آموزش راه اندازی کسب و کار در دنیای مجازی ؛توسط استاد مهران صارمی نیا

آموزش راه اندازی کسب و کار در دنیای مجازی ؛توسط استاد مهران صارمی نیا

خرید این دوره

آموزش راه اندازی کسب و کار

راه اندازی یک کسب و کار می تواند از یک طرف استقلال حرفه ای و از طرفی دیگر فرصتی برای کار، روی چیزی که به آن علاقه دارید ارائه دهد. در حقیقت همه چیز با یک ایده شروع می شود. با این حال، قبل از راه اندازی کسب و کار، باید ملاحظات و اقداماتی را انجام دهید.

کارآفرینان موفق چشم‌انداز روشنی دارند، محدودیت‌های بودجه را درک می‌کنند و این اطمینان را می‌دهند که هر تصمیم تجاری به استراتژی کلی آنها مرتبط است. هنگامی که کسب و کار راه اندازی شد، جنبه هایی مانند عملیات کلی، تیم، حقوق و دستمزد نیاز به توجه منظم دارند.

جان بخشیدن به یک شرکت یا نام تجاری نیز به مهارت های نرمی مانند رهبری و پشتکار در برابر چالش ها نیاز دارد. آموزش و دوره های کسب و کار می تواند مزیت بزرگی را با رشد کسب و کارتان فراهم کند.از توماس ادیسون و هنری فورد گرفته تا استیو جابز و مارک زاکربرگ، کارآفرینان این قدرت را دارند که دنیای ما را شکل دهند. راه حل های جدید یا برتر آنها به نیازی که مصرف کنندگان یا سایر مشاغل داشتند پاسخ می داد. با موفقیت، ایده‌های نوآورانه حتی می‌توانند به نام‌های معروف تبدیل شوند، جایگاهی در تاریخ به دست آورند و به عنوان یک الگو برای سازندگان آینده عمل کنند.

یادگیری مهارت های مورد نیاز برای شروع یک کسب و کار می تواند فرصت های حرفه ای مختلفی را برای کسانی که مایل به صرف زمان و تلاش هستند نیز باز کند. دوره های توسعه کسب و کار و ارتباطات آنلاین می تواند به ایجاد پایه ای برای برداشتن اولین قدم در یک سفر کارآفرینی کمک کند.

بیشتر بخوانید: آموزش بازاریابی و فروش تلفنی ؛با استاد علی محمدی

خرید خانه در تهران

آموزش کسب و کار مجازی

امروزه کسب و کار در فضای مجازی و به صورت آنلاین، یکی از جذاب ترین شغل های دنیا به شمار می رود. چراکه در هر شرایطی و بدون در نظر گرفتن زمان و مکان، کسب و کارتان برای شما پولسازی می کند.

انواع مختلفی در کسب و کار مجازی وجود دارد که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد.

فروش کالا

در این نوع از کسب و کار مجازی، کالای مورد نظر به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به مشتری تحویل داده می شود. به عنوان مثال اگر یک فروشگاه اینترنتی محصولاتی را برای فروش ارائه می کند و هم از فروشندگان دیگر محصولاتی را می گیرد و به مشتری می فروشد، فروش کالا در کسب و کار مجازی به حساب می آید.

فروش خدمات

در این نوع از کسب و کار مجازی، خدمات به صورت مستقیم و واسطه ای به مشتریان ارائه می شود. مانند بسیاری از سایت های فروش که هم به صورت مجزا سرور برای ارائه خدمات دارند و هم از شرکت های خارجی به صورت واسطه‌ای خدمات به مشتریان ارائه می دهند.

بیشتر بخوانید: آموزش نقطه شروع بازاریابی توسط استاد مهدی سیاح نیا

آموزش و فروش محتوا

این نوع از کسب و کار در فضای مجازی بهترین و آسان ترین مدل است. در کسب و کارهای اینترنتی یکی از بهترین کارها این است که تولید محتوا کنید و آن را به پول تبدیل کنید. شما می توانید به صورت مستقیم و غیر مستقیم محتوا را به پول تبدیل کنید.

اموزش کسب و کار در فضای مجازی

در اموزش کسب و کار در فضای مجازی این سوال در ذهن همه به وجود می آید که چگونه می توان یک کسب و کار مجازی را راه اندازی کرد. جواب این سوال بسیار آسان است شما در ابتدا باید به سراغ شناسایی توانایی های خود بروید؛ شناسایی توانایی ها اولین اقدامی است که باید آن را انجام دهید. شما باید متوجه شوید که چه توانایی هایی دارید. چرا که در ادامه راه حتما باید از آن ها در کسب و کار خود استفاده کنید.

حتی اگر هیچ تخصص و توانایی خاصی ندارید حداقل کاری که می توانید انجام دهید این است که توانایی هایی یک مدیر سایت و آموزش کسب و کار اینترنتی را فرا گیرید. این اصلا کار سختی نیست، شما کافیست کمی در روز زمان خود را صرف یادگیری بگذارید تا به راحتی بتوانید نیازهای خود را برطرف کنید.

دومین اقدام این است که حوزه کاری خودتان را انتخاب کنید. در اینجا شما لازم نیست که حتما ایده ناب و خاصی داشته باشید. در حقیقت ایده اصلا چیز مهمی نیست. مهم این است که کسب و کاری که قصد راه اندازی آن را دارید به چه میزان طرفدار دارد یا اینکه چقدر می تواند نیاز مردم را برطرف کند و از طرفی مشتری جذب کند.

بیشتر بخوانید: آموزش فروش اینترنتی ملک ؛با محمدرضا شایگان

انتخاب حوزه کاری شما می تواند با توجه با تخصص و توانایی های شما صورت پذیرد. به عنوان مثال شما به یکی از زبان های برنامه نویسی موبایلی تسلط دارید اما تا به امروز هیچ کسب و کار آنلاینی نداشته اید، در اینجا می توانید از این تخصص خود بهره برده و یک سایت آموزشی در این زمینه راه اندازی نمائید.

فرصت های زیادی برای یادگیری در مورد دنیای کارآفرینی از دوره های آنلاین وجود دارد که می تواند موضوعاتی را پوشش دهد که شامل شناسایی مشتری، محصول و استراتژی درآمد شما می شود. دوره های دیگر ممکن است فرصت هایی را برای یادگیری از کارآفرینان و نوآوران دنیای واقعی ارائه دهند.

کلاس های آموزشی پیشرفته ممکن است مهارت هایی مانند مهارت های بین فردی، مدیریت، حسابداری و تجارت جهانی را پوشش دهد. صرف نظر از اندازه کسب و کار نهایی شما، این مهارت ها می توانند موفقیت شما را تضمین کنند.

بیشتر بخوانید: آموش فروش املاک در اینستاگرام با استاد احمد کلاته

پیش خرید آپارتمان در تهران

مهران صارمی نیا 

مهران صارمی نیا کارشناس ارشد مهندسی فناوری اطلاعات، مشاور تجارت الکترونیک، متخصص روابط عمومی آنلاین  B2C بازاریابی دیجیتال ، تولید محتوا ،مدیریت ارتباط با مشتری می باشد. وی از سال ۸۶ در حال فعالیت در حوزه تجارت الکترونیک است. استاد مهران صارمی نیا در بنگاه های اقتصادی B2C مختلف همکاری هایی در حوزه بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیکی داشته و مشاوره هایی جهت بهبود فرآیند های درون سازمانی و بهبود مدیریت ارتباط با مشتریان انجام داده و در زمینه استراتژی بازاریابی ، تولید محتوای دیجیتال چندین کارگاه برگزار نموده است.

مهران صارمی نیا آموزش کسب و کار در فضای مجازی

اگر زمان کافی برای کلاس های حضوری را ندارید، پیشنهادی که برایتان داریم این است که در کلاس های آموزشی راه اندازی کسب و کار در دنیای مجازی به صورت رایگان توسط مهران صارمی نیا در آکادمی آقای املاک شرکت نمائید. در این کلاس ها علاوه بر یادگیری آموزش های لازم ، تمرین های عملی نیز به شما داده می‌شود که با انجام دادن آن ها، شک نکنید بهترین اتفاقات برایتان رقم خواهد خورد. با شرکت در کلاس آموزشی کسب و کار در فضای مجازی از بهترین و موثرترین نکات بهره مند خواهید شد.

تعداد نظرات : 1
  • محمد ابراهیم اشراقی
    11 فروردین 1402
    سلام. دوره آموزشی آقای صارمی مفید بود