صفحه

1

2

...

12

خرید آپارتمان در معالی آباد شیراز

یکی از محله های محبوب برایخرید آپارتمان در شیرازو یااجاره آپارتمان در شیراز ، معالی آباد شیراز است. معالی آباد شیراز یکی از محله های محبوب و معروف شهر شیراز جهت سکونت و یا سرمایه گذاری به شمار می رود. خیابان معالی آباد که نام دیگر آن بلوار دکتر شریعتی می باشد در شمال غربی شیراز و در منطقه 6 قرار دارد. خیابان معالی آباد از سمت شمال به بلوار میرزای شیرازی، از سمت جنوب به بلوار میرزا کوچک خان، از سمت شرق به بلوار چمران و از سمت غرب به کوی وحدت و فرهنگ متصل می‌شود.
اگر قصد خرید آپارتمان در معالی آباد شیراز را دارید باید بدانید که این محله یکی از محله‌های شلوغ و پرتردد شیراز به حساب می آید همچنین یکی از محله‌ای لوکس و لاکچری شیراز محسوب می شود.

شما می توانید از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی (مترو و اتوبوس) به محله معالی آباد شیراز دسترسی پیدا کرد. به عنوان مثال در ابتدای بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد) واقع در میدان احسان خط یک مترو (احسان – فلکه گل سرخ) قرار گرفته است. ایستگاه‌های دیگری در خیابان معالی آباد نیز دارد. ایستگاه دوم ایستگاه دکتر شریعتی ، ابتدای خیابان خلبانان واقع شده و در ابتدای بلوار معالی آباد و نبش تقاطع پل معالی آباد قرار گرفته است.

جهت مشاهده آگهی های خرید پنت هاوس در شیراز کلیک کنید. 

خرید خانه در معالی آباد شیراز

اگر به دنبال خرید خانه در معالی آباد شیراز و یا حتی اجاره آپارتمان در معالی آباد شیراز هستید بد نیست بدانید که اکثر بافت این محله نوساز است و آپارتمان‌های چند طبقه ای مدرن جای خانه‌های ویلایی قدیمی را گرفته‌اند. البته در این محله همانند محله های دیگر آپارتمان‌های قدیمی نیز دیده می شود که قیمت آن‌ها نصف قیمت آپارتمان‌های نوساز است. 

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در قصرالدشت شیراز کلیک کنید. 

اکثر خیابان های معالی آباد شیراز، شرایط مناسبی برای سکونت و خرید خانه دارند. خیابان‌هایی از جمله؛ تاچارا، چنچنه، ستارخان، عفیف آباد، زرگری، چوگان، ارم، قصر الدشت، فرهنگ شهر، کریم خان و نیایش هستند. ساکنین به دلیل امکانات متعدد و محبوبیت بالای معالی آباد، این خیابان‌ها را برای زندگی انتخاب می‌کنند، همین عوامل موجب شده که تراکم جمعیتی در این منطقه بالا برود.

در رابطه با مراکز تفریحی این محله باید بگوییم که پارک ملت در بلوار دکتر شریعتی روبروی خیابان پزشکان واقع شده است این بوستان دارای مجتمع فرهنگی و اسباب‌بازی کودکان نیز می باشد. همچنین پارک خیابان گلها یکی دیگر از پارک های محله معالی آباد است که در خیابان گلها واقع می باشد.

خرید آپارتمان در معالی آباد شیراز

فروش آپارتمان در معالی آباد شیراز

اگر در وبسایت های ملکی به دنبال فروش آپارتمان در معالی آباد شیراز هستید باید بودجه بالایی در اختیار داشته باشید چرا که این محله امکانات رفاهی فوق العاده ای در خود جای داده است. در خیابان معالی آباد مجتمع‌های تجاری _ اداری_ گردشگری با برندهای متفاوت متعددی واقع شده که برخی از آنها عبارتند از:

 • مجتمع بزرگ تجاری اداری آفتاب فارس (واقع در ابتدای بلوار معالی آباد، نبش رهبر ماه)
 • مجتمع تجاری آفتاب (کوچک) ( حدفاصل خلبانان و گل‌ها)
 • مجتمع تجاری گاندی (واقع در نبش دوستان)
 • مرکز خرید میلاد (نرسیده به دوستان)
 • مجتمع تجاری یونیک (نبش کوچه ۹، روبروی پاسگاه)
 • مجتمع تجاری آرین (نبش بهاران)
 • مجتمع تجاری پارمین (حدفاصل گل‌ها و خلبانان، نبش کوچه ۷)
 • مجتمع تجاری نغمه (حدفاصل خلبانان و دوستان، جنب بانک سرمایه)
 • مجتمع تجاری دنا (نبش خلبانان)
 • مجتمع تجاری اهورا (نرسیده به دوستان)
 • مجتمع تجاری ثنا (نبش کوچه ۲۱)
 • مرکز خرید هرم نور (نبش خیابان دنا)

جهت کسب اطلاعات از قیمت های جدید خرید آپارتمان در ارم شیراز کلیک کنید.

پیش فروش آپارتمان در معالی اباد شیراز

پیش فروش آپارتمان در معالی اباد شیراز نیز امروزه خواهان زیادی دارد. معمولا برخی از سازندگان قبل از آنکه ملک تکمیل شود اقدام به پیش فروش آپارتمان می کنند این اقدام هم به نفع سازنده می باشد هم به نفع خریدار معمولا سازندگان با دریافت وجه به صورت مرحله ای از خریدار می توانند ملک را کامل کرده و برای پایان کار آن اقدام نمایند از طرفی خریدار به جای پرداخت یکجا می تواند به صورت مرحله ای پول را پرداخت کنند. پیش فروش آپارتمان در معالی اباد شیراز همانند پیش فروش در دیگر محله ها نیار به بررسی و دقت بالایی دارد که حتما باید قبل از هر اقدامی به آن توجه شود.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در قدوسی غربی کلیک کنید. 

قیمت خانه در معالی اباد شیراز

قیمت خانه در معالی اباد شیراز با توجه به آب‌وهوای نسبتاً خنک، امکانات و خدمات متعدد، بافت مدرن، معماری آپارتمان ها به سبک فرانسوی بالا می باشد. بنابراین در هنگام خرید آپارتمان در این منطقه، باید در ابتدا بر اساس بودجه‌ای که در اختیار دارید، به انتخاب گزینه‌های مناسب بپردازید.

اگر هدف شما سرمایه گذاری و یا سکونت در محله معالی آباد شیراز است بهتر است بدانید خرید خانه در این محله ریسکی به دنبال نداشته و می‌توانید با خیالی راحت در این منطقه سرمایه‌گذاری کنید. هم‌چنین، جهت یافتن آپارتمان مورد نظرخود در محله معالی آباد، می‌توانید به آگهی های منتشر شده در قسمت بالای همین صفحه مراجعه کنید.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در قدوسی شرقی کلیک کنید. 

قیمت آپارتمان در معالی آباد شیراز

قیمت آپارتمان در معالی آباد شیراز بالا است. البته قیمت نهایی ملک در این منطقه به عوامل مختلفی از جمله (لوکیشن، متراژ، طبقه، سن ساختنمان، امکانات ساختمان : ماند آسانسور، انباری، پارکینگ ، روف گاردن، نگهبانی، سرایداری و...) بستگی دارد. بر اساس آگهی های منتشر شده در وبسایت آقای املاک (آبان 1402) قیمت آپارتمان در معالی آباد شیراز به شرح زیر است:

آپارتمان 170 متری سه خوابه، ساخت 1402، طبقه 4 ، دارای پارکینگ، آسانسور، انباری، اتاق مستر متری 71 میلیون و 176 هزار تومان، معادل 12 میلیارد و 100 میلیون تومان می باشد.


سوالات متداول

 • قیمت آپارتمان در معالی آباد شیراز چند است؟

  در آبان ماه 1402 قیمت آپارتمان 170 متری سه خوابه، ساخت 1402، طبقه 4 ، دارای پارکینگ، آسانسور، انباری، اتاق مستر متری 71 میلیون و 176 هزار تومان، معادل 12 میلیارد و 100 میلیون تومان می باشد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک