صفحه

1

2

خرید آپارتمان در ارم شیراز

یکی از محله های محبوب برایخرید آپارتمان در شیرازو یااجاره آپارتمان در شیراز ، ارم شیراز است. خرید آپارتمان در ارم شیراز همانند خرید آپارتمان در معالی آباد شیراز پرتقاضا است. خیابان ارم از آن دسته خیابان هایی است که جاذبه منحصر به فردی در گردشگری به همراه دارد و تنها یکی از چندین جاذبه شهر شیراز به شمار می رود خیابان ارم به قدری زیباست که به شما پیشنهاد می کنیم حتما به آن مراجعه کرده و لذت قدم زدن در آن را تجربه کنید. نام این خیابان به دلیل وجود یکی از زیباترین باغ های تاریخی و ملی ایران به نام «باغ ارم» نامگذاری شده است. خیابان ارم یکی از مکان های زیبا برای قدم زدن و اوقات فراغت به حساب می آید. خیابان ارم از شمال با میدان ارم و بلوار دانشجو، از جنوب با بلوار آزادی و خیابان پل باغ صفا و از غرب با خیابان ساحلی غربی و خیابان حیدری محدود شده است . همچنین این منطقه با محله‌هایی مانند پردیس ارم، ابیوردی، زند، چنچنه، نشاط و پارک آزادی همسایه است.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در قصرالدشت شیراز کلیک کنید. 

یکی از مراکز معروف شهر شیراز باغ ارم است که در مجاورت خیابان ارم ، نزدیک به میدان ارم و در نزدیکی مجموعه‌ دانشگاه شیراز قرار دارد ، همین امر موجب آب و هوای خوب و زیبایی دوچندان این خیابان شده است. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به باغ ارم، ایستگاه متروی نمازی است که پس از پیاده شدن از قطار می‌توانید با حدود ۱۰ دقیقه پیاده‌روی و عبور از میدان دانشجو و میدان ارم، به باغ ارم برسید یا با استفاده از تاکسی به‌سمت باغ بروید.

خرید آپارتمان در ارم شیراز

خرید خانه در ارم شیراز

اگر به دنبال خرید خانه در ارم شیراز و یا اجاره آپارتمان در ارم شیراز هستید بد نیست بدانید که محله بلوار ارم شیراز در منطقه یک شهرداری واقع شده و جزء بلوارهای شمالی شهر شیراز به شمار می رود. این بلوار یکی از گرانقیمت ترین محله های شیراز است که اکثر املاکش ویلایی و متراژ بالا می باشد. طول بلوار ارم 1.2 کیلومتر بوده و دلیل نامگذاری، آن قرار گرفتن باغ ارم در آن است. محله بلوار ارم برای افرادی که خواهان سکونت در یک منطقه لوکس و گران قیمت هستند، گزینه بسیار مناسبی می باشد. 

خیابان ارم یکی از خیابان های قدیمی و تاریخی و زیبای شیراز به شمار می رود و یکی از خیابان های شاخص و ممتاز نه تنها در شیراز بلکه در کشور است. اهمیت این خیابان در کنار زیبایی بیشتر به دلیل وجود باغ ارم و دانشگاه شیراز می باشد. خیابان ارم از سمت شمال به میدان ارم (دانشگاه شیراز) و از سمت جنوب به خیابان آزادی منتهی می شود. از خیابان های اصلی و مهم این محله می توان به خیابان سروناز و نارون اشاره کرد.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در معالی آباد شیراز کلیک کنید. 

خیابان ارم علاوه بر کوچه های متعدد، دارای کاربری های مختلف مسکونی، اداری، آموزشی و ورزشی مانند چندین آموزشکاه هنری و ورزشی، مهدکودک، دبستان پسرانه و دخترانه، خدماتی از جمله چندین کلینیک و مطب پزشکان، تجاری و تفریحی مانند کافی شاپ … می باشد.

قیمت خانه در خیابان ارم شیراز

قیمت خانه در خیابان ارم شیراز بالا است در نتیجه باید در هنگام خرید آپارتمان در این منطقه بودجه بالایی در اختیار داشته باشید.این محله به دلیل موقعیت جغرافیایی ، وجود مراکز معروف از جمله دانشگاه و باغ ارم، از مجتمه اداری- تجاری ارم ، مزه سنگ و گوهر دریای نور و همچنین بافت مدرن و آپارتمان های لوکسی که دارد در میان افراد مرفه و ثروتمند شهر از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. 

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در قدوسی غربی کلیک کنید. 

قیمت خانه در بلوار ارم شیراز

قیمت خانه در بلوار ارم شیراز به فاکتورهای گوناگونی از جمله متراژ، طبقه، سن ساختمان، جهت ملک (شمالی یا جنوبی) بودن، امکانات داخلی آپارتمان نظیر ( آسانسور، پارکینگ، انباری، نگهبانی، لابی، لابی من، استخر، سونا، جکوزی، سرایداری و...) وابسته است. در نتیجه با توجه به این ویژگی ها قیمت نهایی خانه در بلوار ارم مشخص می شود. بر اساس آگهی های منتشر شده در وبسایت آقای املاک (آبان ماه 1402) قیمت خانه در بلوار ارم شیراز به شرح زیر می باشد:

آپارتمان 215 متری سه خواب ، ساخت 1397، طبقه 2 ، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری ، جکوری دارای سند تک برگ ملکی متری 70 میلیون و 518 هزار تومان، معادل 14 میلیارد و 950 میلیون تومان می باشد.

همچنین برای یک واحد مسکونی 270 متری سه خواب ، ساخت 1402، طبقه 8،  دارای آسانسور، پارکینگ، انباری ، متری 100 میلیون تومان ، معادل 27 میلیارد تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.

آپارتمان 156 متری ، سه خواب، ساخت 1386، طبقه 1 از 5 ، دارای پارکینگ، انباری ، متری 46 میلیون و 794 هزار تومان، معادل 7 میلیارد و 300 میلیون تومان در بازار مسکن قیمت گذاری شده است.


سوالات متداول

  • قیمت خانه در بلوار ارم شیراز چند است؟

    در آبان ماه 1402 آپارتمان 215 متری سه خواب ، ساخت 1397، طبقه 2 ، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری ، جکوری دارای سند تک برگ ملکی متری 70 میلیون و 518 هزار تومان، معادل 14 میلیارد و 950 میلیون تومان می باشد. همچنین برای یک واحد مسکونی 270 متری سه خواب ، ساخت 1402، طبقه 8،  دارای آسانسور، پارکینگ، انباری ، متری 100 میلیون تومان ، معادل 27 میلیارد تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک