آموزش نهایی سازی در فروش با استاد نغمه خسروی

آموزش نهایی سازی در فروش با استاد نغمه خسروی

خرید این دوره
  1. آموزش نهایی سازی در فروش

نهایی سازی فروش

در صورتی که صاحب کسب و کار خود هستید، باید مطمئن شوید که از لحظه ورود مشتری به سایت تا زمانی که ایمیل تأیید سفارش خود را دریافت می‌کند، می‌توانید همه چیز را علامت بزنید. یک حقیقت ذاتی در مورد فروش وجود دارد. بدون توجه به وضعیت کسب و کار یا تغییر نیازهای بازار یا حتی پیشرفت های فناوری، فروش چیزی است که شرکت ها را زنده نگه می دارد. آمادگی و مهارت کافی برای رسیدگی به هر چیزی که قبل، حین و بعد از تماس فروش پیش می آید، همان چیزی است که رهبران فروش را از مجموعه متمایز می کند.

تکنیکهای نهایی سازی فروش

زمانبندی همه چیز است وقتی سعی می کنید فروش را نهایی کنید، به دنبال سیگنال های خرید باشید، کارهایی که مشتریان انجام می دهند یا می گویند نشان دهنده آمادگی برای خرید می باشد. این موارد عبارتند از: حالات چهره، نظرات، زبان بدن و...

وقتی مشتری در تصمیم گیری برای خرید مشکل دارد، از نشان دادن کالاهای اضافی خودداری کنید. هنگامی که انتخاب آنها را محدود کردید، مزایا و معایب موارد در نظر گرفته شده را توضیح دهید.

اگر فکر می کنید مشتری آماده تصمیم گیری برای خرید است، صحبت در مورد محصول را متوقف کنید. مشتری را برای تصمیم گیری در خرید تحت فشار قرار ندهید. صبور، مؤدب، و مفید باشید. فراموش نکنید که اولویت اول شما رضایت مشتری است.

مطالب مرتبط: آموزش فروش حرفه ای با استاد نغمه خسروی

خدمات مشتری، حفظ و ایجاد مشتری برای فروش آینده شما بسیار مهم است. فروش واقعی فقط شروع یک رابطه است. برای حفظ مشتریان؛ تأثیر خوبی بگذارید، مشتریان خود را بشناسید و خدمات عالی به مشتریان ارائه دهید.

پیشنهاد فروش روشی از فروش است که در آن فروشنده کالا یا خدمات اضافی را به مشتری توصیه می کند. فروش پیشنهادی برای فروشنده، مشتری و شرکت سودمند است. شما سود خواهید برد چرا که مشتریان می خواهند دوباره با شما تجارت کنند در نتیجه فروش شما افزایش می یابد.

سه روش در فروش پیشنهادی استفاده می شود: ارائه کالای مرتبط ، پیشنهاد مقادیر بیشتر ، توجه به فرصت های فروش ویژه

معرفی کالاهای مرتبط احتمالاً ساده‌ترین و مؤثرترین روش فروش پیشنهادی است. در برخی از مشاغل به این روش فروش متقابل می گویند. پیشنهاد یک مقدار بیشتر اغلب به عنوان افزایش فروش نامیده می شود.

حفظ مشتریان، فعالیت های پس از فروش توسط کارکنان فروش و خدمات مشتری عوامل کلیدی در ایجاد مشتری هستند.

روشهای نهایی سازی فروش

نهایی کردن یک فروش فوق العاده مهم است و خوشبختانه روشهایی وجود دارد که می توانید برای سرعت بخشیدن به کارها انجام دهید.

قبل از فروش شروع کنید

شما باید به محض عرضه محصولات، خود را به عنوان یک فروشنده قابل اعتماد معرفی کنید. راه‌های زیادی برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار وجود دارد، باید مطمئن شوید که همه ابزارها را برای اطمینان از اینکه مشتریان قادر به تکمیل فروش هستند، در محل خود قرار داده‌اید.

مطالب مرتبط: آموزش مذاکره فروش به سبک سانتزو با استاد نغمه خسروی

نقد و بررسی کنید

یکی از بهترین چیزهایی که می توانید داشته باشید، بخش نقد و بررسی است. این همیشه به نفع شما نیست در عوض، می تواند برای مشتریان شما مفیدتر باشد. آنها می توانند در مورد نکات مهمی مانند زمان حمل و نقل و مفید بودن خدمات مشتری شما بازخورد بدهند. سپس می توانید در صورت نیاز تنظیماتی را در عملیات خود انجام دهید.

صادقانه تبلیغ کنید

برای جلب توجه به وب سایت خود، اغلب ممکن است معاملات ویژه یا فروش فوری از طریق رسانه های اجتماعی خود داشته باشید. اگر تصمیم به ادامه این مسیر دارید، باید مطمئن شوید که همیشه محصولات خود را تا حد امکان صادقانه تبلیغ می کنید. مصرف کنندگان دوست ندارند به هیچ وجه فریب بخورند. وعده فروش یا معامله ای که واقعی نیست یکی از بدترین راه ها برای انجام آن است.

اطمینان حاصل کنید که هر تبلیغاتی که ارسال می کنید به طور کامل توضیح می دهد که مصرف کنندگان چه انتظاراتی از سایت شما دارند. حتی در میانه فروش شلوغ، باید سعی کنید لینک محصولاتی که موجودی آنها تمام شده است را حذف کنید. با این کار از ناامید شدن افراد جلوگیری می‌شود.

حتما یک وبسایت ایجاد کنید

وضعیت فعلی وب سایت شما چگونه است؟ شما همیشه باید مطمئن شوید یک ابزاری دارید که سریع بارگیری می شود و تا حد امکان پاسخگو خواهد بود.حتی اگر یکی از منحصربفردترین و جالب ترین محصولات موجود در بازار را ارائه دهید، یک وب سایت با عملکرد پایین به جای استقبال، مشتریان را از شما دور می کند.

با اصول اولیه شروع کنید. وب سایت باید مکانی امن برای خرید باشد، بنابراین مطمئن شوید که وبسایت شما محیط امنی دارد. هیچ کس نمی خواهد اطلاعات پرداخت را در یک سایت ناامن قرار دهد، بنابراین باید مطمئن شوید که این اطلاعات به سرعت از لیست شما حذف شده است.

مطالب مرتبط: آموزش مشتری مداری حرفه ای با استاد نغمه خسروی

سپس باید مطمئن شوید که سایت به سرعت بارگذاری می شود. اگر مشتری بیش از چند ثانیه در یک صفحه بارگیری گیر کند، ناامید می شود و ممکن است صفحه را دوباره بارگیری کند یا کلیک کند. در نهایت، مطمئن شوید که وب سایت به راحتی قابل پیمایش است. سبد خرید باید در دسترس باشد و سایر جنبه های سایت باید بدون مشکل باز شوند. همه اینها واقعاً اصولی هستند و شما باید مطمئن شوید که آنها برای اطمینان از اینکه مشتریان مایل به ماندن در سایت شما هستند، وجود دارند.

آموزش نهایی سازی در فروش با استاد نغمه خسروی

هنگامی که به دنبال بهترین ویدئوهای آموزشی فروش هستید، انتخاب یک ارائه دهنده دوره معتبر که اطلاعات قابل اعتماد و قابل اعتمادی را با قیمتی که متناسب با بودجه شما باشد، ارائه می دهد بسیار مهم است. به همین دلیل ما در آکادمی آقای املاک بهترین فیلم های آموزشی نهایی سازی در فروش توسط استاد نغمه خسروی را با تمرکز بر اثربخشی و سایر معیارها بررسی کردیم تا به شما کمک کند برنامه مناسبی را برای نیازهای کسب‌وکار خود پیدا کنید.