرید این دوره

دوره آموزش املاک

برای اکثر مشاوران املاک فروش ملک یک زمینه بسیار رقابتی و چالش برانگیز است. یکی از ویژگی هایی که مشاور املاک های پردرآمد را متمایز می کند توانایی آنها در فروش است. اینجاست که آموزش فروش وارد می شود. برای کمک به شما برای تبدیل شدن به یک نماینده پردرآمد، دوره آموزش املاک و لیستی از بهترین برنامه ها را برای شما، گردآوری کرده ایم.

پیش خرید آپارتمان در تهران

دوره آموزشی املاک

توسعه یک جعبه ابزار وسیع، برای موفقیت شما به عنوان یک مشاور املاک امری بسیار مهم است. در اینجا مهارت های کلیدی وجود دارد که برای موفقیت به عنوان یک مشاور املاک به آن نیاز پیدا خواهیدکرد.

مذاکره

چه در حال تسهیل خرید یا فروش یک ملک باشید، داشتن مهارت های مذاکره قوی امری ضروری است. به عنوان مثال باید به دنبال فرصت های آموزش مشاور املاک باشید که شما را با تکنیک های جدید مذاکره آشنا کند. این آموزش ها باید نمونه های واقعی از مذاکره موثر را به شما ارائه دهند تا به موجب آن بتوانید آنچه را که در عمل یاد می گیرید، به وضوخ مشاهده نمائید.

کپی رایتینگ

هنگام فروش ملک، عکاسی خوب به تنهایی یک لیست قوی ایجاد نمی کند. در نتیجه یاد بگیرید که چگونه یک نسخه قانع کننده بنویسید که از مشتری شما "بله" دریافت کند. به دنبال دوره آموزشی املاک باشید که به شما این امکان را می دهد مهارت های نوشتاری خود را بهبود ببخشید و مطالب فوق العاده ای ایجاد کنید.

بیشتر بدانید: آمورش فروش املاک در اینستاگرام با احمد کلاته

کار از طریق ایرادات

رسیدگی به اعتراضات بخشی مشترک از شرح شغل شما به عنوان یک متخصص املاک است. با این حال، مخالفت ها همیشه نباید به یک «نه» فوری منجر شود. هنگامی که به درستی مدیریت شود، مخالفت‌ها می‌توانند شما را به فروش نزدیک‌تر کنند چرا که به شما کمک می کنند تا بدانید خریدار واقعاً دنبال چه چیزی است. در حالی که رسیدگی به اعتراضات در ابتدا می تواند چالش برانگیز باشد، با تمرین، می توانید به طور موثر بسیاری از آنها را برای فروش حل و فصل کنید.

ارائه

اگر در حال ارائه یک زمین یا نشان دادن ملک هستید، داشتن مهارت های ارائه قوی برای موفقیت در حرفه املاک و مستغلات حیاتی است. بسیاری از برنامه‌های آموزشی و منابع معتبری در آکادمی آقای املاک وجود دارند که به شما کمک می کند هنگام ارائه یک فروش یا ملک جدید، اعتماد به نفس و کنترل بیشتری روی خود داشته باشید.

بیشتر بدانید: آموزش نکات طلایی بازار مسکن با عبدالله اوتادی

دانش منطقه محلی

دانستن بازار محلی شما بسیار مهم است. در حالی که برخی از برنامه‌های آموزش از راه دور نمی‌توانند با موقعیت جغرافیایی شما صحبت کنند، می‌توانید بهترین روش‌ها را بیاموزید تا با موفقیت مسیریابی کنید و از آنچه در بازار املاک و مستغلات اطراف شما اتفاق می‌افتد، مطلع شوید.

دوره آموزشی مشاور املاک رایگان

دوره آموزشی مشاور املاک رایگان بسیاری در فضای مجازی وجود دارد اما دوره های آموزشی آنلاینی موثرند که می تواند به شما در تقویت مهارت ها و افزایش موفقیت شما در شغل املاک در سریع ترین زمان کمک کند.  در حقیقت آموزشی برای شما مناسب است که به اهداف و سطح مهارت شما تمرکز کند. دوره آموزشی مشاور املاک رایگان توسط مهندس ایمان خدابخش (مدیرعامل پلتفرم آقای املاک ) به شما کمک می کند مهارت های خود را ارتقا داده و با اعتماد به نفس بالا به مسیر خود ادامه دهید.

دوره آموزشی املاک با مهندس ایمان خدابخش

خرید خانه در تهران

دوره آموزش املاک با مهندس ایمان خدابخش

برای تبدیل شدن به یک مشاور املاک حرفه ای و موفق باید به دنبال چه چیزی باشید؟ ما پاسخ این سوال را به شما می دهیم. مشاوران املاک موفق دستاوردهای زیادی کسب می کنند چرا که آنها دقیقا می دانند چگونه باید بفروشند. آنها خود را با طرز فکر صحیح، آمادگی کافی و آموزش های فروش موثر مجهز می کنند. گذراندن دوره آموزش املاک با مهندس ایمان خدابخش به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان و بدون پرداخت هزینه ای به یک مشاور املاک موفق تبدیل شوید. عناوینی که در قالب این ویدوئوها مشاهده خواهید کرد عبارتند از: 

 • دغدغه مشاورین املاک آماتور و تازه کار
 • تکنیک تارگتینگ
 • لطفا بنگاهی نباشید
 • تکنیک های رول پلی
 • زنگ خور آگهی
 • 9 عادت کلیدی برای مشاورین املاک
 • اهمیت برنامه ریزی
 • 8 ترفند برای مشاورین املاک
 • اشتباه رایج مشاورین املاک

با مشاهده این دوره ها مطمئناً به یک مشاور املاک پردرآمد تبدیل خواهید شد. 

تعداد نظرات : 3
 • فریدون پوشپاس
  9 خرداد 1402
  درود بیکران به ایمان خان گل خیلی خلاصه مفید و تاثیر گذار و اموزنده نکاتی که دیگران کلی ابو تاب می دادن شما خیلی کلیدی به اونها پرداختین امیدوارم روزی از نزدک شمارا ملاقات کنم ودست پر مهر شمارا بفشارم بهترینها را برایت ارزومندم فریدون پوشپاس از شیراز
 • علی عسکری
  5 خرداد 1402
  عالی و کاربردی با ارائه مطالب مفید برای مشاورین املاک بود ، 🌹🌹🌹🌹
 • علیرضا خمیرگیران
  5 خرداد 1402
  با عرضه سلام وخسته نباشید عالی بود نکات خیلی خوبی رو بیان کردن