شماره پشتیبانی

تماس بگیرید

صفحه

1

2

...

69

خرید آپارتمان در مهرشهر کرج

خرید خانه در مهرشهر کرج

خرید آپارتمان در مهرشهر کرج فاز 2

خرید آپارتمان در مهرشهر کرج فاز 3

قیمت آپارتمان در مهرشهر کرج

قیمت خانه در مهرشهر کرج

خرید آپارتمان در مهرشهر کرج

خرید آپارتمان در مهرشهر کرج برای افرادی که قصد زندگی آرومی دارند، بسیار مناسب است. اما قبل از خرید آپارتمان در مهرشهر کرج باید یک دیدگاه کلی ار این محله داشته باشید به عنوان مثال  این محله از شمال به اتوبان کرج-قزوین، از شرق به جاده ماهدشت، از جنوب به شهرک مهر البرز و از غرب به چهارباغ منتهی می‌شود. محله مهرشهر در قسمت غربی کرج قرار گرفته و دارای چندین فاز می باشد. اگر قصد خرید آپارتمان در مهرشهر کرج را دارید بد نیست بدانید که اصلی ترین و لوکس‌ترین خیابان این محله، بلوار شهرداری می باشد که فاز یک تا 3 مهرشهر را در خود جای داده است. فاز 4 از خیابان کمربندی شروع و توسط  بلوار شهرداری و ارم احاطه می‌شود. شایان به ذکر است که مهرشهر یکی از خوش آب و هواترین و خنک‌ترین محله های کرج به حساب می آید.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در کرج کلیک کنید. 

از آنجایی که مهرشهر در مجاورت بزرگراه، بلوار و خیابان­های عریض واقع شده است، دسترسی به آن بسیار راحت می باشد؛ از اتوبان کرج-قزوین، جاده ماهدشت، خیابان‌های ولیعصر، آزادی و بلوار ارم به راحتی می‌توانید وارد محله مهرشهر کرج شوید. در مجاورت مهرشهر کرج ایستگاه مترو وجود ندارد، اما ناوگان حمل و نقل شهری مانند ایستگاه­‌های اتوبوس و تاکسی های متعددی در آن وجود  دارد.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در فردیس کرج و خرید آپارتمان در عظیمیه کرج کلیک کنید. 

خرید خانه در مهرشهر کرج

محیط آرام و امکانات رفاهی مناسب، از ویژگی مهم خرید خانه در مهرشهر کرج به شمار می رود. این منطقه با دسترسی آسان به امکانات شهری مانند مراکز خرید، مراکز درمانی و آموزشی، انتخاب مناسبی برای سرمایه گذاری و خرید خانه در مهرشهر کرج محسوب می‌شود. با توجه به تنوع قیمت‌ها و متراژ‌ها در بازار مسکن کرج، هر خانواده‌ای می‌تواند نسبت به نیاز و بودجه خود، گزینه مناسبی را پیدا کند. از طرفی، پروژه‌های ساخت و ساز جدید و مدرن در این منطقه، فرصت‌های بسیاری برای سرمایه‌گذاری و خرید خانه در مهرشهر کرج فراهم کرده‌اند.

یکی از زیباترین و در عین حال خوش آب و هواترین باغ‌های کرج یعنی باغ سیب در این محله قرار گرفته است. کاخ شمس یا همان کاخ مروارید نیز یکی از مراکز تاریخی و تفریحی شهر کرج است که در همین منطقه واقع شده است. از بزرگترین و لوکس‌ترین مراکز خرید محله مهرشهر می توانیم به مجتمع تجاری رویال و مبنا اشاره کنیم . به طور کلی باید گفت که محله مهرشهر، از محله‌های لوکس و مرفه‌نشین کرج می باشد که جایگاه ویژه‌ای در میان خریداران ملک و سرمایه‌گذاران  دارد.

قیمت خرید آپارتمان در مهرشهر کرج

خرید آپارتمان در مهرشهر کرج فاز 2 

بسیاری از افراد برای سرمایه گذاری خرید آپارتمان در مهرشهر کرج فاز 2  را ترجیح می دهند. همانگونه که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم  فاز 2 در بلوار شهرداری این محله قرار گرفته که از قسمت غربی به خیابان ارم و از سمت شرقی به خیابان گلستان می رسد. همچنین خیابان 120 غربی تا 223 غربی مربوط به فاز دو است و انتهای فاز دو به خیابان مسیح پاکدل می‌رسد. خیابان 202 شرقی تا خیابان 214 نیز در فاز دو مهرشهر قرار دارد.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در گوهردشت کرج کلیک کنید. 

اگر قصد خرید آپارتمان در مهرشهر کرج فاز 2 را دارید خبر خوب این است که در فاز دو چندین کافه و رستوران بسیار شیک و خاص وجود دارد که می توانید در اوقات فراغت خود با دوستان و خانواده لحظات خوشی را رقم بزنید. در حقیقت تامین آرامش و آسایش برای ساکنین از مزیت های خرید آپارتمان در مهرشهر کرج فاز 2 به حساب می آید.

خرید آپارتمان در مهرشهر کرج فاز 3

علاوه بر فاز 2 مهرشهر، بسیاری از افراد به خرید آپارتمان در مهرشهر کرج فاز 3 علاقه مندند، باید گفت که فاز سه در انتهای بلوار شهرداری قرار دارد که در نهایت به کاخ شمس می‌رسد. از سوی دیگر این فاز از خیابان 309 غربی تا خیابان 319 غربی و از سوی دیگر از خیابان 322 تا خیابان 340 شرقی امتداد دارد.

از مزایای خرید آپارتمان در مهرشهر کرج فاز 3 می توان به مراکز خرید متنوع و لوکس ، ورزشگاه، مدرسه، بازار میوه تره‌بار ، درمانگاه و ... برای فعالیت های روزانه ساکنین اشاره کرد. همچنین در فاز سه وضعیت  دسترسی به سایر نقاط مناسب می باشد.

فروش آپارتمان مهرشهر فاز 1

در شهر کرج همیشه بازار خرید و فروش آپارتمان مهرشهر فاز 1 داغ بوده است. موقعیت جغرافیایی فاز یک به گونه ای است که از سمت شمال به باغ سیب می‌رسد. همچنین بلوار دانش که در امتداد این باغ قرار دارد از ابتدا به خیابان گلستان یکم و از انتها به خیابان ارم می رسد. اگر در سایت آقای املاک به دنبال آگهی های فروش آپارتمان مهرشهر فاز 1 هستید باید این ندا را به شما بدهیم که در میان فازهای مهرشهر ، فاز یک گران‎‌ترین خانه ها را در خود جای داده است بنابراین قیمت فروش آپارتمان مهرشهر فاز 1 بالا می باشد.

نکته قابل توجه این است که سرتاسر فاز یک مهرشهر را کافه و رستوران فرا گرفته است. در هنگام مشاهده آگهی های فروش آپارتمان مهرشهر فاز 1 حتما متوجه خواهید شد که در این منطقه ترکیبی از خانه‌های ویلایی بسیار گرانقیمت و آپارتمان‌های سه تا پنج طبقه وجود  دارد. در مجموع خیابان کشی فاز یک بسیار منظم است. با توجه به تراکم کم جمعیت، در این فاز ترافیک خاصی مشاهده نمی‌کنید. فاز یک از سمت غرب از خیابان 100 تا 120 غربی و از سمت شرق از خیابان 100 تا 200 شرقی امتداد می یابد.

قیمت آپارتمان در مهرشهر کرج

قیمت آپارتمان در مهرشهر کرج متفاوت است و همانند دیگر مناطق به پارامترهای مختلفی از جمله لوکیشن، متراژ، سال ساخت ، طبقه و امکاناتی نظیر پارکینگ، آسانسور، انباری، روف گاردن، مشاعات آبی و غیره برای تعیین قیمت نهایی آپارتمان وابسته است. در نتیجه نمی توان در رابطه با قیمت آپارتمان در مهرشهر کرج نرخ ثابتی را عنوان کرد. اما می توان بر اساس عوامل ذکر شده از قیمت آپارتمان در مهرشهر کرج مطلع شد. به طور مثال بر اساس آگهی های منتشر شده آقای املاک در اسفند ماه 1402 باید برای :

یک واحد مسکونی نوساز واقع در فاز یک مهرشهر، 360 متری با ۴ خواب مستر و سوئیت مجزا، طبقه دوم، دارای آسانسور اختصاصی، پاگرد اختصاصی، ۴ پارکینگ، آفیس و انباری، مشاعات آب ، سالن اجتماعات،سالن ورزش، روف گاردن،حمام آفتاب و... متری 190,000,000 تومان معادل با 68,400,000,000 تومان هزینه کرد.

همچنین برای آپارتمان نوساز 220 متری ، واقع در فاز دو، طبقه اول ، دارای 3 خواب مستر، آسانسور، انباری، لابی جیم، استخر و روف گاردن، سالن سینما ‌، گیم روم، سالن اجتماعات ‌، تراس ، 2 پارکینگ سندی و... باید هر متر مربع 150,000,000 تومان برابر با 33,000,000,000 تومان هزینه پرداخت کرد.

قیمت خانه در مهرشهر کرج

قیمت خانه در مهرشهر کرج همانطور که گفتیم به عواملی مانند لوکیشن و... بستگی دارد. به طور مثال قیمت خانه در مهرشهر کرج ، در بلوار شهرداری (فاز یک، دو، سه) به نسبت بالاتر از سایر محله های مهرشهر می باشد. با این تفسیر می توان گفت که لوکیشن تاثیر بسزایی بر قیمت خانه در مهرشهر کرج دارد. علاوه بر این فاکتورهای دیگر مانند، متراژ، طبقه، عمر بنا و .... بر روی قیمت خانه در مهرشهر کرج تاثیرگذار هستند. طبق آگهی های آقای املاک در اواخر اسفند ماه 1402 نیاز است که برای :

یک واحد مسکونی نوساز 340 متری واقع در فاز سه ، ۴ خواب (٢خواب مستر) ، طبقه اول ، با امکاناتی نظیر پا گرد اختصاصی، پنجره‌های قدی با ویو عالی، ٢ تراس بزرگ،  کف پوش سنگ( اتاق خواب پارکت)، سیستم هوشمند(BMS)، سیستم سرمایش و گرمایش داکت اسپلیت، ٣ باب پارکینگ سندی، سالن اجتماعات، سالن ورزش، استخر، سونا و جکوزی، لابی، سرایداری و... متری 150,000,000 تومان، یعنی 51,000,000,000 تومان هزینه کرد.

قیمت آپارتمان در مهرشهر کرج بلوار شهرداری

اگر می خواهید از به روزترین قیمت آپارتمان در مهرشهر کرج بلوار شهرداری با خبر شوید وبسایت آقای املاک این امکان را برای شما فراهم کرده که نسبت به علایق و سلیقه خود با انتخاب فیلترهای موجود بتوانید آپارتمان مد نظر و مورد علاقه خود را پیدا کنید. کافیست به بالای این صفحه مراجعه کنید و لیستی از جدیترین قیمت آپارتمان در مهرشهر کرج بلوار شهرداری را مشاهده نمایئد.

البته باید توجه داشته باشید که قیمت آپارتمان در مهرشهر کرج بلوار شهرداری با توجه به امکانات و شرایط آپارتمان متفاوت می باشد اما به طور کلی می توان گفت که قیمت آپارتمان در مهرشهر کرج بلوار شهرداری به نسبت سایر محله های کرج و حتی برخی از محله های تهران نیز بسیار بالاتر است.

قیمت آپارتمان در مهرشهر کرج بلوار ارم

بلوار ارم یکی از بلوارهای طولانی و مهمه نه تنها محله مهرشهر بلکه شهر کرج است که در شمال از آزادراه کرج قزوین آغاز شده و با گذر از میان مهرشهر، در فرودگاه بین‌المللی پیام به پایان می‌رسد. قیمت آپارتمان در مهرشهر کرج بلوار ارم به نسبت بلوار شهرداری مناسب تر است البته در این منطقه آپارتمان هایی وجود دارند که نسبت به برخی از آپارتمان های بلوار شهرداری مجهز تر و لوکس تر می باشند .

قیمت آپارتمان در مهرشهر کرج بلوار ارم تحت تاثیر عوامل مختلف ( متراژ، لوکیشن، سال ساخت و...) ارزش گذاری می شود. به طور مثال در اواخر اسفند ماه در این منطقه یک آپارتمان مسکونی 125 متری، ساخت 1400، فول امکانات، چهار طبقه تک واحدی، طبقه‌‌ 2، دارای آسانسور، انباری، پارکینگ ، اتاق مستر، دو تراس پشت وجلو متری ۴۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان برابر با ۵,۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

قیمت خانه در مهرشهر کرج فاز 1

برای اطلاع از آگهی های روز قیمت خانه در مهرشهر کرج فاز 1 می توانید به آگهی های درج شده در بالای همین صفحه مراجعه کنید و با توجه به اولویت های خود و ثبت فیلترهایی نظیر نوع ملک، قیمت، متراژ، تعداد خواب ، سال ساخت و ...  آپارتمان دلخواه خود را انتخاب کنید. قیمت خانه در مهرشهر کرج فاز 1 گران است چرا که این فاز بهترین فاز مهرشهر به حساب می آید که خانه های لوکس و مدرن متعددی را در خود جای داده است. در اسفند ما 1402 قیمت خانه در مهرشهر کرج فاز 1 بدین شرح است:

آپارتمان ١٦٠مترى/ نوساز/سه خواب/ ساخت 1401/ طبقه 3/  دارای آسانسور، انباری، پارکینگ / فول مشاعات /لابى همراه با لابی من /مشاعات آبى تکمیل / سرایدارى مقیم و... هر متر مربع 120,000,000 تومان، برابر با 19,200,000,000 تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک