صفحه

1

2

...

18

خرید آپارتمان در قدوسی غربی شیراز 

یکی از محله های محبوب برایخرید آپارتمان در شیراز ، محله قدوسی غربی است. خرید آپارتمان در قدوسی غربی شیراز خواهان زیادی دارد. این محله در استان فارس و در محدوده‌ی مرکزی شهر شیراز قرار گرفته است. قدوسی غربی در منطقه یک شهرداری شیراز واقع شده و از سمت شمال با بلوار ایمان شمالی، از سمت شرق با بلوار قدوسی غربی، میدان مطهری و بلوار مطهری شمالی، از سمت جنوب با بلوار پاسداران و بلوار مطهری جنوبی و از سمت غرب با میدان معلم و بلوار ایمان جنوبی محدود شده است و اگر قصد خرید آپارتمان در قدوسی غربی شیراز را دارید بهتر است بدانید که موقعیت جغرافیایی این منطقه به گونه ای است که با محله‌های ‌فرهنگ شهر، گلشن، شهرک ایثار، کوی یاس، قدوسی شرقی، تلخ داش و کوی قضاوت همسایه می باشد. 

جهت مشاهده آگهی های اجاره آپارتمان در شیراز کلیک کنید. 

قبل از اقدام به خرید آپارتمان در قدوسی غربی شیراز باید از مراکز مهم این محله نیز اطلاعات داشته باشید به طور مثال مجتمع تجاری الهیه، فروشگاه شیراز ماگ، شرکت سد و عمران پارس گستر، پارک مثلثی، کتابخانه دانش آموز، مسجد امیرالمومنین، و چندین مراکز آموزشی نظیر ؛هنرستان فنی و حرفه ای معلم، دبیرستان دخترانه خاکره، دبیرستان پسرانه امام رضا، دبیرستان دکتر علاءالدین بهشتی، هنرستان ظل انوار مدرسه تبیان و... از مراکز مهم این محله به شمار می روند.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در قدوسی شرقی کلیک کنید. 

خرید خانه در قدوسی غربی شیراز 

برای افرادی که به دنبال خرید خانه در قدوسی غربی شیراز هستند باید گفت که بلوار قدوسی غربی از مناطق مهم شهر شیراز محسوب می شود که از سمت شمال به بلوار ایمان شرقی و از سمت جنوب به بلوار مطهری منتهی می شود. قدوسی غربی یکی از مناطق لوکس شهر شیراز به حساب می آید بنابراین برای خرید خانه در قدوسی غربی شیراز باید بودجه بالایی در اختیار داشته باشید. به عنوان مثال در اردیبهشت ماه 1403 قیمت خرید خانه در قدوسی غربی شیراز بر اساس آگهی های درج شده وبسایت و سوپر اپلیکیشن آقای املاک بدین شرح می باشد:

آپارتمان 145 متری، سه خوابه، ساخت 1390، طبقه 2، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری متری ۶۸٬۹۶۵٬۰۰۰ تومان برابر با ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

همچنین برای یک واحد مسکونی فوق لوکس دوخوابه به متراژ ۸۵ متر واقع در میدان مطهری، طبقه 6، ساخت 1388، دارای آسانسور و انباری و دارای پرده هوشمند و کنترلی باید متری ۵۰٬۵۸۸٬۰۰۰ تومان معادل با ۴٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در قصرالدشت شیراز کلیک کنید. 

خرید آپارتمان در قدوسی غربی شیراز

فروش آپارتمان در قدوسی غربی شیراز 

خرید و فروش آپارتمان در قدوسی غربی شیراز بازار داغی به خود گرفته است چرا که این منطقه یکی ار مناطق اعیان نشین شیراز به شمار می رود که علاوه بر لوکیشن خوب دارای امکانات رفاهی مطلوب نیز می باشد. اگر در سایت های تخصصی املاک مانند وبسایت آقای املاک به دنبال آگهی های فروش آپارتمان در قدوسی غربی شیراز هستید دست شما بسیار باز می باشد چرا که آگهی های این منطقه خوشبختانه زیاد است و شما می توانید با توجه به بودجه، اولویت و سلایق خود هر کدام از آپارتمان های مد نظر را انتخاب کنید و با بنگاه های مربوطه وارد معامله شوید. 

علاوه بر این در هنگام مشاهده آگهی های فروش آپارتمان در قدوسی غربی شیراز باید به خوبی جزئیات خانه را مورد بررسی قرار دهید. مواردی از جمله قیمت، متراژ، تعداد خواب، مشاهده دقیق عکس ها و امکاناتی دارای آسانسور، پارکینگ و انباری و ... را به خوبی بررسی کنید تا در هنکام بازدید از خانه دچار سردرگمی نشوید.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در معالی آباد شیراز کلیک کنید

پیش فروش آپارتمان در قدوسی غربی شیراز 

در رابطه با مبحث پیش فروش آپارتمان در قدوسی غربی شیراز برخی شروط در قراردادهای پیش فروش می‌تواند از بسیاری خسارت ها جلوگیری کند. برای این امر باید در تنظیم قرارداد پیش فروش آپارتمان در قدوسی غربی شیراز دو طرف قرارداد توجه داشته باشند برای تنظیم قرارداد پیش فروش در ابتدا باید مشخصات طرفین از جمله نام و تاریخ تولد و شماره شناسنامه و نشانی و شماره تماس و… قید و همچنین باید مشخص شود، فروشنده چه سمتی دارد و آیا صلاحیت آن را دارد که در مورد ملک معامله‌ای انجام دهد یا خیر؟

 قرارداد پیش فروش آپارتمان در قدوسی غربی شیراز مشخصات مورد معامله است که باید به دقت و با جزئیات کامل ذکر شود؛ از جمله مساحت و طبقه و واحد و شماره ثبت ملک اصلی است در ادامه مورد معامله باید منضمات آپارتمان که عرفا جز ملحقات ملک است ذکر شود؛ از جمله اشتراک برق، آب، تلفن، گاز و… و پارکینگ و انباری است که ترجیحاً محل پارکینگ و انباری نیز باید ذکر شود.

یکی از شروط مهم قرارداد پیش فروش آپارتمان در قدوسی غربی شیراز ، تعیین تاریخ تحویل ملک است که باید برای اجرای آن ضمانت اجرای محکمی قرار داد؛ که در صورت تأخیر خریدار بتواند کلیه ضررهای خود را جبران نماید

قیمت آپارتمان در قدوسی غربی شیراز 

قیمت آپارتمان در قدوسی غربی شیراز بالا است در نتیجه در هنگام خرید باید بودجه بالایی در اختیار داشته باشید. البته عواملی مانند متراژ، سال ساخت، طبقه ، جهت ملک (شمالی-جنوبی) ، امکانات داخلی ساختمان و... بر روی قیمت آپارتمان در قدوسی غربی شیراز تاثیرگذار هستند در نتیجه نمی توان قیمت مشخصی را برای این منطقه در نظر گرفت. آگهی های درج شده پلتفرم آقای املاک در اردیبهشت ماه 1403 از قیمت آپارتمان در قدوسی غربی شیراز بیانگر آن است که میانگین قیمت در این منطقه بالا می باشد به عنوان مثال:

برای یک دستگاه آپارتمان 250 متری/ 3 خوابه/ طبقه 2 از 4/ ساخت 1403/ دارای آسانسور، پارکینگ، انباری / استخر، سونا، لابی، سالن اجتماعات / باید متری ۸۷٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان برابر با ۲۱٬۹۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.

همچنین یک واحد مسکونی واقع در این منطقه با متراژ 105 متر/ 2خواب / ساخت 1387/ طبقه 4 از 6/ دارای آسانسور، پارکینگ، انباری، تراس / متری ۴۳٬۸۰۹٬۰۰۰ تومان معادل با ۴٬۶۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

قیمت خانه در قدوسی غربی شیراز 

قیمت خانه در قدوسی غربی شیراز همانگونه که به آن اشاره کردیم بالا است و این منطقه بیشتر میزبان افراد ثروتمند می باشد و همچنین به این نکته اشاره کردیم که قیمت خانه در قدوسی غربی شیراز تحت تاثیر پارامترهایی نظیر متراژ، تعداد خواب، سال ساخت ، طبقه و امکانات آپارتمان می باشد بنابراین در رابطه با قیمت خانه در قدوسی غربی شیراز نمی توان نرخ مشخصی را اعلام نمود. اما می توان قیمت آپارتمان ها را بر اساس شرایط و امکاناتی که در اختیار دارند به صورت مجزا اعلام نمود بر اساس آگهی های ثبت شده آقای املاک در تاریخ اردیبهشت ماه 1403 قیمت خانه در قدوسی غربی شیراز به شرح زیر می باشد:

آپارتمان ۱۴۳متری / ۲خواب / طبقه 2 از 4 / ساخت 1403/ دارای آسانسور، پارکینگ، انباری / هر متر مربع ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان برابر با ۱۴٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان در بازار مسکن قیمت گذاری شده است.

همچنین برای یک دستگاه آپارتمان 150 متری / سه خواب / ساخت 1395 / طبقه 6 از 6/ دارای آسانسور، پارکینگ، انباری / متری ۶۹٬۳۳۳٬۰۰۰ تومان برابر با ۱۰٬۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک