صفحه

1

2

...

7

خرید آپارتمان در تاچارا شیراز

اگر قصدخرید آپارتمان در شیرازرا دارید، خرید آپارتمان در تاچارا شیراز مزایای مخصوص به خود را دارد قبل از پرداختن به مزایای خرید آپارتمان در تاچارا شیراز باید بگوییم که این محله در محدوده‌ شمال غربی این شهر واقع شده است. تاچارا در منطقه ۶ شهرداری قرار گرفته و از سمت شمال با خیابان کمربندی شیراز، از سمت شرق با خیابان کبار و بلوار بهشت، از سمت جنوب با میدان بهشت و بلوار چمران و از سمت غرب با خیابان شبنم منتهی می شود و با محله‌های ‌معالی آباد، حسین آباد، گلدشت معالی آباد، دینکان، شهرک باهنر، شهرک عرفان مجاورت دارد. 

از آنجایی که منطقه ۶ شیراز در مرغوبترین اراضی شمال غرب شیراز واقع شده در مجموع بافت این محله نوساز می باشد مساحت این منطقه حدودا ۵۹۲۶۶۱ متر مربع است. شایان به ذکر است معمولا قیمت خرید آپارتمان در تاچارا شیراز و خرید و فروش یا اجاره مغازه های واقع در این محدوده بسیار بالا است.

یکی از مزیت های خرید آپارتمان در تاچارا شیراز وجود پارک علوی است که جزء  قدیمی‌ترین پارک‌های شیراز به شمار می رود. این مرکز تفریحی مانند باغی با درختان کاج سر به فلک کشیده، فضای بی‌نظیری را به وجود آورده که بدون اغراق، در چهار فصل سال دیدنی است . این بوستان زیبا، بین میرزای شیرازی ۹ و ۷ قرار دارد.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در قدوسی غربی کلیک کنید. 

خرید خانه در تاچارا شیراز

علاوه بر بوستان علوی یکی دیگر مزیت های خرید خانه در تاچارا شیراز مجتمع تجاری اداری وارنا واقع در خیابان میرزای شیرازی غربی،خیابان حکمت است. این مرکز خرید نیازهای ساکنین را فراهم کرده و به لحاظ موقعیت جغرافیایی در مجاورت اماکنی مانند مجتمع تجاری آفتاب فارس، بوستان علوی و پل معالی آباد قرار گرفته است. همچنین نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان،  مترو میرزای شیرازی ورودی جنوبی می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل‌ونقل عمومی راحت کرده است.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در قصرالدشت شیراز کلیک کنید. 

اگر برای خرید خانه در تاچارا شیراز مصمم هستید باید اطلاعات مفیدی از این محله داشته باشید علاوه بر مراکز مهمی مانند بوستان علوی و مجتمع تجاری اداری جندین مراکز آموزشی نظیر هنرستان سپهر دانش، سرزمین تیزهوشان، موسسه نوید دخترانه، پیش دبستانی و دبستان پیام انقلاب و چندین مراکز دولتی مانند بانک سینا، بانک سپه، بانک ملت و مراکز درمانی مانند درمانگاه صبا ، درمانگاه شبانه روزی سپهر و... قرار دارد.

خرید آپارتمان در تاچارا شیراز

فروش آپارتمان در تاچارا شیراز

خرید و فروش آپارتمان در تاچارا شیرازامروزه در بازار مسکن رواج پیدا کرده است چرا که این محله قدیمی و زیبا علاوه بر بافت خاص خود دارای امکانات رفاهی متعددی می باشد. اگر در وبسایت آقای املاک به دنبال آگهی های فروش آپارتمان در تاچارا شیراز هستید باید به خوبی جزئیات خانه را بررسی نمائید و تمام عکس های ثبت شده را با دقت مشاهده کنید به عنوان مثال متراژ خانه، تعداد خواب، طبقه، امکاناتی نظیر انباری، آسانسور، پارکینگ، بالکن ، مشاعات آبی و قیمت و .... را با دقت نگاه کنید و متناسب با بودجه و سلیقه خود یکی از آپارتمان ها را برای خود در نظر بگیرید و سپس با مشاور املاک و آژانس املاک مربوط به آن ارتباط برقرار کنید و وارد معامله شوید. 

اگر به دنبال آگهی های فروش آپارتمان در تاچارا شیراز هستید دست شما بسیار باز می باشد چرا که آگهی های این منطقه خوشبختانه زیاد است و شما می توانید با توجه به بودجه، اولویت و سلایق خود هر کدام از آپارتمان های مد نظر را انتخاب کنید و با بنگاه های مربوطه وارد معامله شوید. 

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در معالی آباد شیراز کلیک کنید

پیش فروش آپارتمان در تاچارا شیراز

پیش فروش آپارتمان در تاچارا شیراز ،فرایندی در بازار مسکن است که فرصت عالی برای خریداران و فروشندگان به‌وجود می‌آورد. این فرایند به خریداران اجازه می‌دهد تا به قیمت کنونی یک واحد مسکونی را رزرو و در آینده از آن استفاده کنند. با آگاهی از مشکلات پیش فروش آپارتمان در تاچارا شیراز و در نظر گرفتن نکات مهم آن می‌توانید از مزایای پیش فروش آپارتمان بهره‌مند شوید.

 یکی از مزایای پیش فروش آپارتمان در تاچارا شیراز این است که به خریداران زمان می‌دهد تا پس‌انداز کافی را برای خرید واحد خود فراهم کنند. پیش فروش آپارتمان در تاچارا شیراز فرصتی عالی برای خریداران است تا در آینده صاحب آپارتمان رویایی خود شوند. برای جلوگیری از مواجهه با مشکلات پیش فروش آپارتمان، اطلاعات دقیق و کامل، بررسی دقیق شرایط قرارداد و انتخاب شرکت‌ها یا تعاونی‌های باتجربه و معتبر از جمله مواردی هستند که برای خریداران حیاتی است.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در قدوسی شرقی کلیک کنید. 

قیمت آپارتمان در تاچارا شیراز

قیمت آپارتمان در تاچارا شیراز به عواملی مانند متراژ، طبقه، سال ساخت و امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری بستگی دارد و به نوعی با این عوامل قیمت آپارتمان در تاچارا شیراز مشخص می شود. از آنجایی که این محله در موقعیت جغرافیایی مناسب و امکانات متعددی برخوردار است قیمت آپارتمان در آن بالا می باشد. به عنوان مثال در اردیبهشت ماه 1403 بر اساس آگهی های منتشر شده وبسایت آقای املاک قیمت آپارتمان در تاچارا شیراز بدین شرح می باشد:

یک واحد مسکونی ۱۴۰متری، ۲ خواب، ساخت 1402، طبقه 1 ، دارای آسانسور، پارکینگ و انباری هر متر مربع ۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان برابر با ۷٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد.

همچنین یک دستگاه آپارتمان 90 متری، یک‌خواب، ساخت 1396، طبقه 1 از 4، دارای آسانسور، پارکینگ و انباری هر متر مربع ۴۳٬۱۸۱٬۰۰۰ تومان معادل با ۳٬۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

جهت مشاهده آگهی های اجاره آپارتمان در شیراز کلیک کنید. 

قیمت خانه در تاچارا شیراز

قیمت خانه در تاچارا شیراز در حال حاضر قیمت بالایی دارد و همانگونه که به آن اشاره کردیم بیشتر مناسب افراد مرفه جامعه می باشد. البته قیمت خانه در تاچارا شیراز به پارامترهای مختلفی اعم از متراژ، تعداد خواب، طبقه، سال ساخت، جهت ملک و ... بستگی دارد و به نوعی تحت تاثیر این عوامل قیمت گذاری می شود . در اردیبهشت ماه 1403 طبق آگهی های درج شده پلتفرم آقای املاک قیمت خانه در تاچارا شیراز بدین شرح می باشد:

آپارتمان ۱۶۲متری، دوخوابه، ساخت 1402، طبقه 1، دارای آسانسور، پارکینگ و انباری متری ۶۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان برابر با ۱۰٬۵۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان در بازار مسکن معامله می شود.

همچنین برای یک آپارتمان ۱۲۰ متری، دو خواب، ساخت 1388 ، طبقه 4 ، دارای آسانسور، پارکینگ و انباری ، ۰ تا ۱۰۰ باز سازی کامل باید متری ۵۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان معادل با ۶٬۶۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک